• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
takové problémy my nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže jsme se vypravili ven a začalo pršet, paráda :angry: :angry:

ren, taky jsem zapomnela napsat, ze video je super, já bych mohla vložit video jak tancujem, teda jeste nechodime, ale tancujem jak o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin ať je ti líp :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás je taky pěknej chcanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej chtěl jít ven ,že má novou pláštěnku :grinning: :confused:
10. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jita,tedˇje líp,mám 2 paraleny,Mucosolvan ,vykoupala jsem se a je mě líp,Gábi vypadá taky a malej je jak z divokých vajec :angry: se honijou po čtyřech :sweat_smile: docela si spolu hrajou,ale Ada je takovej necitelnej,neví,že jí něčím může ublížit,takže oči na štópkách :grinning: :sweat_smile:
ale ráno jsem myslela,že z postele nevstanu,bylo mě bídně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme si s mil trochu chytli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak viděl,že vypadám jak zombík,tak se mě smál,že mám rýmečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně,že on to dotáhl a všichni jsme to chytli od něho :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin, tak to si teda užíváš, to je pravda a malýho uplne chápu, já když jsem měla novou věc, tak jsem ji taky chtěla hned vyzkoušet.
Jako dnes si pamatuju, jak jsem měla novej deštník,a já se třepala, až začne pršet, no samozřejmě hrozně dlouho tenkrát nepršelo. Mě napadá, že si pujdu zase koupit novej deštník a rázem ten déšt přestane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kat jj :slight_smile: ale asi to k tomu patří :wink:
Já mám novej deštník a novou pláštěnku na kočár a malej taky novou pláštěnku no a nikam nemůžem :grinning: :wink: su zvědavá,jak to dopadne s tou originální pláštěnkou,už jsem to poslala a volali,že to posílají na Babypoint :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to uznají a vrátí mě 870kč :angry: za takovej krám :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
arin, počkej,ted nevím, jestli jsem to pochopila, za pláštenku na kočár 870Kč??? :confused: :confused: :confused:
10. čer 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kat jj orig na Xlandera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Gábi měla mokrý nohy úplně a po 4 asi požití začala nahoře praskat,tak jsem měla i mohrou boudu,takže té věci se asi pláštěnka nedá říkat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://www.detskyraj.cz/zbozi/540-x-lander-plastenka-na-sportovni-kocarek- plus 120 nebo 150 kč za poštovný,to už nevím přesně :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holkyy,
arin:to pěkně nas... s tou pláštěnkou takových peněz
domi:fakt dost dobrá fotka s tím psem :grinning:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
použítí,ještě tak požívat pláštěnku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aho ross no to si piš,že nasere :grinning: :frowning2: kdyby stála 200 nebo ták,tak ju zmuchlám a vyhodím,ale tak :sweat_smile: by jsme museli být movitější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jednou vyrazím na polikliniku a přinesu si střevní chřipajznu :angry: naštěstí je malá dnes podezřele hodná :grinning:
10. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ross taky dobrý :grinning:
10. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mil nám taky dotáhl super dárek :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
moc děkuji za gratulace k obr váze i pochvalu foteček z vítání.
Právě jsem se zbudila s Elis po dopoledním spaní. Hnula jsem si s páteří když jsem jí zvedala a musela si vzít prášek, taď jsem jak blbka, přitroublá :angry: a jdu shánět něco k obědu :wink: .

Zkoušíte nočníčky? Nám se docela daří chytit čůrání, ovšem bobečky nejraději do plenky :angry: :grinning:
10. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mori pěkný fotečky :slight_smile:
Domi malej je kráááááásnej :dizzy_face: hotovej lamač srdcí už ted :grinning: :slight_smile: ´a pesan,je váš??????
10. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nočník necháváme,až budem chodit :wink: nebo nejdřív v roce začnem :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ross, tak to znám, teda naštěstí jsem nepřinesla si dom střevní chřipku, ale hajzlíky u náš na poliklinice prostě vždycky byli k zblití. Jsem si myslela, že práve na poliklinice, zdravotnictví že jo, že to bude hygiena a ono prd, horší hajzlíky snad nejsou ani na hlavním nádraží :confounded:

Arin, tak to je teda darda za pláštěnku, já jsem právě dala 200 kc za plástěnku na kočár, tak proto se tak divím.

Už jsem přišla na to, že my se paci paci asi nikdy nenaučíme, páč když začnu tleskat, tak malej začne tancovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mor,já taky kolikrát necítím páteř, malej má deset kilo, tak to už je na jednu ruku zátež. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

nestíhám :wink:
Gratuluju Matýskovi z zubanům a ostatním ke všemu co se povedlo,vyrostlo a tak :slight_smile:

Tak se zas mějte pa pa
10. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se musím dcerušce omluvit. Po obědě si ukázala na nočník, tak jsem jí tam lupla - a ejhle je tam bobek :sweat_smile:

Jinak u nás bude taky každou chvíli pršet, už se stahují černý mraky, já myslela, že hlásili hezky :rolling_eyes: .

Kači, tak to bude Tomášek asi v showbiznisu, to si pěstuj, aspoň vás staré rodiče uživí, když důchody nebudou :wink: . Paci paci umí každý trouba, ale tančit to my neumíme :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
arin jj, pes je náš, ale je to rebel, to je šílené :sunglasses:
já kupovala pláštěnku na veletrhu přímo z dětského ráje tuším a stála taky kolem 200-300 kč, to je nějak moc, ne?
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nestíhám, byla tu kamarádka, má chlapečka, který je o 2 týdny mladší než Terka
Terce jsem děla zeleninu s těstovinami a krůtím masem - slupla skoro 250g, teď chodíme sem a tam a dělá paci - paci
jinak má na tváři pěkný šrám - spadla na na hranu kelímku :frowning2: ,není to nic hrozného
Morondo - gratulka k bobku, nám se to taky daří - ale jak kdy, dnes se povedlo :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přihlásila bubíška do plavání, jsem zvědavá, co tam bude dělat, jestli bude řádit v bazénu, jako doma ve vaně, tak jim tam vycáká všechnu vodu ven. Jestli se chcete nekdo z brna přidat, tak směle do toho, napíšu mail. :wink:

Začínám lítat po internetu, kde co je na hraní, cvičení a tak pro děti páč malej se doma už evidentně nudí, tak ho musím někde utahat. :grinning: :grinning: :grinning: nebo bude máma za chvíli stahaná jak pes.
A jeste budem chodit asi na cvičení :wink:
10. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy tomík si to maximálně užije, tomu věř :slight_smile:
já jsem teď na léto cvičení zrušila, protože se mi v těch hicech nikam nebude chtít, ale sluníčko jaksi stávkuje, tak lituju :unamused: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi je krásnej :slight_smile: pes i malej???Ještě foto milýho nám ukaž???? :grinning: jestli je taky pěknej :grinning: jak malej a pes :sweat_smile:
tedˇmáme pláštěnku z Chicca asi za 270kč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kat my se doma taky nudíme,hlavně ten malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: už neví co by Gábi vyvedl :confused: volala jsem dr,že musím ven a ona,že ještě 5 dní NIKAM :unamused: tady budu,ležet natažená,nafouklá a zdechláááááá ještě 5 dníí,mě jebne a pak je dostane mimi a dalších 10 dní doma :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi, Domineček je sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: super fotky
Kači, už dlouho jsem se Tě chtěla zeptat (jesli si to s někým nepletu) jak to dopadlo s tím ukradlým kočíkem??A jaký jste kupovali nový??
10. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
irčo asi si nechám nějaké tajemství :wink:
natažená nafouklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
táni děkujem :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jé u nás svítí sluníčko :slight_smile: není možná :slight_smile:
ale za chvíli zas zajede za mraky, beztak ještě než toto odešlu :grinning:
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek