• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru,a nerostou mu zuby :frowning2: :wink: Kája taky vždycky kašle,dudá o sto šest a jí míň???

Moje tchýně by,ale jezdila furt,ale jen se vyfotit s Kájou a mlejt nesmysle :angry: to by jí šlo :confused:
6. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nejlepší je,že teď tady vyspává :confounded: dopoledne spí vždycky tak půl hodiny a teď tady spí už přes hodinu :angry: :confused: :sweat_smile: Nechápu proč nespí v noci :angry: :angry: vždycky byla v noci hodné mimi................
6. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jj, roste nám ta jednička, už je vidět, ale ještě necinkla :wink:
proto to jídlo nehrotím, však máme zásoby :sweat_smile:

naši tchánovic nesmysle nemelou, páč jak mají z chlastu tvrdej jazyk, tak jim to ani nejde :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a fotku mají s Matýskem jednu

a vydrž, je to jen období, my taky měli divoký noci, to přejde :wink:
6. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to škoda jak se některý lidi dokážou chovat :confounded: ,

Kájina vždycky spí noc až dvě blbě a pak zas třeba týden dobře
:angry: :confused: :sweat_smile:
6. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě to neštve, máme naši :wink:

Mates měl asi 4 noci dobrý, předevčírem nic moc a dneska taky dobrý, jsem zvědavá, jestli mu to vydrží :sweat_smile:
teď mu tady kuchtím, mám zabraný všechny plotýnky :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co mu kuchtíš?

Kája dneska měla těstoviny s cuketou,masem a rajčaty(rajčata měla poprvé)a moc jí to chutnalo :slight_smile:

Ted Kájina spí až se vzbudí pojedeme se s tchánem podívat na A :slight_smile: lešovu babičku a dědu je jim 89 let :slight_smile: a Káju dlouho neviděli :wink:
6. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketu, fenykl, dýni, kedlubnu, bramboru, žloutek

a ač jsme na něj u oběda byli s Míšou v přesile, prohráli jsme :angry: :confounded:
snědl tak 50 i když jsem mu pak dala jen jeho oblíbenou kedlubnu a bramboru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se s z něj pos..
romčo, kdybych takhle měla krmit pořád, jdu si hodit, jsem už začínala být vzteklá :sweat_smile:

jdeme otravovat naši, alespoň si od prcka trochu odpočinu :sweat_smile: :wink:
6. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
On zas začne boj :wink:

Jsem za mamku Kájině k narozkám objednala skluzavku :wink:a můj manžel pyskuje,že je na skluzavku malá :angry:ale on to nejdřív říkal i o houpačce a pak čuměl jak se Kájina ráda houpe :slight_smile:

Tak večer mějte se pa
6. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak u nás je to zase za prd :cry: malej má neštovice a malá rýmu jako prase a to chytne asi taky :pensive: mil má rýmu a kašle a mě bolí v krku :confused:
Asi pojedu vyloupit lékárnu,chjoooooooooo asi nám to fákt někdo přeje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin ty si teda užíváš :frowning2: chudák Adámek, s Gábi soucítíme, taky jsme na odsavači :unamused:
6. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,to je tedy něco :frowning2: ať je brzo líp :wink:
6. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:

Teda Irčo, vy si fakt užíváte :frowning2:

Tak jsme si to dnes u našich užili, ještě že jsme koupili cestou dortíčky, jsem úplně zapomněla, že mají dneska výročí :sweat_smile: 28 let :slight_smile:
To znamená, že já mám za 3 měsíce a 3 dny narozeniny :wink: Prý mě ale vážně počli o svatební noci :grinning:
Děda hrál malýmu na kytaru a prcek celou dobu trsal :slight_smile:
Ale vážně Matýsek není ve svý kůži, u našich jsme zase bojovali s jídlem, snědl sotva půlku jogurtu a pak si blindnul a 1/4 letěla ven :frowning2: Já chci zpátky svýho papajícího Buclínka :pensive:
A ten hajzlík zub se pořád neproříznul :confounded:
6. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

Zub,je zmetek a počkej na dvojky ty se Káje prořezávaly asi 10 dní byl to děs :unamused: :confused: :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru my jsme taky nejedly týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mamka si vzala na spaní malýho,tak jsme jen s Gábi a tatka čumí na film a já na mmb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru nějak se nemůžu dopočítat??? :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda arin chudáci dětičky.
Beru dnes měl na starost manža dádu, páč mě už štval, s tím že mateřská je leháro, tak jsem mu řekla, že do tří je jeho a nepomůžu mu s krmením. Tak mi ho ve tři předal samozřejme nenakrmeného, protože se manža divil že nechtěl jíst, tak se na to po pár min vyprd a řekl že nechce :angry:
jdu proletět, co jste nakecali
6. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočteno a a zapomenuto :sweat_smile:
vendy dodatečně vše nej :dizzy_face:
ren, taky závidím, ale zároven bych taky umřela steskem :sweat_smile: , stačí že jdeme na dvě svatby a řešíme jestli nechat malého doma nebo vzít, moc se mi ho nechce nechávat doma
Jo jinak jsem koupila ten sunar, byl nějak moc levný 400 g za 67 kč :confused: a stejně ho lump nechtěl, zas mi tu flašu vyrážel a vztekal se jako obvykle, ale přijde mi, že chutná lépe než beba
Taky jsem si včera koupila na svatbu šaty, ale musím sehnat tyrkysové botky, to bude asi nadlidský ukol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža mě dobrovolně sám odvezl do olympie, protože se bál, že tu bude sám s dádou, než si něco koupím,jak jsem vyhrožovala.
6. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, nestraš :sweat_smile: nejhorší je, že mu fakt nějak nemůžu pomoct, gel je na houby a lékama ho rvát moc nechci :frowning2:

arin, prostě jsem urychlený dítě, mamka samozřejmě v den svatby byla panna :grinning: :grinning: :grinning:
taky čumím na mmb :wink: páč Lovce pokladů jsem viděla, je to super film :wink:

romi, dneska jsem na tebe myslela fakt při každým krmení, já myslela, že mu tu lžičku vomlátím o palicu :sweat_smile:
ze začátku jsem ze sebe dělala debila, furt jsem zpívala, foukala, dělala ksichty, jenže to nezabíralo a on tu hubu neotevřel, zkusila jsem to po dobrým pak po zlým - násilím a ani ťuk
my měli takový období nejezení jen jednou, ale to byl ještě celej den na flašce, takže to bylo jiný
6. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, on ted nejí dokud se něco neděje, musí mít něco v ruce a hrát si, za chvíli ho to omrzí a chce jinou věc, takže u jídla je nehorázný binec, hafo hraček a vařeček a misek a já zpívám jak debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: .
Ale má vydrž,naposledy jsem ráno ho nakojila a najedl se pořádně až po třetí.
jo beru manža mi nadával že sem někdy na něj u jídla vyjela a dnes ho chtěl taky třísknout :grinning:
6. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, dodatečně vše nej, jsem trumpeta, zapomněla jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

romi, Míša to sice nikdy neřekl, ale poznám z jeho pohledu, že si myslí, že mateřská je pohoda
třeba mi řekl, že JÁ si přece můžu jít odpoledne lehnou s malým, no to jo, než já usnu, tak je dítě vzhůru, páč jako naschvál spí jen 25 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska jsem šla uklízet ložnici, Míša dělal pizzu a malýho jsem nechala s ním
takže Bucla se málem udusil granulí a spálil o troubu :angry: :confounded: tak šikovně ho taťka hlídal
alespoň teď už ví, že to naní prdel :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli vždycky najedený za 5 minut, teď je to půl hodina a stejně to je všude, jen ne v něm :confounded:
už tě chápu :sweat_smile:

já dneska neudržela, sice jsem ho nemajzla, ale houkla jsem a že to umím, tak se malej rozbulel, pak mi ho bylo líto :pensive:
vždyť to ale dělám pro něj, lítá tu furt jak čamrda, potřebuje přece energii
6. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, tak aleš hlídá naprosto stejně a když se chce najíst, tak ho frkne do ohrádky a malej tam huláká jak tur, no ale schválně jsem tam za nima nešla, at si ten oběd vychutná za řevu.
No a taky mě štve,že ho nechá samotného v kuchyni a jde na pryč a malej visí za dveře od trouby a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a s tím jídlem to máme od začátku nemléčných příkrmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale někdy je to lepší, to když jí banán, to nemusím zpívat :grinning:
6. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, je to s těma chlapama někdy těžký, co :wink:

musím se rozloučit, přišla nám návštěva, kamarád
tak krásnou dobrou noc :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou beru, jdu hledat boty :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Koukám,že všichni chlapi hlídaj stejně :grinning: :grinning: :grinning: Aleš včara měl chvilku hlídat a nechal Káju lézt a seděl u PC a když se mu začala štrachat pod nohama a musel pořád vstávat a dávat jí na koberec tak ho to přestalo bavit a šupnul jí do postýlky a ona tam řvala :frowning2: :angry: :confounded:

Jinak noc byla zase normální mlíko až ve 4h a budíček před 7h :wink:

A snad se konečně dočkám a ve středu budou schody musím to potichoučku ztukat - tuk tuk tuk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno,tak u nás noc taky dobrá,ale budíček děs.... včera v šest a dneska v 5,50 :angry: :angry:

táta dělal mrtvýho brouka i když jsem malou převlíkla a dala jí mlíko a schválně jí vzala do postele, že by ho mohlo napadnout vstát...ani omylem!!!!!!!!! malá řvala, tak jsem to psychicky nevydržela a musela vstát. Vzteky jsem třískla dveřma,až upadl lustr :fearful: :sweat_smile: no co, ať má táta co dělat :wink:

malá už zase chrupčí v kočárku a táta schválně ještě nevylezl z betle...

všude jsou ty chlapi stejní!!!!! :angry: :angry:

jooo a s jídlem jsme teď na tom taky blbě....řve a nechce jíst... jedině po ránu chleba, ale jakmile přijdu se zeleninou, odmítá, zavře pusu, vystrkuje to pryč a nechce....

taky včera po 2,5 měsích se prořízl druhý zub, hurááááá .... no, jestli ty ciráty kolem jídla jsou jen kvůli zubům, tak to beru a nějak se to vydrží, ale jestli ne, tak mě klepne :confounded:

taky jsem na malou včrea u jídla houkla, až se rozeřvala... :wink:
7. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju pěknou neděli, u nás konečně svítí sluníčko :slight_smile:
noc hrozná, vstával v 6 a navíc už teď spí skoro 2 hodiny, tak jsem aspoň vyžehlila :slight_smile:

Gábince přeju vše nej k posledním malým narozeninám :slight_smile: za měsíc už budete slavit ROOOOOOK :wink:
7. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

dobré téma, malé děti a tatínkové, náš tatínek říká, že např. oblékat musím já, malej se děsně vzteká a to není na tatkovy nervy, no na moje taky ne, ale někdo to udělat musí, že? Jinak asi také ze záčátku si myslel, že je to pohoda jazz, ale ted už ne, říká, že by to někdy fakt nedával.

Jo a jeste se začal malej vztekat, něco mu vezmu, např. si dovolím malému vzít můj mobil, který tlačí po podlaze jako autíčko :grinning: :grinning: :grinning: , tak hned záda a začíná se vztekat, nevím, jak se to má dělat profesionálně, já na malýho neřvu, nebiju přes plinku, nic takovýho, prostě dělám, že to vztekání nevidím, dělám si svoje věci, a malej, jakto, že nic nedělám, tak za chvilku přestane :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábince od Arin také blahopřejeme, všechno nejlepší, a hlavně at se brzy uzdravíte :wink:
7. čer 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek