• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Dobré ránko :wink: tak noc nakonec dobrá :wink:

Beru,to je hrozná zpráva :frowning2: Kája spí většinou dobře,ale někdy je to děs :angry: :sweat_smile: Včera vůbec nechtěla spát přes den a uspáva jsem vždycky dlouho a t :sweat_smile: teď jsem jí položila a do minuty usnula :grinning: :grinning: :grinning:

Jo ráno mě zastihla jedna skvělá zpráva mému kamarádovi se narodil dneska kluk a jmenuje se Matyáš :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak su zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: složenky zaplacený,nakoupený a skoro všecko utracený :confused: byla jsem v Albertu a za asi 5 min 900kč :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že jsem neseděla na zadku :rolling_eyes:
Jani no holky psaly,že pojedou samy na dovču :sweat_smile: no tak jsme se s mil včera domluvili,at´kvůli dokladům malej nemá zkažený prázdniny,tak s ním do toho Chorvatska pojedu já,pr ho mám v pase zapsanýho a mil bude doma s Gábi :confused:
11. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tyjo arin to je odvaha, bych mil nenechala samotného s malým :slight_smile: všecko zvládne, ale já bych to nevydržela :slight_smile:
ale aspoň si trochu odpočineš, moře ti budu určitě závidět :slight_smile:
dneska je nějaký blbý tlak, mám točáky jako hrom :unamused:
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedy Arin, ty umíš pěkně rychle ty peníze rozfofrovat :grinning: :grinning:

no já si myslela že mluvíš o dovče ale nebyla jsem si jistá :wink: když jsi psala že se mooooc bojíš a nejela bys :slight_smile: tak to je fajn, to bude mít Adámek radost,viď? a co Gábi? bych se taky asi ustýskala nevidět jí víc než den :slight_smile:

a s těma Matyáškama se nějak roztrhl pytel :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je tedy zákon schválosti...šla jsem uspávat a lilo jako z konve, malá chrupčí venku a co myslíte...? už leze sluníčko :grinning: :grinning: no, snad to vydrží, mám odpo spicha s kámoškou, pokud bude pěkně, tak aby nám to klaplo :wink:
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tedy bez Káji taky nemohla nikam :grinning: :grinning: :grinning:

Kája sice dneska hned v půl 9 usnula,ale každou chvilku zabrečí a přitom má zavřený oči :frowning2: :frowning2: asi jí něco bolí :unamused:
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Arin, ty jsi odvážná, ale pokud to chlap s mimi umí, asi není problém, viď

Evi a to je ten kamarád, jak vydržel a neprozrazil?

Jinak my si dohodli jména mimin ještě přes svatbou a to zase těch Matýsků tolik nebylo :sweat_smile: (no vlastně už je to skoro 5 let :wink: )
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj to je on :wink:
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás teď řádí dvoudenní střevní chřipka, bohužel to Sabča někde chytila, to nejhorší už je za námi, ale můžete mi poradit nějaká dietní jídla? Včera jsme to zvládli s piškotama, suchým rohlíkem a bramborama, ale dneska nějak postrádám inspiraci. Díky :wink:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
corry rýže, mrkev vařené kuřecí :wink:
asi koupim ohradku, to je neskutečné potřebuju oči i na prdeli :angry:
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,já taky :grinning: :grinning: :grinning: ale mám dvě postýlky tak tu jednu používám jako ohrádku,když je nejhůř :grinning:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no evel vy máte barák my 2+1 :grinning: ale i tak je to mazec neudělám lautr nic
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezuskote nazdár luce :grinning: Díky.
Jo já taky potřebuju oči i na prd***
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne lámala kámoška, abych s ní jela na týden někam na dovču, bez dětí, ale letos to bez Sabči ještě nedám, snad za rok. Letos pěkně hromadně do termálů na Slovač :slight_smile: ( jsem dočítala trochu)
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,jj docela se těším až bude mít malá už ten pokojík tam at si leze jak chce žádné nástrahy tam nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my budem dělat pokojík tak ve třech letech až..zatím ji musím mít na počích..je to šibal neskutečný
a na dovču bez prcka bych nejela, bych si to asi neužila...jako odpočinout to jo..ale myšlenkama bych byla furt s malou a tak.....
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jj ale musím,bojím se,ale bude řídit tatˇka profi řidič,tak se bojím mín :confused: ńo mil má zmáknutý noci,tak dny snad přežijou :confused: no už mě je smutno ted´ale fákt jsem dloooouho nikde nebyla,naposled v 19 u moře a s mil v Již Čechách,ale to bylo blééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navím jedno budu mít sebou a další dvě -neteře,tak se bude ských nuchat,ale bez Gábi jsem byla maxim pár hodin :confused: to bude maso :fearful:
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc moje řeč :wink: my budeme mít snad pokojík hotovej do týdne :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na trhu je těhotenský test, kterým si ženy mohou samy zjistit pohlaví dítěte - tý jo to je fičák,

dočítám a nestačím se divit.
Mám mrchu a pěkně bolí, ble tuhle bolest nepamatuju od porodu :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi z toho nemá rozum,ale malej už jo :confused: a nemůžem ho zavřít na celý prázdniny doma :rolling_eyes: kdby měl ten pas,tak nejedu,ale nestihne se to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory jo četla jsem za 700Kč ale asi bych ho koupila se znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás dětský pokoj bude až tak za dva roky, až splatíme nejhorší dluh a pak se pustíme do podkroví :slight_smile:

Pořád ve mě hlodá myšlenka, zda si pořídit druhého prcka do třech let a nebo až za dýl.. Jak jste na tom holky Vy?
Nepočítám více maminy :grinning:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris kdy jedete? :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc - no já určitě taky :grinning:
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory já si dám pauzu (do práce :grinning: ) a pak zase kdybych měla dvě brzo po sobě pak mám vidinu jen důchodu....žádná pauza :grinning:
11. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory,já uvažuju o mimi co nejdřív v létě mi bude 32 :wink:
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc - no vždyť nikde není psáno, že musíš mít jen dvě :wink: :grinning:
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě se pak musíme všechny domluvit a vlítnout na to hromadně :grinning: :grinning: ať pak zase rodíme pěkně po sobě.
Arin, né že se spustíš s nějakým Chorvatem a zhatíš nám plány :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory já bych chtěla hned, kdyby jsme bydleli ve svém, ale takto to nejde, tady se nevejdem :unamused: chtěla bych to mít odbyté najednou a ne že si s malým začnu užívat a pak další dítě a vše na novo :sunglasses: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dom a kde bydlíte? U rodičů?
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek