• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani, máš tam 2 úsměvy :sweat_smile:

když já se tááááááááááák nerada fotím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Beru, ale jsou to takový nesmělý úsměvy :slight_smile: to tvůj manža je má ukázkový :grinning: :grinning: :grinning:
ale já se taky nerada fotím a manža je na tom ještě hůř :grinning: to jsem žasla, jak se na svatbě překonal a ani nebrblal :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ti tam dala 2 fotky další :wink:
20. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, fakt, Maty je Ti hrozně podobný.... :dizzy_face:
Ross, taky se vztekáme, ale já nepolením, nevšímám si ji a za chvilku to přejde... do pár vteřin...
líbí se mi jedno rčení dětské psychiatričky Prekovové, že dítě se má přizpůsobovat chodu rodiny a ne rodina dítěti... že to je základ řady výchovných problémů :wink:
20. čer 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odolat jsem musela, kdybych si dala dneska, tak si dám i zítra a pozítří a zase by to bylo v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak jím skoro jen zeleninu a ovoce, tak ráno skoro nestíhám dobíhat :sweat_smile:
kam se na to hrabou třešně :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jedlej papír je dobrej, já sice dort nestudovala, ale můžu se švagrový zeptat jak na to :wink:
20. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubul, vidíš a já už skoro 11 měsíců jedu podle Matese :confused: :sweat_smile:
Chodím ven, až se vyspí a celkově si ten den řídím podle něj, to je blbě?

a u nás vztekání taky probíhá, ale já se začnu vztekat taky, on přestane, kouká a je klid
a nebo pevně obejmout
20. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, kde jsi, ještě pláčete :confused:
20. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás když zvýším hlas, tak malá začne brečet :frowning2: tak se musím krotit...

a i když už mám dítka 2, tak se stejně hodně věcí přizpůsobuje malý a ne že ona se přizpůsobuje nám... :pensive:

no vidíš Beru, na těch fotkách ti to moooooc sluší, fakt :dizzy_face: máš pěkný úsměv, tak proč ho nerozdávat :wink:
20. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, nee, jasně že režim se musí podle miminka... :wink: ....
spíš je tím myslena aktvita (kdy si hrát, kam jít na procházku), co se bude vařit na oběd (aby si dítě nevymýšlelo že to a to nebude), co bude mít na sobě, dítě musí příjmout pravidla (tam nesmí, s tím si nesmí hrát...) apod. ... dítě musí ale i cítit, že má nějkou možnost ovlivnit situaci, ale jen do zdravé míry.... :wink:
20. čer 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a terapie pevným objetím je úžasná terapie, taky u nás furnguje ... praktikovaly jsme ji asi třikrát a od té doby se Klárka chodí pomazlit a přitulit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic děvčata, jdu hodit sprchu a asi spát,dokud je klid....jestli bude pokračovat v mrzouctví zase zítra, tak ať nejsem nevyspalá..

jinak výchova je zralá na vysokou :wink: furt to dělám blbě :pensive: :pensive:
20. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :dizzy_face:

jani, já když zvýším hlas, tak se Mates začne tlemit, jak mám pak vychovávát, když se u toho dusím smíchy já :sweat_smile:
ale celkově je naše díťátko divný, hraje si s Nikou, začne ji zlobit, ona ho jemně upozorňuje štípáním do ručičky, on to bere jako hru a zase se směje
to samý, zkoušela jsem ho plácnout, za to, že psovi vysypává granule a vylejvá vodu a on to zase bral jako hru a smál se :sweat_smile:
co mi z něj vyroste :confused: :sweat_smile:

a prostě jsme museli domácnost přizbůsobit malýmu a to všelijak, nábytkem, časovým harmonogramem, vlastně vším :wink:
20. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj brečí :angry: teď jsem jí vrzla zpět do postýlky :wink: tak uvidíme co bude :confused: možná se nemůže dočkat babičky zítra odpoledne přijede dovči :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já od malýho očekávám, že bude umět říct prosím a děkuji, a že z něj vyroste slušný člověk
a nemyslím si, že ho k tomu vychovám úmyslně, musí to okoukat u nejlbližších :wink: ......chudák :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je cestovní horečka naopak :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,taky jsem zkoušela Káju plácnout,protože mi pořád rve vlasy a plácá do Terky a ona se tomu směje :wink: :confused:
20. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru nebo :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
řveme
20. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

berus, slušelo vám to, pěkný fotky.

Ev, nečaruju, mám zakázaný, žeprý to nefunguje :grinning: :grinning: :grinning:

A jsem opravdu ráda, že se nevztekáme jenom my, už jsem to tu psala, malýmu něco seberu, aby to nedával do pusy, například klíče, ovladač, mobil, a malej se prohne jak luk, a začne se vztekat. V tomto případě prostě malýho pokládám na zem, a dělám, že ho neznám :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už dobrý, jen ho tlačilo bříško :wink:

teď jsem málem plácla Míšovi
říkám, kape kohoutek, chtělo by s tím něco udělat, jsi chlap
a to jelito mi odpovědělo, TŘEBA HRNEC?! :sweat_smile: :angry: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si jí vzít k sobě to není samo sebou,že takhle řve :frowning2:

Dobrou
20. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, až takhle??? :confused:
to Mates začne jen bulet a děsně se mračit
luk u nás ještě nebyl

a tak teda zkus čarovat :wink: :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, ty jses jak Kraus, "až takhle, jo"??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak dobrou a ať to brzy přejde :wink:
20. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, co se ti na tom slovním spojení nelíbí :sweat_smile: :grinning:

už si připravuješ kuří nožky, hadí slinu a pannenskou krev :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste???

já dneska skoro celý odpoledne byla zavřená s dětma v předsíni (mají ji velikou), za A - abych potomstvo hlídala, hlavně před nima samotnýma a za B - abych byla daleko od žrádýlka :sweat_smile:
jsem nevykecaná :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak kecej, já to nějak přežiju :grinning: :grinning:

Já se u toho rvu jeste s nejakym badoo, nebo co to je, je to asi neco jako facebook, poslala mi ted pozvani znama, tak do toho čumím, jak husa do flašky :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi přišlo už asi 4x (no jo, jsem oblíbená :grinning: :grinning: :grinning: ) a hned jsem to smázla :sweat_smile:

když já potřebuju nahodit, nevím co mám plkat :sweat_smile:
teda já bych kecala až bych brečela, ale prsty neposlouchaj, píšou pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď jsem na hlavní stránce nakoukla do cizího alba a koukám, že křtiny jsou různý :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste mě ukecaly, jdu spát :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

on už taťka taky nějak blbě čučí, ten pohled znám, něco chce, a buď jídlo nebo nemravnosti a páč je po večeři, čuju průšvih :sweat_smile:

krásnou dobrou noc :slight_smile:
20. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak už na to prdím, nefunguje to, musím tam napsat milion šest udaju, pak nahrát fotky, a to stejne nefunguje, tak at to nespoustí, když to nejede. Badoo blbýýýýý :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Křtiny neznám, my jsme bezvěrci :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek