***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
16. čer 2009
To já kouřila tak 10 za den někdy 15,ale když se někde sedělo fuj to byl děs ]-( ]-( ]-( ted hulí jen můj manžel,kterej slíbil,že až se narodí mimi tak přestane přestal v lednu a vydrželo mu to 14 dni 😃 😃 😃
berus
16. čer 2009
asi počasím, nedepkuj se 😉
a měla jsi alespoň Tatiánu? tu zbožňuju :-N x-)
evelina0007
16. čer 2009
Beru,jj přesně tu 😃 musím jí koupit než mamka přijede z dovči 😃 😃
berus
16. čer 2009
můj táta měl v 38 letech infarkt a vydržel nekuřit 3 roky!!!
pak si našel kamarádku a s ní si zapálil a lítá v tom znova
jana.rce
16. čer 2009
mnam, tatiana!!!! nebo ledový kaštany 😉 mi děláte chutě, že si půjdu pro tu merci..🙂

a Jíťo, jsem ráda, že tu nejsem jediná nekuřačka 🙂

no nám kouří tchýně a to tvrdila, než se narodí mimi tak přestane...Aničce jsou 3 roky a jsou další 2 vnučky na světě hulí furt 😉
jita5
16. čer 2009
Berus nedělej chutě, Tatiana je boží 😃 😃
berus
16. čer 2009
jsem říkala, že jsme si podobný 😃
evelina0007
16. čer 2009
No já jen doufám,že nezačnu,ale nevím třeba to bude jinak 😉 ale radši bych už nezačla chutnaly mi jen zlatý máčka a to by se manžovi asi prodražilo 😃 😃 😃
jana.rce
16. čer 2009
náš táta hulil celý život... přestal, zase začal a tak dokola. já to nesnášela a mám vůči tomu averzi dodnes :-p teď už aspoň nekouří i když dost přibral, ale asi to je tím, že mu jede srdíčko jen na 25% |-| možná už zase na míň, dnes jel na velkou kontrolu a dozví se víc... no nic pozitivního to asi nebude...
jana.rce
16. čer 2009
jo Jíťo, včera jsem viděla ve zprávách, že v Plzni chodilo nějak moc masek.. byli jste taky 😉
berus
16. čer 2009
jani |-|

jenže já říkám, že do toho dřevěnýho futrálu nemůžu jít zdravá :-N
evelina0007
16. čer 2009
Beru 😃 😃 😃

Jani,držíme taťkovi palce 🙂
jana.rce
16. čer 2009
díky...

Beru, na takový myšlenky a na huntování těla máš ještě času dost, ne? 😉
berus
16. čer 2009
holky, loučím se, volala ségra, jedou mi s mamkou udělat přepadovku
a já nemám ani ustláno :-N

tak pa,večer
evelina0007
16. čer 2009
Beru,si užij návštěvu 😉

Kája je vzhůru jdeme jíst a ven pa 😉
berus
16. čer 2009
no jani, se ani nenaděju a bude mi 30 a to už je ženská na odpis 😃 😃 😃
evelínko, promiiiiiiiiiiiiiiiň :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jana.rce
16. čer 2009
no tak to trochu brzdi jo! ti dám že po 30tce je ženská na odpis....to já teprve otočila svůj život naruby a začala nanovo 😃 😃 😃

jsme vzhůru,tak letím taky..pa
katerinka.kr
16. čer 2009
Jani, jak otočíla život naruby?

A jinak tchýnka taky slíbila, že přestane,jak se malej narodí, ale nestalo se tak =-)
r.o.s.s.i.b
16. čer 2009
Vy všichni valíte pryč mě dítě teprve ted usnulo :-o v 17hodin jdu na kosmetiku tak jsem si řekla,že potom už nebudu kouřit mám potom hnusnou plet :-N
domiska
16. čer 2009
jani já taky nekouřím cigára 🙂
ross taky teď malý vytuhl, tak jsem konečně dodělala oběd a za chvíli dorazí taťka 😉
beru s tím odpisem jsi to přehnala...jo a dík, že jsi mi připomněla, že nemám ustláno...
šmarjá pano, malý už hučí, dyť spal 15 minut 😞 chjo to mám za to dopoledne, kdy vytuhl na 2 hodiny
tak pa
domiska
16. čer 2009
ross kosmetiku si užij, já bych taky chtěla jít, ale nějak není kdy...na co všechno jdeš? 🙂
evelina0007
16. čer 2009
Byly jsme s Kájou venku hodinu přihnal se mrak jak krá..a začalo lejt ]-( ]-( teď už neprší,ale určitě až vylezem tak se přižene další asi zůstanem doma 😉
berus
16. čer 2009
zůstaň 😉

no dámy, přiznejme si, že po 30 je přeci jen život těžší, teda alespoň to vidím u svých kamarádek :-N 😃 😃 😃
evelina0007
16. čer 2009
Máš pravdu těžkej je ]-( ]-(
berus
16. čer 2009
švagrová po 30 zmagořila, našla si chlapa, otěhotněla, manžel ji vzal zpátky, poratila
kolegyně z práce říká, že 30 je mezník, už nemůžeš tolik blbnout a když jo, tak na tebe okolí blbě kouká, což teda na mě bude, páč já jestli jsem někdy měla rozum, tak jsem o něj samou radostí zase přišla :-N
říká, že je těžší zhubnout
že chlapi zlobí a ona má roupy :-N

jakože po 30 si musí něco dokázat, jen ještě neví co 😉
vůbec netuším, jestli jsem to dobře popsala, aby mě ty, kterých se to týká neukamenovaly :-N
berus
16. čer 2009
evi, děkuju 😉
evelina0007
16. čer 2009
a proto jsem se stala po 30 matkou 😃 😃 😃
evelina0007
16. čer 2009
a ještě člověk zapomíná jsem dneska chtěla na foťák natočit Káju jak chodí v postýlce a zapoměla jsem jak se to dělá :-S :-S :-S a nemůžu si vzpomenout 😞
berus
16. čer 2009
evi 😃 na foťáku mám čudlík MODE a tím to měním

já vím, že budu tak stará, jak se cítím, někdy teda na 128 😃
ale s tou 30 je to takový zlom (a není to jen u ženských, Míšu to čeká příští rok a už teď mu je blbě 😃 )

to je jako, když vám někdo řekne, že na vzhledu nezáleží, ale co vás zaujme jako první?! =-)
evelina0007
16. čer 2009
Beru,takovej čudlík tam právě nemám 😞 on můj vtipnej manžel mi koupil dost složitej foťák asi zapoměl,že jsem antitalent 😃 😃 😃

To dítě dneska fakt leze kam nemá ]-( ]-( já jí snad oblíknu a půjdem ještě ven :-N