• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Gábince vše nej k 11 :wink:
7. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
přeji dodatečně všem oslavencům k výročím :wink:
Tak se taky přidávám do klubu nejedlíků zeleninky :angry: Jakmile zaostří na lžičku a vidí tam zeleninku, tak úplně stejně jako u Beru zavře pusinku a mámo třeba se zblázni :sweat_smile:
Ovšem máme strašný zájem o to, co jí maminka. U zeleninky na mě dělá, že kousky neeee, ale jakmile je to nějaké zajímavé jídlo, které by se mu zatím mělo vyhnout, tak to otvírá pusinku a kouše o stošest :grinning:
Jinak my teď máme noci strašný :confounded:
Jo a k tatínkovi :sweat_smile: manža hlídá některé dny, když jdu do práce, ale většinou si hned volá babičku na pomoc :wink: a hlavně hned jak přijdu, strčí mi malého a už ho nezná :grinning: Ale celkově ho musím pochválit - opravdu se snaží pomáhat :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky :slight_smile:

Gábince gratulujeme k 11 :dizzy_face:

Tak u nás byla noc zajímavá, mohli jsme se krásně vyspat, kdyby jsme tady nekecali s kamarádem do půl 3 do rána. Matýsek totiž spal od 20:30 do 8 hodin!!!!
Bez jídla, no a když se vzbudil, vypil 80ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Přesnídávku snědl celou a u oběda zase scény :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se na to vyprdnu velebnosti :sweat_smile:
Teď mu jdu vařit ten puding, tak jsem zvědavá, jestli budu ohozená :sweat_smile:

Kluci totiž šli na prochajdu, tak mám volný prostor,...... k uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A že je tady zase burdel, jak to to dítě dělá :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:
Gábi moooc děkuje :slight_smile:koupila jsem jí mikču v Taku a :slight_smile: nový dudle na flašku,t :grinning: o mlíko nám neproteče,je hustý:- :confused:a sobě podprdu a tričko :wink:gatě měli velký nebo malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:tak nemám :unamused:
Byla jsem 4 hodiny v Tescu sama :sweat_smile: a pak 2 h unašich,mil hlídal :slight_smile:
Jinak v lékárně jsem nechalá balík :stuck_out_tongue_closed_eyes: za léky,malýmu se to pomalu rozlízá,zatím tuktuktuk,vypadá docela ok,teplotku nemá,taky dneska,jak příjede od babí ho namažu pudrem,Gábi má rýmu jak... Nasivin nezabírá,tak zkusím Olynth :confused:
Tak se jdu věnovat a ještě moc děkujem :slight_smile: přejem hezkej den všem
:dizzy_face:
7. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

jo u nás dnes včera ráno šel pro mlíko taťka, jenže pak jsem musela vstát, protože malá byla pokajděná a to on nedá, to už musí být :rolling_eyes: grr
Navečer přijedou tchánovic a budeme péct buřty, já mám dneska takovou divnou náladu..
Jo azelenina už taky nejede, přesně jak píšet, nejvíc malou zajímá to co by jíst ještě neměla - včera dostala hranolku a dělala jako kdyby týden nejedla a kousala o 106 :grinning:

Gábince vše nééj :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes včera - magořím, včera jsem vstávala já a dneska jsem vyhnala jeho, ale jak píšu, musela jsem jít stejně přebalovat
7. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory, náš taťka měl včera taky takovej pokus mě nechat dospat
Takže ráno vstal, vzal malýho, šli do obýváku, za 10 minut se vrátil pro plínu, ubrousky a pak tak asi 5 minut něco štrachal, což mě vzbudilo a pak jsem jen slyšela - doprd... kde má ty pitomý bodýnka :sweat_smile: :grinning:
takže mě probral úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmch, asi 1000x jsem mu ukazovala, kde je Mates má a i kdyby ne, Bucla má jen jednu skříňku s oblečením a kdo hledá, nejde - jsou na levý straně v úrovni očí :wink: :sweat_smile:

arin, jen tak dál, dělej si radost nákupama :wink: :sweat_smile:
a popros Káťu, umí čarovat, tak ať od vás odežene ten moribundus :sweat_smile:

jo a puding vypadá divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No beru já muset do nemocnice, tak si tu snad ani neporadí :sweat_smile: :grinning: taky jsem mu ukazovala tisíckrát, kde Sabinka co má a když ho pro něco pošlu, tak nemůže nic najít.
No u nás se udělalo pěkně a jdeme péct buřtíky, zatím..pa
7. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :grinning:
7. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si teda nemůžu na tatínka stěžovat, táta je naprosto super. Teď hlídal celý víkend a já dělala 12ky a všechno zvládá sám
7. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Haloooo kde jsté?
7. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,buď ráda to se tak často nestává :wink: manža sice taky občas pomáhá,ale oblečení by taky hledal a hovňouse pokud to není bezpodmínečně nutné nepřebaluje :grinning:

