***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
numi
8. čer 2009
Holky, děkujeme za pochvaly 😉 a v tom hlídání tatínků jsem se teda nepletla,jak vidím 😃
Yw, sestřih Ti moc sluší a video a fotečky super 🙂
arinautor
8. čer 2009
Numi jsem se taky kukala,ale zapomněla jsem napsat :-N Malá je šikula a tatka taky 😃
arinautor
8. čer 2009
Se z nich dneska osypu taky,mě zlobijou pěkně :-N už atˇje večer :-p =-)
evelina0007
8. čer 2009
Yw,krása až mi slzička ukápla jak jsou ty drobci šikovní x-) x-)

Jsem teď slyšela od kamarádky jak se její známé narodila dvojčátka 28+6tt a oba kluci moc bojují,ale je to děs já bych to asi neunesla mě stačilo,když byla Kája 3 dny po porodu na JIP a málem jsem se zbláznila 😞
jita5
8. čer 2009
ywon moc krásný, Sára je taky drobnější jako Terka, asi jsou stejně čiperný 😃
za chvilku ti uteče, jako mě Terka 😃 😃
kalerat
8. čer 2009
Yw nádherný video x-) Sárinka je šikulka 🙂

Kuba udělal první pidikrok v pátek a od té doby nic. Ale co vždyť o nic nejde, po nohách se ještě nachodí 🙂
ywonn
8. čer 2009
holky moc všem děkujem 😃

evi já jsem taky ráda, že ten můj bobek je v pořádku.. Tydle předčasně narozený a jinak nemocný děti to je neštěstí.. ale člověk musí věřit.. děti jsou bojovníčci 😉

kal tak tak.. však se ještě nachodí.. ale člověk je tak hrozně moc hrdej když vidí každý poKROK 😃

ted mě naštval Sendy.. vyválel se v nějakém hovnu a smrděl jak tchoř.. já nevím co jim na tom voní ]-( ]-(
r.o.s.s.i.b
8. čer 2009
Ahojky holky tak jsem nejspíš těhotná a všichni to vědí dřív jak já 😃 ne to doma začli mít ty narážky,že jsem se rozežrala a občas omdlím :-p jsem byla dnes na kožní tak prý mám ještě 5let jestli se mi projeví rakovina kůže tk fajn no.Jdu si dát vínko malá jela s babí pro jaahůdky.Holkyy co kupujete k 1.roku?? 🙂
domiska
8. čer 2009
ross????? fakt? =-) :-N
domiska
8. čer 2009
jinak ross taky jsem hlídaná kožařkou...oni ti něco vyřezali a bylo to chycené nebo proč ti řekli takovou věc? jinak my jsme koupili sedačku na kolo a přilbu 😉
lucenek
8. čer 2009
ywon video a hlavně hudba nemá chybu 😃 😃 😃 😃
a z válení si nic nedělej nany se válí v mršinách to je potom chuťka :-p :-p :-p
v pátek máme poslední plavčoo a jdu na noční.....možná se i vyspim, ale asi ne pátek budou diskošky a rozmlácené tlamy 😃 a v sobotu je u nás v zoo den dětí s KB tož asi půjdem
domiska
8. čer 2009
luci co to je ten den dětí s kb? stejně asi nepůjdem, pr má taťulda službu :-|
lucenek
8. čer 2009
Domi jo je..bude tam upír krejčí, nesvatba a ještě nekdo.....
r.o.s.s.i.b
8. čer 2009
já jsem se jako dítě hnusně spálila na slinci a zůstalo mi hnědý rmeno a poslední dobou se mi začly dělat puchýřky a strašně to svědí tak musím to hlídat.A proč seš ty hlídaná??
domiska
8. čer 2009
ross mamka měla operované znamínko a měla v něm rakovinu, naštěstí to vyoperovali a nic jí na těle nezůstalo, nestihlo se to nikam rozjet, tak pro jistotu chodím taky na kontroly, aby se kdyžtak něco nezanedbalo 😉
berus
8. čer 2009
Ahoj maminy 🙂

Dneska jsme měli courací den, dopoledne jsem se srazily se spolužačkama ze střední 🙂 No a odpoledne s kamarádkou na kurty :-N

Ale jsem hotová z toho našeho prcka, Zase jídlo 😞 I když to přes den docela šlo, asi je pro něj něco jinýho jíst venku, stejně boj.
A teď večer jsme u kaše neblbli, po dlouhý době jedl fakt krásně, no ale jestli si pamatujete, jak jsem psala, že ho uspávám v klubíčku, tak jsme teda uspávali a jak měl plný bříško a zmáčklý, tak se poblindil, celá 180 kaše letěla ven :-S
Takže převlíknout dítě, povlíknout mojí postel, převlíknou sebe :-p
Před chvílí vypil 120 mlíka a usnul, chjo
meggi10
8. čer 2009
lucen???????????????????ty jsi těhu???????????? 🙂
gratulujuuuuuuuuu x-)
lucenek
8. čer 2009
juj megi já zapoměla to ještě tady roznést já ne ale ségra mám na sebe její počitadlo 😉
meggi10
8. čer 2009
já mysela že Hanymu ujely cvičky 😃
meggi10
8. čer 2009
jdu chrupat ránoo mě čeká moc věcí, pa
lucenek
8. čer 2009
meg 😃 😃 😃 ujely cvičky 😃 😃 😃 😃 dobrýýýýýýý
ještě že mám bambelu, sem si svrnkla 😃 😃 😃
brzo padnu taky měla jsem lítací den
domiska
8. čer 2009
luci jen jestli to jen nemaskuješ 😃
brou noc
lucenek
8. čer 2009
ne ne nemaskuju fakticky 😃
jita5
9. čer 2009
Hezké ráno - dnes Terka spala celou noc, tak nevím co vyváděla ty noci před tím - nebo pomohlo, že jsem jí nedala mlíko 😃 😃
Kal já jsem si myslela, že Kuba už chodí - tak jsme předběhly ženicha 😃
Terku už neleze, jen chodí a někdy to neustojí a spadne, včera spadla tak, že jí tekla krev ale nic drastického 😃
dnes jsme chtěly s kamarádkou jít do ZOO, ale nevím jak bude - hlásí déšť (zatím tu svítí krásně sluníčko)
evelina0007
9. čer 2009
Ahoj holky 😉

takhle příšernou noc Kája ještě nikdy neměla :-S jsem KO :-|

U nás taky svítí sluníčko 🙂 Jitu ZOO trošinku závidím 😃 ,ale my jdeme za 14 dní 😉
domiska
9. čer 2009
dobré ráno,
jak děláte, že vám spí děti celou noc???? domiš vstává vždy ve 2h na kojení a pak vstává kolem 6h ]-(
arinautor
9. čer 2009
Ahoj 8-(
Dneska noc hrůza :-S to ještě nebylo :-| kolem 18.30 usla a kolem 19 h byla vzhůru a 2 hodiny řvala jak pominutá :-| pak kolem 0.30 mlíko,vyžahla ho a chtěla eště :-p a dostala nurofen :-p jestli měla bolení,nevím ale spíš ju sere ta rýma a kašle :-p a 5 budík :-S mě je taky na .... 8-( třepou se mě ruce a musím dovařit :-p no už tam řve zas,spala asi 30 min :-p dneska na to nemám,su KO 😢 chjooooooooooooooooooooooooooooooooo
lucenek
9. čer 2009
domi to je asi tím, že takto spí nekojené děti :-N :-x
jita5
9. čer 2009
luci já kojím, ale vím, že Terka se zkouší a nedám a nese to ovoce 😃 😃
sobotní a nedělní noc byly hrozné 😢
domiska
9. čer 2009
luci já ale večer dávám kaši a UM, kojím jen přes den,myslíš, že to je tím, jo?