***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
9. čer 2009
mňááááám jahodové knedle 🙂 já chcu téééééž 😃
evelina0007
9. čer 2009
ja chci taky jahodovéééééééééé knedleeeeeeeeeeeeee 🙂

Mor,gratulace Elis 😉

Tak,aby toho nebylo málo tak ještě přijede můj otec se vrtat v elektrice 😞 já se dneska zblázním
evelina0007
9. čer 2009
Morando,jakto,že jste s Elis byly ny 11 měsíční kontrole my ted chodíme jednou za dva měsíce 😉
romi.r
9. čer 2009
ahojky, malej po dlouhé době spí sám v postýlce, už skoro hodku, tak doufám, že to nezakřiknu a nebude hned vzhuru.
Je to fakt malej terorista, včera musel manža jít už v 9 hod spát, protože se vzbudil a řval, že chce na letiště :-p , jak si ho tam dal, tak celej spokojenej usnul :-p , no budeme muset něco na něj zase vymyslet
Dnes mu jdu koupit další UM, nějakou s příchutí, už si mužu otevřít obchod, co máme Um, hrnků, flašek a čajů 😃
romi.r
9. čer 2009
kynutý jahodový knedlíky jsem měla včera a ještě mám v mrazáku 🙂 , na kontrolu jdeme taky až v roce
jita5
9. čer 2009
Romčo vy si užíváte 😢
ZOO jsme zrušily, začalo tu pršet a ochladilo se 😞 , tak snad jindy
teď jsem studovala jak se dostat do pražské ZOO, no nevím :-|
romi.r
9. čer 2009
tady je hic jiti
jita5
9. čer 2009
tady už neprší, ale černý mraky neznamenají nic dobrýho
opět bude pršet když jedu cvičit
rendex1
9. čer 2009
Ahojky, tak jsem taky tady že 😃 😃 😃 a dodala jsem nové fotečky 😃 😃
rendex1
9. čer 2009
Mor krásné fotečky z vítání fakt nádhera !
rendex1
9. čer 2009
Jiti vy už taky chodíte? 😃 😃 😃 😃 😃 Kdo ještě kromě nás?
jita5
9. čer 2009
Ren hezké fotky 🙂
Jo chodíme, už ani neleze, baví jí to 🙂, ale to znáš 😃 😃
Sárá od Ywon začíná
rendex1
9. čer 2009
Já koukala, taky si tam musím hodit to video 🙂)) ale nevím jak :-S :-S :-S :-S
rendex1
9. čer 2009
Yw jsme měli stejný nápad, ale jak si tam to video dala fakt netuším.. chjooo ale ja na to příjdu
rendex1
9. čer 2009
Tak hotovo a Yw fakt jsem ho vytvářela si před měsícem... aby to nevypadlo, že se opičím 😃 😃 😃 😃 😃 pusinky všem papa
evelina0007
9. čer 2009
Tak PPL přivezla lustr pro Káju do pokojíčku a je tam rozbitá objímka ach jo ]-( ale než to reklamovat tak asi koupín někde novou 😉
Můj otec přijel dodělat elektriku a pořád nám chce dávat světlo jinam se z něho picnu a schody dorazí asi za hodinu.Vůbec nevím kam dám Kájinu spát,protože tady bude hluk :-|
domiska
9. čer 2009
mori krásné fotečky z vítání, elinka je úžasná 🙂
domiska
9. čer 2009
eveli to je pech s lustrem :-| asi bych to taky někde koupila...my jsme teď byli v polsku v zahradnictví, hodina tam a hodina zpátky, jsem úplně vyfluslá :-p
katerinka.kr
9. čer 2009
ahoj,

my byli na celodenním výlete, a byla to paráda, sluníčk svítilo, tak jsem zvědavá, kdy k nám dorazí ty bouřky :-N :-N
domiska
9. čer 2009
my už máme po bouřce 🙂 dobrou klidnou noc všem 😉
ywonn
9. čer 2009
Jééééé Jani ted jsem zkoukla to tvoje video a to je fakt úžasné.. Gábinka je k sežrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a je obrovská šikulka..
berus
10. čer 2009
Dobré ránko mamky 🙂

Tak jsme trojzubatý x-) a leze 4. 😉
jita5
10. čer 2009
Hezký ráno
Beru gratulka k zubu, my stále nic 😃
domiska
10. čer 2009
dobré ráno,
beru gratuluju k zoubkům 😉
jitu a mixuješ nebo už jí terka kousky?
jita5
10. čer 2009
domi mixuju, když jsou tam kousky tak toho moc nesní a řekla bych, že to poliká celý
berus
10. čer 2009
děkujeme x-)

ani jsem nemusela cinknout, ráno mě vzbudil tím, že skřípal zubama :-N :-p
a to je zvuk, který opravdu, ale opravdu nesnáším :-N :-p
katerinka.kr
10. čer 2009
dobré ránko,

my jsme taky skřípali zubama ale nastěstí to samo přešlo 😉
numi
10. čer 2009
Dobré ranko 🙂
u nás je po dešti 😉
Beru gratulka a nám začíná průsvítat druhá jednička dole x-)
Ren,hezké video 😉
domiska
10. čer 2009
my křupem zubama pořád :-|
arinautor
10. čer 2009
Dobré ráno

Gratulka všem k novým zubům 😉
Tak jsem přišla na to,proč probrečela včerejší noc :-N horní jednička,takže jí rostou 2 zarás =-) a asi se jí tu noc přeřízla,dnešní byla ok 😉 před 4 mlíko a v 6 budík :-p
Jinak mě je taky naprd a musím vymyset jak jít s nima na poštu a na koupit =-) Gábi kašle a soplí pořád já taky a malej je pupínkovatej,z nás budou mít radost |-| asi budu sedět doma 8-(

A malej na dovču nepojede,pr nestihnem pas,myslela jsem že když ho dneska podám,tak se to do 14.7. stihne a prd,musí mít ještě nějakej papír o státním občanství a ten taky trvá asi 2-4 týdny,pak pas 30 dní :-p takže tůdle nůdle :-| atˇžijou koupáky v okolí 😕 si asi pořídím nový plavky :-S