Beru,a jak si dělala ten puding se na to taky chystám :slight_smile:

U nás se tedy zeleninka papá v pohodě :wink: tedy u nás frčí všechno a teď nově šunka :wink:
7. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já mám doma hotový poklad :slight_smile: manža pomáhá se vším, chystá jídlo mi i malému, přebaluje kdykoli cokoli, uklízí, je to poklad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Domiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem to četla tatkovi, co ten tvuj manžel všechno dělá, a tatka prohlásil:" No prostě borec jako já" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Se z něho picnu :grinning:
7. čer 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
7. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobře jsme si vybraly :grinning:
7. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě z toho mého manžela klepne se tady hádáme jakej bude mít Kája lustr v pokojíčku :angry: :grinning: Já prostě nějakej objednám a má smůlu :wink: pořád chce krtka,ale ten je jen jako klasika lustr a my tam potřebujeme takovou tu placku,protože už je to pod střechou a ty stropy nejsou tak vysoký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No,kde všichni jste????? :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Nakouknu a nikdo tu???Mímo spinká milej je v práci chjo to je nezvyk :unamused: včera táta hlídal celý den byla jsem na té svatbě s mámou tak byl u tchýně no už ho asi nenechám koupat smotnýho věci rozházený hřeben k nenalezení a věci co jsem měla vyžehlený tak je nházel neroztříděný do skříně.Dnes jsme byli v zoo a Joha si našla ženicha krásnýho blondáka s modrýma očima tam spolu řádila a Vojtíšek jí pusinkoval :grinning: jediný zádrhel je,že jsou až z Pardubic
7. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Jsem včera nemohla, taťka okupoval laptop :angry: ale tenhle týden má odpolední :wink:
8. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

noc v pohodě :wink: a ted tady Kájina řádí jak černá ruka :angry: :confused: :sweat_smile:

Tak už jsem se radovala,že budou schody a můj táta je měl nalakovat než je brácha doveze a nezvedá nám telefony asi je u tý nový baby a tudíž schody asi zase nebudou ach jo :rolling_eyes: já se snad toho hořejšku nedočkám
8. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink:
Mě se včera mil už nepustil a stejně jsem usla už ve 21 h :confused: malej byl trochu neklidnej,furt do mě kopal,štípal mě a nakonec až jsem usla tak ve 4 přišel mil,"mámo mlíko" :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mě nudí posledních 11 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Večer jsme malýho napudrovala a máme to všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dotáhl to se školky,jak jinak :confounded: chjo tedˇbude týden strašit doma a ani ven nemůžem,já umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
budí :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,
a Gábi to nechytne? :confused:
8. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domi na 99% jo :unamused:
8. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
arin aspoň si to odbude, ale je to hnus :frowning2:
8. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ale aspoň by to měla zasebou a byl by klid,lepčí než když byla malinká a měly to neteře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty to měly o dooost horší,horečky ..... ta menší byla na nemocnicu,jak to měla ošklivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malej to má docela ok,ještě zírta by se měl osypávat a pak už hojit,ale zatím vypadá dobře,snad nebudou kompol potom :confused: prý to sedá na plíce,nebo zánět mozkových blan,nebo močových cest,tak za 10 dní máme donýst moč :pensive:
8. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
arin to je tak hlídané a musí se s tím k dr? :fearful:
8. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domi potom jo,tedˇjsme nebyli,jen jsem jí volala a jak jsem jí to popisocala,tak říkala,že to jsou neštovice a tedˇjsem volala do školky a že je tam měli před 14 dny :pensive: inkubační doba je 14-21 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jen prý zkonroluje tu moč,jestli to někam nesedlo :confused:
8. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek