• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
mluv v jednotným čísle, nebo se smrtelně urazím a zmizím taky :angry: :grinning:

jani, dobrou :slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,... se koukni o pár stránek zpět a pochopíš, proč píšu, že se se mnou někdo baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic.... není každý den posvícení :grinning:

o tom těhu testu jsem tedy neslyšela a já jen doufám, že už žádný nebudu muset kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ted už fakt mizím... dočtu ráno, co jste tu ještě nakrafaly :wink: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, se nechytám, to bylo jako na mě, na mě musis pomalu, jako proč se máš urazit???fakt nevím :grinning:

Jani, jojo, vím, něco jsi psala o ovzduší :grinning: :grinning: :grinning: A jak si tady kolikrát píšu sama se sebou sis nevšimla? a Arin je v tom taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to taky nemohla udělat, jedině kdybych měla doma Klabzubovu jedenáctku, tak pak možná :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si to přečetla, a když se nad tím tak zamyslím, tak je to pravda, že v zemích, kde mimi MUSI byt chlapec bych toto na trh vubec nedavala.
10. čer 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsi psala mizítE!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ač je to divný, já tady taky kolikrát neměla na něco mnou napsanýho odpověď :sweat_smile:
ale beru to podle sebe, poctivě dočtu, ale abych si pak do debilníčku dělala poznámky, co mám komu odpovědět a to fakt nezvládám, páč uřitě by v tý chvíli dítě ožíralo blok, tužku i mě :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jeeeeeeee??? Všechny jsem unavila nebo co??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já někdy ani odpověd nečekám, se tady vykecám, a jen si to všichni pěkně počtěte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšeš moc rychle :wink: :grinning:

a mně už se únavou nějak rozjíždí písmenka na klávesnici :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já to tak někdy dělám, že si píšu poznámky, na co zareagovat, a někdy ten papír nechám na stole a tatka jak přijde, tak to začne předčítat, no, někdy se nestačí divit. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás taky beru jako vrby :wink:
a to že si taky občas kecám sama pro sebe mi vůbec nevadí, připadám si jako doma :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na klávesnici nečučím, umím psáte všemi deseti, víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty poznámky zkoušela taky, ale přiznám se, že mě to neba :sweat_smile:
prostě poctivě dočítám, vnímám, nereaguju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

hele, reaguje ti Tomášek na NE? To naše dítě z toho má prdel :sweat_smile: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já všema 4 :grinning:
10. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela, že si myslím, že normálne, jako naživo bychom se třeba nebavili, myslím teda jako v reálu, že to že se nevidíme dělá hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobře napsaný, někdy rozesměju i sama sebe :grinning: :grinning: :grinning:

Páč já například (už jsem to tu psala) jsem lidem nesympatická uz podle ksichtu :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomíšek reaguje na NE tak, že se usměje a pokračuje v činnosti, na kterou jsem řekla NE-nedělat, takže asi tak :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bavily, spojují nás děti, to já se s nějakou maminou zakecám i ve frontě u pokladny :sweat_smile:

ale je to fakt, naživo by to asi bylo jiný, však vydrž, Evelínka ti za pár dnů povypráví :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si myslela, že mám hajzlíka nevychovanýho :grinning:

1000x denně je NE na Kikiny granule, už to vzdávám, misky uklízim a když si na ně večer vzpomenu, pes je hladovaj, vyprahlej :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je pravda, ze dítka nás spojují, minule me mamina v obhcodě s botkama poradila vic nez prodavačka. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě dnes celkem vystrašila Nem s tím, že měli afty, malej dává snad uplně všechno do pusy, všechno ožužle, to mu mužu říkat stokrát NE. :frowning2:
10. čer 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale zase jsem zjistila, že mi pomalu začíná chybět šrum práce, každý den nový lidi, spousta témat k rozhovoru
já už jsem rok a půl doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: začíná to být občas dlouhý :confounded:
10. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, já už se taky bála, ale žloutenky
říkala jsem tátovi (dělal saniťáka) že malýho asi nechám naočkovat, že pořád ožírá boty a vlastně celkově, leze po koberci, pak si cumlá palec.... a mám být klidná, prý je to čistá špína :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já občas nemůžu najít slovo, nebo se mi uplně popletou,a připadám si jako magor, tak dnes jsem na sebe hrdá ze jsem si vzpomnela na síte a zprovoznila wifi u nás. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nemluvím o dětech, tak jsem tak nějak mimo :sweat_smile:

jsi holka šikovná :wink: , já právě asi půl hodiny hledala, jak si v telefonu nastavit něco, co tam kdysi bylo a pak záhadně zmizelo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

katy, jdu hulit a do hajan, děkuju za pokec :wink:
krásnou dobrou noc :slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My fakt zuzláme všechno, boty, podlaha, míce, pet lahve, vysavač, no to porád jenom chodím a říkám ne, nesmíš, je to bakaný. Dám mu rohlík a on si s tím jde sednout doprostred kuchyne, dá si ho na zem a tam ho jí,no někdy me z toho fakt málem klepne :sweat_smile:
tak jistě chápes mou radost z vysavače, chodím kazdej den a vysávám a vysávám.....
10. čer 2009 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak a jsem tu sama, tak všem dobrou noc a miminka spěte, teta vám to nařizuje :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Tak se přidávám k Ren a myslím,že i k Ross :sweat_smile:
Ted jedu na poštu a nakopupit než mil odjede ,pr ven nemůžem,tak musím tak :rolling_eyes:
Mimi spalo docela ok 18.15-5.15 :sweat_smile:
11. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno, tedy dočítat bylo co :wink:

u nás se včera jako hlavní chuťovka objevil polystyren :wink: jsem jí ho nemohla vydolovat z pusy.... a rohlík tedy jíme taky všude a podle toho to taky tady vypadá :grinning: :grinning:

a Arin, s čím se přidáváš k Ren a Ross??? mi to nějak uniká :sweat_smile:

u nás se spalo do 6,30, takže super :slight_smile: za to teď tu už hučí, a tahá mě za tepláky, tak jdem dát čaj a do deště uspávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek