***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
10. čer 2009
mluv v jednotným čísle, nebo se smrtelně urazím a zmizím taky ]-( 😃

jani, dobrou 🙂
jana.rce
10. čer 2009
Kat,... se koukni o pár stránek zpět a pochopíš, proč píšu, že se se mnou někdo baví :-p No nic.... není každý den posvícení 😃

o tom těhu testu jsem tedy neslyšela a já jen doufám, že už žádný nebudu muset kupovat :-p
jana.rce
10. čer 2009
ale ted už fakt mizím... dočtu ráno, co jste tu ještě nakrafaly 😉 😃 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
Berus, se nechytám, to bylo jako na mě, na mě musis pomalu, jako proč se máš urazit???fakt nevím 😃

Jani, jojo, vím, něco jsi psala o ovzduší 😃 😃 😃 A jak si tady kolikrát píšu sama se sebou sis nevšimla? a Arin je v tom taky dobrá 😃 😃 😃
berus
10. čer 2009
já bych to taky nemohla udělat, jedině kdybych měla doma Klabzubovu jedenáctku, tak pak možná :-N
katerinka.kr
10. čer 2009
Ted jsem si to přečetla, a když se nad tím tak zamyslím, tak je to pravda, že v zemích, kde mimi MUSI byt chlapec bych toto na trh vubec nedavala.
berus
10. čer 2009
jj, jsi psala mizítE!!! :-p

ač je to divný, já tady taky kolikrát neměla na něco mnou napsanýho odpověď :-N
ale beru to podle sebe, poctivě dočtu, ale abych si pak do debilníčku dělala poznámky, co mám komu odpovědět a to fakt nezvládám, páč uřitě by v tý chvíli dítě ožíralo blok, tužku i mě 😃 😃 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
Tak co jeeeeeeee??? Všechny jsem unavila nebo co??? 😃 😃 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
Já někdy ani odpověd nečekám, se tady vykecám, a jen si to všichni pěkně počtěte 😃 😃 😃 😃
berus
10. čer 2009
píšeš moc rychle 😉 😃

a mně už se únavou nějak rozjíždí písmenka na klávesnici :-N
katerinka.kr
10. čer 2009
Beru,já to tak někdy dělám, že si píšu poznámky, na co zareagovat, a někdy ten papír nechám na stole a tatka jak přijde, tak to začne předčítat, no, někdy se nestačí divit. 🙂
berus
10. čer 2009
já vás taky beru jako vrby 😉
a to že si taky občas kecám sama pro sebe mi vůbec nevadí, připadám si jako doma 😃 😃 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
já na klávesnici nečučím, umím psáte všemi deseti, víš 😃 😃 😃 😃
berus
10. čer 2009
já ty poznámky zkoušela taky, ale přiznám se, že mě to neba :-N
prostě poctivě dočítám, vnímám, nereaguju :-N 😃 😃 😃

hele, reaguje ti Tomášek na NE? To naše dítě z toho má prdel :-N ]-( :-p
berus
10. čer 2009
já všema 4 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela, že si myslím, že normálne, jako naživo bychom se třeba nebavili, myslím teda jako v reálu, že to že se nevidíme dělá hodně 😃 😃 😃 😃

Dobře napsaný, někdy rozesměju i sama sebe 😃 😃 😃

Páč já například (už jsem to tu psala) jsem lidem nesympatická uz podle ksichtu 😃 😃
katerinka.kr
10. čer 2009
tomíšek reaguje na NE tak, že se usměje a pokračuje v činnosti, na kterou jsem řekla NE-nedělat, takže asi tak :-N
berus
10. čer 2009
asi bavily, spojují nás děti, to já se s nějakou maminou zakecám i ve frontě u pokladny :-N

ale je to fakt, naživo by to asi bylo jiný, však vydrž, Evelínka ti za pár dnů povypráví :-N 😃 😃 😃
berus
10. čer 2009
už jsem si myslela, že mám hajzlíka nevychovanýho 😃

1000x denně je NE na Kikiny granule, už to vzdávám, misky uklízim a když si na ně večer vzpomenu, pes je hladovaj, vyprahlej :-N
katerinka.kr
10. čer 2009
jo, to je pravda, ze dítka nás spojují, minule me mamina v obhcodě s botkama poradila vic nez prodavačka. 🙂
katerinka.kr
10. čer 2009
No mě právě dnes celkem vystrašila Nem s tím, že měli afty, malej dává snad uplně všechno do pusy, všechno ožužle, to mu mužu říkat stokrát NE. 😞
berus
10. čer 2009
no ale zase jsem zjistila, že mi pomalu začíná chybět šrum práce, každý den nový lidi, spousta témat k rozhovoru
já už jsem rok a půl doma :-p začíná to být občas dlouhý :-S
berus
10. čer 2009
katy, já už se taky bála, ale žloutenky
říkala jsem tátovi (dělal saniťáka) že malýho asi nechám naočkovat, že pořád ožírá boty a vlastně celkově, leze po koberci, pak si cumlá palec.... a mám být klidná, prý je to čistá špína :-N
katerinka.kr
10. čer 2009
Já občas nemůžu najít slovo, nebo se mi uplně popletou,a připadám si jako magor, tak dnes jsem na sebe hrdá ze jsem si vzpomnela na síte a zprovoznila wifi u nás. :-N :-N
berus
10. čer 2009
pokud nemluvím o dětech, tak jsem tak nějak mimo :-N

jsi holka šikovná 😉 , já právě asi půl hodiny hledala, jak si v telefonu nastavit něco, co tam kdysi bylo a pak záhadně zmizelo :-N 😃 😃 😃

katy, jdu hulit a do hajan, děkuju za pokec 😉
krásnou dobrou noc 🙂
katerinka.kr
10. čer 2009
My fakt zuzláme všechno, boty, podlaha, míce, pet lahve, vysavač, no to porád jenom chodím a říkám ne, nesmíš, je to bakaný. Dám mu rohlík a on si s tím jde sednout doprostred kuchyne, dá si ho na zem a tam ho jí,no někdy me z toho fakt málem klepne :-N
tak jistě chápes mou radost z vysavače, chodím kazdej den a vysávám a vysávám.....
katerinka.kr
10. čer 2009
Taaak a jsem tu sama, tak všem dobrou noc a miminka spěte, teta vám to nařizuje 😃 😃 😃
arinautor
11. čer 2009
Dobré ránko 🙂
Tak se přidávám k Ren a myslím,že i k Ross :-N
Ted jedu na poštu a nakopupit než mil odjede ,pr ven nemůžem,tak musím tak 8-(
Mimi spalo docela ok 18.15-5.15 :-N
jana.rce
11. čer 2009
bré ráno, tedy dočítat bylo co 😉

u nás se včera jako hlavní chuťovka objevil polystyren 😉 jsem jí ho nemohla vydolovat z pusy.... a rohlík tedy jíme taky všude a podle toho to taky tady vypadá 😃 😃

a Arin, s čím se přidáváš k Ren a Ross??? mi to nějak uniká :-N

u nás se spalo do 6,30, takže super 🙂 za to teď tu už hučí, a tahá mě za tepláky, tak jdem dát čaj a do deště uspávat :-p

Začni psát odpověď...

Odešli