• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
domi to netvrdím, ale co já dostavila malou a přešla jsm na sunar tak na noc mám 100ml čaje a to vyžahne než usne pak je celou noc klid..jinak se tež furt budila na mlíko...když jsem kolija
9. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi kojené děti jsou závisláci, nekojené děti spí líp
9. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcu závisláka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc jsem měla po ránu příjemný šok, jsem fakt myslela, že jsi těhu :dizzy_face:

Jito kdepak nechodí, on je strašpytel :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal nic mu neuteče :grinning: , první pidi krok je začátek - Terka do týdne chodila suveréně
9. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím,že kojené děti to zkouší :wink: Ale Kája kojená je a spí dobře :wink: tedy až na dnešek to byla hrůza :confounded:
9. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito však jo, vůbec o nic nejde.
9. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vám ty probrečený noci nezávidím a přeju, ať je všude líp a mimísci už nezlobí :wink:

a je pravda, že u nás to bylo taky tak. Dokud jsem kojila, byly jsme vzhůru co 2 hodiny a po odstavení spí celou noc i bez flašky či čaje!!!!

jinak včera jsme měli pokračování s autem...opět jsme chtěly jet na bazén a zase nenastartovalo :angry: :angry: jsem nadávala a hned volala toho mechanika, tak naklusal i s novou baterkou a my mohli odjet.. no snad není závada v ničem jiným...

a ke všemu se ještě nenávratně vyfouklo-nebo píchlo kolo u kočáru- opět!!! Tak jsem sehnala novou duši, manža to vyměnil, ráno chceme jet uspávat a kolo zase prázdný!!!!!! mě snad z toho vomejou....
tak jsme vzali sporťák a po přemlouvání tedy usnula,ale jen na 40 min,tak to bude dneska zse ukňouraný den :confounded:
9. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel vchod do ZOO máme za barákem :slight_smile: a tak jsme tak často :grinning: , já bych chtěla do pražský ZOO nebo do liberecký
9. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani s autem si uživáš :frowning2: , snad už spraví
Kal jak budete slavit Kubíkovi narozky, už se mu to blíží :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito budeme je slavit příští víkend. Teď máme cíl napřed dodělat byt, domalovat kuchyň a obývák a pořádně uklidit. No a nad oslavou asi sednu o víkendu.
9. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,tak někdy doraž do Prahy a dohodnem se pražandy a půjdeme všichni do ZOO :wink:

Kal,my jedeme našemu Matýskovi na rok v sobotu :wink:
9. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodně sil :slight_smile: , užívej si bytečku asi jsi spokojená :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nic, nebudu rušit.... Jíťo, díky
9. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co dneska vaříte? já vůbec nevím :unamused:
9. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máte vybrané dorty pro své miláčky? :wink:
9. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,pěču vepřové se zeleninou a brambory :slight_smile:

Kája se poprvé vyčůrala do nočníku :wink: tak nám nočník zahrál konečně :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli brambory nemáme :grinning: nějaké další nápady? :grinning:
gratuluju k písničce :slight_smile:, já jsem byla úpln vyřízená, když se poprvé vyčural do nočníku, teď to chytám kadý den minimálně jednou, ale vůbec z toho nemá rozum :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi těstoviny s rajčatovou omáčkou
Evi - má strach z Prahy, ale budu to muset překonat :slight_smile: , jinak se nikam nedostanu :grinning: - už jsem si našla trasu :slight_smile:
tak naplánujte den a pokud to půjde tak přijedeme :slight_smile:
nočník taky zkoušíme, ráno chytíme i kadění, přes den už ne
9. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity bobana se nám zatím nedaří chytit, buď jak začne tlačit, tak na nočníku hned přestane nebo už ho tam dávám pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jako vzduch ,jako vzduch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen kdyby to někoho zajímalo,já jsem dneska dělala bramborový knedlíky se špenátem a pečený maso :wink:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin zajímalo :slight_smile:
Domi taky se povede :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tedy ráda,že se alespoň vyčůrala na bobana si ještě asi počkáme :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu ještě vyklízet než dorazí schody :wink:jsem sice KO,ale nějak to zvládnu :wink: bude to trvat tak týden než to všechno bude,ale to vydržím :wink: škoda je ,že zrovna tuto sobotu jedeme na oslavu jsme to mohli mít dřív :confused: :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli co já bych za to dala, kdybych mohla říct, že za týden to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
každopádně dneska nevařím, bude krupice :slight_smile:
opět se mi podařilo, že malý dopo nespal, sice mrčel, ale on si zvykne :wink: usnul u jídla, pak se ještě probral, dojedl a teď už leží v kočárku, chudinka moje vyčerpaná :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku nechápu, proč máš na sebe napsanou ségru, to je divné, nějak se mi to nezdá...není ti třeba špatně nebo spavo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
9. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiti aspoň někoho :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin akorát děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Arin, přesně....jako vzduch :grinning:

jinak na nás se už žene buřina a je po sluníčku a teploučku. fučí vítr a začíná padat i pár kapek...:frowning2:

bramborový knedlík jsem dnes taky měla, plněný s uzeným a se zelím...ale naštěstí jsem nemusela vařit :grinning:
9. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásím výsledky z 11měsíční kontroly: přibrala 10g na 8,41kg a vyrostla o 3cm na 78cm...... :dizzy_face: prostě mám žížalu :slight_smile: .

Já vařila jahodové knedlíky - kynuté mňamky....výborné.

Každou chvíli začně bouřka už hřmí, já jsem tak ospalá pořád, mám snad jarní únavu, anebo to Eliščino vstávání v 5:30hod mě zabije :pensive:
9. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek