• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
nj kate, to se někdo má :slight_smile:
já v noci nekojím, když mrčí, vrazím dudel a pije až ráno :wink:
16. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nějak sem zas nestíhám chodit....vás zanedbávám....

sledovaly jste některá příběh Maové???
Dnes jejich Matyášek prohrál svůj boj, je to moc smutné... :cry: psala jsem si s ní od zač.jejího těhu a věřila že teď už jí to dopadne....to je tak smutné... :cry:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj meg, nevím, o co jde :frowning2:
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi Maova je holčina která již 2x porodila mii kolem 20tt, teď byla znovu těhotná a malý se narodil v 23+5 a bohužel dnes umřel...., mrkni se na termín únor 2008 tam vše je....
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš meggi to radši ani nebudu číst :frowning2: to je hrozný osud, chudinka :frowning2: :cry:
16. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma :wink:

Meg,jj sledovala jsem ten příběh a je to moc smutné :frowning2:
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám ať ten můj malý je zlobivý , uřvaný, ale hlavně že je zdravý....člověk si mnohdy stěžuje nad prkotinama ale když slyší co se děje druhým tak vše přehodnotí...
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Megg, taky jsem Matýskovi držela pěsti... bobek malý :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. čer 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,jj je lepší,když trochu zlobí,ale hlavně,že jsou zdraví :pensive: Ale on se narodil opravdu brzo a po těch všech komplikacích co měl je to pro něj vysvobození
16. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejhorší na tom všem je,že je spousta holek co týrají své děti nebo je někde odloží a holka,které dítě chce ho mít nemůže :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám tady se to slejzá jak švábi na pivo :grinning: :grinning: no je hnusně
16. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dorazila dom, nakoupila, a prachy pryc, no co se dá dělat.

Ten příběh neznám, ani ho číst nebudu, bych u toho zase řvala a pak malej je ze mě celej paf, že jsem smutná.

Domi, ale že nejíme pres noc, neznamená, že se nebudíme :wink: :wink: ale jako ty, dávám dudel, proto me velmi zajímá, jak to budem dělat bez dudlu, od roka malýho chci pomalu odvykat.
16. čer 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti co přijímačky? :wink:
16. čer 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak to já na spaní dudlík zatím nechám a dávám Káje,když se v noci vzbudí jednou najíst :wink:

Jitu,a jo jak to dopadlo?????já zapoměla moje stará hlava :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím po náročném prodlouženém víkendu - vyrazili jsme na Lipno
bylo tam nádherně :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg, tohle číst nemůžu, jednou jsem zabrousila do zemřelo mi dítě a řvala jsem 14 dní :cry: :pensive:

jitu, tak se pochlub fotkama :wink:

jo a jíme v noci, od 6. do 8. měsíce nejedl, teď tak 2x - kdybych mu nedala, zbourá řevem panelák, vyzunkne 180, takže fakt má hlad jo a alespoň že tak, páč mlíko máme už jen v noci, přes den flašku do pusy nedá
16. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ještě si se nezabil jo :confused: :sweat_smile: já dneska taky najela do hov.. jsem si na tebe hned vzpoměla :grinning: :grinning:

Jo a chci zpět ležící mimi :wink: ta tady dneska dělá věci ta cácora jedna jsem uhoněná jak...................
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijímačky byly hrozný :angry: , moc velký šance nemám :frowning2: , výsledky budou až na konči června
Táni děkuji za přání, taky ti přeji hodně štěstí
Evi bude to jen horší :grinning: :grinning:
Beru fotky přidám až budu mít chvilku čas, dopoledne hlídal manžel a vypadá to tu jako po výbuchu
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, pro sichr jsem si zalezla s malým dopoledne do postele a dneska nám přijde taťka brzo domů, tak doufám, že se o nás postará, abychom si Matýskem neublížili :sweat_smile:

taky se mi občas zasteskne po ležícím mimi, Mates má snad v zadečku vrtuli :grinning:
16. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, mě zas strašne unavuje, nedělej, nechod, neotvírej, nedávej do pusy, já jsem to tak neměla ráda jako dítě, a ted to sama dělám, samé NE :grinning: :grinning:

Jity, třeby to vyjde, co ty víš, kazdopádne nám dej vědět,já se pak zapomenu zeptat, já jsem jak Ev, stará hlava děravá, ale pořád o rok mladsí hlava nez Ev hlava , hahahahahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :grinning: :grinning:

Beru,jj to Kája taky :confused: :sweat_smile:

konečně usnula :slight_smile: jdu si objednat barvy na sklo :wink:
16. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate já už odvykám, ale v noci celkem marně :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli co budeš tvořit? :slight_smile:
no super, malý teď vysypal košík s ovladačema a krémama a jiným bordýlkem a strašně si vše prohlíží a spokojeně přede :grinning: aspoň bude chvíli klid...až se naučí ty krémy otvírat, bude hůř :sweat_smile:
jitu vítej z výletu, počasí vyšlo?
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, ale berou fakt dost málo lidí, a já se zas tak moc neučila :grinning: , vedle mě seděla holka, která byla o deset let mladší a já si říkala co tu dělám :grinning: :grinning:
jinak Terka snášela cestování skvěle, jen měla problém večer usnout - cestovní postýlka se jí moc nelíbila :frowning2: , ale pak spala celou noc :slight_smile: , jedla taky pěkně - hlavně v restauracích se mohla předvádět :slight_smile: :slight_smile:
jen ztratila jednu náušnici :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Matyáška jsem taky sledovala, scházíme se s jednou z únorovek, tak jsem o tom věděla....je to fakt strašně smutný a nespravedlivý, čím si ten pár prošel :cry: :cry:

jinak malá mi chrupčí v kočíku. Dostali jsme od sousedky pár jahůdek a misku borůvek, tak zítra budou ovocný knedle a ještě upeču koláč, mňam!!!!!

No my máme dudana jen na spaní,ale jak jí toho zbavím,nevím. Zatím to neřeším. Nerada bych jí ho sebrala zase moc brzy, ptž. by si mohla najít něco jinýho a to je pak ještě horší.. i naše Dr říkala, že když už jsou naučený, nesmí se sebrat zase moc brzy, tak uvidíme.... Teri ho pak vyhodila sama když tomu už rozuměla, tak Janí snad bude aspoň v tomhle stejná :grinning: :grinning: si fandím :wink:
16. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani se máš, knedle bych si taky dala, klidně ob den :sunglasses: kdyžtak pošli aspoň 5 ks :grinning:
16. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, hned 5 ks jo? :wink: to jsi tedy jedlík... já dělám dost velký "blbouny" a sotva sním 3 :wink:

to radši dojeď, tu cestu by nemusely vydržet :grinning:
16. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi počasí byly dobrý, možná až moc velký horko, když jsme jeli zpět tak trochu pršelo
16. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařím bramborovou polívku, páč nic jinýho jak brambory nemáme :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek