• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
fuj ta hrubka :confounded:
17. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne moje,ale to neva :wink:
17. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste se nejak rozjely,nestíhám číst, natož reagovat.

Já taky malýmu pořád neco kupuju, takže nevím, co extra mu koupit na narozky. Ale vím, že budu péct dort, no pro jistotu jeste nejakej radši objednám :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty v Káje pěstuješ negativní postoj ke tchýni :grinning: :grinning: :grinning:
no my budeme taky slavit - snad brzy, uvidíme kdy se neteřinka narodí, 18 bude Terka na 19 Anina, tchýně by to nejraději slavila dohromady
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ještě jednou omlouvám, koukla jsem do alba a vidím prababička :pensive:

ty jo , to jste prťata :sweat_smile:
no a Míša se divý, že Matýskovi pořád něco kupuju, jenže on má všechno 2x a pak je mu to malý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus v 86 by Terka dělala strašidlo :grinning:
17. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už ted nosíme oblečky vel. 12 - 18 měsiců :wink:
17. čer 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pořád kupuju oblečení :wink: a neomlouvej se
:wink:

Jitu,ona si ho pěstuje sama vidí jí a brečí :angry: jinak se na všechny směje :wink: :wink:
dneska vyřvávala na celej Globus DA a mála se nahlas všichni na nás koukali :grinning:
17. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smála
17. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, já budu dělat ten slanej dort, měl úspěch, švagřice mi upeče sladkej s méďou Půem
no a budou balónky a ty kornozy na kebuli, prostě to, co jsem vždycky na oslavách nesnášela :sweat_smile:
ale co bych pro Buclu neudělala :wink:

jitu, žádní slavení dohromady, každá hezky svoje :wink:

jsem nenáviděla, já 9.9., ségra 21.8. a slavilo se to v jeden den, jen se kvůli fotce přidávaly a ubíraly svíčky z dortu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, já si toho ýčka nevšimla :wink:
17. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi to nějak kecá jdu spát pa pa :wink:
kornouty
Taky jsem to nesnášela,ale taky to budeme mít :grinning: :grinning: :grinning:

ale ted už fakt jdu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to kecá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mates na tchýni taky bulí, děti vycejtí :wink:

katy, alespoň v tý velikosti nejsme sami :wink:

jitu, ale z fotek vypadá Terka skoro jak Mates :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme se švagrovou hned zamítly, a to hrozilo, že porodím toho 19 - když jsme přijeli do porodnice 17 ráno, tak dr. tvrdil že můžu rodit až 19 - toho jsem se zalekla, že to Andulce nemůžu udělat a porodila do 2 hod. :grinning:
17. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu také do hajan, dobrou noc :wink:
17. čer 2009 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka bude mít tak 8 kg, jí pěkně ale vše vyběhá, Anina před rokem měla kolem 11,5 kg :grinning: , teď má kolem 19 kg a vypadá spíš jako na 4 roky (než na 2)
17. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle se musí na prvorodičky, postrašit je a zahrát na city :grinning: :grinning: :grinning:

já tenkrát říkala Míšovi, ať si vezme pití a bagetku, kdyby to dlohou trvalo a on se nestačil ani přezout :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi Terku poprvé dali, tak jsem jí říkala - ty jsi chtěla předběhnout sestřenku :grinning: :grinning: - ale švagrová taky rodila ve čtvrtek po 8 (jako já)
17. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš, dlouho :sweat_smile:

už na to taky nevidím, jdu za těma chrupkajícíma klukama :slight_smile:

krásnou dobrou noc :slight_smile: a doufám, že bude, Káťa se určitě soustředila :dizzy_face:
já taky dobrou
já musím ještě dneska zvládnout svůj 1/4 tisící příspěvek :sweat_smile:

tak dobrou :wink:
17. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já a matika :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám na net, měla jsem tu minulý týden na 2 dny bráchovu přítelkyni a den předem jsem gruntovala :sweat_smile: a pak jsme jeli ke tchýni a na narozky, no a když jsem byla konečně doma, tak Davčovi lezl zub a měl 2 dny 39.Takže byl uplakaný a chtěl neustále mou přítomnost.
Zatím nechodí, jídlo jakžtakž do něj narvu, ale s tím pitím mě už s prominutím fáááákt sere.Všechny flaše fluše, hrnky nechce a když jsem si říkala že ho zkusím oblafnout a dala jsem si na kojení klobouček, tak jsem ho tím tak naštvala, že pak celý den nechtěl, takže pánovi se nelíbí ty gumový čudlíky, ale hlavně že po dudlíku se může urvat.Ještě tu mám pro něj nachystaný banánový nutrilon.
Nic jdu taky spát, ale ještě musím pověsit pračku.tak dobrou noc všem
17. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem:slight_smile:

tak u nás včera bylo 1 vzbuzení ve 22 hod a brečela a brečela a nemohla přestat. Pomohl až ten panadol a po čaji usnula do 6.15 ...zubiska ošklivý....

jinak mám radost. Už mám 2 dárky pro Janinku k narozkám. Včera jsme koupili hudební stonožku a malá z ní výskala radostí. Teď už je zase schovaná až do narozenin :slight_smile: A dnes mi přišel mail, že bude i tříkolka :slight_smile: Už jsem v ní nedoufala, ptž. jsme byly 2. v pořadí, ale klaplo to, huráááá. Sice je sladce růžová, ale to neva:slight_smile:

Jo a co se týká dortu, tak nás na oslavě bude jako much, tak jsem objednala dvojitej pro Janí i pro Teri a pak ještě udělám speciální pro Janí, aby si taky mohla něco smlsnout :slight_smile:

Tak dnes jdeme na poslední plavčo a konečně snad budou i podvodní fotky, tak se těším.
18. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tak u nás nakonec vzbuzení až ve 2h a pak spala až do rána :slight_smile: ale zase vstávala v půl 7 :confounded: :confounded:
18. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak Davča je vzhůru už od 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, čaj jsem do něj natlačila z obyč plastovýho hrnku, ale mlíko ne, jsem myslela že ho třísknu jak se vztekal :angry: Já snad budu muset kojit do důchodu :angry:
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už konečně krásně umí slézt z postele, konečně neletí hlavou napřed
18. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi ahoj :wink:

mě Kája taky nechtěla vůbec pít z hrnečku máme jich hafo,ale tak před měsícem najednou začala pít z toho nejobyčejnějšího co máme :wink: tak třeba Davča taky začne :slight_smile: A gratulka ke slézání to u nás fakt nehrozí náš poslední trhák je,že ukazuje na plyšácích a mamince,kde máme očičko :grinning: :grinning: :grinning: nosánek už nezvládá :wink:
18. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Noc celkem dobrá, až na 2x jídlo a před tím opět děsnej řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My pijeme z aventu, jinej jsem ani nezkoušela, život je trvdej, ať si zvyká už od mala, že neznám slovo nejde, jde, ale velice obtížně :sweat_smile:
trvalo mu to asi 14 dní, než se to naučil :wink:
18. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek