• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Arin :wink: u nás lilo včera celé dopoledne a pak bylo docela hezky :wink:
12. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev jj už neprší,ale je zatažený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň se líp dejchá a Gábi líp spinká :slight_smile:

Holky co dneska vaříte?? Mě nějak nic nenapadá :sweat_smile: mám těstovinovej salát,ale tím mil asi nepotěším :confused:
12. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem teda prošvihla, že už je nové téma a navíc 15 strana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
teď jsem se vrátila od své dr, mám nějakou virovou infekci v krku, že od bolesti ani nejím, tak mám atb :frowning2: ach jo, hlavně, ať to nechytne Dominiček
arin vařím rajskou s vajcem a těstovinama, na nic jiného se nevzmůžu :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren teda, to jste nás předběhli, já už budu mít doma taky co nevidět chodící dítko :slight_smile: moc gratuluju a přeju co nejmíň bolestivých pádů :wink:
12. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak vidím, že tátové mají ty uši stejně nejlepší :slight_smile: Domi pořád dloube taťkovi v uších, ale moje ho nezajímají, čím to? :grinning:
12. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsme byli na kontrole a je to lepší,ale až dobereme antib.,tak se musíme jít ukázat znovu :wink: Už nám pomalinku leze ten zoubek,jde už cítit špička :dizzy_face:
Jani, gratulka Gábi k chození a myslím, že teď dietu nebudeš potřebovat :sweat_smile:
Domi, brzo se uzdrav :rolling_eyes:
Holky, pítí se taky vaše dítka?? Malá když spí přes den i v noci,tak je hrozně spocená, někdy ji musím i převléct, přitom nějaké velké teplo v pokoji nemáme :confused:
12. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni gratuluju k zoubku, to je první? :slight_smile: já nedočítám, tak vůbec nevím :frowning2:
domča se nepotí...
12. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, první a k tomu jsme v pátek měli začínající zápal plic :pensive:
12. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli v tašce na plavčo mám pro Tebe nachystanou Zelenou míli, jen nevím,kdy půjdeme :unamused:
12. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dami ahojky :slight_smile: tak se brzo uzdrav :wink:
Numi tak dobře ,že je líp :slight_smile: jinak malá se nepotí,ale melej jo i když byl malej :slight_smile: Gábje zmrlá po mě,mě je furt zima :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ups Domi :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :frowning2: to jsou radosti :frowning2: ať jste brzo fit :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježíš takovy hovadiny píšu,se omlouvám za ty chyby :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dáváte už prďolům těstoviny? Vaječné nebo bezvaječné? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už jsme zpět z plavání a Kláruš už ponoří celou hlavičku :dizzy_face:
Mě právě zajímalo jestli si ještě měkdo troufne na dovču k moři s ročném dítětem... chceme jet autem, tak nevím jestli to zvládneme... :sweat_smile:
Marůdkům přememe brzké uzdravení :slight_smile: A Kristínce gratulujeme k zoubku :dizzy_face:
Domi, já těstoviny dávám. Bezvaječné z tvrdé pšenice a sekám je na menší kousky a nebo nalámu špagety :wink:
12. kvě 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,dávám kukuřičné, 1 x týdně :wink:
Arin, dík :wink:
12. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni kde jsi koupila ty kukuřičné?
Bobul kam chcete jet? Já bych jela hned, ale s Domčou je to letos asi ještě brzo :frowning2: Špagety dáváš jaké? :wink:
12. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, u nás ve zdravé výživě :wink:
12. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, já mám strašnou rýmu, vůbec jsem se nevyspala - Terka spala celou noc, ale v 6,30 už děla v postýlce blbosti :slight_smile:
domi uzdrav se, dávám bezvaječné celozrné těstoviny
Tani gratulka k zubu :slight_smile: , my stále nic
12. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš rýma je nepříjemná, hlavně ať to nechytne Terynka :frowning2:
12. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, taky dávám bezvaječné z tvrdé pšenice (semoliny), buď panzany a nebo co mají v obchodě :wink:
Domi, zatím jsme si říkali že by jsem jeli do Itálie - Bibione. Je to levné a relativně kousek a hlavně je to tam fajm pro malé děti (písek)... jeli by jsme asi na konci léta a jeli by s náma známí co mají chlapečka který bude mít v srpnu 9 měs. ... :wink:
12. kvě 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, jej, tak to jee nepříjemné... snad to Terezka nechytne :wink: ... ať je brzy líp :wink:
12. kvě 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul tak to je fajn, to vám budu závidět a pokud nejedete sami, není se čeho bát :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to chytla od Terky :grinning: , jí ale nic moc není - trochu jí sice kape z nosu, ale nic strašného
Příští rok chceme vyrazit k moři i s Terkou, letos budeme raději ČR
12. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity jj my taky tak :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z pošty a u nás svítí slunííííííí :wink:

Právě jsem koukla na květnovky a moje kamarádka už jela rodit,asi 10 dní chuděra přenášela tak jsem zvědavá co to bude - bylo to pro všechny překvápko :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli hlavně, ať je to zdravé a porod bez komplikací :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom,přesně tak :slight_smile:

taky dávám těstoviny jednou až dvakrát za týden s masem a špenátem a moc jí chutnají :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a eště máme takové trable s kaděním...Domiš teda kadí několikrát denně, ale je to úplně plná plína a někdy to je až voda...sestra od dr mi řekla, že to je od zubů, ale mi se to nezdá, trvá už to dlouho :frowning2: máte to taky tak někdo?
12. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom.mě Kája poslední dobou kaká vždycky ráno po jogurtu a někdy ještě odpoledne,ale to jen občas a takové vodové to má opravdu vždycky,když jí roste nový zub :wink:
12. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek