• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
my se právě po 20 minutách spánku s brekem vzbudili, to bude do večera uřvanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Kája nespí každej den od 2h a vydrží max do 7h :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdeme na houpajdu než dorazí mrak za chvilku jsem zpět :wink: Ona se tady staví o podstavec u akvárka to,kdyby viděl Aleš tak by ho dneska už podruhý ranilo :grinning: :grinning: :grinning: ještě,že není doma :confused: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se prohnal zase pořádný slejvák a tentokrát i s kroupama :wink: máme aspoň zalito:slight_smile:

jinak malá má horečku :frowning2: Přičítám to tomu, že už se jí konečně tlačí obě horní jedničky, tak to bude asi od toho. uvidíme jaká bude noc a jak na tom bude ráno...

jinak Kat, otočila jsem si život naruby, ptž. jsem si našla současnýho manžela a "riskla" život s ním.... a nelituju :slight_smile: vždyť bych neměla jinak to naše malý zlatíčko :slight_smile:

a Beru, něco na tom bude, cos psala o 30, ale po pravdě řečeno, já jsem zjistila, že mi přijde, že teprve ty ženský pořádně vyzrajou a jsou hezčí, než kdysi na střední třeba :wink: blbě se to popisuje, no snad chápete, co tím míním říct :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus je pravda, že už nemůžu tolik blbnout :grinning: :grinning: - druhý den bych nestačila Terce
Jinak Terka je dnes na zabití, na Lipně se naučila běhat a teď jí náš obývák připadá malý :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotky :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
dneska jsme měli náhradní plavčo,byla tu Pavla s Kájkou a pak jsem se učila,tak nebyl čas,ale myslím na vás kudy chodím :grinning: :grinning: :dizzy_face:
U nás se prořízl druhý zoubek :wink:
Jituš, to je na prd, že se to dozvíš tak pozdě,že?? Já to budu vědět v pátek k večeru jestli postupuju k ústním. Pěkné fotečky :wink:
Já jsem taky nikdy nekouřila, jen jsem si párkrát potáhla a fůj :zipper_mouth: Ani nepiju moc alkohol, max. šampus nebo víno s Colou a kafe taky neee, ale jinak jsem normální :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity super fotečky, terka je pěkné éro :grinning: fotka 31 je moje oblíbená, je tam k sežrání :wink:
16. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni to je dobře, že nebudeš na výsledky dlouho čekat :slight_smile: - držím palečky
Domi ona je éro, a dokáže upoutat okolí, začne se culit, házet úsměvy atd. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,krásný fotky Terka je super :wink:

Tak jsme přidělali Káje v pokojíku lustr a víc se nestihlo :wink: ach jo snad to o víkendu oboje doděláme :sweat_smile: :confused:
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jsem v naprostém šoku, viděly jste na Nově ty výsledky testování autosedaček? Já koupila taky jednu co neprošla a to má všechny atesty a teď tohle? Já fakt nevím co budeme dělat. Manža je teď v práci, ale se úplně klepu, co se mohlo všechno stát.... :pensive:
16. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor :frowning2: já budu autosedačku teprve kupovat :confused:
16. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori co tam bylo, já to neviděla :fearful:
16. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, jukni na tn.cz
16. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je? ruzovka i vkv uz skoncily :wink:
16. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, držím pěsti :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Morando pokud je to nebezpečný výrobek máte právo na vrácení peněz
Jinak autosedačku máme Romer a jsme spokojený, sice Terka nemá 9 kg, ale ona už ve vajíčku nechtěla být
Táni gratulku, Terka zdraví Kristýnku - za měsíc už budeme slavit 12 :grinning:
Evi díky, pokojíček budeme teprve dělat - snad :grinning:
17. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
gratulujem kristýnečce a terezce k výročí :slight_smile:
jitu taky máme romera a nemůžem si stěžovat, a jak píšeš, jak začal sedět, šel do nové sedajdy, z vajíčka mu trčely nohy :wink:
17. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

My budeme autosedačku kupovat teď někdy a asi Babypoitn Champion :wink:

Gratulka holkám k 11 :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a KAT velká pochvala Kája spala až do půl 7 :grinning: :grinning: tkhle to má být :wink: :wink:
17. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co je tady nikdo jo si to začnu brát osobně dorazím a všichni utečete :angry: :angry: :grinning:
17. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky, spaní super :slight_smile:, stávaly jsme stejně
17. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Cácorkám gratulujeme k 11 :dizzy_face:

u nás se spalo do teď, jen mamka už je hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,celou noc jo???to je super :wink:
17. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic tady si nepokecám :wink: jdu se oblíknout dokud Kája spí a pak jedeme do Globusu :wink:
Nakouknu později třeba tady někdo bude
17. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme za gtratulky a Terezce,taky vše nej :dizzy_face:
Bobulko, děkuji :wink:
Ty sedajdy včera to byla teda síla :unamused: Mor :angry: My máme objednanou Maxi Cosi Priori,měla by dorazit do konce týdne :wink: Malé už se ve vajíčku nelíbí....
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, s jedním jídlem :wink: ale i tak dobrý :slight_smile:

máme 4. zub :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno, tak nejdřív gratulka k dnešním 11 měsíčninám obou treperendám :slight_smile:

my spaly do 6.15 takže taky dobrý :wink: teď už spí zase..pořád má zvýšenou teplotu, panadol jsem do ní ani nervala, to mi stačil včerejší boj a budem doufat, že se ty zoubky brzy proříznou.. :pensive:

tak a já jdu zadělat na ty knedle :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,my právě dneska vydržely bez jídla to se stává jen někdy :grinning:

Gratulka k zubu :slight_smile: nás doháíte ještě dva a bude to :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tady zase provokuje s knedlema :grinning: :grinning: :grinning:
Jani,pokud jí má jen zvýšenou tak bych jí Panadol nedávala :wink: a přejeme brzké proříznutí :wink: Ty zuby jsou fakt šmejdi :confounded: chudáčci ti naši bobečkové :pensive: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
provokace s knedlama :angry: :sweat_smile: :grinning:
si piš, že doháníme :grinning:

jani, na zvýšenou teplotu bych taky nic nedávala, ale já ho pak dávala na bolest, se to nedalo vydržet :frowning2:
17. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek