***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
15. čer 2009
já byla dneska nakupovat, zastavila jsem kočár u zeleniny, pak šla jinam a koukala jak se mi v káře mrská okurka 😃
a Mates celej casnej 😃 , čórkař už od mala 😃 😃 😃

holky, já vás musím na chvíli opustit, ten ošklivej pán, co mám po něm příjmení, mě vyhazuje od laptopu ]-(
evelina0007
15. čer 2009
Beru,nedej se 😉 pán ti něco provedl??
Kája,taky čóruje 😃 😃 😃
domiska
15. čer 2009
ross zkoukla jsem ti albí a podvodní fotky jsou skvělé x-)
domiska
15. čer 2009
že pána zdravíme a ať neprudí 😃
čarování je slabší a slabší a noci horší a horší 😞 ráno se probudím a mám pocit jako bych oka nezamhouřila...nechcete to vzít někdo za katy :-N 😎
domiska
15. čer 2009
my měli vozík plný, ale nic, o čem bych nevěděla, takže Domča je čistý 😉
evelina0007
15. čer 2009
Jdu se dívat na Ztraceni pak nakouknu 😉
berus
15. čer 2009
Jsem zpátky a tady nikdo :-p
Pán pořád vopruzuje s realitama, nějak nedokáže pochopit, že když mám jen rodičák, nový bydlení nehodlám řešit ]-(
Jj, kat, flákáš čarování, u nás to sice docela jde, občas sice pofňukává, dáváme čaj, ale na jídlo se budí 2x a to tak, že řve jak tur, jako kdyby mě nemohl jen jemně a decentně vzbudit :-N , se vždycky leknu, se divím, že jsem si ještě nečůrla :-N

tak já jdu dokoukat Slunce, seno,... to můžu vidět milionkrát 😉
evelina0007
15. čer 2009
Tak zas je to zamotaný jako prase,že já se na to dívám ]-( :-N

Oni ty chlapi moc nepřemejšlej 😃 😃 😃

Kája,zatím spí,ale nevím jak,když Kat fláká čarování 🙂 =-)
berus
15. čer 2009
evi, na Ztracení jsem přestala koukat v těhu, páč jsem to stejně problinkala :-N

jj, Míša toho chce moc najednou :-S se mu nedivím, taky mě nebaví dohadovat se se sousedkama o sušárnu a úklid chodby :-p , ale teď to jinak nejde
ledaže bych konečně vyhrála v tý Sportce, dneska jsem opět najela károu do hovna :-N ]-( 😃
evelina0007
15. čer 2009
Holky dobrou 😃 to tedy flákáte ]-( :-N tady asi budeme už jen tři já,Beru a Domi no dobrý před rokem nás tady bylo asi padesát :-N
evelina0007
15. čer 2009
Beru,buď ráda je to čím dál víc zamotaný a už se jako dost ztrácím já :-p 😃
berus
15. čer 2009
a až začnou díťátka chodit, nebude tu nikdo :-p

tak dobrou 🙂
berus
15. čer 2009
evi 😃
evelina0007
15. čer 2009
No já tady budu říkal manžel,protože kvůli koníkovi jsem k Vánocům dostala noťase 😃

a už vážně jdu dokud mimi spí 😉
katerinka.kr
15. čer 2009
Tak jsem se posadila k notasovi, přečetla jsem vše, co jste napsali a táta mi říká, už běž pryč 😃 😃 , tak asi si chce hrát nějaký ty přiblblý hry, jak se tam furt střílí.Mě to nebaví, páč já jsem vždy sestřelená v prvním kole od prvního nepřítele 😃 😃 😃
katerinka.kr
15. čer 2009
Berus, a ty do těch ho... najíždíš schválně, abyste vyhráli?? 😃 😃 To já vždycky jedu slalom 😃
katerinka.kr
15. čer 2009
Ale taky to zkusím, najet a pak hned dát sportku 😃 😃
katerinka.kr
15. čer 2009
Tak žeprej mám fakt jít,protože mi stejně nic nepíšete, jdu do hajan. 😉
bobulle
15. čer 2009
Ahojky,
já tu jsem.... 😉
Mám teď fofr... taťka nám odjel do čtvrteční noci na služebku a tak jsme slaměnky 😞 ... a vrhla jsem se konečně na dodělání pokojíčku Klárky... ale dělám to sama, tak to jde pomalu :-p
Jo a Domi, začali jsme trénovat znakování .... Klárka si vymyslela vlastní znak pro hopačku, tak už jeden umíme 😃
Dobrou
domiska
16. čer 2009
dobré ráno,
vendul ty jsi zbázen chodit sem tak pozdě? 🙂 to my už máme v tu dobu za sebou první buzení :-p
to je super s tím znakováním, taky mi připadá, že domiš začal znakovat, ale tak nějak semtam a kdo ví, jestli se mi to fakt jen nezdá :-N
domiska
16. čer 2009
zbázen 😃 chtěla jsem napsat blázen :-p
domiska
16. čer 2009
vidím, že já jsem blázen, že tu lezu tak brzo 😃
evelina0007
16. čer 2009
Dobré ránko 😃

Bobul,taky dělám pokojík,ale zároveň i ložnici a jde to strašně pomalu :-S :-N ale o víkendu až na to budem dva to snad doděláme 😉

Dneska je to přesně rok co nám slavná stavební firma měla předat komplet dodělanou rekonstrukci :-S =-) :-p
berus
16. čer 2009
Dobré ránko 🙂

Teda pro mě ne, malej hučí od rána, teď mě při přebalování počůral a zase nechtěl snídat :-S
domiska
16. čer 2009
berus to ti ten den pěkně začíná :-N
evelina0007
16. čer 2009
Beru,on pořád nejí o já myslela,že se to zlepšilo?? 😞
berus
16. čer 2009
no to jo a ještě jsem si o práh ukopla palec :-S
dneska nevycházím z bytu

jí, ale míň než před tím
ale snídat nebude, jedl ve 3 a teď bude mít až v půl 10 přesnídávku, dřív si do papuly nic nevezme :-p
evelina0007
16. čer 2009
Aha 😉 jdeme ven 😉
domiska
16. čer 2009
beru tak ho nech, však on si řekne až bude mít hlad 😉
peču bublaninu a jdu vařit, malý spí venku...dneska to nevydržel a usnul dopo 🙂
katerinka.kr
16. čer 2009
Holky, vy krmítě přes noc? To my jsme to uplne odbourali, teda malej to sám odboural, přesně v den 8 měsíce, spal a spal a na krmení se neprobudil.