***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
19. čer 2009
tož kurňa ať tě doma někdo vyfotí a máš foto v albu, inkognito tě tu nechcem 😎
arinautor
19. čer 2009
domi jj má,zatím je ok,dala jsem jí zodac a uvidíme,jak moc se opupínkuje :-N :-p
no se tak nudím 😃 jo pak si tam něco dám |-| nějakej rypáček :-p 😃
arinautor
19. čer 2009
No a ještě jsem stihla rizoto a kuřecí vývar :-N
arinautor
19. čer 2009
Venku hnusně ,tu nikdo,čím to asi bude =-) :-N
domiska
19. čer 2009
já tu jsem, snažím se získat práci, tak jsem vyplňovala dotazníček 🙂 kéž by to vyšlo
arinautor
19. čer 2009
domi jakou?? =-)
arinautor
19. čer 2009
jako na doma,přes net??? =-)
domiska
19. čer 2009
jj právě externě doma 😉
u nás leje 😞
arinautor
19. čer 2009
Gábi se vzbudila a je opupínkovaná víc a víc =-)
evelina0007
19. čer 2009
Tak Kája spí 🙂 a manžel je na cestě domů z práce má chřipku 😞 už vidím jak to Kájina hned chytne taky :-S ale zas dobrý je,že nepřijede tchýně 😃 😃
domiska
19. čer 2009
jéva chudinka gábulka...tak ať je brzo ok 😉
domiska
19. čer 2009
eveli aspoň nějaké pozitivum 😃
ať to karolí nechytne a manža je brzo ok 🙂
jana.rce
19. čer 2009
ahojky.
tak jsem před 15 min. pověsila prádlo a právě začíná pršet :-p

Včera nám zase nešel net večer ]-( sousedům fachá, nám ne, tak to je někde chyba u nás a to se manža rozčiloval, že to u nás být nemůže, když po x-tý rozdělával zásuvku a router... njn, kovářovic kobyla... 😉

Arin, to se dalo čekat, že ty neštovice chytne i Gábi,viď? aspoň to budete mít brzy za sebou 😉 tak ať je brzy líp 🙂

Tedy Ev, začíná léto a manža s chřipkou? tak ať to malá ani ty nechytnete 🙂
evelina0007
19. čer 2009
Domi,díky 😉
arinautor
19. čer 2009
domi a jani dík 😉 😉 ale vypadá to zatím dobře,jako u Adě tuk tuk tuk =-)
ev my jsme ju měli všichni minulej týden od mil,nám ju dotáhl :-p
domiska
19. čer 2009
nebyli jste náhodou někdy v některém hotelu z www.avena.sk? mě to láká, ale chtěla bych nějaké reference 🙂
arinautor
19. čer 2009
u nás prší od rána a je dusno tak divně se dejchá,vlhlo a dusno fuj :-p :-S za hodku jdem do školky to mám radost :-p
arinautor
19. čer 2009
domi nebyla,ale vypadá to lákavě :-N 🙂 romanticky 😉
arinautor
19. čer 2009
jani jj já jsem to čekala 😉 aspoń bude kliid 😉
jana.rce
19. čer 2009
u nás bylo taky jak v sauně....jsem měla pocit, že se nemůžu nadechnout.....snad se to tedy pročistí...🙂

Hotel neznám, neposoudím...na Slovensku jsem spala jen v kempu u Slovenskýho ráje 😉 tam bylo kráááásně 🙂

hele dotaz... když se kdysi kdysi zakládaly červencovky 08, tak sem nechodily žádný slovenky? je jich tu všude plno v každé diskuzi a u nás nikdo, jak to?
domiska
19. čer 2009
jani nevím, já se s žádnou slovenkou nepotkala 🙂
domiska
19. čer 2009
jedu pro manžoura, pak máme bazén, kdyžtak večer pa 🙂
arinautor
19. čer 2009
asi to kdo to zakládal,nedal na MK sk :-N
arinautor
19. čer 2009
no u nich není naše diskuse oni mají svou -----2008 j u l o v e b a b e t k a
arinautor
19. čer 2009
taky se loučím páááá
jana.rce
19. čer 2009
Domi, ne? skoro v každý jiný diskuzi je... i když mají svýho koníka.sk, tak jsou na cz... no to je fuk...😉

no já jdu ještě zkusit pověsit další várku, buď to uschne, nebo bude další máchání 😃
a za chvíli dorazí kámoška na pokec a pak ještě musím jet do DM a pro pleny. máme doma celkem 5 ks :-N tak snad večer, pokud nám půjde net 🙂
pa
evelina0007
19. čer 2009
Holky uvidíme,ale asi to chytnem :-S

Jani,jj slovenek tady tolik nebylo a to mají svého koně 😃 u nás byla jako těhu tuším Raduska nebo tak nějak měla nick 😉

Kája má rekord spí už 2 hodiny 😉 u nás je zataženo a každou chvilku prší :-|
domiska
19. čer 2009
jani to bude tím, že já jsem věrná vám a do jiných diskuzí nelezu :-p
jana.rce
19. čer 2009
Arin díky, už jsem to pochopila.... jsem netušila, že ty dva koňové jsou provázaný 🙂 😉 jsem nikdy žádnou diskuzi nezakládala, tak to netuším 🙂

holky, no já nevím, co se děje...malá blbne furt s tím jídlem, ale začala i se spaním...je vzhůru od 14 hod a touhle dobou vždy usíná okamžitě po dopití mlíka a už druhý den ne.... rozkouká se a pak dloube oči, vypráví si, přetáčí se a dělá blbosti, jen ne spát... nevím čím to je.. asi budem muset posunout večerku na osmou nebo nevím... :-S
jana.rce
19. čer 2009
DOmi, to já tedy lezu i jinam 😉 tedy k nám do regionu ale občas nakouknu i do jiných diskuzí a tam vidím jak je tu přeslovenštěno 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli