***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jita5
17. čer 2009
Taky děkujeme za gratulky 🙂
Berus gratulka 🙂
Kupoval jste někdo krosničku?
moranda
17. čer 2009
Ahojky,
tak jsem napsala prodejci, že chci sedačku vyměnit a čekám na odpověď. Držte mi palce! ]-(
numi
17. čer 2009
Beru, gratulka z zoubky 😉
Mor,držíme pěsti 😉
Vendy, a jak to dopadlo s tou přebalovací podložkou??Reklamovala jsi ji??
domiska
17. čer 2009
mori držíííííím 🙂
katerinka.kr
17. čer 2009
Dobre ranko,

Ev, my taky mame Baby Point sedacku a spokojenost maximalni 😉
katerinka.kr
17. čer 2009
Terezce a Kristynce vse nejlepsi 😉 😉

JO a prebalovaci podlozka se nam rozpadla uz davno ]-(
katerinka.kr
17. čer 2009
Mor, a vy máte jakou autotosedačku? Včera jsem na tn.cz mrkla, ale tam nejsou výsledky tech testu.
berus
17. čer 2009
kde jste ženský =-) ]-( :-N

mě teď přijde otravovat švagřice, ale jen se 2 cácorama, ta nejstarší je ve škole a pak jdu utrácet rodičák do města
akutně potřebuju černý boty na podpadku na sobotní křtiny
to si zase rozbiju hubu, páč už v tom neumím chodit :-N
lucenek
17. čer 2009
http://autosedacky.aaababy.cz/testy-autosedacek...

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...

tu máte crash testy 2003-2008
Jo a když je třeba sedačka testovaná 2005 tak jakoby platí ten test furt, neb se konstruktivně nezměnila.....
evelina0007
17. čer 2009
Beru,já na podpadku chodila pořád 🙂 a mám doma hafo bot,ale co jsem byla těhu a teď to jistí tenisky a pantofle 😃 😃 😃

Lucenek díky 😉
moranda
17. čer 2009
Kate,
my máme tu MEGA MAX - jsou tam vypsané 3 , které jsou "životu nebezpečné" 😞 a taky jsem vybírala mezi touhle a Babypointem - jenže tahle je až do 35kg, kdežto Babypoint jen do 25kg - to jsem panečku ušetřila :-| ]-(, prostě smůla, dala jsem na reference spokojených zákaznic, jenže ty taky neznaly výsledky těch testů... |-|
Luci, díky za ty tabulky, třeba se ještě budou hodit, až se budu s prodejcem dohadovat o pravosti jeho atestů ]-( 8-(
evelina0007
17. čer 2009
Mor,tak ať to dobře dopadne 😉 My určo budeme kupovat Babypoint jen ještě nevím zda champion nebo zenith 😉
katerinka.kr
17. čer 2009
Mor, tak at dobre dopadnete s reklamací, já nevěděla, jestli do 35kg, nebo do 25kg, tak jsme pak zašli na veletrh, a tam nám přímo prodejce babypoint poradil, ze by tu autosedačku do 35 kg nekupovat, ze tam je nizší bezpečnost.Tak jsme vzali do 25kg.A mame Babypoint Zenith Sea 😉
ywonn
17. čer 2009
Ahoj holky, jen nakukuju a koukám že řešíte autosedačky, my asi před měsícem koupili babypoint zenith a je čupr!!!!
moranda
17. čer 2009
Tak už tu mám odpověď: že se jedná pouze o sedačky s ISOFIXEM MEGAMAX (což tv neuvedla)- takže to není náš případ - nám by byl isofix ve felicii na ....víte na co. Tak mi spadl kámen ze srdce, že ta naše je OK, i když jí stejně musím reklamovat, protože jí malá už 2x rozepnula popruhy, takže s ní vždycky někdo vzadu sedí a hlídá ji aby se neodepla. Takže zas taková výhra to není... Malá bude muset vydržet chvíli ve vajíčku - moc se jí to asi líbit nebude, ale váhově tam může být ještě dlouho (nemá ani 9kg).
jita5
17. čer 2009
Evi já to mám s podpadky úplně stejně 🙂 , ty podpadky ke kočárku moc nejdou 😃 😃
bobulle
17. čer 2009
Ahojky,
holkám gratulka x-)
Tani, ještě nee, taťka je v Itálii a já si sama do centra města autem netroufnu :-p 😃
evelina0007
17. čer 2009
Jitu 🙂
berus
17. čer 2009
tak co myslíte, sehnala jsem - nesehnala, se na to vyprdnu velebnosti, půjdu do kostela v keckách :-p
jita5
17. čer 2009
Beru taky to má styl 🙂
berus
17. čer 2009
jito, akorát nevím, jak na mě bude čučet příbuzenstvo :-N

to je ale vždycky tak, když mám nějakou představu a mimořádně i peníze, tak nic nekoupím, vlastně jo, Matesovi fusekle :-N 😃 😃 😃
jita5
17. čer 2009
no aspoň že máš peníze 😃
nám asi začíná rýma 😞
berus
17. čer 2009
no mám, ale vždycky jen chvíli 😃
chudinka Terka, vím, jak to se..e mě, když mám ucpanej nos a co teprve ti bobíškové |-|
jita5
17. čer 2009
já chtěla jet zítra na chalupu - no uvidíme
jita5
17. čer 2009
Bucla má pěkný vlasy 😃 😃 😃
evelina0007
17. čer 2009
Beru,tak přijeď ti nějaké půjčím 😃 😃 😃 barvu jakou chceš 😉
jita5
17. čer 2009
Taky ti půjčím - ale mám většinou jehly, jaké máš číslo?
berus
17. čer 2009
černou, klasiku a kolikátku máš nožičku, parníky neberu 😃 😃 😃
berus
17. čer 2009
na jehlách bych si rozbila držtičku, no tom jsem neuměla chodit nikdy :-N
jita5
17. čer 2009
no aspoň by bylo veselo 😃

Začni psát odpověď...

Odešli