• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
To já kouřila tak 10 za den někdy 15,ale když se někde sedělo fuj to byl děs :angry: :angry: :angry: ted hulí jen můj manžel,kterej slíbil,že až se narodí mimi tak přestane přestal v lednu a vydrželo mu to 14 dni :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi počasím, nedepkuj se :wink:
a měla jsi alespoň Tatiánu? tu zbožňuju :sweat_smile: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj přesně tu :grinning: musím jí koupit než mamka přijede z dovči :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj táta měl v 38 letech infarkt a vydržel nekuřit 3 roky!!!
pak si našel kamarádku a s ní si zapálil a lítá v tom znova
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, tatiana!!!! nebo ledový kaštany :wink: mi děláte chutě, že si půjdu pro tu merci..:slight_smile:

a Jíťo, jsem ráda, že tu nejsem jediná nekuřačka :slight_smile:

no nám kouří tchýně a to tvrdila, než se narodí mimi tak přestane...Aničce jsou 3 roky a jsou další 2 vnučky na světě hulí furt :wink:
16. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus nedělej chutě, Tatiana je boží :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem říkala, že jsme si podobný :grinning:
No já jen doufám,že nezačnu,ale nevím třeba to bude jinak :wink: ale radši bych už nezačla chutnaly mi jen zlatý máčka a to by se manžovi asi prodražilo :grinning: :grinning: :grinning:
náš táta hulil celý život... přestal, zase začal a tak dokola. já to nesnášela a mám vůči tomu averzi dodnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď už aspoň nekouří i když dost přibral, ale asi to je tím, že mu jede srdíčko jen na 25% :pensive: možná už zase na míň, dnes jel na velkou kontrolu a dozví se víc... no nic pozitivního to asi nebude...
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jíťo, včera jsem viděla ve zprávách, že v Plzni chodilo nějak moc masek.. byli jste taky :wink:
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :pensive:

jenže já říkám, že do toho dřevěnýho futrálu nemůžu jít zdravá :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,držíme taťkovi palce :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky...

Beru, na takový myšlenky a na huntování těla máš ještě času dost, ne? :wink:
16. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, loučím se, volala ségra, jedou mi s mamkou udělat přepadovku
a já nemám ani ustláno :sweat_smile:

tak pa,večer
16. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,si užij návštěvu :wink:

Kája je vzhůru jdeme jíst a ven pa :wink:
16. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani, se ani nenaděju a bude mi 30 a to už je ženská na odpis :grinning: :grinning: :grinning:
evelínko, promiiiiiiiiiiiiiiiň :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to trochu brzdi jo! ti dám že po 30tce je ženská na odpis....to já teprve otočila svůj život naruby a začala nanovo :grinning: :grinning: :grinning:

jsme vzhůru,tak letím taky..pa
16. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak otočíla život naruby?

A jinak tchýnka taky slíbila, že přestane,jak se malej narodí, ale nestalo se tak :confused:
16. čer 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy všichni valíte pryč mě dítě teprve ted usnulo :astonished: v 17hodin jdu na kosmetiku tak jsem si řekla,že potom už nebudu kouřit mám potom hnusnou plet :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já taky nekouřím cigára :slight_smile:
ross taky teď malý vytuhl, tak jsem konečně dodělala oběd a za chvíli dorazí taťka :wink:
beru s tím odpisem jsi to přehnala...jo a dík, že jsi mi připomněla, že nemám ustláno...
šmarjá pano, malý už hučí, dyť spal 15 minut :frowning2: chjo to mám za to dopoledne, kdy vytuhl na 2 hodiny
tak pa
16. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross kosmetiku si užij, já bych taky chtěla jít, ale nějak není kdy...na co všechno jdeš? :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme s Kájou venku hodinu přihnal se mrak jak krá..a začalo lejt :angry: :angry: teď už neprší,ale určitě až vylezem tak se přižene další asi zůstanem doma :wink:
16. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zůstaň :wink:

no dámy, přiznejme si, že po 30 je přeci jen život těžší, teda alespoň to vidím u svých kamarádek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu těžkej je :angry: :angry:
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová po 30 zmagořila, našla si chlapa, otěhotněla, manžel ji vzal zpátky, poratila
kolegyně z práce říká, že 30 je mezník, už nemůžeš tolik blbnout a když jo, tak na tebe okolí blbě kouká, což teda na mě bude, páč já jestli jsem někdy měla rozum, tak jsem o něj samou radostí zase přišla :sweat_smile:
říká, že je těžší zhubnout
že chlapi zlobí a ona má roupy :sweat_smile:

jakože po 30 si musí něco dokázat, jen ještě neví co :wink:
vůbec netuším, jestli jsem to dobře popsala, aby mě ty, kterých se to týká neukamenovaly :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, děkuju :wink:
16. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proto jsem se stala po 30 matkou :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě člověk zapomíná jsem dneska chtěla na foťák natočit Káju jak chodí v postýlce a zapoměla jsem jak se to dělá :confounded: :confounded: :confounded: a nemůžu si vzpomenout :frowning2:
16. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: na foťáku mám čudlík MODE a tím to měním

já vím, že budu tak stará, jak se cítím, někdy teda na 128 :grinning:
ale s tou 30 je to takový zlom (a není to jen u ženských, Míšu to čeká příští rok a už teď mu je blbě :grinning: )

to je jako, když vám někdo řekne, že na vzhledu nezáleží, ale co vás zaujme jako první?! :confused:
16. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,takovej čudlík tam právě nemám :frowning2: on můj vtipnej manžel mi koupil dost složitej foťák asi zapoměl,že jsem antitalent :grinning: :grinning: :grinning:

To dítě dneska fakt leze kam nemá :angry: :angry: já jí snad oblíknu a půjdem ještě ven :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek