• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky, děkujeme za pochvaly :wink: a v tom hlídání tatínků jsem se teda nepletla,jak vidím :grinning:
Yw, sestřih Ti moc sluší a video a fotečky super :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Numi jsem se taky kukala,ale zapomněla jsem napsat :sweat_smile: Malá je šikula a tatka taky :grinning:
8. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se z nich dneska osypu taky,mě zlobijou pěkně :sweat_smile: už atˇje večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
8. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,krása až mi slzička ukápla jak jsou ty drobci šikovní :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem teď slyšela od kamarádky jak se její známé narodila dvojčátka 28+6tt a oba kluci moc bojují,ale je to děs já bych to asi neunesla mě stačilo,když byla Kája 3 dny po porodu na JIP a málem jsem se zbláznila :frowning2:
8. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon moc krásný, Sára je taky drobnější jako Terka, asi jsou stejně čiperný :grinning:
za chvilku ti uteče, jako mě Terka :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw nádherný video :dizzy_face: Sárinka je šikulka :slight_smile:

Kuba udělal první pidikrok v pátek a od té doby nic. Ale co vždyť o nic nejde, po nohách se ještě nachodí :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc všem děkujem :grinning:

evi já jsem taky ráda, že ten můj bobek je v pořádku.. Tydle předčasně narozený a jinak nemocný děti to je neštěstí.. ale člověk musí věřit.. děti jsou bojovníčci ;)

kal tak tak.. však se ještě nachodí.. ale člověk je tak hrozně moc hrdej když vidí každý poKROK :grinning:

ted mě naštval Sendy.. vyválel se v nějakém hovnu a smrděl jak tchoř.. já nevím co jim na tom voní :angry: :angry:
8. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem nejspíš těhotná a všichni to vědí dřív jak já :grinning: ne to doma začli mít ty narážky,že jsem se rozežrala a občas omdlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem byla dnes na kožní tak prý mám ještě 5let jestli se mi projeví rakovina kůže tk fajn no.Jdu si dát vínko malá jela s babí pro jaahůdky.Holkyy co kupujete k 1.roku?? :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross????? fakt? :confused: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ross taky jsem hlídaná kožařkou...oni ti něco vyřezali a bylo to chycené nebo proč ti řekli takovou věc? jinak my jsme koupili sedačku na kolo a přilbu :wink:
8. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon video a hlavně hudba nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a z válení si nic nedělej nany se válí v mršinách to je potom chuťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v pátek máme poslední plavčoo a jdu na noční.....možná se i vyspim, ale asi ne pátek budou diskošky a rozmlácené tlamy :grinning: a v sobotu je u nás v zoo den dětí s KB tož asi půjdem
8. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci co to je ten den dětí s kb? stejně asi nepůjdem, pr má taťulda službu :unamused:
8. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi jo je..bude tam upír krejčí, nesvatba a ještě nekdo.....
8. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se jako dítě hnusně spálila na slinci a zůstalo mi hnědý rmeno a poslední dobou se mi začly dělat puchýřky a strašně to svědí tak musím to hlídat.A proč seš ty hlídaná??
8. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross mamka měla operované znamínko a měla v něm rakovinu, naštěstí to vyoperovali a nic jí na těle nezůstalo, nestihlo se to nikam rozjet, tak pro jistotu chodím taky na kontroly, aby se kdyžtak něco nezanedbalo :wink:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:

Dneska jsme měli courací den, dopoledne jsem se srazily se spolužačkama ze střední :slight_smile: No a odpoledne s kamarádkou na kurty :sweat_smile:

Ale jsem hotová z toho našeho prcka, Zase jídlo :frowning2: I když to přes den docela šlo, asi je pro něj něco jinýho jíst venku, stejně boj.
A teď večer jsme u kaše neblbli, po dlouhý době jedl fakt krásně, no ale jestli si pamatujete, jak jsem psala, že ho uspávám v klubíčku, tak jsme teda uspávali a jak měl plný bříško a zmáčklý, tak se poblindil, celá 180 kaše letěla ven :confounded:
Takže převlíknout dítě, povlíknout mojí postel, převlíknou sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Před chvílí vypil 120 mlíka a usnul, chjo
8. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucen???????????????????ty jsi těhu???????????? :slight_smile:
gratulujuuuuuuuuu :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj megi já zapoměla to ještě tady roznést já ne ale ségra mám na sebe její počitadlo :wink:
8. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mysela že Hanymu ujely cvičky :grinning:
8. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrupat ránoo mě čeká moc věcí, pa
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg :grinning: :grinning: :grinning: ujely cvičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrýýýýýýý
ještě že mám bambelu, sem si svrnkla :grinning: :grinning: :grinning:
brzo padnu taky měla jsem lítací den
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jen jestli to jen nemaskuješ :grinning:
brou noc
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nemaskuju fakticky :grinning:
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - dnes Terka spala celou noc, tak nevím co vyváděla ty noci před tím - nebo pomohlo, že jsem jí nedala mlíko :grinning: :grinning:
Kal já jsem si myslela, že Kuba už chodí - tak jsme předběhly ženicha :grinning:
Terku už neleze, jen chodí a někdy to neustojí a spadne, včera spadla tak, že jí tekla krev ale nic drastického :grinning:
dnes jsme chtěly s kamarádkou jít do ZOO, ale nevím jak bude - hlásí déšť (zatím tu svítí krásně sluníčko)
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

takhle příšernou noc Kája ještě nikdy neměla :confounded: jsem KO :unamused:

U nás taky svítí sluníčko :slight_smile: Jitu ZOO trošinku závidím :grinning: ,ale my jdeme za 14 dní :wink:
9. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
jak děláte, že vám spí děti celou noc???? domiš vstává vždy ve 2h na kojení a pak vstává kolem 6h :angry:
9. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :rolling_eyes:
Dneska noc hrůza :confounded: to ještě nebylo :unamused: kolem 18.30 usla a kolem 19 h byla vzhůru a 2 hodiny řvala jak pominutá :unamused: pak kolem 0.30 mlíko,vyžahla ho a chtěla eště :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dostala nurofen :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli měla bolení,nevím ale spíš ju sere ta rýma a kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 5 budík :confounded: mě je taky na .... :rolling_eyes: třepou se mě ruce a musím dovařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no už tam řve zas,spala asi 30 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska na to nemám,su KO :cry: chjooooooooooooooooooooooooooooooooo
9. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi to je asi tím, že takto spí nekojené děti :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já kojím, ale vím, že Terka se zkouší a nedám a nese to ovoce :grinning: :grinning:
sobotní a nedělní noc byly hrozné :cry:
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já ale večer dávám kaši a UM, kojím jen přes den,myslíš, že to je tím, jo?
9. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek