***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
22. čer 2009
ach jo a to už víš jistě, že tě neberou? 😞
numi
22. čer 2009
Domi,jj v sobotu byly ústní a k těm jsem nepostoupila :-|
domiska
22. čer 2009
ach jo, to mě mrzí 😞 moc jsem ti to přála...ale asi to tak mělo být |-|
numi
22. čer 2009
Domi, jsi hodná, děkuji,jj asi jo 😞
ywonn
22. čer 2009
ahoj tani.. chjooo, to mě moc mrzí že ti to nevyšlo.. moc jsem ti to přála.. ale nebuj.. není všem dnům konec 😉
evelina0007
22. čer 2009
Ahojky Táňulko,to mě moc mrzí 😞

Gratuluju novopečené Tetě k Elišce x-) x-) x-)

Domi,tak jsem zvědavá co Vám odpoledne řekne 😉
nemcm77
22. čer 2009
Ahoj holky!
Taky se hlasim po delsi dobe.Byli jsme na dovoleny na chaloupce a natali se nam tam rozchodila,takze uz taky capkame....
No a v nedeli mame 1 rok!Tak se tesim na oslavu🙂
evelina0007
22. čer 2009
Jéé Martiku ahojky 🙂

T 🙂 o už máte rok jo tak to přejeme vše nej x-) x-) x-) a gratulujeme k chození 😉
nemcm77
22. čer 2009
Diky🙂 A co vy?Jakpak se mate vy?
domiska
22. čer 2009
eveli tak jsem zpátky 🙂 neřekl nám nic, tento týden nám pošle cenovou nabídku, ale říkal cenu za první návrh, pak konzultace, změny, prostě platí se vše, uvidíme 🙂
irčo manža viděl tvoji buchtu na plechu (😃) a když jsem řekla, že to je recept od jedné maminy z koňa, tak řekl, že tam nechodím nadarmo 😃 😃
jana.rce
22. čer 2009
ahoj holky, malá mi lumpačí s tou starší tak jen v rychlosti....

Tedy týká se to těch, co kupovaly helmy na kolo... co máte za značku? my nemůžem pořád najít žádnou,co by malý dobře seděla a nebyla moc obrovská...jedině snad ked meggy. díky. večer se tu zase stavím, když tu nebude mrtvo 😃
jita5
22. čer 2009
holky díky, zítra se jdu na Elišku podívat do porodnice 🙂
domi snad to nebude moc drahý :-|
Arin ať je Gabče líp
Táni je mi líto, že to nevyšlo (vím, jak se na to učila) - já se dozvím výsledky v pátek, nebo spíše v sobotu, ale nemám moc velké šance
evelina0007
22. čer 2009
Tak malá usnula v novém pokojíčku tak uvidíme jaká bude noc 😉
evelina0007
22. čer 2009
Tak jsem Vám do alba dala fotky ložnice a pokojíčku x-) ještě tam spoustu věcí není jako třeba obrázky nebo různé dekorace a poličky,ale to taky bude 😃 😃
domiska
22. čer 2009
eveli krása 😉
evelina0007
22. čer 2009
Dom,děkuju jsem si dneska mákla 😉

Je to takové divné,že můžeme mít TV nahlas,svítit,mluvit a tak 😉
meggi10
22. čer 2009
Koukám že jste řešily pokojíky...
no musím se pochlubit že mi už máme konečně hotové podkroví a jsme na něj náležitě pyšní...spíme tam již přes dva týdny a je to bomba i malému se tam moc líbí a jak píše ev tak nám taky přišlo divné mluvit nahlas a smát se, protože malý dřív býval hned vedle a teď je nahoře a tam není nic slyšet 🙂
jak zprovozním stahování fotek do pc tak vám ukážu naše bydleníčko 🙂

joooooo a velká novinka u nás, malý kooooooooooonečně kolínkuje jako profík ode dneška, pořád se plazil jako voják a dnes už po kolenách a taky se opře do kleku o naši nízkou obýv.stěnu x-) já jem tak pyšná, asi jak tisíc pávů 😃 😃 x-) x-)
evelina0007
22. čer 2009
Meg,tak to gratulka ke kolínkování😉 Kája sice kolínkovat umí,ale skoro to nepoužívá spíš se plazí to je rychlejší 😃 😃 😃 ale teď jí nejvíc baví si všude stoupat a já furt lítám a odněkud jí tahám 😉
berus
23. čer 2009
Dobré ránko 🙂

Teda tady je hnusně, zataženo, prší, 11 stupňů - léto jak vyšitý :-S :-p

numi, tak to vyjde příště 😉
jíťo, gratuluju k tetkovství 😉 , já si malinké mimi pochovám v únoru x-)
tak včera jsme konečně začli řešit Máťulovi narozky, když tady čtu, jak už se to rozjíždí :-N

evi, tak jaký to je spát vedle manžela? :-N a co malá, jak to zvládla?
mmch, máte to krásný x-)
berus
23. čer 2009
jo a meg, moc gratuluju ke kolínkování x-)
berus
23. čer 2009
no maminy, neříkejte, že jste všechny venku =-) :-N

naší nevěstě gratulujeme k 11 x-)
berus
23. čer 2009
už začínám být lehce schizofrenní a představuji si, jak jste se všechny domluvily přes IP, že mě tady dneska necháte samotnou a vsázíte se, jak dlouho mi vydrží si tady kecat sama :-N 😃 😃 😃
katerinka.kr
23. čer 2009
Dobré ránko,

Karolínce gratulujeme a má pěkný dárek, takovej krásnej pokoj 😉 😉 .

Berus, já jsem také už začala řešit první narozky, práve se jedu podívat co maji v obchodech, jestli nic, tak to objednám pres net, ale nechce se mi platit poste :-p :-p

A o víkendu budu zkouset dort, jestli se to bude dát jíst 😃 😃 😃 Nakonec jsem se rozhodla, že udělám dort, kterej bude moct jíst i malej, ne že dospělaci všechno sežerou a malej bude koukat 😃 😃 😃 😃

A co koupit za dárek vubec nevím, tu tříkolku jsme zavrhli, takže nevím co 😞
katerinka.kr
23. čer 2009
Berus, tak jestli se maminy domluvily, tak beze mě 😃 😃 😃

No a já se jdu podívat na ty balonky, ubrousky, čepičky, všechny ty serepatičky okolo oslavy 😉
berus
23. čer 2009
To já zatímpřemýšlím nad dárkama :-N
U nás je dort jasnej, musím udělat slaný a to 2, páč jeden nestačí 😉
a malýmu udělám jeho malej sladkej 🙂

a možná budeme mít naprosto luxusní dáreček, ale to se dozvím až ve čtvrtek x-)
romi.r
23. čer 2009
hojky, tak já taky IP nedostala 😃
serepetičky na oslavě mít nebudeme, hlavně budeme slavit u mých rodiču a dorty budou asi 2 a jeden dospěláci sežerou 🙂
romi.r
23. čer 2009
beru, co je to za luxus dárek?sourozenec pro Matýska? 😉
katerinka.kr
23. čer 2009
Beru, jakej??? jeste jsem tu,tak honem 😕 😕 :-p 😃 😃
kalerat
23. čer 2009
ahojte holky,

tak my na oslavě měly balonky, lampiony a tak. Kubovi se to moc líbilo.
katerinka.kr
23. čer 2009
NOooooooooooo, tak co je??? Beru dávám ti poslednich pet minut, nebo píšu IP vsem maminam tady, at ti zitra nepíšou 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli