• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ari ono je toho fakt hafo, ale tohle zabralo mýmu bráchovi a dal dolů 5 kilo a tak proto jsem na tom hnusným hydroxycutu
11. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pod 5 tis. se tedy opravdu nedostanu :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím co dělat. Potin tady krev a je to k ničemu :unamused: Zatím no musím vydržet. Zase najedu na ty pondělní hladovky a snad to půjde dolů aspoň trochu.
Já mám z těhle věcí docela strach.... :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin ten Adipex to je hukot fuj. Moje teta taky málem šibla :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky to si piš a podle mě každýmu zabírá něco jinýho. Já musím jíst pravidelně, pokud bych měla hladovku tak přestanu hubnout :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem to takhle dbržovala před těhu a dala jsem dolů 15kg spolu s cvičením. Tak uvidím jak to zabere. Když né půjdu do toho dryáku :confused:
11. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno - dnes jsme stávaly v 9 :slight_smile:
Ren gatuluji k hubnutí :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z prochajdy do Globu nic nebylo,protože začalo lejt :angry: jsme jely autem tak jsem si alespoň koupila do nové ložnice a do pokojíčku žaluzie :wink:

Bych taky potřebovala dát něco dolů :frowning2: :confused: ale jsem lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,krásný fotky :slight_smile: koukám,že jste si den matek užili :slight_smile: já byla dne před pozvaná od manžela a Káji na výlet,ale v ZOO bylo hozně nar :slight_smile: váno tak jsme šli na obídek a dortík :grinning: a včer :grinning: jsem dostala kytí :wink: a od Karolínky pusinku :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem dostala kytí od malýho :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jo jo užili jsme sito a završili jsme to v čínské restauraci mňam :dizzy_face: Ta fotečka poslední je suuuuper moc vám to tam polu sluší. Mě teď malej usnul, jukni do alba jak. Úplně naštorc postýlky a krokouše pod hlavou :grinning:
11. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sme si opět skříply prstíky do šuflete :frowning2: to jí pořád říkám ,že bude au au, a stejně je to prd platný :rolling_eyes: řevu jak.......

Křupky to vždycky spraví :sweat_smile:
Ev žaluzie a kde???to přece musí být na míru :confused: nebo jsi to kupovala na míru??? :confused:
11. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pall a Ren, holky jsou moc šikovné :dizzy_face:
U nás je krásně... ale mě opět začíná mučení učení... musím se vrhnout na učení, bo mi začíná zkouškové :frowning2:
Ren, jsi šikula že tak hubneš... já mám z chemie strach... mil. mi sice přinesl z práce nějaké doplňky stravy na hubnutí, ale dokud kojím, tak do toho nejdu :wink:
Já jsem ke dni matek dostala kiti v květináči... :grinning:
11. kvě 2009 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. koukám že tady se to hubne osto šest.. mě se naštěstí váha dostala dolů díky kojení a ikdyž už kojím málo, tak se stále držím na 47kilech :slight_smile:) No ale boky bych ještě dolů dát potřebovala.. začla jsem jezdit na bruslích a sárince se to moc líbí, tak aspon mám pohyb a zabiju dvě mouchy jednou ranou :grinning:

moni super fotečky.. Tedík je správný frajer :slight_smile:
Evi malá je kouzelná modroočka :slight_smile:

já včera dostala pouze hubana.. manžílek je stále na stavbě a nějaké svátky jdou mimo něj :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak sáruš už suverénka chodí za jednu ručku.. čekám kdy se sama pustí a vyrazí :sweat_smile:

už jsem jí ke snídani začla dávat chlebík bud s máslem nebo se žervé (na kostičky nakrájený) kousky už jíme bez problémů dlouho a malé to moc chutná..
11. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tu po čase oběvím a všichni zmizí :pensive: :pensive:
11. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul to ti vůůůbec nezávidím to učení. Já už jsem 8 let ze střední a učit se už neumím. Ale noční můry, že musím znovu maturovat mám do dnes :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, dívala jsem se na střechu a domeček vám krásně roste... kdy plánujete že by mohl být hotový? :wink:
Jinak chleba s máslem už dáváme taky... a docela dlouho (2 měs.) :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw ni to je na schýzu, když to čtu :grinning: 47 kg nejsi průhledná :grinning: :grinning: :grinning:
Sari je šiiikovná. My pořád provozujem ležink :unamused:
Ty brusle už mě taky napadli, ale nemám kočík z brzdou a brusle moc neovládám, takže to by bylo asi dot ebezpečný :sweat_smile: :grinning:
Koukala jsem, že jste vyměnili kočík co to??
11. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jsem na tom stejně jak ty.. taky už bych se nedokázala nic naučit.. sice jako účetní musím stále něco študovat.. ale to je jiné.. též nad všemi studujícími smekám!!!!!

bobul jojo manžílek maká seč mu síly stačí.. do konce tohoto týdne už snad budou příčky a pak se může začít dělat elektrika.. Manžílek je vyučen elektrikář, takže si ještě k tomu někoho vezme a udělá si to sám (jinak totiž elektrikáře zatím nedělá, dělá zedničinu) Stěhovat bych se chtěla před Sárinčinýma dvouma rokama.. takže příští rok v létě.. ale nakonec možná budu ráda když tam budem na příští vánoce.. Nechcem to moc uspěchat, ikdyž už by jsme tam byli co nejdřív.. Vy si taky budujete bydlení vid.. nebo už bydlíte v novém??

já chlebík taky dávám dlouho, ale až poslední týden jsem jí ho něčím mázla :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ale já su prcek víš... a asi mám i lehký kosti páč prdel a boky stejně ční a čnít asi vždy budou :angry: :angry:

Tedík je hold pohodář.. chodit pak bude celý život.. tak si ted užívá odpočinek :grinning: :grinning:

jojo změnili jsme káru a jsem moc spokojená.. právě i na to bruslení je super!!!!!!!!!
11. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, je to divné, ale člověk se fakt naučí učit.... teď jsem si tiskla materiály do jednoho předmětu a radovala jsem se, že je to jen 27 stránek... :grinning: ... dřív jsem byla hotová z toho že jsem se měla naučit 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... no a na další předmět se budu učit asi 70 stran A4... to už bude větší maso :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale mozek se mi za ty 4 roky naučil líp pracovat a učit se něco, mi nedělá takové problémy .... aspoň nějaký trénink na mateřské mám... jinak bych už asi zblbla úplně :sweat_smile: :wink:
11. kvě 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul tak já už bych nezvládla ani stránku :sweat_smile: Docela mě to ale i mrzí.. ale hold nejsem studijní typ.. po maturitě jsem šla na vošku a bohužel jsem to vzdala :pensive:
11. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywonn 47 kg to je můj sen :slight_smile:
Moni líbí se mi, jak má Tedík tmavé vlasy, oči má asi také? Já jsem si myslela, že Terka bude taky tmavá, ale asi z ní roste modrooká blondýna :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, ty a boky jo :angry: .... tak to jsi neviděla tu moji prd.l... :grinning: , ale vážně máš krásnou postavu :wink:
To je manžel šikovný, ušetříte tím, že na domečku dělá i on spoustu peněz a hlavně nervů, protože to budete mít pořádně :slight_smile: ...
Mirek taky dělal elektriku sám. Má sice vystudovanou automatizaci, ale zároveň má všechny vyhlášky potřebné pro elektrikáře a dělá i eletrorevize, tak jsme tohle měli v pohodě :wink: ...
My jsem opravovali starší dům (baťovský). V podstatě už máme hotovo až na pár drobností a novou kuchyň. linku a teď děláme na zahradě (terénní úpravy, zíďky, stání na auta, posezení apod.)... ale máme to vše pidi malé, jen 3+1, takže časem půjdeme taky budď do rekonstrukce něčeho většího a nebo postavíme :wink:

Jo a viděla jsem že jse šlitaky do podložky do S4 babbypopin malinovo-oranžové... ta je moc krásná, taky jsem neodolala :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita z naší cácorky roste stejný mišmaš jako jsem já :sweat_smile: oči šedo všelijaké a vlasy zatím barva neurčitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul 27 A4 no to by byla moje jistá smrt :sweat_smile: Jsi šikula.
Yw, prosím tě máš zadek jak když komár spráskne paty a prej ční. To už budou ty kosti :grinning: Kočík je krásnej
:wink:
Je to náš veeelkej pohodář. Těch 10,40kg se asi hůř zvedá ze země :grinning:
11. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, taky jsem si myslela že to nedám, ale VŠ je jen o vytrvalosti :wink:
Kláruš má krásnou barvu očí (tmavě modrou), kéž by ji vydržela... já mám spíš šedé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, věř že bys to taky dala... je to o tréniku :slight_smile:
Tedýsek je hold kus chlapa... :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti na těch fotkách to ta vypadá,ale má vlásky o hodně světlejší než dřív. A s očima... zatím si z nás dělá srandu a neví jestli se má zhoupnout k maminčiným hnědožlutým nebo tatínkovo modrým :grinning:
11. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul jsi šikulka :slight_smile:
Ywon já i manžel máme hnědé oči :slight_smile: , vlasy hnědé - jediný kdo má modré oči je můj táta (má tmavé vlasy - nebo spíš měl) a světlé vlasy má jenom tchýně
11. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek