• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ach jo a to už víš jistě, že tě neberou? :frowning2:
22. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,jj v sobotu byly ústní a k těm jsem nepostoupila :unamused:
22. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, to mě mrzí :frowning2: moc jsem ti to přála...ale asi to tak mělo být :pensive:
22. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, jsi hodná, děkuji,jj asi jo :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tani.. chjooo, to mě moc mrzí že ti to nevyšlo.. moc jsem ti to přála.. ale nebuj.. není všem dnům konec :wink:
22. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Táňulko,to mě moc mrzí :frowning2:

Gratuluju novopečené Tetě k Elišce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Domi,tak jsem zvědavá co Vám odpoledne řekne :wink:
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Taky se hlasim po delsi dobe.Byli jsme na dovoleny na chaloupce a natali se nam tam rozchodila,takze uz taky capkame....
No a v nedeli mame 1 rok!Tak se tesim na oslavu:slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Martiku ahojky :slight_smile:

T :slight_smile: o už máte rok jo tak to přejeme vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a gratulujeme k chození :wink:
22. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky:slight_smile: A co vy?Jakpak se mate vy?
22. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli tak jsem zpátky :slight_smile: neřekl nám nic, tento týden nám pošle cenovou nabídku, ale říkal cenu za první návrh, pak konzultace, změny, prostě platí se vše, uvidíme :slight_smile:
irčo manža viděl tvoji buchtu na plechu (:grinning:) a když jsem řekla, že to je recept od jedné maminy z koňa, tak řekl, že tam nechodím nadarmo :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, malá mi lumpačí s tou starší tak jen v rychlosti....

Tedy týká se to těch, co kupovaly helmy na kolo... co máte za značku? my nemůžem pořád najít žádnou,co by malý dobře seděla a nebyla moc obrovská...jedině snad ked meggy. díky. večer se tu zase stavím, když tu nebude mrtvo :grinning:
22. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, zítra se jdu na Elišku podívat do porodnice :slight_smile:
domi snad to nebude moc drahý :unamused:
Arin ať je Gabče líp
Táni je mi líto, že to nevyšlo (vím, jak se na to učila) - já se dozvím výsledky v pátek, nebo spíše v sobotu, ale nemám moc velké šance
22. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá usnula v novém pokojíčku tak uvidíme jaká bude noc :wink:
22. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vám do alba dala fotky ložnice a pokojíčku :dizzy_face: ještě tam spoustu věcí není jako třeba obrázky nebo různé dekorace a poličky,ale to taky bude :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli krása :wink:
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dom,děkuju jsem si dneska mákla :wink:

Je to takové divné,že můžeme mít TV nahlas,svítit,mluvit a tak :wink:
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že jste řešily pokojíky...
no musím se pochlubit že mi už máme konečně hotové podkroví a jsme na něj náležitě pyšní...spíme tam již přes dva týdny a je to bomba i malému se tam moc líbí a jak píše ev tak nám taky přišlo divné mluvit nahlas a smát se, protože malý dřív býval hned vedle a teď je nahoře a tam není nic slyšet :slight_smile:
jak zprovozním stahování fotek do pc tak vám ukážu naše bydleníčko :slight_smile:

joooooo a velká novinka u nás, malý kooooooooooonečně kolínkuje jako profík ode dneška, pořád se plazil jako voják a dnes už po kolenách a taky se opře do kleku o naši nízkou obýv.stěnu :dizzy_face: já jem tak pyšná, asi jak tisíc pávů :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,tak to gratulka ke kolínkování:wink: Kája sice kolínkovat umí,ale skoro to nepoužívá spíš se plazí to je rychlejší :grinning: :grinning: :grinning: ale teď jí nejvíc baví si všude stoupat a já furt lítám a odněkud jí tahám :wink:
22. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Teda tady je hnusně, zataženo, prší, 11 stupňů - léto jak vyšitý :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

numi, tak to vyjde příště :wink:
jíťo, gratuluju k tetkovství :wink: , já si malinké mimi pochovám v únoru :dizzy_face:
tak včera jsme konečně začli řešit Máťulovi narozky, když tady čtu, jak už se to rozjíždí :sweat_smile:

evi, tak jaký to je spát vedle manžela? :sweat_smile: a co malá, jak to zvládla?
mmch, máte to krásný :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a meg, moc gratuluju ke kolínkování :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maminy, neříkejte, že jste všechny venku :confused: :sweat_smile:

naší nevěstě gratulujeme k 11 :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už začínám být lehce schizofrenní a představuji si, jak jste se všechny domluvily přes IP, že mě tady dneska necháte samotnou a vsázíte se, jak dlouho mi vydrží si tady kecat sama :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Karolínce gratulujeme a má pěkný dárek, takovej krásnej pokoj :wink: :wink: .

Berus, já jsem také už začala řešit první narozky, práve se jedu podívat co maji v obchodech, jestli nic, tak to objednám pres net, ale nechce se mi platit poste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A o víkendu budu zkouset dort, jestli se to bude dát jíst :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec jsem se rozhodla, že udělám dort, kterej bude moct jíst i malej, ne že dospělaci všechno sežerou a malej bude koukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co koupit za dárek vubec nevím, tu tříkolku jsme zavrhli, takže nevím co :frowning2:
23. čer 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, tak jestli se maminy domluvily, tak beze mě :grinning: :grinning: :grinning:

No a já se jdu podívat na ty balonky, ubrousky, čepičky, všechny ty serepatičky okolo oslavy :wink:
23. čer 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já zatímpřemýšlím nad dárkama :sweat_smile:
U nás je dort jasnej, musím udělat slaný a to 2, páč jeden nestačí :wink:
a malýmu udělám jeho malej sladkej :slight_smile:

a možná budeme mít naprosto luxusní dáreček, ale to se dozvím až ve čtvrtek :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, tak já taky IP nedostala :grinning:
serepetičky na oslavě mít nebudeme, hlavně budeme slavit u mých rodiču a dorty budou asi 2 a jeden dospěláci sežerou :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, co je to za luxus dárek?sourozenec pro Matýska? :wink:
23. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jakej??? jeste jsem tu,tak honem :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak my na oslavě měly balonky, lampiony a tak. Kubovi se to moc líbilo.
23. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOooooooooooo, tak co je??? Beru dávám ti poslednich pet minut, nebo píšu IP vsem maminam tady, at ti zitra nepíšou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek