• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Tak a zase tady budu čumákovat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak já jsem dnes neplánovaně s Kláruš opět slaměnka... :frowning2:
Ani netuším, co budu vařit... ale nusím nachstat masíčko a dort na zítřejší oslavu... budeme slavit moje a klárčiny narozky s mými přáteli... snad nebude pršet :wink:
21. čer 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bobulko,

my jsme ted vstávali, tak se najíme a mažeme koupit neco do lednice, pač je to tu jak vykradený :grinning:
21. čer 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Bobul držím palečky :slight_smile:
Cory hlavně, že jste celý :slight_smile:
Berus krásný fotky, moc ti to sluší
Jinak noc nic moc, malá 2 hod. brečela - jíst nechtěla, že by konečně zuby?
21. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dneska nestíhám :wink:

Káju včera bolelo bříško :frowning2: nakonec usnula vedle mě jsem si říkala,že jí pak přenesu a usnula jsem taky a vzbudila se v 6h ráno :wink: tak už jsem jí nechala dospat u mě :slight_smile:

Ráno,volala mamka,že přijedou místo ve 3h odpoledne už v 11h ta :slight_smile: k jsem chystala oběd pak jsme jí jeli vyzvednout a teď jsem konečně uspala Káju nechtělo se jí :angry: :sweat_smile:

Jo a Kája dneska skoro nejedla tak nevím proč to u ní neznám :frowning2: :confused: :sweat_smile:

Bobul,snad bude hezky :wink:

A Kat ty prostě čaruj na nás to funguje :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, vy jeste vlastně žádné zoubky nemáte, že???
21. čer 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža je sice pořád nemocnej,ale dneska se přemohl a mákli jsme si a zítra se stěhujeme nahoru hurááááá :wink:
Mamka hlídala Káju a tak zítra ještě dodělám nějaké drobnosti a přestěhujeme postýlku a komodu a je to :wink:

Sárince gratulka k 11 :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

evi, tak to gratuluju :wink:

dneska jsme měli návštěvní den, tak jsem vás vůbec nestíhala, ale koukám, že jsem o moc nepřišla :sweat_smile:
Matýsek si dneska hrál a u toho nějak zapomněl, že stojí bez držení a zůstal tak asi 5 vteřin :dizzy_face:

jinak nic novýho, štve mě počasí, na to že je dneska první letní den :angry: :confounded:
21. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Kája dneska vstávala už ve čtvrt na 7 :angry: :angry: to je děs :confounded: :confounded: :confounded:

Beru,díky sice zatím bez manži,ale až bude zdravej tak ho tam možná vezmu a nebo budeme mít každej svojí ložnici :grinning: :grinning: :grinning: Taky mě to počasí štve a dneska je tam docela zima :confounded:
22. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
dneska budíček o půl sedmé, ale teď už zas spí :confused: tohle se ještě nestalo, aby chtěl hned spát :sweat_smile:
u nás leje a je zima :frowning2:
22. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, noc nic moc :unamused:
Tak máme novinku - máme zub (jednička vlevo nahoře) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , včera odpoledne jsme zkoumali Terce pusu, dole nic a manžel se smál, že jsem se zubama posedlá od prosince :grinning: , ještě jsme koukli nohoru a hle zub :grinning:
Evi už se moc těšíš :slight_smile:
Beru gratulka :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, opět zdravím po delší době, nějak nic nestíhám.. Koukám, že tady to ale taky moc nejede.. kde jsou všechny holky????

Jinak hlásím, že už asi týden spinkáme celou noc, sice se v noci jednou vzbudí, ale stačí ji dudlík a nebo když je to k ránu, tak si jí vezmu k sobě a spinká dál.. Takže paráda, snad jí to vydrží.. Za to přes den už tolik nespí, ale už to není žádné mimčo no.. Chození už jí jde taky líp a líp :slight_smile: :slight_smile:

tééééda dnes je venku fakt hnusně.. jsem zvědavá co budem dělat celý den doma.. Sáru to v kočárku moc baví a tak chodíme 2x denně ven.. ale dnes to na procházku nevypadá.. :unamused: :angry:

hezký den všem :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita tak nám taky vyrašil první zoubek nahoře (jednička v levo :grinning: :grinning: ) a hned v zápětí jednička v pravo taky nahoře :slight_smile:)))))
22. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon gratulka k chůzi, Terka už krásně běhá i na trávě
dnes se Terka probudila v 6, nedala jsem prso, ale sunar - reakce nic moc, vypila tak půlku, do teď si hrála - prohlížela si letáky s hračkama (to jí moc baví)
22. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jita Terka je šikulka, Sárinky bratránek (o týden starší) už taky běhá osto šest,je to moc roztomilé :slight_smile:)

jojo letáky, to je taky něco pro nás.. Sára je ted v postýlce a hraje si.. už asi neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon opožděná gratulka k 11
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :frowning2:
Unás víkend a noci byly hrozný :cry: Málá má všude podlitý puchýře :cry: po celým tělíčku,i na chodidlech,mezi prstíkama,rtech v uších ..... plače,nemůže spát :frowning2: chudátko achjooooo,
A aby toho nebylo málo,tak o v sobotu mil dovezl od tchýně malýho s horečkou přes 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je tu mám oba,Gábi tedˇspí a já vařím,pr musím chovat,včera na mě i přes den spala :pensive:

Všem gratulka ke všemu,jak bude líp,tak to dočtu :wink:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,těším a moc po obědě to snad dodělám :wink:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky, jsem na vás přišla kouknout :slight_smile: máte radost, že :grinning:
22. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity gratuluju k zubáku :grinning:
irčo ty si to zas všecko vyžereš najednou, pak snad bude aspoň chvíli klid :frowning2: mám v ledničce těsto na tu tvoji mřížkovanou buchtu, na kolik to mám péct a jak dlouho asi? :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj markétko, už se vám to blíží, už pečeš, chystáš a tak? :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska odpo má ten náš slíbený designer druhý pokus :slight_smile: snad už konečně dorazí :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
domi já ju peču na 180 chvílu,uvidíš,jak začne zlátnout :wink:
22. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se pochlupit - před chvilkou se mi narodila neteř - Eliška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :
3300 g a 47 cm
22. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, my už slavili teď o víkendu :dizzy_face:

Jito gratulace k tetkovství :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marky a kde jsou nějaké fotky? :unamused:
jity gratuluju, já chcu být taky tetaaaaaaa :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyyyyyyyy :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se po víkendu a po přijímačkách, které jsem nezvládla :cry:
Evi a Beruš, super fotky :wink:
Arin, ať jste brzo fit :slight_smile:
Vendulko, věřím, že Klárka bude v pořádku :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
táňul jakto? :frowning2:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl to mazec, přes 20otázek a čas 25min Otázky z práva a veřejné správy jsem věděla,ale ta sociologie a psychologie,tam jsem vyhořela :frowning2: Jsem z toho nějaká špatná, pořád se mi to honí hlavnou, už jsem byla na nějakých přijímačkách,ale tak jsem se nikdy necítila :pensive:
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek