• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
já byla dneska nakupovat, zastavila jsem kočár u zeleniny, pak šla jinam a koukala jak se mi v káře mrská okurka :grinning:
a Mates celej casnej :grinning: , čórkař už od mala :grinning: :grinning: :grinning:

holky, já vás musím na chvíli opustit, ten ošklivej pán, co mám po něm příjmení, mě vyhazuje od laptopu :angry:
15. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nedej se :wink: pán ti něco provedl??
Kája,taky čóruje :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross zkoukla jsem ti albí a podvodní fotky jsou skvělé :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
že pána zdravíme a ať neprudí :grinning:
čarování je slabší a slabší a noci horší a horší :frowning2: ráno se probudím a mám pocit jako bych oka nezamhouřila...nechcete to vzít někdo za katy :sweat_smile: :sunglasses:
15. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli vozík plný, ale nic, o čem bych nevěděla, takže Domča je čistý :wink:
15. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se dívat na Ztraceni pak nakouknu :wink:
15. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpátky a tady nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pán pořád vopruzuje s realitama, nějak nedokáže pochopit, že když mám jen rodičák, nový bydlení nehodlám řešit :angry:
Jj, kat, flákáš čarování, u nás to sice docela jde, občas sice pofňukává, dáváme čaj, ale na jídlo se budí 2x a to tak, že řve jak tur, jako kdyby mě nemohl jen jemně a decentně vzbudit :sweat_smile: , se vždycky leknu, se divím, že jsem si ještě nečůrla :sweat_smile:

tak já jdu dokoukat Slunce, seno,... to můžu vidět milionkrát :wink:
15. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zas je to zamotaný jako prase,že já se na to dívám :angry: :sweat_smile:

Oni ty chlapi moc nepřemejšlej :grinning: :grinning: :grinning:

Kája,zatím spí,ale nevím jak,když Kat fláká čarování :slight_smile: :confused:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, na Ztracení jsem přestala koukat v těhu, páč jsem to stejně problinkala :sweat_smile:

jj, Míša toho chce moc najednou :confounded: se mu nedivím, taky mě nebaví dohadovat se se sousedkama o sušárnu a úklid chodby :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale teď to jinak nejde
ledaže bych konečně vyhrála v tý Sportce, dneska jsem opět najela károu do hovna :sweat_smile: :angry: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :grinning: to tedy flákáte :angry: :sweat_smile: tady asi budeme už jen tři já,Beru a Domi no dobrý před rokem nás tady bylo asi padesát :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,buď ráda je to čím dál víc zamotaný a už se jako dost ztrácím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až začnou díťátka chodit, nebude tu nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning:
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tady budu říkal manžel,protože kvůli koníkovi jsem k Vánocům dostala noťase :grinning:

a už vážně jdu dokud mimi spí :wink:
15. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se posadila k notasovi, přečetla jsem vše, co jste napsali a táta mi říká, už běž pryč :grinning: :grinning: , tak asi si chce hrát nějaký ty přiblblý hry, jak se tam furt střílí.Mě to nebaví, páč já jsem vždy sestřelená v prvním kole od prvního nepřítele :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, a ty do těch ho... najíždíš schválně, abyste vyhráli?? :grinning: :grinning: To já vždycky jedu slalom :grinning:
15. čer 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale taky to zkusím, najet a pak hned dát sportku :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak žeprej mám fakt jít,protože mi stejně nic nepíšete, jdu do hajan. :wink:
15. čer 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já tu jsem.... :wink:
Mám teď fofr... taťka nám odjel do čtvrteční noci na služebku a tak jsme slaměnky :frowning2: ... a vrhla jsem se konečně na dodělání pokojíčku Klárky... ale dělám to sama, tak to jde pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Domi, začali jsme trénovat znakování .... Klárka si vymyslela vlastní znak pro hopačku, tak už jeden umíme :grinning:
Dobrou
15. čer 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
vendul ty jsi zbázen chodit sem tak pozdě? :slight_smile: to my už máme v tu dobu za sebou první buzení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je super s tím znakováním, taky mi připadá, že domiš začal znakovat, ale tak nějak semtam a kdo ví, jestli se mi to fakt jen nezdá :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbázen :grinning: chtěla jsem napsat blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že já jsem blázen, že tu lezu tak brzo :grinning:
16. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:

Bobul,taky dělám pokojík,ale zároveň i ložnici a jde to strašně pomalu :confounded: :sweat_smile: ale o víkendu až na to budem dva to snad doděláme :wink:

Dneska je to přesně rok co nám slavná stavební firma měla předat komplet dodělanou rekonstrukci :confounded: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Teda pro mě ne, malej hučí od rána, teď mě při přebalování počůral a zase nechtěl snídat :confounded:
16. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus to ti ten den pěkně začíná :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,on pořád nejí o já myslela,že se to zlepšilo?? :frowning2:
16. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo a ještě jsem si o práh ukopla palec :confounded:
dneska nevycházím z bytu

jí, ale míň než před tím
ale snídat nebude, jedl ve 3 a teď bude mít až v půl 10 přesnídávku, dřív si do papuly nic nevezme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :wink: jdeme ven :wink:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru tak ho nech, však on si řekne až bude mít hlad :wink:
peču bublaninu a jdu vařit, malý spí venku...dneska to nevydržel a usnul dopo :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy krmítě přes noc? To my jsme to uplne odbourali, teda malej to sám odboural, přesně v den 8 měsíce, spal a spal a na krmení se neprobudil.
16. čer 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek