• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Mě to dneska neba samotnou doma, když je hnusně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Sem si nějak navyknula na manžílka doma :confused:
11. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Yw musím ti říct, že manža říkal asi pár dní zpátky, jak máte krásnou Sárušku... dokonce si prohlídl albíčko... to je u něj co říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, Choceň znám a mám ji moc ráda... ráda tam jezním. Nejlepší kamarádka má v Chocni dědu a já jsem tam s ní byla dvakrát na dovči. Je tam krásné koupaliště, ale s příšerně studenou vodou :confounded: :grinning:
Ren, gratulujeme moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak máme první chodící dítko a končí čas miminek :sweat_smile: ....
11. kvě 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko jo jo dávám ji tak týden na plnou chůzi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to se to bude hubnouti :grinning:
Já tě obdivuju s tím učením, já bych to nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ren gratulka :dizzy_face: :dizzy_face:
Bobul no tak to bych fáákt nezvládla,už bych se nenaučila ani básničku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi spí,tak mám časík :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No u nás je hezky,svítí sluní a je teplo :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Gábi už bude běhat... :slight_smile: :dizzy_face: ... taky bych ráda aby Klárka do léta chodila. 4 července jedeme na tábor a bylo by fajn, kdyby už byla na nožkách :wink:
11. kvě 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko na tábor?
Arin druhá Gábi také spííí
11. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky krásně a ve stínu 26 st. :confused:
11. kvě 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš tady je hnus !! Já chci také sluníčko :confounded:
11. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, jj, na tábor. Mirek je býv. skaut a rodiny odrostlých skautů se domluvili a vyrážíme ještě před dětma na stanové tábořiště na 10 dní. Bude nás tam 12 rodin s 1 až 2 dětma. Nejmladší 5 měs. nejstarší 6 let :wink:

Holky ůlánujete s dětma nějakou dovču...?
11. kvě 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů bobulko to je super, skauti mají takové ty svoje zásady a to se mi líbí páč většinou je praktikují i v normoš životě že?

Nejedeme, jenom do Varů k rodičům :cry: :cry: :cry: :cry:
11. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, no s těma zásada nevím jestli to striktně dodržují dodnes :sweat_smile: , ale pravda je že to jsou všichni moc fajn lidi, fér a příjemní :wink: :dizzy_face:
My toho máme právě hrozně moc a nevím jestli to Kláruš zvládne.
Na konci června pojedeme asi na sraz aut do kempu na víkend, pak tábor, potom by jsem chtěli jet jen sami na chatu, pak nás známí nás zvou na chalupu do Orlických hor a na konci léta by jsme se známíma jeli k moři..... no uvidíme jestli nám plány klapnou :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, my jedeme na maltu. S malým "m". Manže už na dovče byl - předevčírem se vrátil. Byl fotit ptáky v Maďarsku :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na maltě, jsme Fish byly dva roky po sobě, a letos už to chce konečně změnu :wink: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My fakt chodíme !!!! Osm krůčků teďka předvedla
11. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, koukám, že se tu probírají skautíci... i já mezi ně už 15 let patřím :wink: jen už 2 roky na tábory nejezdím :wink:

jinak gratulka Gábince k chůzi, to si tedy Jani teď užiješ :slight_smile:

včera jsem byla s kámoškou a dětma na in-linech. Po 2 letech jsem na tom stála a byla jsem celkem vyfluslá,ale spokojená. tak jen doufám, že brzy vyrazíme zas :slight_smile:

a co se týká dovolený, tak jedeme letos aspoň vČechách sem: penzion Relax : www.vranovnaddyji.cz. tak se už těším, ptž. jedem i s tchýňáčema, tak budem mít zajištění hlídání na občasný večerní procházky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul moře vám závidím, já moře miluji :slight_smile:
Jani penzion moc krásný :slight_smile:
Ren gratulka Gábi :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rekonstrukce prověřuje vztah jo tak to my díky stavební firmě máme prověřenej dostatečně :grinning: :grinning: :grinning:

Dovču letos moc neplánujem,protože máme velké výdaje- maximálně pojedeme do Turnova k bráchovi nebo tátovi :wink: Ale příští rok máme s Kájou slíbenou Lefkádu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani,gratulace Gábi-vždyť pořád říkám,že Kája je zabržděná :wink:
11. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev né Kája není zabržděná, to my jsme odbržděný, teď co píšu tu větu tak si došla přes celý obývák pro ovladač, asi moc řve telka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: ona je Gába šikulka :wink:
11. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,až ted jsem si sedla.Malá baští francouzské brambůrky s hráškem a jak jí to šmakuje :grinning: my letos budem mít dovču ve Cvikově na týdením soustředění :grinning:
11. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, to je Gábinka fakt moc šikovná :slight_smile: Teda já mám radost, že se Kája konečně pohybuje po čtyřech a u vás už se chodí :sweat_smile:
Bobul, teda tolik plánů ohledně dovolené, to bych taky brala, to máte dobré :slight_smile: My asi nepojedem nikam, zatím jsme se o tom nebavili. Tři roky zpětně jsme taky trávili na maltě a obávám se, že i letos to nevypadá na změnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky ty peníze nějak nepřebývají :angry: Ale budem jezdit na plno výletů, i to kolikrát stačí :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska není mejdlo? :confused: :sweat_smile:
Pall, my ty dovči máme taky nízkonákladové :wink: ... tábor je za hubičku, chata a chalupa nás bude "stát" jen benzím a moře bude kvůli penězům asi jen Itálie :wink:
11. kvě 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, hlavně že někam vyrazíte, odreagujete se :slight_smile: My bychom možná tak na nějaký ten prodloužený víkend taky mohli, ale nejspíš manželova dovolená padne na dodělávání baráku :unamused: Uvidíme. Ale jak říkám, aspoň ty nedělní výlety budou. A příští rok už i ta dovolená :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky asi nikam nepojedem,mil není typ na dovolenou a se 2 dětma se bojím někam daleko,ale malej pojede s našima do Chorvatska,tak ošizenej nebude a Gábi je to ještě fuk :sweat_smile: Až budou větší,tak snad ,ale tedˇse moooc bojím a hlavně té cesty,pr fakt lidi jezdí jak...... :frowning2:
12. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Arin,taky si s mimi nedovedu představit cestovat moc daleko,ale příští rok už klidně poletíme to už bude ok :wink:

Mastíme na poštu dokud neprší :sweat_smile: tady lilo celou noc :frowning2:
12. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev no právě,příští rok to bude lepčí :slight_smile:
U nás je hnusně a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a dneska asi půjdu na tu poštu taky,aspoń vyzkoušíme tu pláštěnku,jestli funguje :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek