• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Berus, na jedné straně kabela, na druhé straně ručník, tak si malej nezasekne ručičky, otvírání a zavírání dveří je naše velmi oblíbená hra :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchee, tak si to užijte :wink:
ještě pár dnů a každá u nás tady bude mít v albu fotku s dortem a první svíčkou :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já všechno řešim izolačkou, loupla jsem ji k rohu dveří a zatím dobrý :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zní blbě, myslela jsem celou, kulatou, snad je to pochopitelný :sweat_smile:
kecám z hladu, už 4. den jsem jenom na ovoci a zelenině
vím, zdravý to není, ale potřebuju zmenšit rozežranej žaludek
15. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face:

tip na dveře - IKEA má super zarážky...taky jsme je museli pořídit, nechápu, co na tom "rumplování" s čímkoliv mají(dveře, vrátka, postýlka, dveře od balkónu :astonished: atd.)

máme dvě zarážky - jedna napevno, ale tu se naučil vyndávat :angry: :unamused: tak jsme přidali takovou silikonovou věc, která se nalepí na futro (nahoře nebo na straně) a může si v klidu hrát a nedovolí mu to ty dveře dovřít :grinning: ještě navíc to pruží a to ho děsně baví
15. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchee, asi budeme muset pořídit :wink:
15. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ty prvonarozeninové dortíky...a děti, co ani netuší, co se děje :grinning: strašně se na to těším, ale jak já jsem dojímací...ještě že jsem si pozvala pár dětí s mamčama - zdemolují mi byt a bude po dojímání se :grinning: myslím ta prťata :grinning: :grinning: ne maminky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, co ty víš, dají si dvojku a začnou demolovat maminy :grinning:

já jsem taky dojímací, dneska je rok neteři a já vzpomínám, jak jsem tady před rokem seděla s pupkem a měla strachy staženou prd... z porodu :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, je to fakt super, jednu silikonku (je to taková placatější izolepa :wink: ale pruží a dá se to přilepit třeba i na balkonové dveře...ty naše mají strašně vysoký práh a nemohla jsem najít nic, čím by se to dalo učinit bezpečnější ...ovšem teď už to zvíře naše tan práh přelézá, takže to vypadá na další vrátka mezi dveře...v obýváku máme dvoje :unamused: a asi bude potřeba nainstalovat třetí...nebo po narozeninách z ničeho nic pochopí, že není dobrý nápad chodit na balkón :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: asi ne :unamused:
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím končit, brouček volá do zbaně...probudil se...pa pa
15. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ještě spíme, ale už asi ne dlouho :wink:
tak já mu jdu uklidit ten binec, ať má zase co kramařit :grinning:
15. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Evi, super, že jste si oslavu užili :wink:
My jsme v sobotu uklízeli kolem baráku ten binec ze strhlé střechy a pak grilovali a v neděli jsme byli na pouti...
Jituš, zítra držím pěstičky při přijímačkách :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu už se vám stalo,že jste měly mrchu na etapy??já dnes ráno špinila pak nic a odpo jsem měla slabě červenou zas jen chvhiličku a ted zas nic omplouvám se za popis,ale mě se to ještě fakt nestaalo vždycky mě přepadla silná :sweat_smile:
15. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyy :wink:
15. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, nestalo :confused:

evi, máš ráda Aleše Brichtu?
15. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nevadí mi proč??? :wink:
15. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ross etapy jj :wink: zítra se rozjede, neboj :grinning:
dnes jsem absolvovala zubaře, byla jsem naposled na začátku těhu :sweat_smile: a našel mi jen 2 kazy, jsem se bála víc než na porod, čekala jsem větší hrůzu po těch kvantech sladkého :slight_smile: jo a Domča se povozil nahoru a dolů :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák asi spíme, vedle je klid :wink:
Konečně, dneska byl jak pohroma, 3x vylitá voda Kikiny, málem vysklenej balkón, na hlavu si schodil sušák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a asi jsme byli poslední, co se krmili v lehátku, tak dneska celej den v židličce a super :dizzy_face:
dřív to nešlo, padal mi do jídla :grinning:
15. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi dík, že jsi mi to připomněla, jsem nás měla dneska objednat :sweat_smile:
a já hlava dubová - jenže já budu raději 100x rodit, než zubařka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jak padal do jídla :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no normálně, my máme tu obyčejnou dřevěnou, v který musí už sedět, no a když jsem ho tam posadila, tak mi čučel do mističky, kerou jsem měla úmyslně po židlí, jinak by to bylo všude :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
no a hlavu nezvednul ani na zapískání :grinning: :grinning: :grinning:

a dneska to šlo :dizzy_face: , tak doufám, že mu to vydrží, páč lehátko je do 9-ti kil a my máme 10,5 :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to mi povídej, jsem mu to dneska i řekla, že porod byl pohoda proti tomu, ale vydržela jsem bez injekce, ikdyž mi ju "nutil" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez injekce ani hubu neotevřu a stejně tam bulím a pak se jim kácím :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to mi připomnělo, jak jsme dneska byli na nákup a malý seděl ve vozíku a hleděl úplně nakloněný dolů, jak se točí kolečko :grinning: no komedie :grinning:
15. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: Kája je v židličce už dlouho,protože maminka dala na lehátko inzerát a myslela si,že se hned neprodá a ono se hned prodalo tak Kájině nic jinýho nezbylo :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru taky už jsem jednou ležela s hadrem na hlavě, když se mi udělalo blbě :sweat_smile: ale injekce neeee, bojíííím :confused:
15. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom :grinning: :grinning: :grinning: Kája už taky jezdí asi 2 týdny ve vozíku :grinning: a je úplně paf a smejě se nahlas a volá DA DA :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli asi máš něco DÁt do vozíku :grinning:
takže večerního kojení se asi nezbavím, ráno jsem zavedla UM, ale večer ho prostě nechce, chjo, jak na to? :fearful:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom,to nevím chce prostě prso :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,no ty nečaruješ nebo co?????Kája ,ted několik dní spala super a dneska je nějaká neklidná a pořád se tam mele a čekám,že se každou chvilku vzbudí :confounded: :confused:
15. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek