• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani, tak pak se pochlub fotkama :wink:
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berundy už jste se vyhajali jo :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnes si vegetím sma doma.Mil vzal Johu k rodičům na celý den tak budu uklízet a odpol razím na piercing.U nás vedou kočárky Joha je po nich jak jetá,když tlačí kočárek tak dostne k narozkám pro panenky. :grinning:
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyhajali, ale nějak blbě :unamused: to bylo hrůzostrašnými sny o botách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ros a kam? já mám za zhubnutý kila slíbenou kérku :wink:
18. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouho jsem se rozhodovala jestli nad horní ret nebo pod dolní ret a vyhrál to dolní ret si nechám dát kamínek.Tetování bych taky chtěla na podzim,ale toho se bojím :grinning:
18. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude bolet :sweat_smile:

to já to tetování taky nebudu mít dřív, jak v zimě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já chtěla tetování už od 18 let do 30,ale bojím se tak už ho nechci :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, tak nějaký očička a nosánek zase nehrozí u nás, nedělá ani papa a pacičky.
beru klidně přijed k nám a když ho naučíš, tak ti zaplatím tetováí i bez hubnutí :grinning:
Tetování mě taky už neláká, jedině pernament, ale taky to bolelo jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vidím,že se řeší tetování...aui :slight_smile:
romi taky neděláte paci paci? domča ani z boha...semtam veliký a někdy papa, jinak nic :sweat_smile: má svůjsvět a já mu ho neberu :sunglasses: až bude chtít, tak začne :wink:
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi nedělá lenoch
jdeme ven, zatím pa
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky kérku od 18ti, nejdřív tedy na kozenku růžičku (byla taková móda :sweat_smile: ) a jsem ráda, že jsem to neudělala, po hubnutí a tloustnutí a kojení bych tam teď měla rozplizlou liánu :sweat_smile: :grinning:
chci na kotník nějaký ornament a uprostřed zakomponovaný M (jako milenec :grinning: )

jo a paci paci neuděláme ani pod nátlakem,ale kostičkama o sebe tříská krásně :sweat_smile:
a kde má maminka očička ví pouze ráno, když se mi je snaží těma svýma prstíkama ořevřít (vypíchnout :sweat_smile: :grinning: )

já teď peru a vařím, malej spí, ven jdeme odpoledne :wink:
18. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru :grinning: :grinning: prý liánu :grinning: :grinning:
kostičkama taky třískáme ukázkově, i ovladačema :slight_smile:
malý zas prospal celé dopo, takže sváču vynechám a dám asi rovnou oběd, pokud teda hodlá někdy vstávat :sweat_smile:
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

My jsme byly chvilku na zahradě a pro rohlíky :slight_smile: ted Kája obědvala a já peču třešňovou bublaninu :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska nevařím,protože nevím co tak to jistí rozvoz pizza :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem dělala kuřecí kousky na medu tak to dojím k obědu :wink:
18. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel_:mnam to může být dobrý ty kuřecí kousky na medu můžeš přihodit receptík prosíím :wink:
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem tam nedala mandle ty jsem doma neměla :grinning:
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak z toho receptu můžu právě jen ty mandle :sweat_smile:
a fakt neprovokuj,...kuřecí kousíčky na medu :sweat_smile: ... já mám dneska od rána krizovku, mám hlad jak brejlatý dítě :sweat_smile:

evi, to umíš jen ty, ve dvou příspěvcích napsat 3 jídla :grinning: :grinning: :grinning: já si to dneska nějak moc beru :grinning:
18. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :wink:
Jen vás jdu pozdravit a popřát všem co sláví,slavili,nebo budou slavit 11 měs,nabo 1 ROK :dizzy_face: :slight_smile:
Tak páááááááá
18. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženská, kde se couráš??? :confused:
doma dobrý?
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru jo,dobrý,jen nestíhám,začínáme chodit a po vejletech :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem chtěla koupit botičky a ve 4 obchodech,ani bota pro mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin,kde máš foto? :confused:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
romi sem ho vymazala :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si všimla :grinning:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam pak něco dám :wink: chtěla jsem obměnit a prd ,nic nemůžu najít :confused: :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája už ma spát místo toho tady krámuje hračky :confounded:
autor
romi :grinning:
irčo a kde jsi byla pro botky? Já jen abych tam taky nešla
18. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V Globusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam nic, a pak taky u nás 2 obchody s botama a ani v lékárně,ale o víkendu zajedu do tesca,tam najdu 100% na netu jsem našla pěkný Batˇovky za dobrý koruny,tak to omrknu tam, a když ne,tam je objednám přes net :wink:
18. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek