• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jak dáváte svačiny? v kolik a kolik?
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dom- já dopoledne, okolo desáté přesnídávku, ovoce s jogurtem apod a potom okolo 15h, podle toho jak má Sabi hlad,
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
bydlíme u tchánovců, ale máme to tady malinké
no právěže domča chce sváču už na snídani :slight_smile:, tj. v 8.30 a pak má až oběd, semi to zdá velký rozestup, odpo baští častěji
11. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domi 16-22 července :sweat_smile: po Gábinejch narozkách :wink:
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sváču dávám mezi 9-10 jak se vzbudí
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
výživku nebo jogurt,ale většinou výživku ráno a odpo jogurt :wink:
11. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak jak ses ptala Domi,tak mil to zvládne,několikrát jsem se ho ptala,jestli si troufne celej týden s Gábi,tak říkal,že jo :sweat_smile: já se nebojím,že by to nezvládl,je nevím jak to zvládne Gábi,nevím co bude dělat :fearful: to se bojím nejvíc.No a u malýho kdyby to bylo jako u prvního,tak bych taky nejela,pr jsem na něm byla moooc závislá než se narodila malá,tak jsem ho nikoum nepůjčovala ani našim,hroznej strach ...ale teďˇjak jsou dva,tak je to lepší,ten strach o to jedno se rozložil na dvě a aspoń si mě za ten rok malej užije a mude mě mít jen pro sebe,hodně mu to chybí,že je až "druhej" dvojmamky to chápou,že???? :sweat_smile: a taky za tech víc jak 9 let jsme s mil nebyli od sebe krom 8 nocí v porodnici,tak se trošu budem těšit na sebe :fearful: doufám,ale určo mě mimi bude chybět a moooc
11. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
arin, to zvládnete :wink: budete muset :sweat_smile: :grinning:

já jsem taky na malým závislák, všem jsem řekla, že nejdřív ho budu půjčovat na roce a při představě, že je to za měsíc a půl :confounded: :sweat_smile:
nic nebude :grinning:
11. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
domi, v 10 ovoce, okolo 16:30 jogurt nebo puding
11. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
beru a mezitím jen oběd nebo ještě něco zobe?
11. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jen oběd ve 13 hodin, on pak mezitím spí :sweat_smile:

snídaně okolo 6 - mlíko
sváča 10 - ovoce
oběd 13 - masozelenina
sváča 16:30 jogurt
večeře 19:45 - kaše

během dne tak 3 sušenky a půlka rohlíku

spíme většinou od 10 do 12 a od 1
11. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi to poslalo dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a od 15 do 16
11. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru jj :wink:
máme to stejný až na en večer,to už má půlnoc,mlíko místo kaše má kolem 18 h u toho usíná :wink:
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
my si ho naučili už od porodnice koupat v 19:30, jakmile slyší znělku brutálních TV novin, jde si připravovat vodu, proto véča tak pozdě :wink:
ale dneska spal od 20 do 7 na jídlo a pak do 9, miláček :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zravím, my si dnes nahrazovaly plavčo :slight_smile:
Teď je tu černo a padají kroupy :frowning2:
Beru to je hrůza :frowning2:
Arin zvládnou to, nedá se nic dělat, asi to musí být těžký rozložit lásku mezi děti, zatím si to neumím představit
Včera jsme byly u švagrové - Anina (Terky sestřenka) strašně žárlí, asi už cítí, že se jí brzy narodí ségra - návaly pláče atd., doufám, že taková Terka nebude
11. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
berus koukám,že máme úplně stejný režim jen místo kaše dáváme mlíko naše kaše nechce :unamused:
11. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ros, my kaši máme asi tak 2 týdny, jinak jsme měli mlíko Hajaju :wink:
ale zkusila jsem čokoládovou Sunarku a mohl se užrat :sweat_smile:

jitule, tady svítí sluníčko :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska to chudák nezvládl a usnul u jídla, tak jsem mu to vyškrábala z pusy a dostane oběd až se vyspí :grinning:
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
vidíš to čokoládovou jsme nezkoušela to bych mohla prubnout ovocný nejí žádnou
jsem si dala ráno kus dortu a zaas mám z pr... hydrant jak dlouho se ještě budu muset krmit jak labut :frowning2:
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domi proto dávám Gábi oběd až po spaní :slight_smile: sice je to dlouho,dneska měla sváču už v 9 ale vydrží,ted´obědval malej,tak měla patku z chleba :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a až se vyspí tak dostane obídek :wink:
Beru no to Gábi taky chodila,ale nějak se jí to posunulo tím spaním přes den,jak jsem ju přestala dávat kolem té 3 tak do večera nevydrží,do 18 h a pak konec,to už musí být vykoupaná-koupem v 5 :sweat_smile: a většinou kolem 18.15 spí :confused: proto taky stáváme kolem 5,pr i tak je to dost 11-12 hodin,melej spával 8-10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ross a co Endiaron??? :confused: a kaše se u nás nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:ani jeden mě je nejedl
Jiti někdy to je těžký,ale ta láska se rozdělí sama,neboj :grinning: neteř bude mít v listopadu 2 a taky se ke švagrovce moje dědi nesmí přiblížit,by se ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje takový nejsou,malej vůbec a Gábi zatím ne :fearful:
11. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo Beru nám stačí znělka tv zpráv v 17 h :grinning: to se koupem my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Opět jsem se trefila,že :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
arin, trefila, dítě je vzhůru :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
arrin:ten mi zabere jen když nic nejím :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak máme za sebou 20 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takyže se pak nedivím,že dýl nevydrží :sweat_smile: tak jdem papat a věnovat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chcíííí ven :sweat_smile: no moždá bych si mohla uvařit na zítra :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem umyla okna a začalo lejt :cry: :confounded:

Kája je s mamkou venku a tady je buřina jak prase chudinka malá :frowning2: :sweat_smile:

náš jídelníček je

5 -7 h mlíko jak,kdy
8h jogurt
10h půl rohlík
11:30h oběd
14:30 h přesnídávka
17h šunka,sýr nebo kojím
19h kaše
a někdy 21-22 h se ještě dopíjí mlíkem,ale to jak kdy :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a mezitím ještě sušenky a křupky :wink:
11. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem sem přilezla urvaná z úklidu a tady nikdo to je úrověň :angry: :angry: :angry: :grinning:

Dneska jedeme večer až Kája usne koupit do pokojíku koberec huráááááááááá :wink:

Domi,představ si,že jsem jim ohledně té rozbité objímky poslala jen e-mail a dneska přišla nová a zadačo :wink:
11. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beru já mám doma taky uchyláka :grinning: :sweat_smile: si hráli a příjdu do pokojíku a Ada stažený slipáky a ukazuje Gábě zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek