• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
bobul tak taky držím palečky at´se to upraví samo :pensive:

Gábi se vzbudila a má jich zase víc,už netupám tím pudrem,ale rovnou ju natírám,na té hlavičce má jedno ooobrovskou to bude jizva na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: je jak hrášek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted´nám tatka dovezl třešně,tak Gábi jede :sweat_smile: to bude bobek :sweat_smile: :slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nestíhám dočítat jsem rozhozená kámošky bráška 2měsíční má nádor a ve středu ho budou operovat,jenže nemůžou najít odkud ten nádor vede já to fakt nechápu proč tak malé miminko musí tak trpět :frowning2: její mamce už je přes 40cet tak jestli to není taky trochu tím :confounded:
20. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross to je hrozné, chudáček malý :pensive: snad to zvládnou a nebude to zhoubné :pensive:
20. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak uvidíš co ti řeknou :dizzy_face: ale to bude v pohodě uvidíš :slight_smile: My pokojíček nedělali,protože Alešovi není dobře tak snad to doděláme až bude mít dovču má jí od 29.června :wink:

Ros,chudák mimi :frowning2:

Berušánku,tak co v kostele???? :confused: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co to tady čtu :confused: jedna jobovka za druhou :pensive:

cory, čert vem plechy, hlavně že jste ok :wink:
bobulko, třeba se to samo upraví :wink: no a co když ne? nějaký omezení?
ros :pensive:

evi, kostel stojí :sweat_smile: , jdu se najíst a pak hodim nějaký fotky :wink:
20. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to je hrozné :pensive: .... mooooc budeme na miminko myslet.... snad to dobře dopadne. Chuďatko malé. Kde ho má ten nádor?
20. čer 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes je fakt den naprd.... našemu dobrému známému kradli veterána za půl melcku a kdyby jste si někdo chtěli vydělat 100 tis. tak je dává jako odměnu nálezci... je z toho hrozně zdrblý... to auto měl strašně rád...

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/ze-srazu-veteranu-ukradli-vzacny-warthburg-v-cesku-jich-jezdi-jen-par.html
jo a na těch fotkách ten ženich s nevěstou to je moje nejlepší kamarádka... jim tím autíčkem vozil svatbu... :frowning2: ... jsem chtěla jeho auto taky na svatbu... snad se najde.... :frowning2:
20. čer 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, vůbec nevím jak to bude, ale snad to bude jen na pozorování a když se to nezhorší, tak tak to bude v pohodě... ale když jo, tak nevím... možná ten shunt (hadička na odvádění mozomíš. tekutiny), ale zvětšuje se jí jen jedna komora, tak to na hydrocefalus nevypadá... dnad to nebude nějaká sraženina... :pensive: ... doufám že jen maluju čerty na zeď :frowning2:
20. čer 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, jj, četla jsem, že je manžel na smrt nemocen :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... my jsme dnes pokojík konečně kolik tolik vyklidili a taťka namontoval římskou roletu, nebo jak se to jmenuje :sweat_smile: Už se to začíná rýsovat :wink:
20. čer 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to jsou tedy zprávy :pensive: jedna "lepší" než druhá...
COry, hlavní je, že jste v pořádku s malou... bych se bála asi znovu jezdit, kdyby se mi to stalo...stačila mi jedna vetší bouračka s následným pobytem v nemocnici a dalšími 3 týdny doma a fakt jsem měla co dělat znovu začít řídit...

Bobulko, moc na vás s Klárkou myslím a doufám, že vše dopadne dobře a napsala jsi jen nejhorší scénář, co se vás ani týkat nebude...)

Ross, s tím miminkem to je strašně smutný :pensive: hlavně ať operace dobře dopadne :wink:

Bobull, pak ezapomeň hodit fotky pokojíčku, ať se můžem pokochat :slight_smile:

jinak dnes malá byla straaaaaašně protivná až do koupání a pak, když měla jít spát, tak ožila a lítala tu jak čamrda:slight_smile: posunula jsem večerku a kupodivu dobrý. před chvilkou si pobrekla,ale dudan to vyřešil...snad vydrží spinkat až do rána :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,u nás se ten pokojík taky rýsuje - chybí tam už jen postýlka a komoda :wink: ostatní věci tam budeme kupovat postupně jak bude Kája potřebovat :wink:ale nemáme hotovou ložnici a tak nechci Káju ve druhém patře nechávat samotnou :wink:

Beru :wink:
20. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani,
to si dobrá že jsi po nehodě začala zase řídit... já se po tom mojem ťukanci strašně bála :confounded:
A taky věřím že se nás to týkat nebude.... doktoři se tváří celkem klidně, tak to snad bude dobré, ale ostražitá budu :wink:
Fota jsem slíbila a určo dodám, ale musí se to první dodělat... :grinning:
20. čer 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup, šup, jsem zvědavá :wink: z tý inspirace, co jsem ti posílala se asi nic nehodilo viď? ale vypadalo to krásně :dizzy_face:

no tak já měla výhodu, že jsem totálně zrušila starou škodovku a pak jsem si koupili feldu, tak jsem k ní měla větší důvěru a tak v pohodě. ono po pravdě řečeno bych se tu ani u nás bez auta moc nechytala :slight_smile:

tak držím Klárince pěsti, ať vše dopadne dobře...kdy jdete na další kontrolu?
20. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a na kolik jsi Janičce posunula spaní? :confused:
Ev, tak potom taky hoď foto... :dizzy_face: .... malá tam bude mít skříň a komodu z bytu Mirka, je to masiv borovice ale Gazel, ale mě se moc nelíbí (borovice žloutne), na nový teď stejně nejsou finance, tak se nedá nic dělat.. ale budeme tam Kláruš stehovat až bude spát celou noc, takže asi tak v pubertě :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já už jsem ty interiéry znala, ale asi jsem Ti to nepsala... přiznám se, že na mě to byla dost divočina.... ale inspirovala jsem se barevnýma kombinacema :wink: :dizzy_face:
Já jsem se taky učila jezdit ve staré škodovce... měli jsme krásné MBčko... :dizzy_face: ... ale nové auta jsou bezpečnějsí a jednodušší na řízení, tak věřím že se teď cítíš bezpečněji :wink:
20. čer 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vendul, po 2 posledních večerech, kdy nechtěla spát jako obvykle v 19, tak šla dnes v 19.45 :wink: sice jsem jí chtěla dát dřív, ptž. odpo spala jen 35 min ale pak tu právě řádila, tak jsem jí nechala trochu utahat a pak vytuhla hned po dopití flašky :slight_smile:

jinak pořád nechce jíst. je to horší a horší. dnes nejedla ani oběd, za celý den snědla to, co někdy za dopo...:confounded: to jsou tedy nervy do ní něco dostat..a ani už nechtěla pak ani mlíko ani čaj, naštěstí před spaním vypila 150 ml, tak snad to bude ok...
20. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, teď už máme další asi 3tí auto od tý doby :slight_smile: ale zase jsme prozatím skončili u feldy .-)bourala jsem v pátek 13.2.98...tak si aspoň pamatuju datum tetanovky :grinning: :grinning:

JJ, ty barevný kombinace byly pěkný.... já mám výrazný barvy ráda, ale celkem se jich v interiéru bojím :slight_smile:

a neboj, až přestaneš kojit, tak se Kláruš naučí spát celou noc:slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Klárka když se jí tlačí zoubky, tak jí taky hůř, ale za pád dnů to přejde a máme doma opět otesánka :wink:
Klárka chodí spinkat v sedm a někdy usne hned, jindy si tak třeba půl hod. povídá, ale je hodná... myslíš že bude Janička spát líp, když pujde chrnět později? :confused:
20. čer 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to trvá celý tenhle týden. je fakt, že zoubky už cítím ale pořád se nevyklubaly a zlobí jí...

doufám, že když jde malá spát později, tak bude dýl spát...nebyl to ale úmysl jí to posunout. jen to bylo úmorný jí 1.5 hodiny přesvědčovat, aby spala....

včera tedy usnula ve 20.30 a dnes vstávala v 7, tak malý posun tu je :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony zoubyk jsou potvora... tlačí se dlouho a bolí aniž by sli vidět... :unamused:
Tak snad Janička bude spinkat ráno dýl a nechá maminku odpočinout :wink:
20. čer 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a to máme venku zatím jen 2... a že jich ještě bude :grinning:
Bobul, tak já jí to pošeptám, až půjde spát, že jí to vzkazuješ, aby dýl spinkala:slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, že jí to s Kláruš vzkazujem :wink:
My už máme 8 zubů a další dva se tlačí :astonished:
20. čer 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně mám chvíli klidu
cory:hlavně,že jste ok,já bych už taky nevlezla za volant
holky,taky se začínaj vaši prckové vztekat??se bojím,aby z ní nebyl vztekloun jakmile jí něco zakážem tak se ohání a řve furt se jí něco nelíbý.Možná je to od zubů rostou jí dole :unamused:
20. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, Mates taky nejedl při zubech :wink:
týden řval a nejedl a až za 14 dní se vyklubaly

fotky jsou v albu :wink:
20. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru:fotky pěkný ta předposlední fotka takový pohledy :grinning: dortík krásnej škoda krájet :grinning: Mates se pomamil celá tvoje kopie :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,hezkýýýýýýýýýýý :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska se dlouhý době brečí u nás :confounded: Kat,kde jsi čaruj :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, díky...je to nezvyk, když tak zlobí s jídlem. denně bych to mít tedy nechtěla, to ať je radši šroutík :slight_smile:

fotky pěkný, jen to chce větší úsměv :slight_smile:

a Ross, naše je taky pořádná vzteklina a už hroooozně dlouho, u nás to zubama nebude :grinning:
20. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, tak jsem doma přečetla tvůj příspěvek a táta se čílí :grinning: :grinning: :grinning:
ale je to pravda, Mates je celá já, Bucla :grinning: , ale povahu má po Míšovi :wink:

v kostela byla prča, šla jsem fotit to polejvání, mezi lavicema zakopla a ujelo mi dopr... :sweat_smile:
nevím, proč na mě všichni blbě koukali :sweat_smile:

a Elinka si s Matýskem pěkně pokecala, hulákali na sebu celou dobu (asi půl hodiny) přes všechny lavice :grinning:

jo a i když bylo na oslavě hafo žrádla, odolala jsem :dizzy_face:
a dort pekla švagrová, je cukrářka :wink:
20. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi Beru dobrá, žes odolala:slight_smile: to já jsem pěkně rozežraná :grinning: no ale dnes udělaly svý třešně, co jsem snědla, tak jsem snad pročistěná .:grinning: :grinning:

dort je krásnej. jsem přemýšlela o tom jedlým papíru na dort k narozkám a kámoška mě odrazovala, že se s tím špatně dělá, když nemám zkušenosti a že není ani moc dobrý, tak budem mít obyč :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek