• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
málem jsem se udusila šopákem... jsem ji přidržela, aby se nemrskala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

evi, my máme s Míšou na sebe volání zadara, páč takhle nakupujeme pořád, bych se nedoplatila :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin:my já vrazila do prvních bot 700,- s žirafou a už jsou pěkně vyšláplý
plavky bych taky brala už nové jenže to bych si musela kupovat každé léto nové,pač moda jde kupředu :grinning:
18. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi:ty ses odbarvila??Já bych tě vůbec nepoznala ta tmavá ti sluší
18. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no musela jsem jinak by neusnula :confounded: a odkopávala se a když není pod dekou neusne :slight_smile:

Taky máme volání zadara,ale manžel má výhodu on na nákupy chodí zcela vyjímečně sám :wink:většínou v mém doprovodu a nebo vůbec a já jezdím s mamkou,ale ona je na dovče tak musí sám a v sobotu pojedeme spolu :grinning:

Ros,není zač :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, to není teta Romča :wink:
18. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu taky přidržovat, už tu hučí
18. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ale nesmíš moc :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross já jsem měla plavky z roku ras dva :grinning: a mil včera říkal,že to snad nemyslím vážně,že si je vezmu k mořu :grinning: ale mám obyč čermy s kosticema a naboku nápis Litex,takže žádný super moderní,já si nemůžu dovolit-su přece tlustá :grinning: takže tak :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsme hotoví a zachvílu jdem do školky,tak máme chvilinku :confused: kdo se obarvil????? :confused:
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a mám návštěvu :angry: červenou,ale bléééééééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Arin se máš já bych jela k moři hned :grinning:

Nejela dneska Jani(Rednex)na dovču s kamarádkama?,že se ani nerozloučila :angry: :sweat_smile:
beru:aha jsem tydýýýt :grinning:
arin:mrkni do romi albíka :wink:
autor
ev jj a ted jsem zjistila,že si tu červenku vezmu sebou :angry: musím zavolat dr a něco s tím udělat,tam mě otravovat teda nebude :unamused:
ross kuknu
18. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé už to vidím :slight_smile: ale já stejně moc nevím jak romi vypadá doopravdy :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se jdem oblíkat :wink: pak máme návštěvu,tak snad večer,bo zítra :wink: čágo
18. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to já taky nevím, jak vypadá teta Romča, páč s fotkama na nás kašle, ale když skouknu tu u vítání a to poslední, tak to asi vážně ona nebude :sweat_smile:

jsem ani přidržovat nemusela :wink: a máš pravdu evi, se svojí váhou musím opravdu jemně :grinning: :grinning: :grinning:
jdu si dát kafe a pak zalezu k němu
18. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já razím tak se tu mějte :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross, kež bych to byla já, hned bych byla o 7 let mladší a ovládala dokonale sportovní tance.Beru má pravdu, to nejsem já, ale doufám, že to bude moje švagrová, protože je dokonalá :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy tady je zataženo,ale dusno děsný :confounded: ať žijou pokoje pod střechou huráááááá :grinning: tady chcípnem pokud nezaprší :frowning2:
18. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli hlásili bouřky po celé čr, ne? :wink:
18. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak jsme vyrazily za našima na chalupu, noc nic moc - trápila jí rýma, ale přes den nic - tak nevím :frowning2:
Terka si den užila - houpala se, běhala a rochnila se v pískovišti (poprvé)
Já jsem se dobře najedla, a mám jěště na zítra i když zítra už budu muset vařit, protože se vrátí manžel
18. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom,tady už zase svítí sluníčko :confounded: a vedro furt a déšť nikde :unamused:
18. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity v pískovišti jo? já bych se bála, že si domiš nacpe ten písek do pusy :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi já jsem taky měla strach, ale kupodivu si tam strašně vyhrála :slight_smile: - můj taťka měl radost, pendlovali mezi houpačkou a pískovištěm :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, my jsme dnes výletovali, tak mám čas až ted.

Chtěla jsem se zeptat, jestli budete nekdo kupovat tříkolku s tou vodivou tyčí. My o tom přemýšlíme,ale ted hodne čtu, ze šlapátka na předním kole jsou naprd, tak nevím :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Manža má chřipku,ale musel do práce ach jo my ten hořejšek fakt nedoděláme a to ještě zítra asi po měsíci nakráčí tchýně :confounded:

Kat,taky jsem slyšela,že ty šlapátka na kole jsou na nic :confounded: My budeme zatím kupovat odstrkovadlo a pak se uvidí :wink:
19. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy snad všichni ještě spíte????? :confused:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink:
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile:
iri neke, že má gábi taky neštovice :confused: jak to snáší? aspoň to bude mít z sebou...jo a taky bych se chtěla nudit, ale nechce se mi :grinning:
19. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek