• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Arin, kun už jede, tak kde jses??? :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat tady :grinning:
13. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeju hezkej den všem a dodatečně gratulka holkám ke včerejšku a bobulce téééž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu na mmb :sweat_smile: kdzž tu nikdo,mám taky 20 min než mimi bude stávat,tedˇvůbec nespí přes den,asi hodinu hohromady :sweat_smile: :fearful:
13. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :wink:
Matýsek se posral :grinning:

já dávám kaše jen Sunarky nebo Babylove, včera jsem zkusila Hami a málem si blinknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

arin, kde jsi se včera courala?
13. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus, no vidis, my hami vícezrnou milujem, i mamince chutna :wink: ale od toho hippu bych s prominutím nedala po nasem zjistění ani praseti. On tu kasi pripravoval tatka a krmil (ale ma zakazany ji jist, pac kasle), a ja jsem prisla,az malej mel par lzicek v sobe, tak jsem to sla ochutnat, no navalilo se mi....takze budem papat to co mame uz ověrené :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru měla jsem povinnosti,pak jít k dr pak kecání s kamoškou :sweat_smile: a pak mě sem už nepustili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda aby si to nekdo nevzal osobne,myslim Hipp vicezrnná BIO, ostatní Hipp kaše neznám :wink:
13. čer 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat my kaše nejíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi 5 jsem jich vyhodila-Hami,Hipp,Sunarka ... ani Adam mě to nejedl :rolling_eyes:
13. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ikdyž jsem jí asi měsíc nedala :confused: :fearful: bych měla zas nějakou zkusit :confused: je ted taková malá popelnica,sní všecko co jí dám,nebo vidí,dneska sbírala drobky :sweat_smile: a všecko hned dává do pusiny i nitě .... :sweat_smile: a to vysávám každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale když jí stačí na noc mlíko,tak kašu nemusí,že??? :sweat_smile: nebo jo?? :confused:
13. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, ja jsem taky trosku rozhozená z toho, ze malej dá absolutně všechno do pusy, bojím se aby nechytl nějakou nemoc, afty, žloutenku, či tak.
My jdem třeba na návštěvu, malej tam všechno oblíže a jdem dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A zakazát to proste nejde, to bych mu tu pusu musela zalepit :sweat_smile:

Když stačí mlíko ,tak kaši nedávej, my nepijeme zase na noc mlíko
13. čer 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Oslava byla super :slight_smile: Musím říct,že Kája je opravdu hodné dítko třeba oproti našemu Matějovi je úžasně hodná a usměvavá :wink: Viděla jsem asi po dvou letech svojí nevlasní sestru :wink: a tátovu novou babu :confounded:

Jinak Kája je v pořádku a spala celou noc :wink: Kat i dneska čaruj :grinning: :grinning:

Bobul,Aleš má nemocné střeva :frowning2: a konečně i jeho Dr uznala,že si neví rady a poslala ho na pořádné vyšetření :pensive:
13. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste????

Přidala jsem fotky z dnešní oslavy :wink:
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já nevím, dnes je to tu mrtvý, jdu mrknout na fotky :wink:
13. čer 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev:fotky pěkný dortík bych si dala mnam :grinning:
13. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, jste si teda užívali a malé se tam evidentné líbilo :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem také přidala pár fotek z dneška :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ros,pěkný fotky :wink:

Kat,líbilo se jí tam :slight_smile: ,ale včera si čarovala nějak míň né se Kája vzbudila 2x za noc :angry: :sweat_smile: sice,když si cucla zase hned usnula,ale předtím už spala celé noce :grinning: :grinning: :grinning: Tak dneska čaruj trochu víc jo :confused: :sweat_smile:
14. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vidět, že byl krásnej víkend :wink:
To jsem zvědavá na docházku o prázdninách :sweat_smile:

evi, fotky krásný :dizzy_face: a ta jednička musela chutnat!
ros, malá je krásná podvodnice :grinning:

my byli včera na tom jarmarku, pak na terásce a dneska na kurtech - roztáhli jsme si tam deku, pohoda :dizzy_face:
když mi večer Míša nezabere laptop, hodim nějaký fotky :wink:
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dámy :sweat_smile:
kde jste???
15. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno:slight_smile:
téééda koukám, že to tu zůstalo na Beruš :wink:

no u nás byl trochu hektický víkend,tak jsem se sem ani nedostala... pěkně jsme slavili a já zjistila, že mi chutná bílý víno :sweat_smile: teda,ne že bych se picla, byli jsme 4 na 1 lahev, ale pořád jsem nemohla najít to pravý víno,co by mi chutilo:slight_smile:

taky jsme byli v kině a byla jsem tedy zklamaná...no, hlavně že jsme se mohli urvat a měli hlídání :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám to jako fachčilo, jo? Já jsem se koukala už od rána, a kun nejel :sweat_smile:
15. čer 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda to je k zbláznění od rána se peru s koněm :angry:
15. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečněěěěěěěěěěěěěěěě :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani, já mám ráda bílý vínko a sladký nebo polosladký (a nejraději nějaký maďarský, říkáme mu na šukání :sweat_smile: :zipper_mouth: , ale ono se fakt tak nějak podobně jmenuje :wink: , asi Šušukaně)
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme novinku a kun stávkuje :confounded:

Včera jsme udělali naše první 3 krůčky, uplně sami :wink: :wink:
15. čer 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, děvčátka, opět jen na skok...Matyášek v pátek oslaví své první narozeniny a sentiment mě zavedl na koníka :dizzy_face: kde jsem se zaregistrovala v této diskusi poté, co jsem objevila dvě kouzelné čárky na testíku...v pátem měsíci těhotenství...Matyášek se měl narodit 6.7., ale úplněk ho vyhnal trošku dřív :sweat_smile:

mějte se všechny moc krásně, užívejte si svá batolátka :dizzy_face:

pa pa Káča a Matyáš

PS: ten Vyšehrad už jsme asi prošvihli??
15. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katchee, proč se nestaviš časteji??? :wink:

O Vyšehradu teda já nic nevím :sweat_smile:

Jani, to já spíš červeny, ale taky polosladky, kyselý, nebo trpký ne, to se mi z toho křiví huba :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, katy, tak to gratulujeme :dizzy_face:

u nás zatím nic novýho, jen to, že bude brzo bez prstů, jeho nejoblíbenější hra je luftovat dveřma :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, nevím, jak to děláte, ale mně toho času jaksi nezbývá :fearful: asi špatná organizace práce :grinning:

často sem nechodím, ale myšlenkami jsem s vámi :slight_smile:

přilípnu nějaké fotky z oslavičky, tedy podaří-li se jaké :sweat_smile:

zatím pa
15. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek