• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
doufám v to, že nám ji prodají
sice si zase budu připadat jako blb, ale líná huba....
a Matýsek bude moct řádit, už slyším ten rachot po sídlišti :sweat_smile:

vyrážíme do města, v tomhle hnusu nás tam žene táta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, nejsem chytrá, jenom poslouchám tatky, teda asi už asi měsíc furt mele dokola, že musí sehnat oranžovou tatrovku, takže asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme stejný taťky :sweat_smile:
mně se za těma sousedama moc nechce, ale tuším, že v tom sklepě je asi tak 5 let, podle nánosu prachu, takže ji nejspíš potřebovat nebudou
a Míša bude mít větší radost než malej :grinning:
23. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi a ty jsi pracovala kde? Mně to nejak uniklo, to más dobrý, že můžeš skočit do práce pro balonky. :grinning:

Já kdybych skočila do práce, tak mě tam max dají nejakej kabel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zas na druhou stranu, to by malýmu udělalo veeeeelkou radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Beru, aby ses nedivila, třeba zrovna ted ji budou potřebovat :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, z čeho by měl malej radost, kdybych do práce skočila já :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

a nestraš!
23. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když jsem našemu tatkovi řekla, že přece má takové velké auto (dostal ho jako dárek od známých), tak se na mě podíval, jako na lehce dementního človeka se slovy:"Ale to přece není Tatra" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,taky jsme tříkolku zavrhli,protože se myslím,že je na ní Kája moc malá tak jí pořídíme až příštíro na jaře :wink:
23. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, beru, ty pokud si pamatuju dobre, jsi pusobila v obchode, neco jako hračkářství ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, přesne, my budeme kupovat takovou tříkolku, jako jsme meli my, aby na ni mohl jezdit, a taky to necháváme na další rok.
23. čer 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted pátrám jaké odstrkovadlo pořídíme to je myslím tak pro ní :wink:
23. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - lehce dementního :grinning:
jj, bylo to hračkářství :sweat_smile: :grinning:

evi, odstrkovadlo asi bude lepší :wink:

mně se ven tááááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už zase nevím na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Nejdřív díky Ev a Bobul za gratulky :slight_smile: Taky samozřejmě gratulujem Kájce k 11 :slight_smile: a fotky pokojíčku jsou krásný :slight_smile:

u nás bylo včera večer hysterčení u usínání a v 1 ráno se probudila a nešla utišit až u mě v posteli, tak jsem se moc nevyspala,ale co se dá dělat :wink:

my máme oslavu už příští víkend, kdy slaví i Terinka. Jen aby klaplo počasí, chcem být venku :wink: A u nás nikde nevedou takový serepetičky na výzdobu, krom balonku, který já nemusím....a kvůli tomu do Phy tedy nejedu... holtu budou jen balonky a já budu trnout, aby nepraskly :sweat_smile:

jooo Romi, moc díky za info o tý helmě :slight_smile: mě přijde, že s ní vypadá jak s naraženým hrncem :slight_smile:

včera jsme byly ještě u kožní a odešla jsem se 4 recepty, platila 160 kč v lékárně a dnes jdu ještě pro další masti a zase platit... že já vůbec někam lezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,my byly dopoledne a fakt hnus :unamused: jsem cestu tam šla pěšky a zpět už jsem jela busem :wink: A dokonce jsem Káje dala i punčocháčky a bundu:wink: To je fakt super léto :confounded:
23. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Jani, taky gratulujeme :dizzy_face:

evi no právě, abych si vzala rukavice, aby mi neumrzly packy :confounded:
už jsme ustrojený jak sněhuláci, tak teda vyrážíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já fakt nevím, co koupit, protože jak malej od Berus, tomik si s něčím pohraje, a hotovo, stejně hitem je mobil, do kterýho mi mimochodem naslintal tak, že přestává fungovat. Pak když jeste vím, co dostane od děděčku a babiček, tak nevím, co koupit. :frowning2: :frowning2:
23. čer 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, diky :dizzy_face:

tak neumrznete a neulette :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, další oslavenec, Janince vše nej :wink: :wink:

Koupila jsem balonky a snažila se jeden nafouknout, je to červený srdce, ale šlo to nějak těžko, až se mi z toho zatočila hlava, takže nafukovaání balonku bude na tatkovi. :grinning: :grinning: Rozhodnuto :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,Kája si právě s hračkama hraje hodně :wink: :wink: U nás je tedy hit taky můj mobil,ale i hr :wink: čky a to odstrkovadlo mi přijde nejlepší :wink: Od mamky dostane skluzavku na zahradu,od bráchy plastovej kočík a tchýně nám přidá na autosedačku :slight_smile: od osta :slight_smile: ních asi dostane blbosti,ale to neva :wink:
23. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, díky :slight_smile: dnes to řádně slavíme to "měsíční" výročí... pořád po mě leze, fňuká, brečí atak....ani s malou sousedkou si nechtěla hrát :slight_smile:

to znám, já cokoliv nafukuju, tak se mi pak motá hlava a je mi blbě...takže tohle mileráda přenechám jiným :wink:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a vy mát zahradu,že??a co koupit pískoviště nebo skluzavku :wink:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, zahrada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dvorek takovej menší. Ted je tam bordel a to takovej,ze velkej, protože zateplujem, tak je ten blbej polystyren vsude,a jak tam ted fouka, tak to je taky bomba, vítr se zvedá zejména, když tam suším prádlo :angry:

Strašne bych chtěla, abychom měli všechno do toho 27týho hotovo, a my to mohli slavit tam, ale to asi nebude, tak se radši ani na venkovní party netěším.

Dik za tip, ale práve skluzavku a pistkoviste koupila babi, autosedacku mame, odrážedlo dostal malej od kámošky, je to taková koza, určitě ji mám v albu. Jen kupovat neco proto, abych neco mela se mi nechce, malýmu kupuju prubežně všechno, tak asi dostane "jenom" pusinu pro štěstí a pro zdraví a ten muj dort, mozná od tatky dostane tu tatru, ikdyž počítám, že to bude spíš hračka pro tatínka než pro malýho :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jeste mám v hlavě houpačku, to by se malýmu líbilo, teda asi, nemáte někdo nějakou, nebo od jakýho věku se vůbec můžou děti houpat? Ale myslím, že jsem viděla u někoho v albu houpačku, tak v roce se asi dá. No vida, nápad je tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že už se to tady žije oslavama :slight_smile:)))

Evi gratulace k 11.tinám a máš to doma moc pěkné :slight_smile:)) Je dobře že se káje dobře spinkalo :slight_smile:))

jinak já už se taky těším na pořádání oslavičky.. ale budem ji dělat až 1.8. páč je dost lidí na dovči v červenci :( ale kdo si počká ten se dočká :slight_smile:)) Dortík budu dělat berušku, tak snad se mi povede :slight_smile:))

a o tatrovce jsem taky přemýšlela.. ikdyž to je spíš pro kluky, ale ta naše je takový divoch, že by ji určo měla radči jak kočárek :grinning:

beru tak držím palce :wink:

bobul tak to je hezké že si to malá takhle užila :slight_smile:)))
23. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,děkujeme :wink:

Kat,Kája už se houpe dva měsíce a moc se jí to líbí :wink:
23. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše Sáruš se ráda houpe tak max. 5 minut... to jí to strašně baví, ale pak šup a rychle dolů a zase něco prozkoumávat :slight_smile:))
23. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuji za podporu ohledně těch přijímaček :wink:
Janičce a Karolínce vše nej :wink:
Co se týče narozenin,tak malé udělám dort já - pokusím se,ale nějaký ten ovocný se zakysanou smetanou. Ty klasické u nás nikdo nejí. Malá dostane asi odrážedlo a chceme ji koupít první botičky,ale nemůžu nic sehnat, máme nožku 11cm a nejmenší jsou myslím 17 :confused: Autosedačka by měla dorazit, houpajdu a bazének má. Možná ještě takové ty klávesy, co dělají zvuky zvířátek a melodií
23. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Evi, máte to moc hezké :wink:
23. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a dětičky,
omlouvám se za tak dlouhou absenci, ale předěláváme koupelnu, záchod a chodbu v našem minibytě, takže toho je moc a vůbec nic nestíhám :sweat_smile:
Táni moc mě mrzí, že Ti to nevyšlo :frowning2: Ale nevěsta je tedy čím dál tím krásnější :grinning: Hezké fotky :dizzy_face:
Evi krásné bydlení - moc se Vám to povedlo :wink:
Ywonka nesklamala, také úžasné fotky :slight_smile:
Vše nej oslavencům :dizzy_face:
My se taky snažíme ten byt zvládnout do Honzíkových narozek :sweat_smile:
Chtěla jsem se zeptat: taky někdo máte boje s prdelkama, že nechtějí vůbec zeleninku? U nás se jí jogurty, ovocné přesnídávky, křupky, rohlíky a mlíčko, ale jakmile to jen proběhne kolem zeleniny, tak to stávkujeme :confounded:
Jo Táni ty botky jsou super :wink:
23. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím po dlouhé době :slight_smile:
Kája má pořád svoje blbé období a na koníka mi nějak nezbývá čas :unamused:
Pár stránek jsem hodně zběžně dočetla, zachytila jsem nějaké ty jedenáctiměsíčniny, Karolínčin nový pokojíček, u Meggi koliínkování, dokonce už i oslavy prvních narozenin, všem moc gratuluju :dizzy_face:
Kája už má asi měsíc oteklé dásně, nálady proměnlivé jak při přechodu, denně sní jen pár lžiček a jinak jen moje mléko, takže nejspíš žije ze vzduchu, ale zuby nikde. Jo, a spánek vypadá tak, že někdy jde spát v 18.00, další den v 21.30. No, docela je to náročné, ale je sní i sranda a je zlaťoučká, když se směje, to zas jo :slight_smile:
A taky už plánuju Kájčinu oslavu, dostane bazének, tatínek jí stluče pískoviště, houpačku a odrážedlo už dostala předběžně. Od babiček nevím co dostane, bohužel se žádná zatím nepřišla poradit, tak doufám, že nedostane tucet plyšáků nebo tak něco :unamused:
23. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek