• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
jé takovej blábol :grinning: příušnice :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mazec klidně dvakrát :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin :grinning:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nové fotečky, nějak jsem to teď flákala :wink:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak hlavně že se to hýbe, blbý je,když se to zastaví na mrtvým bodě. A vy to vlastně máte nebo měli jak? firme ste dali prachy, ta to nedokončila, prachy si nechala, a vy ted musíte do toho dávat znovu prašule, abyste to dostavěli?

Numi, fotky jsem viděla, malá se krásně usmívá, a tatínek dobře hlídá :grinning: :grinning: :grinning:

arin, myslím, že příusnice nesmí mít dospělej chlap, ale taky to nevím na tuty
8. čer 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, ti tátové všude stejní,co??? :grinning:
8. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni fotky hezký :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tani, jo, myslím, že tatínkové by všichni nejradši s dětmi hráli tu hru-------> Kdo usne prvni :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To se teda učím :angry: bych potřebovala,aby nám na pár dní nešel net :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se tak strašně těším :wink: Vím,že to budu muset zařizovat postupně,protože na jednou to nejdeje toho moc co musím koupit a nemůžeme taťku zruinovat,protože nám budou ještě dodělávat plyn a to bude dalších 20 tis.,ale to nevadí do Vánoc to bude koplet :wink:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já jsem to i chtěla vše zařizovat postupně, nejen kvuli prachum, ale když máš nakoupit a zařídit vše najednou, tak te to ani tak nebavi, ale když se jede postupně, tak je to lepší, takže vlastně je výhoda, že nejsou prachy, aspon se to můze zařizovat pomalinku a vychutnávat si to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jj dali jsme peníze znovu :confounded: oni jako nějaký prachy jsou,ale nemůžu prostě nakoupit třeba za 20 tis :wink: ale za tím třeba za 5 :wink: ale já ani Káje zatím moc nábytku pořizovat nebudu,protože je ještě malá a časem vychytám co bude potřebovat a hlavně jak je to pod střechou vše zkosené musím skříně udělat na míru :wink:
A nová ložnice je malá tak postel máme novou složenou v garáži a pak jen nějakou lampu,poličky a je to :wink: Ze staré ložnice bude pokoj pro hosty a naše šatna a tam zatím budou skříně staré nové až časem :wink:
8. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni krásné fotky, Kristýnečka je rozkošná :slight_smile: a ta fotka s taťkou :sweat_smile: takových máme taky hodně :grinning: ale to asi všichni, co? :grinning: :grinning: :grinning:
holky dneska jsem malému nastavila nový režim a mi teda vyhovuje :slight_smile:
dopo jsem ho nenechala spát a po obědě spí už 2 hodiny venku v kočárku :slight_smile: já mám uklizeno, uvařeno, napečeno a uklizenou špajzku, teď mám ještě plno času na "blbosti" :grinning: doporučuju :sunglasses: jsem zvědavá, jestli to bude mít vliv i na noc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli to je takto lepší, teda aspoň podle mě, protože kdybyste měli všecko nové hned, tak to je až moc radosti najednou :sweat_smile: , takto se aspoň máte pořád na co těšit :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,to je super,jenže mě Kája bez dopoledního spánku nevydrží už jsem to zkoušela :wink:
8. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jj :wink:
8. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,takto asi hlídaj všichni tatínci ten náš to taky umí bezvadně :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. jak se všichni máte po víkendu.. my byli u tchánovců.. už jsme je asi přes 2 měsíce neviděli, tak to bylo oka.. (taková odluka úplně vyhovuje :DDD)

dala jsem do alba odkaz na video jak se Sáruš pokouší o své první krůčky :slight_smile:

evi tiše závidím s tím pokojíčkem.. :wink:
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě taky Gábi nevydrží,stává kolm 5-6 a kolem 8 jde zdřímnout a apk po o :wink: tedˇtu už lítá od 12.45 :sweat_smile: nevím jak to s nima vydržím do večera :confused: kdyby jsme mohli ven,ale tak :rolling_eyes: on ju pořád týrá :sweat_smile: bere jí hračky,tahá ju za bodyno jak leze,nebo za nohy,tedˇju nechce pustit ,aby odjela z chodítkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ho trefím asi,ani nespal :fearful: darebák jeden :angry:
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon ,ty to tady teda pěkně flákáš, máš černej puntík :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yw krásný video a krásný fotky :slight_smile: a máš krásný vlásky :slight_smile: já kdybych se tak ošmikala,tak mě mil vyhodí :grinning: moooc ti to sluší :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin se spaním to máme úplně stejně :slight_smile:) ale po obídku vydrží i do půl 3 :slight_smile:

kat neflákám.. nešel nám nám přes 3 týdny PC :frowning2: :frowning2: však už jsem měla absták
8. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin děkuju.. unás to je zase naopak.. manžílek mě přemlouval at se ošmikám :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yw jj Gábi taky někdy zachrupe i 2 h,ale většinou tak hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jde kolem 18 h spinkat,tak mě to neva :sweat_smile: někdy teda :grinning:
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mil má rád dlouhý :wink: ale já su tlustoch,tak nemůžu mít krátký :wink:
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw, tak takhle teda, nalákat na sušenku, to mě nenapadlo, to taky zkusím :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi se taky pustí,ale většinou udělá 1-2 kroky a spadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdem svačinovat :wink:
8. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vyspinkaná napapani, tak si jdeme hrát, teda já jdu lákat na sušenku :grinning:

Jo a dnes jdu konečne poprvé po porodu cvičit, se těším jak malá, doufám, že me tam nesprdne jak minule, co to dělám za kroky :grinning: :grinning: Jsem se tam motala jak špína v kýblu :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin tak náš mrnous chodí spnikat až v osm večer.. tak to ti usíná Gábinka pěkně brzy.. to je fajn :slight_smile:

kat jojo na sušenky.. byla jsem na to sama.. jinak ji lákám na mě samotnou :slight_smile:))

taky jsem vychrupaný, tak razíme ven..

kat hezky si zacvič :wink:
8. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywi zkoukla jsem tvé video ze svatby :slight_smile: ani jsem nedýchala, fakt nádhera...a fotky sárinky taky :slight_smile: a tvého mužíka jsem poznala i bez nápovědy, že je z reklamy :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek