• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
No a uvidíš,jak sem sem dala svůj čumák,tak ne semnou nebude nikdo ba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

berus, tak tu dietu přeruš, ne?

Jo a taky jsem včera narazila na téma sraz červencovek, ale asi to všechno padá, že?

Arin, já tu čumákuju, ale ted jdu dát malýmu najíst. :grinning:

Jo a abych nezapomnela, tak včera jsem psala, že se malej 2x budí a dnes ani jednou :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat my spíme :pensive: tak tu čumím s maskou na ksichtě a čekám až se vzbudí a vysuším si budku :fearful:
20. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat my dneska noc taky pěkná,musíš čarovat poctivě :wink:
20. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím spí přijel v 1, myslela jsem, že mu předám dítě a půjdu trochu odpočívat, ale určitě bude umírat :frowning2:
Jinak mě taky není nic moc, nejlíp je na tom Terka - sice jí kape z nosu ale líta jak pometlo - chci ležící dítě :grinning:
20. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, dělám co můžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,umírá ale žváro si zapálit šel blbeček :angry: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat jj tak se snaž :slight_smile:
jita malá je taky jak z divokejch vajec :sweat_smile: ale už mě neva,že neleží :wink: se s nou sranda,pořád se tlemí a dělá paci paci ...... :grinning:
20. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin když jsem nevyspalá a je mi blbě tak bych chtěla ležící dítě :frowning2:
20. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to nechápu, sotva dýchá a dá si čouda :cry:
20. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,já taky ne :unamused:
20. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jita tak to jo :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dnes vaříte?
20. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, v tomhle jsem úplně stejnej blbeček :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
kat, nepřeruším, když už jsem se na to dala, a stejně to jejich jídlo znám, přeslazený dorty :stuck_out_tongue_closed_eyes: , česnekový jednohubky :dizzy_face: , ale prý bude řízek a salát, zalezu do pokojíčku k dětem, abych neslušně neslintala :sweat_smile: :grinning:

jo a nečaruj, když nečaruješ, dítě se mi vzbudilo jen ve 3 na jídlo a spal do půl 9 :dizzy_face:

jito, dáváš Nasivin?
20. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru nedávám, protože je to boj - když jí držím tak se neskutečně vzteká, naštěstí ta rýma není hrozná
20. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, dobře, prdím na čarování, bez něho je to lepší :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito, u nás je to taky vždycky boj :confounded:
katy, jsi špatná čarodějka :sweat_smile: , ze 3 pokusů ti to vyjde jednou :grinning:

jdu si zmalovat ksicht, než mi koupelnu zabere ten můj pán, jo a do kostela máme odvoz, nepřijdu tam pobitá :grinning:
20. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat čaruj! :slight_smile:
jito já nic,máme od včera rizoto a vývar :wink: já mám meloun :wink: Gábi skelničku :wink:

Beru co ty v kostele????? :astonished: :astonished: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neteře křtiny :wink:
takže až se zahřmí a bude děsná šlupka, budete vědět, že ten nahoře Áju do kostela nepustil :grinning: :grinning: :grinning:

taky dietaříš? já mám za týden 2 kila dole, ale při mý váze je to jak 100 kč sleva z Mercedesu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :grinning: :grinning: :grinning:
já nééé jen nemám chut na rizoto a nic jinýho se mě nesce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám za sebou týden blbec.
V neděli jsem jela se Sabkou na pohádkový les a nějaký vůl si střihnul zatáčku a narval to do nás, stihla jsem jen instinktivně strhnout auto vpravo. Naštěstí se mě ani Sabče nic nestalo, zato auto :confounded: Ten vůl byl ještě tak arogantní a teď dělá problémy s pojišťovnou, takže se nejspíš dlouho potáhne, než dostaneme peníze na opravu pokud vůbec...
20. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak peču kuře, těstoviny a zelen salát, nic víc se mi nechce..
20. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cory :astonished: hlavně ,že se vám nic nestalo :confused: :fearful:
20. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Cory, ježiš, no hlavně žejste v pořádku... a de.bilovi bych pohrozila soudem.... :angry:
My jsme byli včera v Brně v nemocnici kvůli tomu očkování a dělali nám i kontrolní UTZ hlavičky a ta komora se Klárce furt zvětšuje... prý je ještě v normě, ale ta druhá neroste vůbec :frowning2: .... očkování máme posunté, ale jen o pár měsíců a busou nám při očkování podávat antihistaminika.. či co :confounded:
Arin, no tak ty vaše neštovice mě qani nepřekvapují... vy si asi vyžerete všechno... prosím Tě, byli jste aspoň měsíc v kuse zdraví? Ani ne, co :unamused:
Jiti a vy zvládněte tu rýmu :wink:
Beruš, užij si křtiny a nech si udělat aspoň řízeček na přírodno se zeleninkou... něco baštit musíš :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bobul před chvílou jsem na tebe myslela :wink:
A co budou s Klárkou dělat??? :confused: a čím to je??
Mě totaky nepřekvapilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zdraví,no když nebudu počítat rýmy,kašle a chřipky,tak jsme snad chvílu byli :sweat_smile: ale to je ta školka a to počasí debilní :unamused:
20. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
cory to je mazec, ale hlavně, že jste v pořádku, auto to nějak přežije :wink: lidi jsou svině, to mě ani nepřekvapuje, že někdo dělá s tímto problémy :frowning2:
venduli co má klárka s komorou :confused:
20. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory,hlavně,že se nic nestalo vám :confused: auto se opraví :sweat_smile:

Bobul,to bude dobrý uvidíš držíme moc palce :slight_smile: :dizzy_face:

Dneska jsem pekla v troubě pod alobalem vepřové se zeleninou a bramborem :wink: a zítra se vrátí mamka z dovolené tak budu dělat sýrovo-masové karboše a kaši :wink:

Počkám až se Kája vzbudí a půjdu zvednout taťku z postele a musí nád hodit na nákup máme prázno všude :grinning:
20. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru neblbni tak malá sleva na meďoura, jo? :sunglasses:
20. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, tak to je síla, nejhorší je srážka s blbcem, hlavně že jste v pořádku. Já kolikrát vidím co za lidi jezdí po silnici, no brala bych jim okamžite řidičáky, idiotum.

Já vařím špenát.

Bobul, držím palečky, at je to v pořádku :wink:
20. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se na silnicích mooooc bojím... :unamused:

Právěže nám ve Zl. řekli, že už se ty komory kontrolovat nebudou že je to OK. že je sice ta jedna větší, ale je to OK a naměřili nám v březnu na jedné komoře 4,5 mm a na té druhé 5,4mm .... hraniční velikost. Dr. v Brně řešila celou Klárunu anamnézu a protože se jí ty komory taky nezdály, tak nás poslala hned na UTZ do Dětské nemocnice přes cestu. (BTW moc hezké to v né nemocnici je, se naše zl. Baťova n. může zahrabat :wink: ) a tam nám naměřili 4 mm a 8 mm... takže ta jedna furt roste... musím zavoat naší neuroložce a domluvit se co s tím. Klárka ještě naštěstí nemá velkou fontanellu zarostlou, tak se to může kontrolovat přes UTZ a nevusí mít narkozu... vůbec nevím co to znamená a ani jak to vzniklo, ale mohlo to vzniknout jak v těhu, tak při porodu (ty naše špatné ozvy :pensive: ).... Hydrocefalus to snad nebude, ale kdyby to furt rostlo, tak by to mohlo ulačovat mozek :pensive:
Evel, my se taky dneska vrhneme s Mirkem na ten pokojík a snad ho kooooonečně doděláme. Na sraz jsme nakonec nejeli skrze počasí a zimu :wink:
20. čer 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek