• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Arin:Adík je fakt dobrej :grinning:
já na chvíli usnula s malou a zbudila mě kámoška,že za hodinu je tady že si dnes přivezli štěně prý německý ovčák a nakonec z jejího přítele vypadlo,že to je bernák no tě pic maj 1+1 jen tak se tam vejdou s mimčem a ještě jednoho psa maj ty musej mít ten byt snad nafukovací :grinning:
11. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli tak to je superrychlost a eště zadara, no vidíš, jak jsi dobrá :slight_smile:
arin dobrá hra, to neznám :wink:
ross toho megapsa jim teda fakt závidím :grinning:
11. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme Berňáka chtěli letos taky pořídit naší Terezce,ale máme tady psa po babičce je mu 15 let a stačí jak na něj Tereza doráží ještě štěně :wink: tak někdy jindy :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi:no živit bych ho nechtěla :grinning:
11. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem venku věšet prádlo a malého jsem posadila na motorku (tu jeho malou), samozrejme spadl, bylo to na beton :frowning2: třepu se ještě teď :pensive: jsem děsná matka :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den, sledujete, jak jste všeci pěkně spinkali, jsem to mimiskum včera příkázala a žádně děkovačky, to je teda děs :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes nam dopoledne nejel net, a k tomu ráno jdu s kočárem a vidím souseda jak něco dělá u našeho baráku, tak se ho ptám co tam dělá a on nám normálně ustřihl kus bublinkové folie co je mezi nasim domkem a chodnikem, zepry za to zatíka a on ma mokrej barak. Tak mu říkám, že jsou tam okapy, ze to nemůže stíkat za tu folii,a že ta folie je tam prave kvuli proti zatékání vody a co si to vubec dovoluje ustřihnout nasi folii, no holky, já myslela, že mu snad vrazím, mě by to v životě nenapadlo, šahat na cizí izolaci. Už jsem si to i ořvala, fakt se nechytám dědkovi je devadesat, tak to napravil tim, ze tam dal kamen, me snad z neho drbne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se taky Joha z auta převrací.Nestalo se mu nic??
11. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi já taky ne :confused: no snad se mu nic nestalo :confused:
11. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat to sou lidi teda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tady máme taky milující sousedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Gába dneska celej den říká ada :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat Jáááááááááááá děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak dneska zas jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
11. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si vždycky pokecám,super :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross má červené čelo, chová se normálně, směje se, hraje si, vrčí s autem, snad to bude max modřina, bych si naflákala,...ale jak mám to prádlo pověsit :confused:
11. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat na mě to nefunguje, na mě vymysli něco spešl :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, my taky máme někdy hrozny držkopády, radši jsem se ptala mudr,kdy mám popřípadě jít do nemocnice a ona mi řekla, že v případě že extrémně dlouho spí, je apatické a tak anebo na druhou stranu,když pořád brečí a nemůžes ho nijak uklidnit, a pak v každém případě,když začne blinkat.

Arin, no já jsem se v něm děsně spletla, jsem si říkala, hele takovej dědula, no a ejhle, no zmýlila jsem se. To že si dal okapy na naši zed, aniz by se nás zeptal, to jsme pro klid a dobré sousedské vztahy přešly,ale toto fakt přehnal. :angry:
11. čer 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat dík, tak snad budem ok :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už má i mil střevní chřipku a to musíme nakoupit doma není ani piškot už :unamused:
11. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi, jak píše kat, nesmí blindit :wink:
to bude dobrý a nejsi o nic horší máma, než všechny okolo
komu spadlo dítě z postele? jáááááááá se hláááááásíííííím :sweat_smile: :grinning:

ros, klidně bych tu střevní chřipajznu brala místo tebe, mně by neuškodila, ale ty budeš za chvíli průhledná

KATUŠKO móóóóóóć děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dneska to tvoje čarování potřebuju, byli jsme venku a neusnul mi v káře, páč pořád čumákoval, takže místo od 15 do 16 spal od 17 do 17:45, jsem zvědavá, jak bude usínat večer
a furt řve, tak jsem povolila a výjmečně mu zapla BEBE TV, ježíš, ten je spokojenej :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROSS já tu psala že ty střevní chřipky řádí, držte se, Sabča to prodělala už snad je konec, ale mě je nějak divně, zítra jdu na sono, snad se tam někde nep****
U nás byla bouřka, že ani el.proud nešel, celé dopoledne, tak vařím, peru - co jsem nestihla přes den.
kate - to by mne teda dědek pěkně vytočil :rolling_eyes:

Jo držkopády, co tu máme chodítko od tchánovců - využívála jsem ho jen při vaření, abych měla chvíli klid, je to týden, co se s ním Sabi převrhla na dlažbě :rolling_eyes: :pensive: Půjde z domu. Pak že se to nemůže převrhnout, houby...
11. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,taky máme držkopády :confounded: ale tomu se asi neubráníme :wink:

Kat,moc děkujeme :grinning: :grinning: :grinning: dneska čaruj hodně jo jsem KO :wink:
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, čaruj!!!!!!!! díťátko mi bulí v postýlce :confounded:
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :grinning: zdravím...
11. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Pavli, zrovna jsem hulila na balkóně a myslela na tebe, že jsi tu dlouho nebyla a jestli jste dneska byly na procházce a zmokly jste, my totiž ne :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, beruš....
Dopoledne jsme trošku zmokly cestou na plavčo.... odpoledne jsme to ven nějak nestihly.... Nějak mám teď málo času na klábosení, jak byl manžílek pryč, bylo toho na mě moc... a ještě k tomu ty záda.... Ale taťku už máme doma, tak super...
11. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywon, koukala jsem na video.... malá je úžasná jak ťapká... šikulka... já se přiznám jsem ráda, že Vendulka si zatím vystačí jen s tím, že stojí... trénuje stoj bez držení... :grinning:
11. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nákup zvládli no spíš já mil furt okupoval záchody tak základy aspon máme :grinning: babička hlídla tak nám rozházela režim usnula jí v půl 19h taakže je krásně vyspinkaná :angry:
11. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev:tak koukám,že u vás za chvíli taky budou lítat dvd :grinning:
11. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak hurááá ZK mám úspěšně za sebou a mám teď konečně trochu oddech :slight_smile:
Beruš, co je to za TV ta bebe? :confused:
Domi, myslím že všem maminkám občas sletí děti... Klárka mi tento týden sletěla z postele a to už z ní umí slézt, když chce a má modřínu na bradičce :frowning2: ... Hlavně hlídej fotanelku jestli se nevyklene ....
Arin tak dovolenou budu "závidět" :dizzy_face: ... ale bez Klárky bych ji zatím taky nedala :wink:
Kat tak souseda bych asi nerozchodila... a domluvili jste se s ním nějak, aby už bez vašeho vědomí na vašem domečku nic nepáchal? :wink:
11. čer 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,gratulace velikááááááááá :wink:

Ros,oni už lítají :grinning:
11. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Bobulko, gratuluji jsi teda šikulka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Taky se hlásím k těm co mimi spadlo z postele a padá z odstrkovadla jak švestka, ale teď už je opatrnější ( i maminka).
Ros kukni do alba jak nám lítají CD :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju :slight_smile:
No jo máme doma už skorobatolátka.... tak se musíme nachystat že to teď s nima bude šupec :grinning:
11. čer 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek