• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jé ahoj Palli tak to jsi mě trošku uklidnila. U nás jídlo i spaní funguje fakt podobně :sweat_smile:
A kromě pískoviště i s těma dárkama jsme se trefili - odrážedlo už máme předčasně :grinning:
23. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, právě ta zelenina jí nejede úplně nejvíc. Třeba banán tak na 50 procent zabere, dřív aspoň večer kaše byla vždycky jistá, ale teď nic. Tak to jsem taky trochu klidnější, když píšeš, že u vás taky :sweat_smile:
A to pískoviště zatím, není jisté, to budu muset ještě manžela nakopnout :grinning:
23. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Libu, no právě včera jsem myslela na ženicha kde je mu konec :grinning: :grinning: Nás ty přestavby teprve čekají,tak ať to máte brzo za sebou :wink:
Já se do těch botiček zamilovala :dizzy_face: jen nevím,jak s tím číslováním, jaké máte číselko vy??
Pavli, ahojky :slight_smile: jen tak okrajově, kdyby jsi chtěla pokračovat v plavaní,tak paní to pěkně vymyslela. Ti co jsou teď ve wirpoll,tak půjdou zpět do van a Ti co jsou už v malém bazénku alou do Valmezu :grinning: :grinning: haha
23. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palli :grinning:
Táni ahoooooj my zatím předěláváme jen část - tu kritickou a až zase našetříme, tak budeme pokračovat :sweat_smile:
My měli číslo 18 a těď jsme kupovali sandálky 19. Pro mě je směrodatné, aby byly zdravotní a měli pevnou patu :wink:
23. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahoj Táňo :slight_smile: Tak paní se asi zbláznila, ne :grinning: Do vany by mě teda nedostala, to mi řekni, že se tam někdo vrátí. Proč to prostě přes prázdniny nepřeruší, to nechápu.
A ještě taky okrajově, četla jsem, že pán v mimi prodejně ještě perlil :grinning: Myslím to s tím nočníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky doufám, že ještě nakouknu. Teď se mi vrátil manža z práce a Honzík se tam nějak vrtí :sweat_smile: takže musím běžet.
Zatím papa a budu se snažit ještě dorazit. Moc mi všichni chybíte :cry:
Tak krásnýýýý večer a zatím paaaaa
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, nám byla 19 mega velká, tak nevím, nevím :grinning:
Pavli, taky jsem čučela s tím plavčem :astonished: :grinning:
a s tím nočníkem mě málem kleplo, jak mi volal :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu měj se :slight_smile:
Táňo, co k tomu říct. Paní i pán jsou někde mimo realitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Však pokecáme ve čtvrtek :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, papa a zdravíme Honzíčka :wink: Jo, a jsme rádi, že se nevěsta líbí, však nám ženich taky :grinning:
Pavli, jj :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se tu objevují staré známé tváře :wink:

Děkujeme všem za gratulky a pochvalu pokojíčku :wink: Káje vyřídím ráno má půlnoc :wink:

Kája zas vůbec nechce jíst čerstvé ovoce jen občas meloun ostatní plive
:confounded: přesnídávku si dá to jo :wink:
23. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se teď plive všecko, akorát něco nejprve sní tak 4-5 lžiček a pak teprve plive :confounded: Zato já tady zase tlačím do sebe Milku, a tak jsem si slibovala, že už nebudu a zas si nemůžu pomoct :angry:
23. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jak vím, že ve špajzce nějaká čokoláda je, tak už tam za chvíli prostě není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znám a slíbila jsem si,že už žádnou nekoupím :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nekoupila, ale včera jsem dostala, a bohužel ne jednu :grinning: Měla jsem svátek, a teď abych to všechno jedla :grinning: Ach jo :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,dodatečně vše nej :wink: Já jsem byla asi v půl 8 dneska přát sousedce :wink: ale mejdlo bude až v pátek :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dík :slight_smile: Já si tady slavnostně slibuju, že zítra už si nedám a nejméně do Kájčiných narozenin sladké nebudu :sweat_smile:
A to jsme o víkendu slavili tchánovu 60, to jsi měla vidět tam, co bylo jídla a sladkého, se divím, že ještě nemám metrák :confused: :grinning:
Takže v pátek jdeš slavit, jo, to se máš :wink:
23. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,jj jedna sousedka svátek druhý narozky a ještě přijela známá ze Švýcarska :grinning: Kája bude na chůvě mám to domů 3 minuty :wink: a manža tam jde jen na chvilku :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si to užijte :wink: Je fajn se tak odreagovat, co :slight_smile:
Teda, tady je bouřka, hromy, blesky, děsně leje, televize mi začíná vypadávat signál, to nejspíš klekne i net :cry: No fuj
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady lilo celej den :angry: to je počasí v létě :confounded:
23. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dnes nám nešel proud.Táta ted uspává Johu.U nás taky vedou panenky už má dvě včer podědila malý kočárek pro panenky tk vozý a děsně jí to bvý.Tchýně jí koupila k 1 roku sporták pro panenky x-lander v naší barvě je to srandovní co ještě nevyrobí :grinning:
23. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,je to super se odreagovat :wink:

Ros :wink: oni umějí fakt všechno :grinning: :grinning: :grinning: už jsi vyzkoušela recept???
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káje taky gratulkujeme k 11.m :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidíš to vyzkoušela v sobotu ale já ho zkazila ujela mi ruka při skořici ale bez ní to bude dobrý :grinning: ale i tak se to zblajzlo všechno
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,dík :wink:
tak hlavně,že se to snědlo :grinning: tý skořice to chce fakt málo :wink:
23. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, sousedčina holčička má ten kočár pro panenky x-lander taky, jsem na něj čučela jak puk :grinning: Panenka má hezčí kočár než jeho majitelka :grinning:
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
palla:Jo a prý dělají i Quinny trojkolku pro panenky fakt nestíhám tu dobu :grinning:
ev:podkroví je krásný mě se líbý ty trámy v podkrovích.To jste si dodělávali sami??
23. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, taky nestíhám :grinning:
Taky se mi líbí podkroví. My zatím bydlíme jen dole a podkrovní pokoje se teprve budou dodělávat, ale moc se na to těším, až se bude ložnice stěhovat nahoru a Kája bude mít nahoře svůj pokoj :slight_smile:
Dala jsem do alba pár fotek, jestli se chcete podívat
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,hezký fotky :wink:

Ros,ty trámy jsou vzpěry střechy jen jsme je namořili a nalakovali :slight_smile: My bydlíme v prvním patře tam je to zkosené trochu a ted ty nové pokoje jsou jako ve druhém patře a tam už je to zkosené hodně než si zvyknu se umlátím do hlavy :wink:
23. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek