***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
18. čer 2009
málem jsem se udusila šopákem... jsem ji přidržela, aby se nemrskala 😃 😃 😃 😃 😃

evi, my máme s Míšou na sebe volání zadara, páč takhle nakupujeme pořád, bych se nedoplatila 😃 😃 😃
r.o.s.s.i.b
18. čer 2009
Arin:my já vrazila do prvních bot 700,- s žirafou a už jsou pěkně vyšláplý
plavky bych taky brala už nové jenže to bych si musela kupovat každé léto nové,pač moda jde kupředu 😃
r.o.s.s.i.b
18. čer 2009
romi:ty ses odbarvila??Já bych tě vůbec nepoznala ta tmavá ti sluší
evelina0007
18. čer 2009
Beru,no musela jsem jinak by neusnula :-S a odkopávala se a když není pod dekou neusne 🙂

Taky máme volání zadara,ale manžel má výhodu on na nákupy chodí zcela vyjímečně sám 😉většínou v mém doprovodu a nebo vůbec a já jezdím s mamkou,ale ona je na dovče tak musí sám a v sobotu pojedeme spolu 😃

Ros,není zač 🙂
berus
18. čer 2009
ros, to není teta Romča 😉
berus
18. čer 2009
tak já jdu taky přidržovat, už tu hučí
evelina0007
18. čer 2009
Beru,ale nesmíš moc 😃 😃 😃
arinautor
18. čer 2009
ross já jsem měla plavky z roku ras dva 😃 a mil včera říkal,že to snad nemyslím vážně,že si je vezmu k mořu 😃 ale mám obyč čermy s kosticema a naboku nápis Litex,takže žádný super moderní,já si nemůžu dovolit-su přece tlustá 😃 takže tak 🙂
arinautor
18. čer 2009
už jsme hotoví a zachvílu jdem do školky,tak máme chvilinku =-) kdo se obarvil????? =-)
arinautor
18. čer 2009
jo a mám návštěvu ]-( červenou,ale bléééééééééééééééééééééé :-p :-p :-p
evelina0007
18. čer 2009
Je Arin se máš já bych jela k moři hned 😃

Nejela dneska Jani(Rednex)na dovču s kamarádkama?,že se ani nerozloučila ]-( :-N
r.o.s.s.i.b
18. čer 2009
beru:aha jsem tydýýýt 😃
arin:mrkni do romi albíka 😉
arinautor
18. čer 2009
ev jj a ted jsem zjistila,že si tu červenku vezmu sebou ]-( musím zavolat dr a něco s tím udělat,tam mě otravovat teda nebude :-|
ross kuknu
arinautor
18. čer 2009
jéé už to vidím 🙂 ale já stejně moc nevím jak romi vypadá doopravdy :-N
arinautor
18. čer 2009
tak se jdem oblíkat 😉 pak máme návštěvu,tak snad večer,bo zítra 😉 čágo
berus
18. čer 2009
tož to já taky nevím, jak vypadá teta Romča, páč s fotkama na nás kašle, ale když skouknu tu u vítání a to poslední, tak to asi vážně ona nebude :-N

jsem ani přidržovat nemusela 😉 a máš pravdu evi, se svojí váhou musím opravdu jemně 😃 😃 😃
jdu si dát kafe a pak zalezu k němu
r.o.s.s.i.b
18. čer 2009
tak já razím tak se tu mějte 🙂
romi.r
18. čer 2009
ross, kež bych to byla já, hned bych byla o 7 let mladší a ovládala dokonale sportovní tance.Beru má pravdu, to nejsem já, ale doufám, že to bude moje švagrová, protože je dokonalá x-)
evelina0007
18. čer 2009
Tedy tady je zataženo,ale dusno děsný :-S ať žijou pokoje pod střechou huráááááá 😃 tady chcípnem pokud nezaprší 😞
domiska
18. čer 2009
eveli hlásili bouřky po celé čr, ne? 😉
jita5
18. čer 2009
Zdravím, tak jsme vyrazily za našima na chalupu, noc nic moc - trápila jí rýma, ale přes den nic - tak nevím 😞
Terka si den užila - houpala se, běhala a rochnila se v pískovišti (poprvé)
Já jsem se dobře najedla, a mám jěště na zítra i když zítra už budu muset vařit, protože se vrátí manžel
evelina0007
18. čer 2009
Dom,tady už zase svítí sluníčko :-S a vedro furt a déšť nikde :-|
domiska
18. čer 2009
jity v pískovišti jo? já bych se bála, že si domiš nacpe ten písek do pusy :-N
jita5
18. čer 2009
Domi já jsem taky měla strach, ale kupodivu si tam strašně vyhrála 🙂 - můj taťka měl radost, pendlovali mezi houpačkou a pískovištěm 🙂
katerinka.kr
18. čer 2009
Dobrý večer, my jsme dnes výletovali, tak mám čas až ted.

Chtěla jsem se zeptat, jestli budete nekdo kupovat tříkolku s tou vodivou tyčí. My o tom přemýšlíme,ale ted hodne čtu, ze šlapátka na předním kole jsou naprd, tak nevím :-N
evelina0007
19. čer 2009
Ahoj holky 😉 Manža má chřipku,ale musel do práce ach jo my ten hořejšek fakt nedoděláme a to ještě zítra asi po měsíci nakráčí tchýně :-S

Kat,taky jsem slyšela,že ty šlapátka na kole jsou na nic :-S My budeme zatím kupovat odstrkovadlo a pak se uvidí 😉
evelina0007
19. čer 2009
Vy snad všichni ještě spíte????? =-)
arinautor
19. čer 2009
Dobré ráno 😉
arinautor
19. čer 2009
domiska
19. čer 2009
bré ráno 🙂
iri neke, že má gábi taky neštovice =-) jak to snáší? aspoň to bude mít z sebou...jo a taky bych se chtěla nudit, ale nechce se mi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli