***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucenek
9. čer 2009
domi to netvrdím, ale co já dostavila malou a přešla jsm na sunar tak na noc mám 100ml čaje a to vyžahne než usne pak je celou noc klid..jinak se tež furt budila na mlíko...když jsem kolija
jita5
9. čer 2009
domi kojené děti jsou závisláci, nekojené děti spí líp
domiska
9. čer 2009
nechcu závisláka :-p
kalerat
9. čer 2009
Luc jsem měla po ránu příjemný šok, jsem fakt myslela, že jsi těhu x-)

Jito kdepak nechodí, on je strašpytel 🙂
jita5
9. čer 2009
Kal nic mu neuteče 😃 , první pidi krok je začátek - Terka do týdne chodila suveréně
evelina0007
9. čer 2009
Taky si myslím,že kojené děti to zkouší 😉 Ale Kája kojená je a spí dobře 😉 tedy až na dnešek to byla hrůza :-S
kalerat
9. čer 2009
Jito však jo, vůbec o nic nejde.
jana.rce
9. čer 2009
ahoj holky, tak vám ty probrečený noci nezávidím a přeju, ať je všude líp a mimísci už nezlobí 😉

a je pravda, že u nás to bylo taky tak. Dokud jsem kojila, byly jsme vzhůru co 2 hodiny a po odstavení spí celou noc i bez flašky či čaje!!!!

jinak včera jsme měli pokračování s autem...opět jsme chtěly jet na bazén a zase nenastartovalo ]-( ]-( jsem nadávala a hned volala toho mechanika, tak naklusal i s novou baterkou a my mohli odjet.. no snad není závada v ničem jiným...

a ke všemu se ještě nenávratně vyfouklo-nebo píchlo kolo u kočáru- opět!!! Tak jsem sehnala novou duši, manža to vyměnil, ráno chceme jet uspávat a kolo zase prázdný!!!!!! mě snad z toho vomejou....
tak jsme vzali sporťák a po přemlouvání tedy usnula,ale jen na 40 min,tak to bude dneska zse ukňouraný den :-S
jita5
9. čer 2009
Evel vchod do ZOO máme za barákem 🙂 a tak jsme tak často 😃 , já bych chtěla do pražský ZOO nebo do liberecký
jita5
9. čer 2009
Jani s autem si uživáš 😞 , snad už spraví
Kal jak budete slavit Kubíkovi narozky, už se mu to blíží 🙂
kalerat
9. čer 2009
Jito budeme je slavit příští víkend. Teď máme cíl napřed dodělat byt, domalovat kuchyň a obývák a pořádně uklidit. No a nad oslavou asi sednu o víkendu.
evelina0007
9. čer 2009
Jitu,tak někdy doraž do Prahy a dohodnem se pražandy a půjdeme všichni do ZOO 😉

Kal,my jedeme našemu Matýskovi na rok v sobotu 😉
jita5
9. čer 2009
tak hodně sil 🙂 , užívej si bytečku asi jsi spokojená 🙂
jana.rce
9. čer 2009
no tak nic, nebudu rušit.... Jíťo, díky
domiska
9. čer 2009
holky co dneska vaříte? já vůbec nevím :-|
domiska
9. čer 2009
už máte vybrané dorty pro své miláčky? 😉
evelina0007
9. čer 2009
Domi,pěču vepřové se zeleninou a brambory 🙂

Kája se poprvé vyčůrala do nočníku 😉 tak nám nočník zahrál konečně 🙂
domiska
9. čer 2009
eveli brambory nemáme 😃 nějaké další nápady? 😃
gratuluju k písničce 🙂, já jsem byla úpln vyřízená, když se poprvé vyčural do nočníku, teď to chytám kadý den minimálně jednou, ale vůbec z toho nemá rozum 🙂
jita5
9. čer 2009
Domi těstoviny s rajčatovou omáčkou
Evi - má strach z Prahy, ale budu to muset překonat 🙂 , jinak se nikam nedostanu 😃 - už jsem si našla trasu 🙂
tak naplánujte den a pokud to půjde tak přijedeme 🙂
nočník taky zkoušíme, ráno chytíme i kadění, přes den už ne
domiska
9. čer 2009
jity bobana se nám zatím nedaří chytit, buď jak začne tlačit, tak na nočníku hned přestane nebo už ho tam dávám pozdě :-p
arinautor
9. čer 2009
Jani jako vzduch ,jako vzduch 😃 :-p :-p :-p :-p
Jen kdyby to někoho zajímalo,já jsem dneska dělala bramborový knedlíky se špenátem a pečený maso 😉
jita5
9. čer 2009
Arin zajímalo 🙂
Domi taky se povede 🙂
evelina0007
9. čer 2009
Já jsem tedy ráda,že se alespoň vyčůrala na bobana si ještě asi počkáme 😃 😃 😃

Jdu ještě vyklízet než dorazí schody 😉jsem sice KO,ale nějak to zvládnu 😉 bude to trvat tak týden než to všechno bude,ale to vydržím 😉 škoda je ,že zrovna tuto sobotu jedeme na oslavu jsme to mohli mít dřív =-) :-N
domiska
9. čer 2009
eveli co já bych za to dala, kdybych mohla říct, že za týden to bude :-p
každopádně dneska nevařím, bude krupice 🙂
opět se mi podařilo, že malý dopo nespal, sice mrčel, ale on si zvykne 😉 usnul u jídla, pak se ještě probral, dojedl a teď už leží v kočárku, chudinka moje vyčerpaná 🙂
domiska
9. čer 2009
lucenku nechápu, proč máš na sebe napsanou ségru, to je divné, nějak se mi to nezdá...není ti třeba špatně nebo spavo? :-p 😃 😎
arinautor
9. čer 2009
Jiti aspoň někoho 😉 :-p
domiska
9. čer 2009
arin akorát děláš chutě :-p
evelina0007
9. čer 2009
Domi 😉
jana.rce
9. čer 2009
jj Arin, přesně....jako vzduch 😃

jinak na nás se už žene buřina a je po sluníčku a teploučku. fučí vítr a začíná padat i pár kapek...😞

bramborový knedlík jsem dnes taky měla, plněný s uzeným a se zelím...ale naštěstí jsem nemusela vařit 😃
moranda
9. čer 2009
Ahojky,
hlásím výsledky z 11měsíční kontroly: přibrala 10g na 8,41kg a vyrostla o 3cm na 78cm...... x-) prostě mám žížalu 🙂 .

Já vařila jahodové knedlíky - kynuté mňamky....výborné.

Každou chvíli začně bouřka už hřmí, já jsem tak ospalá pořád, mám snad jarní únavu, anebo to Eliščino vstávání v 5:30hod mě zabije |-|