• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jani malej má přilbu z tchiba,mám ji v albu a sedí mu dobře, protože to utáhneme tím šroubem jak potřebujeme
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak beru na nás kašle :slight_smile:
ahoj kal
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sourozenec fakt neeeeeeeeeeee :sweat_smile: :grinning:

no a teď jsem si naběhla, možná že to nebude až tak luxusní, ale pro nás jo, vzpomínka na naše dětství
:wink:
a neřeknu co, abych to nezakřikla :wink:
23. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekašlu, šla jsem zmrznout na balkón s kafem

já vždycky nesnášela balónky a ty ostatní kraviny, ale budou :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kal,

já se taky na to chystám, nikdy jsem nic takového nedělala, ale myslím si, že to bude malýho víc zajímat než dárek.
Tak uvidíme, jaký to bude mít úspěch :wink: ale myslim, že to bude fajn, protože kdyz jsme byli v Ikei a malýmu jsme tam dali balonek, tak do něho pul hodiny bušil :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, tak to bude takovej ten houpací kohout, nebo velká Tatra, nebo tak něco, že jo??? :grinning: :grinning:

My taky s tatkem vzpominame, co jsme meli jako děti :grinning:
23. čer 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já valím, páááá :wink:
23. čer 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nejsi ty nějaká chytrá :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
oranžová tatrovka :dizzy_face:
a houpacího kohouta máme na půdě, vyráběl ho Míša :wink:
23. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme červenou tatrovku :slight_smile: a když jsem ho u kamošky posadila na houpacího koně, tak řval jak pominutý, pak jsem omylem spustila koníkovi na uchu zařechtání a bya hysterie, takže jsem musela s ním od koníka pryč
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a asi si skáknu do práce pro chirurgický rukavky místo balonku, z těch byl nadšený, hlavně stále tahal za prsty :grinning:
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: děkujeme za gratulace k 11 a k pokojíčku :wink: a zárověň gratulujeme Janičce a Gábince k 11 :slight_smile:

Kája to zvládla na jedničku jen jednou se vzbuila a usnula taky v pohodě :wink:
Beru,vedle manžela jsem nespala,protože je nastydlej :wink: tak snad jindy :wink:

Kal ahoj :wink:

Na oslavě taky budeme mít ty serepetičky :wink:

Beru :slight_smile:

Byly jsme s Kájou venku a je tam fakt hnusně :wink: Kája včera dostala svou první panenku miminko a je naprosto nadšená :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :sweat_smile:
koníčci asi nebudou jeho oblíbený zvířátka :sweat_smile:

tak pokud to vyjde, dostane tu tatrovku, hračky na písek, dřevěný kostky, stan a pořád nevím, jestli mu koupit toho hafana FP
23. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee taky gratulujeme ev,
jdeme obědvat, papa
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,naše Kája ho má strašně ráda a každé ráno s pejskem zpíváme :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :slight_smile:

jo a v panence jsme rychlejší, má ji už od půl roku a naučil se na ní dávat pusinky :sweat_smile:
přidej fotku :wink:
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru u nás hafan nebude, páč by byl jak prase, stejně na hračky prdí
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že u spousty dětí je hafan oblíbenej, jenže naše dítě je na petky, izolačky, boty, krabice :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u nás taky boty a vše ostatní, ted ho momentálně zajímají květináče a ten keramzit
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo amě stačí že zpívám 5x denně u jídla
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli jsme jedli u našich a davča jedl s ostatníma a já jim k tomu zpívala, chudáci :grinning:
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pak vyhoď litránka za hračku :sweat_smile:
máme nenáročný děti :grinning:

včera se naučil třískat vařečkou do topení, chudáci sousedi :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning:

já poslední dobou musím zpívat taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen skákal pes, takže denně asi 1000x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dneska jsem asi neměla naladíno, nesvačil :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája,taky dává pusinky,ale jen když chce a nejčastěji uslintaný mamince :grinning: :grinning:

Fotku s panenkou asi nemám,ale vyfotím :wink:
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jdeme, už mě kouše ruku, doufám že to je hlady :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, nejlepší jsou rohlíkový pusinky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojkkkkyyyyy,
u nás je teď hrůza.... cela rodina a všichni prátelé teď žijí pátráním po ukradeném autě, tak jsem se dostala k PC až teď, bo se furt píše někam do novin, na různé servery atak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všeeeeeeeeeem gratulka :dizzy_face: :dizzy_face:
Tani, je mi to moc líto.... ale letos ses podívala co po vás vlalstě chtějí a na přístí rok se na to podle toho připravíš... mě taky vzali až na druhý pokus :wink:
Yw, Sárinka je šikulka že už běhá :dizzy_face: a Megg už se taky przy dočká :slight_smile: :wink:
U nás první oslava klárčiných narozek proběhla včera - s mými přáteli a Kláruš si to moc užila... líbí se jí společnost a vůbec ji nevadilo, že tu nebyli žádné děti :wink: ... a odstala od kamarádů veliké auto... Tatrovku (ale barevnou.. oranžová se prý už nedá sehnat), knížku, kokyna, šátko-kšilt a ještě nějaké drobnosti... ale z auta se fakt radovala... ani spinkat se jí nechtělo... jsem myslela, že jí to auto budu muset narvat do postýlky aby se zklidnila :grinning:
A udělala jsem medovník, takže Kláruš měla smůlu... další oslavu máme v sobotu s rodinou a to Kláře udělám nepečený dort a pro ostatní bude zase medovníček :wink:
23. čer 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, hezký pokojíček... u nás se to už taky rýsuje, ale skrze to auto se to teď zaseklo :wink:
23. čer 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,díky :wink: ale ještě to není celé,ale to už se bude dělat postupně :wink:Tak hlavně,že si Klárka oslavu užila my máme první oslavu 18.7. :wink:
23. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, to je fajn, že si to Klárka užila :dizzy_face:

(právě, že oranžová se už nedá sehnat, ale mají ji tady naši sousedi, děti mají velký, tak se chceme zeptat, jestli nám ji neprodají, ale jeli na svatbu a vrátí se až ve středu)
myslím si, že Matýsek by z ní byl urvanej :wink:
23. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tak držím palce ať Tatrovku získáte... Kláruš z té svojí je unešená :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek