***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
20. čer 2009
No a uvidíš,jak sem sem dala svůj čumák,tak ne semnou nebude nikdo ba :-p 😃 :-N
katerinka.kr
20. čer 2009
Dobré ránko,

berus, tak tu dietu přeruš, ne?

Jo a taky jsem včera narazila na téma sraz červencovek, ale asi to všechno padá, že?

Arin, já tu čumákuju, ale ted jdu dát malýmu najíst. 😃

Jo a abych nezapomnela, tak včera jsem psala, že se malej 2x budí a dnes ani jednou 😃 😃
arinautor
20. čer 2009
Kat my spíme |-| tak tu čumím s maskou na ksichtě a čekám až se vzbudí a vysuším si budku 😕
arinautor
20. čer 2009
kat my dneska noc taky pěkná,musíš čarovat poctivě 😉
jita5
20. čer 2009
Zatím spí přijel v 1, myslela jsem, že mu předám dítě a půjdu trochu odpočívat, ale určitě bude umírat 😞
Jinak mě taky není nic moc, nejlíp je na tom Terka - sice jí kape z nosu ale líta jak pometlo - chci ležící dítě 😃
katerinka.kr
20. čer 2009
Arin, dělám co můžu 😃 😃 😃 😃
evelina0007
20. čer 2009
Beru,umírá ale žváro si zapálit šel blbeček ]-( 😃 😃
arinautor
20. čer 2009
kat jj tak se snaž 🙂
jita malá je taky jak z divokejch vajec :-N ale už mě neva,že neleží 😉 se s nou sranda,pořád se tlemí a dělá paci paci ...... 😃
jita5
20. čer 2009
Arin když jsem nevyspalá a je mi blbě tak bych chtěla ležící dítě 😞
jita5
20. čer 2009
Evi to nechápu, sotva dýchá a dá si čouda 😢
evelina0007
20. čer 2009
Jitu,já taky ne :-|
arinautor
20. čer 2009
jita tak to jo 8-(
jita5
20. čer 2009
Co dnes vaříte?
berus
20. čer 2009
evi, v tomhle jsem úplně stejnej blbeček :-N 😃 😃 😃
kat, nepřeruším, když už jsem se na to dala, a stejně to jejich jídlo znám, přeslazený dorty :-p , česnekový jednohubky x-) , ale prý bude řízek a salát, zalezu do pokojíčku k dětem, abych neslušně neslintala :-N 😃

jo a nečaruj, když nečaruješ, dítě se mi vzbudilo jen ve 3 na jídlo a spal do půl 9 x-)

jito, dáváš Nasivin?
jita5
20. čer 2009
Beru nedávám, protože je to boj - když jí držím tak se neskutečně vzteká, naštěstí ta rýma není hrozná
katerinka.kr
20. čer 2009
Berus, dobře, prdím na čarování, bez něho je to lepší 😃 😃
berus
20. čer 2009
jito, u nás je to taky vždycky boj :-S
katy, jsi špatná čarodějka :-N , ze 3 pokusů ti to vyjde jednou 😃

jdu si zmalovat ksicht, než mi koupelnu zabere ten můj pán, jo a do kostela máme odvoz, nepřijdu tam pobitá 😃
arinautor
20. čer 2009
kat čaruj! 🙂
jito já nic,máme od včera rizoto a vývar 😉 já mám meloun 😉 Gábi skelničku 😉

Beru co ty v kostele????? :-o :-o :-N
berus
20. čer 2009
neteře křtiny 😉
takže až se zahřmí a bude děsná šlupka, budete vědět, že ten nahoře Áju do kostela nepustil 😃 😃 😃

taky dietaříš? já mám za týden 2 kila dole, ale při mý váze je to jak 100 kč sleva z Mercedesu :-N :-p
arinautor
20. čer 2009
beru 😃 😃 😃
já nééé jen nemám chut na rizoto a nic jinýho se mě nesce dělat :-p 😃
coryna
20. čer 2009
Ahoj holky, mám za sebou týden blbec.
V neděli jsem jela se Sabkou na pohádkový les a nějaký vůl si střihnul zatáčku a narval to do nás, stihla jsem jen instinktivně strhnout auto vpravo. Naštěstí se mě ani Sabče nic nestalo, zato auto :-S Ten vůl byl ještě tak arogantní a teď dělá problémy s pojišťovnou, takže se nejspíš dlouho potáhne, než dostaneme peníze na opravu pokud vůbec...
coryna
20. čer 2009
Jinak peču kuře, těstoviny a zelen salát, nic víc se mi nechce..
arinautor
20. čer 2009
cory :-o hlavně ,že se vám nic nestalo =-) 😕
bobulle
20. čer 2009
Ahojky,
Cory, ježiš, no hlavně žejste v pořádku... a de.bilovi bych pohrozila soudem.... ]-(
My jsme byli včera v Brně v nemocnici kvůli tomu očkování a dělali nám i kontrolní UTZ hlavičky a ta komora se Klárce furt zvětšuje... prý je ještě v normě, ale ta druhá neroste vůbec 😞 .... očkování máme posunté, ale jen o pár měsíců a busou nám při očkování podávat antihistaminika.. či co :-S
Arin, no tak ty vaše neštovice mě qani nepřekvapují... vy si asi vyžerete všechno... prosím Tě, byli jste aspoň měsíc v kuse zdraví? Ani ne, co :-|
Jiti a vy zvládněte tu rýmu 😉
Beruš, užij si křtiny a nech si udělat aspoň řízeček na přírodno se zeleninkou... něco baštit musíš 🙂
arinautor
20. čer 2009
Bobul před chvílou jsem na tebe myslela 😉
A co budou s Klárkou dělat??? =-) a čím to je??
Mě totaky nepřekvapilo :-p a zdraví,no když nebudu počítat rýmy,kašle a chřipky,tak jsme snad chvílu byli :-N ale to je ta školka a to počasí debilní :-|
domiska
20. čer 2009
ahojky,
cory to je mazec, ale hlavně, že jste v pořádku, auto to nějak přežije 😉 lidi jsou svině, to mě ani nepřekvapuje, že někdo dělá s tímto problémy 😞
venduli co má klárka s komorou =-)
evelina0007
20. čer 2009
Cory,hlavně,že se nic nestalo vám =-) auto se opraví :-N

Bobul,to bude dobrý uvidíš držíme moc palce 🙂 x-)

Dneska jsem pekla v troubě pod alobalem vepřové se zeleninou a bramborem 😉 a zítra se vrátí mamka z dovolené tak budu dělat sýrovo-masové karboše a kaši 😉

Počkám až se Kája vzbudí a půjdu zvednout taťku z postele a musí nád hodit na nákup máme prázno všude 😃
domiska
20. čer 2009
beru neblbni tak malá sleva na meďoura, jo? 😎
katerinka.kr
20. čer 2009
Cory, tak to je síla, nejhorší je srážka s blbcem, hlavně že jste v pořádku. Já kolikrát vidím co za lidi jezdí po silnici, no brala bych jim okamžite řidičáky, idiotum.

Já vařím špenát.

Bobul, držím palečky, at je to v pořádku 😉
bobulle
20. čer 2009
Taky se na silnicích mooooc bojím... :-|

Právěže nám ve Zl. řekli, že už se ty komory kontrolovat nebudou že je to OK. že je sice ta jedna větší, ale je to OK a naměřili nám v březnu na jedné komoře 4,5 mm a na té druhé 5,4mm .... hraniční velikost. Dr. v Brně řešila celou Klárunu anamnézu a protože se jí ty komory taky nezdály, tak nás poslala hned na UTZ do Dětské nemocnice přes cestu. (BTW moc hezké to v né nemocnici je, se naše zl. Baťova n. může zahrabat 😉 ) a tam nám naměřili 4 mm a 8 mm... takže ta jedna furt roste... musím zavoat naší neuroložce a domluvit se co s tím. Klárka ještě naštěstí nemá velkou fontanellu zarostlou, tak se to může kontrolovat přes UTZ a nevusí mít narkozu... vůbec nevím co to znamená a ani jak to vzniklo, ale mohlo to vzniknout jak v těhu, tak při porodu (ty naše špatné ozvy |-| ).... Hydrocefalus to snad nebude, ale kdyby to furt rostlo, tak by to mohlo ulačovat mozek |-|
Evel, my se taky dneska vrhneme s Mirkem na ten pokojík a snad ho kooooonečně doděláme. Na sraz jsme nakonec nejeli skrze počasí a zimu 😉