***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
16. čer 2009
my se právě po 20 minutách spánku s brekem vzbudili, to bude do večera uřvanej :-p
evelina0007
16. čer 2009
To Kája nespí každej den od 2h a vydrží max do 7h :-p

Jdeme na houpajdu než dorazí mrak za chvilku jsem zpět 😉 Ona se tady staví o podstavec u akvárka to,kdyby viděl Aleš tak by ho dneska už podruhý ranilo 😃 😃 😃 ještě,že není doma =-) :-N
jana.rce
16. čer 2009
tak u nás se prohnal zase pořádný slejvák a tentokrát i s kroupama 😉 máme aspoň zalito:-)

jinak malá má horečku 😞 Přičítám to tomu, že už se jí konečně tlačí obě horní jedničky, tak to bude asi od toho. uvidíme jaká bude noc a jak na tom bude ráno...

jinak Kat, otočila jsem si život naruby, ptž. jsem si našla současnýho manžela a "riskla" život s ním.... a nelituju 🙂 vždyť bych neměla jinak to naše malý zlatíčko 🙂

a Beru, něco na tom bude, cos psala o 30, ale po pravdě řečeno, já jsem zjistila, že mi přijde, že teprve ty ženský pořádně vyzrajou a jsou hezčí, než kdysi na střední třeba 😉 blbě se to popisuje, no snad chápete, co tím míním říct 🙂
jita5
16. čer 2009
Berus je pravda, že už nemůžu tolik blbnout 😃 😃 - druhý den bych nestačila Terce
Jinak Terka je dnes na zabití, na Lipně se naučila běhat a teď jí náš obývák připadá malý 😃 😃
jita5
16. čer 2009
Přidala jsem fotky 🙂
numi
16. čer 2009
Ahoj holky 😉
dneska jsme měli náhradní plavčo,byla tu Pavla s Kájkou a pak jsem se učila,tak nebyl čas,ale myslím na vás kudy chodím 😃 😃 x-)
U nás se prořízl druhý zoubek 😉
Jituš, to je na prd, že se to dozvíš tak pozdě,že?? Já to budu vědět v pátek k večeru jestli postupuju k ústním. Pěkné fotečky 😉
Já jsem taky nikdy nekouřila, jen jsem si párkrát potáhla a fůj :-x Ani nepiju moc alkohol, max. šampus nebo víno s Colou a kafe taky neee, ale jinak jsem normální 😃 😃
domiska
16. čer 2009
jity super fotečky, terka je pěkné éro 😃 fotka 31 je moje oblíbená, je tam k sežrání 😉
jita5
16. čer 2009
Táni to je dobře, že nebudeš na výsledky dlouho čekat 🙂 - držím palečky
Domi ona je éro, a dokáže upoutat okolí, začne se culit, házet úsměvy atd. 😃 😃 😃 😃
evelina0007
16. čer 2009
Jitu,krásný fotky Terka je super 😉

Tak jsme přidělali Káje v pokojíku lustr a víc se nestihlo 😉 ach jo snad to o víkendu oboje doděláme :-N =-)
moranda
16. čer 2009
Ahojky holky,
jsem v naprostém šoku, viděly jste na Nově ty výsledky testování autosedaček? Já koupila taky jednu co neprošla a to má všechny atesty a teď tohle? Já fakt nevím co budeme dělat. Manža je teď v práci, ale se úplně klepu, co se mohlo všechno stát.... |-|
evelina0007
16. čer 2009
Mor 😞 já budu autosedačku teprve kupovat =-)
domiska
16. čer 2009
mori co tam bylo, já to neviděla 😕
jana.rce
16. čer 2009
Domi, jukni na tn.cz
jana.rce
16. čer 2009
no co je? ruzovka i vkv uz skoncily 😉
bobulle
16. čer 2009
Tani, držím pěsti x-)
jita5
17. čer 2009
Hezké ráno
Morando pokud je to nebezpečný výrobek máte právo na vrácení peněz
Jinak autosedačku máme Romer a jsme spokojený, sice Terka nemá 9 kg, ale ona už ve vajíčku nechtěla být
Táni gratulku, Terka zdraví Kristýnku - za měsíc už budeme slavit 12 😃
Evi díky, pokojíček budeme teprve dělat - snad 😃
domiska
17. čer 2009
dobré ráno,
gratulujem kristýnečce a terezce k výročí 🙂
jitu taky máme romera a nemůžem si stěžovat, a jak píšeš, jak začal sedět, šel do nové sedajdy, z vajíčka mu trčely nohy 😉
evelina0007
17. čer 2009
Dobré ránko 😉

My budeme autosedačku kupovat teď někdy a asi Babypoitn Champion 😉

Gratulka holkám k 11 x-)
evelina0007
17. čer 2009
Jo a KAT velká pochvala Kája spala až do půl 7 😃 😃 tkhle to má být 😉 😉
evelina0007
17. čer 2009
No co je tady nikdo jo si to začnu brát osobně dorazím a všichni utečete ]-( ]-( 😃
jita5
17. čer 2009
Evi díky, spaní super 🙂, stávaly jsme stejně
berus
17. čer 2009
Dobré ránko mamky 🙂

Cácorkám gratulujeme k 11 x-)

u nás se spalo do teď, jen mamka už je hodinu vzhůru :-p
evelina0007
17. čer 2009
Beru,celou noc jo???to je super 😉
evelina0007
17. čer 2009
No nic tady si nepokecám 😉 jdu se oblíknout dokud Kája spí a pak jedeme do Globusu 😉
Nakouknu později třeba tady někdo bude
numi
17. čer 2009
Ahoj holky,
děkujeme za gtratulky a Terezce,taky vše nej x-)
Bobulko, děkuji 😉
Ty sedajdy včera to byla teda síla :-| Mor ]-( My máme objednanou Maxi Cosi Priori,měla by dorazit do konce týdne 😉 Malé už se ve vajíčku nelíbí....
berus
17. čer 2009
evi, s jedním jídlem 😉 ale i tak dobrý 🙂

máme 4. zub x-)
jana.rce
17. čer 2009
bré ráno, tak nejdřív gratulka k dnešním 11 měsíčninám obou treperendám 🙂

my spaly do 6.15 takže taky dobrý 😉 teď už spí zase..pořád má zvýšenou teplotu, panadol jsem do ní ani nervala, to mi stačil včerejší boj a budem doufat, že se ty zoubky brzy proříznou.. |-|

tak a já jdu zadělat na ty knedle 🙂
evelina0007
17. čer 2009
Beru,my právě dneska vydržely bez jídla to se stává jen někdy 😃

Gratulka k zubu 🙂 nás doháíte ještě dva a bude to 😃 😃
evelina0007
17. čer 2009
Už tady zase provokuje s knedlema 😃 😃 😃
Jani,pokud jí má jen zvýšenou tak bych jí Panadol nedávala 😉 a přejeme brzké proříznutí 😉 Ty zuby jsou fakt šmejdi :-S chudáčci ti naši bobečkové |-| :-N
berus
17. čer 2009
provokace s knedlama ]-( :-N 😃
si piš, že doháníme 😃

jani, na zvýšenou teplotu bych taky nic nedávala, ale já ho pak dávala na bolest, se to nedalo vydržet 😞