• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
mňááááám jahodové knedle :slight_smile: já chcu téééééž :grinning:
9. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky jahodovéééééééééé knedleeeeeeeeeeeeee :slight_smile:

Mor,gratulace Elis :wink:

Tak,aby toho nebylo málo tak ještě přijede můj otec se vrtat v elektrice :frowning2: já se dneska zblázním
9. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morando,jakto,že jste s Elis byly ny 11 měsíční kontrole my ted chodíme jednou za dva měsíce :wink:
9. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, malej po dlouhé době spí sám v postýlce, už skoro hodku, tak doufám, že to nezakřiknu a nebude hned vzhuru.
Je to fakt malej terorista, včera musel manža jít už v 9 hod spát, protože se vzbudil a řval, že chce na letiště :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak si ho tam dal, tak celej spokojenej usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no budeme muset něco na něj zase vymyslet
Dnes mu jdu koupit další UM, nějakou s příchutí, už si mužu otevřít obchod, co máme Um, hrnků, flašek a čajů :grinning:
9. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kynutý jahodový knedlíky jsem měla včera a ještě mám v mrazáku :slight_smile: , na kontrolu jdeme taky až v roce
9. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo vy si užíváte :cry:
ZOO jsme zrušily, začalo tu pršet a ochladilo se :frowning2: , tak snad jindy
teď jsem studovala jak se dostat do pražské ZOO, no nevím :unamused:
9. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je hic jiti
9. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už neprší, ale černý mraky neznamenají nic dobrýho
opět bude pršet když jedu cvičit
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem taky tady že :grinning: :grinning: :grinning: a dodala jsem nové fotečky :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor krásné fotečky z vítání fakt nádhera !
9. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti vy už taky chodíte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdo ještě kromě nás?
9. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren hezké fotky :slight_smile:
Jo chodíme, už ani neleze, baví jí to :slight_smile:, ale to znáš :grinning: :grinning:
Sárá od Ywon začíná
9. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala, taky si tam musím hodit to video :slight_smile:)) ale nevím jak :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw jsme měli stejný nápad, ale jak si tam to video dala fakt netuším.. chjooo ale ja na to příjdu
9. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hotovo a Yw fakt jsem ho vytvářela si před měsícem... aby to nevypadlo, že se opičím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pusinky všem papa
9. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak PPL přivezla lustr pro Káju do pokojíčku a je tam rozbitá objímka ach jo :angry: ale než to reklamovat tak asi koupín někde novou :wink:
Můj otec přijel dodělat elektriku a pořád nám chce dávat světlo jinam se z něho picnu a schody dorazí asi za hodinu.Vůbec nevím kam dám Kájinu spát,protože tady bude hluk :unamused:
9. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori krásné fotečky z vítání, elinka je úžasná :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli to je pech s lustrem :unamused: asi bych to taky někde koupila...my jsme teď byli v polsku v zahradnictví, hodina tam a hodina zpátky, jsem úplně vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

my byli na celodenním výlete, a byla to paráda, sluníčk svítilo, tak jsem zvědavá, kdy k nám dorazí ty bouřky :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už máme po bouřce :slight_smile: dobrou klidnou noc všem :wink:
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé Jani ted jsem zkoukla to tvoje video a to je fakt úžasné.. Gábinka je k sežrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je obrovská šikulka..
9. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Tak jsme trojzubatý :dizzy_face: a leze 4. :wink:
10. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký ráno
Beru gratulka k zubu, my stále nic :grinning:
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
beru gratuluju k zoubkům :wink:
jitu a mixuješ nebo už jí terka kousky?
10. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi mixuju, když jsou tam kousky tak toho moc nesní a řekla bych, že to poliká celý
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face:

ani jsem nemusela cinknout, ráno mě vzbudil tím, že skřípal zubama :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to je zvuk, který opravdu, ale opravdu nesnáším :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

my jsme taky skřípali zubama ale nastěstí to samo přešlo :wink:
10. čer 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
u nás je po dešti :wink:
Beru gratulka a nám začíná průsvítat druhá jednička dole :dizzy_face:
Ren,hezké video :wink:
10. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my křupem zubama pořád :unamused:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Gratulka všem k novým zubům :wink:
Tak jsem přišla na to,proč probrečela včerejší noc :sweat_smile: horní jednička,takže jí rostou 2 zarás :confused: a asi se jí tu noc přeřízla,dnešní byla ok :wink: před 4 mlíko a v 6 budík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mě je taky naprd a musím vymyset jak jít s nima na poštu a na koupit :confused: Gábi kašle a soplí pořád já taky a malej je pupínkovatej,z nás budou mít radost :pensive: asi budu sedět doma :rolling_eyes:

A malej na dovču nepojede,pr nestihnem pas,myslela jsem že když ho dneska podám,tak se to do 14.7. stihne a prd,musí mít ještě nějakej papír o státním občanství a ten taky trvá asi 2-4 týdny,pak pas 30 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tůdle nůdle :unamused: atˇžijou koupáky v okolí :fearful: si asi pořídím nový plavky :confounded:
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek