• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Přidala jsem do alba fotky a teď už musím běžet....tatínek jde spát, jestli usne dřív než já, tak v tom rámusu co vydává já neusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Moran:taky dobrý :grinning: no jo tak k 1.roku bednu dvd :grinning: fotečky moc pěkné jen ta číča chudák za oknem smutně kouká :grinning:
11. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul , gratuluji ke zkousce.

a je tady jeste nekdo? nebo se už spí????
11. čer 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, já jsem tuuuuuu, ale asi už zase jediná tak jdu chrnět... jsem si na oslavu dala s kamarádkou pár skleniček šampáňa a jsem z něj jakási vláčná :sweat_smile:
Tak dobrou :wink:
11. čer 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc všem.
11. čer 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky, no kde jstéééééé? :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tadyyyyyyy :grinning:

Bobulko, moc gratuluju :wink:

jo a mám vás pozdravovat od Monči, nestíhá :wink:
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
vendul gratuluju, jsem ti věřila :wink:
beru taky ju pozdrav :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju, měla jsem štěstí na otázky :wink:
Beruš, tak Monču taky moc pozdravuj. Je teď v čr?

Jo teď jsem si všimla, že se mi začíná rozpadat přebalovák... jako že se mo ve spojích (v rozích) rozlepuje a praská, je to normální po roce používání? Nevím jestli ho mám jít reklamovat :wink:
12. čer 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul běž reklamovat :slight_smile: líná huba...
já už se na přebalováku začínám bát přebalovat, protože tam domča dělá psí kusy...
od 8h spí, což nikdy nedělal, začínám mít strach, jestli to není z toho včerejšího pádu :-/ ale noc byla jako vždy na nic, tak snad bude ok
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi, no asi to zkusím, stál skoro 700.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kontrolovala jsi Domimu fontalellu?
12. čer 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ta je ok :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bude v pořádku, uvidíš... :wink: ... ty pády k tomuto věku bohužel patří :pensive:
12. čer 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Monča je v Německu, má manžela na nároďáku a večer nemůže psát, páč by rušila Tedíka :wink:

a reklamovat bych šla :wink:

jo a Katy, zase si to čarování odflákla, vzbudil se na jídlo už ve 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a celou noc pofňukával, asi ten 4. zub :pensive:
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já vím, asi moc hysterčím :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,byly jsme s mamkou na nákupu :slight_smile: Kája seděla v košíku a smála se na cele Globus :wink: :wink: :wink:

Monču,taky zdravíme :slight_smile:

Kat,moc děkujeme za čáry Kája dneska spala do 6.15h pak jsem nakojila a spala skoro do půl 8 :slight_smile: Jsi fak dobrá čaruj dál :grinning: :grinning: :grinning:

Taky bych přebalovák reklamovala :wink:

Dnes dorazil první dárek Káje k narozkám za mojí mamku :wink:
12. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, japato, že ne vás čarování funguje :angry: :sweat_smile:
a jakej dárek :confused:

tady je buřina jako prase, fak se bojím, pes se klepe, dítě v klidu spí :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22038491&tab=2

tohle :wink: no na nás to funguje jednu noc pak další hrůza a pak zase super :wink:
12. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je krásná :dizzy_face:
u nás taky střídavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si myslela, že už by se mohl ustálit a prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj taky jsem si říkala,že by to už mohlo bejt ok :wink:

Čekám až se vzbudí Kájina a jdeme opruzovat dolů babičku nám odpoledne na 10 dní odjíždí na dovolenou tak a´t si nás užije :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,

holky, nemůze být pořád posvícení, to byste si pak prospané noci nevážili :grinning: :grinning: :grinning:

A laskave nekdo chodt vecer na konika, jsem uz z nudy včera okupovala jiné témata, jsem se tak trošku vetřela :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,já tady byla od 8h a tady nikdo tak jsem šla čučet na bednu :wink: jsem se musela koukat na nějakej romantickej film páč nic jnýho od 9h nešlo,ale zas to byl dobrej odech :grinning: :grinning: :grinning: ale hovadina největší :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
eveli, ať má proč odpočívat :grinning:
12. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale my chodíme spát az kolem pul desáté, v osm hodin jsme v největším živlu :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy tak třeba uklízej nebo co já vím, ať nejde ta energie na zmar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi,jj včera se vrátila od bráchy tam má 3 letou Báru a našemu Matesovi je v neděli rok :wink: byla hotová :grinning: :grinning: :grinning: Kájina je proti těm raubířům hrozně hodná :slight_smile:

Kat,ok příště čekám dýl :wink:
12. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a ne že toho večer natlacháte moc, pěkně s mírou, aby se to dalo dočítat :slight_smile: :grinning:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, tak já slibuju, že tu večer budu, já byla donucená uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ještě že tak, páč teď mi volal švagr, že je za 10 minut tady, jde mě ukecávat a panem ředitelem, abych pod nima dělala stavebko, prej jsem ukecaná - vůbec se mi do toho nechce :confounded:

evi, Elinka má rok v pondělí :wink:
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
beru toho by se dalo využít :grinning:
12. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci taky nákupovaaat :grinning: Joha taky miluje vození v košíku jakmile jí tam posadíme tak už se dožaduje rohlíku :grinning:
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek