• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tož kurňa ať tě doma někdo vyfotí a máš foto v albu, inkognito tě tu nechcem :sunglasses:
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi jj má,zatím je ok,dala jsem jí zodac a uvidíme,jak moc se opupínkuje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no se tak nudím :grinning: jo pak si tam něco dám :pensive: nějakej rypáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No a ještě jsem stihla rizoto a kuřecí vývar :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Venku hnusně ,tu nikdo,čím to asi bude :confused: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu jsem, snažím se získat práci, tak jsem vyplňovala dotazníček :slight_smile: kéž by to vyšlo
19. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi jakou?? :confused:
19. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jako na doma,přes net??? :confused:
19. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj právě externě doma :wink:
u nás leje :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Gábi se vzbudila a je opupínkovaná víc a víc :confused:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kája spí :slight_smile: a manžel je na cestě domů z práce má chřipku :frowning2: už vidím jak to Kájina hned chytne taky :confounded: ale zas dobrý je,že nepřijede tchýně :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jéva chudinka gábulka...tak ať je brzo ok :wink:
19. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
eveli aspoň nějaké pozitivum :grinning:
ať to karolí nechytne a manža je brzo ok :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky.
tak jsem před 15 min. pověsila prádlo a právě začíná pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera nám zase nešel net večer :angry: sousedům fachá, nám ne, tak to je někde chyba u nás a to se manža rozčiloval, že to u nás být nemůže, když po x-tý rozdělával zásuvku a router... njn, kovářovic kobyla... :wink:

Arin, to se dalo čekat, že ty neštovice chytne i Gábi,viď? aspoň to budete mít brzy za sebou :wink: tak ať je brzy líp :slight_smile:

Tedy Ev, začíná léto a manža s chřipkou? tak ať to malá ani ty nechytnete :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi,díky :wink:
19. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi a jani dík :wink: :wink: ale vypadá to zatím dobře,jako u Adě tuk tuk tuk :confused:
ev my jsme ju měli všichni minulej týden od mil,nám ju dotáhl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
nebyli jste náhodou někdy v některém hotelu z www.avena.sk? mě to láká, ale chtěla bych nějaké reference :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
u nás prší od rána a je dusno tak divně se dejchá,vlhlo a dusno fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: za hodku jdem do školky to mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
domi nebyla,ale vypadá to lákavě :sweat_smile: :slight_smile: romanticky :wink:
19. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani jj já jsem to čekala :wink: aspoń bude kliid :wink:
19. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás bylo taky jak v sauně....jsem měla pocit, že se nemůžu nadechnout.....snad se to tedy pročistí...:slight_smile:

Hotel neznám, neposoudím...na Slovensku jsem spala jen v kempu u Slovenskýho ráje :wink: tam bylo kráááásně :slight_smile:

hele dotaz... když se kdysi kdysi zakládaly červencovky 08, tak sem nechodily žádný slovenky? je jich tu všude plno v každé diskuzi a u nás nikdo, jak to?
19. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jani nevím, já se s žádnou slovenkou nepotkala :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jedu pro manžoura, pak máme bazén, kdyžtak večer pa :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi to kdo to zakládal,nedal na MK sk :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no u nich není naše diskuse oni mají svou -----2008 j u l o v e b a b e t k a
19. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky se loučím páááá
19. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi, ne? skoro v každý jiný diskuzi je... i když mají svýho koníka.sk, tak jsou na cz... no to je fuk...:wink:

no já jdu ještě zkusit pověsit další várku, buď to uschne, nebo bude další máchání :grinning:
a za chvíli dorazí kámoška na pokec a pak ještě musím jet do DM a pro pleny. máme doma celkem 5 ks :sweat_smile: tak snad večer, pokud nám půjde net :slight_smile:
pa
19. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uvidíme,ale asi to chytnem :confounded:

Jani,jj slovenek tady tolik nebylo a to mají svého koně :grinning: u nás byla jako těhu tuším Raduska nebo tak nějak měla nick :wink:

Kája má rekord spí už 2 hodiny :wink: u nás je zataženo a každou chvilku prší :unamused:
19. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jani to bude tím, že já jsem věrná vám a do jiných diskuzí nelezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin díky, už jsem to pochopila.... jsem netušila, že ty dva koňové jsou provázaný :slight_smile: :wink: jsem nikdy žádnou diskuzi nezakládala, tak to netuším :slight_smile:

holky, no já nevím, co se děje...malá blbne furt s tím jídlem, ale začala i se spaním...je vzhůru od 14 hod a touhle dobou vždy usíná okamžitě po dopití mlíka a už druhý den ne.... rozkouká se a pak dloube oči, vypráví si, přetáčí se a dělá blbosti, jen ne spát... nevím čím to je.. asi budem muset posunout večerku na osmou nebo nevím... :confounded:
19. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
DOmi, to já tedy lezu i jinam :wink: tedy k nám do regionu ale občas nakouknu i do jiných diskuzí a tam vidím jak je tu přeslovenštěno :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek