• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
bobul díky.. jí sice asi nikdy spokojená nebudu, ale manželovi se má postava líbí a tak si říkám, že to tak asi má být :slight_smile:
My ženské asi nikdy spokojené nebudem co :sweat_smile:
Jojo stím jsme do stavění taky šli.. zase tolik peněz není a na firmu by nebylo, tak to hold musíme odřít sami.. ale zase jaké si to uděláme takové to máme.. a víc si toho budem vážit.. Tento víkend jsem makala i já.. řezala jsem ytong na příčky, tak jsem potila krev :grinning: :grinning:
jéééé jak já už bych chtěla dělat teréní úpravy.. :slight_smile:)) A vy už jste nastěhovaní nebo čekáte až to bude sakumprdum hotové??
bobul jooo taky jsem neodolala.. koupila jsem ji též na MMB sice né úplně novou, ale řekla bych že použitá snad nebyla, takže jsem moc spokojená :slight_smile:)) Trošku se opičím hi :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
11. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, moje tchýně má jedno oko modré a jedno hnědé :grinning:
11. kvě 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul to jsi tedy velkej optimista :grinning: Já myslím, že by mě z toho dřív šlehlo :grinning:
11. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita no tak to se vám Terezka pěkně vydařila :slight_smile:)))) hoooold je celá po dědečkovi a babičce :grinning:
11. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už se ten náš kaskadér asi probudil.
11. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidíme jak se nám ty dětičky nakonec vybarví :DDDD Manžílek byl úplný blondáček když se narodil a asi tak do 8 let, ale ted je hnědovlasý.. ale oči má krásně poměnkové.. Sáruš je po něm mít ale nebude.. což mě štve.. po mě to teda moc nevyhraje.. já mám šedomodrozelené :sweat_smile:
moni tak že ho zdravíme z oustí!!!!!
Jiti, prý se geny dědí až 16 generací zpět.... :wink: .... bych se asi divila kdyby byla Kláruš malý černoušek :sweat_smile:
Yw, vůbec ne, když se Ti líbí, tak do toho jdi... to by člověk nikdy nemohl nic koupit, protože by se vždycky po někom opičil :wink: :slight_smile:
My už v domečku bydlíme... vlastě jsme v něm bydleli po dobu celé rekonstrukce a stěhovali jsme se z místnosti do místnosti... byl to mazec když si vzpomenu jak v obyváku bylo po kolena suť a ze záchodu jsem viděla až do obyváku (přes tři příčky) :grinning: ... jsem ráda že je to za náma, ale neměli jsme kam jít, bo jsem měli psa :wink:
Moni, tak upřímě mám taky někdy pocit že mi z toho šlehne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to byl planej poplach, ale asi už to nebude mít dlouhé trvání. Určitě mu to vyřídím, bude mít radost. Modroočky a blondýnky on miluje. :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, tak barvu očí máme stejnou... :wink:
11. kvě 2009 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, u nás už se v postýlce v ložnici taky cosi děje, ale zatím je klid, tak vyčkávám...
Jo Kláruš začala brutálně okusovat postýlku... :angry: :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul fííííha, tak to jste měli dost bojové podmínky co.. ale někdy hold není nazbyt.. Ale hlavně že jste to dali do kupy a ted už jste ve svém :slight_smile:)) My to taky nebudem mít extra velké.. sice je zastavěná plocha 180m2 ale nemáme to do patra.. Ale na fajn bydlení to stačí :slight_smile:)
11. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,úžasně usnul :slight_smile:

Yw,zatím je modroočka a doufámě,že to i vydrží :slight_smile:

Arin,já kupovala žaluzky podle rozměru okna co máme ve druhém patře a ty nejsou moc velká tak se dají sehnat i v hypermárketech :slight_smile: mám docela ráda takové ty bambusové role a ty jsem koupila do ložnice,protože měli zelené a Kája má bílé žaluzie :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul a netýráte vy ji hlady???? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

my ještě okusovat nic nemůžem páč nemáme žuby :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul černoušek byl byl zajímavý :grinning:
Moni neteř měla v 10. měsících 12 kg (je o rok starší než Terka), teď bude mít kolem 17 kg - vypadá spíš na 3 roky a já jí skoro nezvednu :grinning:
11. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já myslím že už jí vydrží.. :wink:
11. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon my taky žádné zuby nemáme :slight_smile:
evel má asi hlad :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, no nevím... ale za chvíli ta postýlka už nebude smetanová, ale bude mít opět svou původní tmavě hnědou barvu (natírali jsem ji) :grinning:
Bojové podminky to byly... kolikrát jsem i bulela :sweat_smile: , ale je to za náma :wink:
11. kvě 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita takže nejsme poslední bezzubáci?? :grinning: :grinning:

bobul asi se jí nelíbí ta barva no :slight_smile:)))))
jojo taky jsem zjistila že stavění není žádný med a je to docela nápor i na psychiku.. fanda přijede dom totálně hotovej a já jsem po celodenní maratonu se sárou plus ještě s prací taky na odpis a to je pak lepší hned zalehnout páč pak stačí málo a hádka na světe.. A to předtím vůbec nebylo... už aby to bylo hotové..
11. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobull, a jak dlouho jste rekonstruovali? (Jestli jsem to přehlídla, omlouvám se.) Ptám se, protože taky předěláváme. Sice máme, kde bydlet, ale už 8 let to je provizorium. Když jsme tu začali bydlet, byla jsem na VŠ, manžel na civilce, takže prachů bylo málo, když jsme začali vydělávat, zdědili jsme domek... Takže se hoooodně pomalu začalo rekonstruovat tam, teď už tam jdou všechny peníze. Děláme to už třetí rok. Manžel vše sám s tátou, občas pomůže můj táta a bráchové... (kromě vysoce odborných prací - jako střecha, voda...). Vypadá to, že ještě do konce roku budeme tady v provizoriu... Tak mě potěší, když vím, že i někdo jiný přestavuje...
11. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Yvonn, přesně - já utahaná, manžel utahanej... Musíme vydržet :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fish koukám že je nás tu víc co buduje.. je to fakt záhul, ale představa že budem ve svém je hezká.. tak hold musím vydržet.. jak píšeš :wink:
11. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stavíte ve městě nebo na vesnici?
11. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, přesně... my jsme říkali, že jestli se nerozejdeme během rekonstrukce, tak už nikdy :wink:
Fish, no my jsme se nastěhovali 1. července a do vánoc byly ty největší hrůzy hotové (voda, topení, podlahové topení, odpady,koupelna, elektrika, sádrokartonové podhledy,betony, dlažba, okna, vchodové dveře, omítky a příčky), další rok jsme dodělávali poslední místnost, zateplovali jsme a obkládali cihelným páskem - památkáři nařídili, obkopávali dům, měnili vchodové dveře, prtože to byl šmeid za 20 tis. :angry: , konečně jsme dali plovoučky, zrepasovali jsem staré schodiště a dodělali zbytek omítek... už toho máme plné kecky, ale plánujeme jak půjdem do něčeho většího a všichni se nám smějou :sweat_smile:
A hodně věcí dělal Mirek sám, tak to trvalo dýl, ale je to podle nás a ušetřená spousta peněz :wink:
11. kvě 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon nejste :slight_smile:
baráčky vám zavídím, ale vím, co je za tím práce pokud člověk nemá hromady peněz, my budeme na chalupě předělávat podkroví, ale to je jíné
11. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti chapupu bych taky brala :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stavíme na vesnici, která je spojená s městem :slight_smile:)) Město je to Chocen, nijak moc velké, ale stačí..

bubul už jsem slyšela hodně lidí jak říkalo, že stavba či rekonstrukce je taková prověrka partnerství :slight_smile:))) tak snad přežijem :slight_smile:)))

jita naši si zrekonstruovali chaloupku po rodičích a je to krásný relax tam ted jezdit na víkendy!!!
11. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY malá právě sama udělala 5 krokůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé jani gratulujeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je šikulka!!!!! koukala jsem na vaše fotky a malá je nádhernáááááá.. však taky má být po kom :wink:
11. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na ní tak hrdá, má z toho srandu a pořád to zkouší hehehe díkyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek