• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ev, dobrou noc.

Já jdu mrknout na nějaké ty houpačky, romi mě poslala nějakej odkaz, holka hodná, tak jdu na to :wink: ale klidně pište, stíhám všechno :wink:
23. čer 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to chápu :sweat_smile:
Dobrou všem, já jdu taky spát a jsem mooooc zvědavá, jak ty čáry na Káju budou působit a běda jak ne :grinning:
23. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal, na toto jsou myslím hlavně chlapi odborníci, všechno je ok, k doktorovi nepujdou .... no taky známe, ale to by si člověk plíce mohl vykřičet a k doktorovi nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zima je mi z procházky, nesnáším tohle podzimní počasí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a u nás se říká rozbitá, páč už od furt nesnáším slovo menstruace nebo přijela teta nebo jahodovej tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mi tady chybí oklepávající se smajlík :grinning: )
23. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tak v tom případě jsem chlap :sweat_smile:
jakmile mám 37,2 - umírám a hysterčím a když mám 40 tak si v koutku tiše trpím a mlčím :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, a on je od přírody takový vyhublý, bílý, nic mu není, nic nepotřebuje, nestarejte se. A pak rodiče od doktorů dostali seřváno, jaktože s ním jdou tak pozdě :rolling_eyes: Ale tak aspoň ho teď víc kontrolují.

Tak, a Kája se mi budí, nic nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jdu za ní, dobrou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Romča je zlato, bez ní bych každý jídlo seškrabávala s bodýnek a tepláků :grinning:

jdu do tý sprchy a pak do hajan
tak dobrou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO berus, mi vykládej, je červen a já topím, se toho plynu nedoplatíme :angry: :angry: :angry: :angry:
Už jsem i odstřihla záclony, přesunula nábytek, jak mi ti hodní páni radili, ale kubiky porád naskakují :grinning:
23. čer 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase tady čumákuju sama,no tak dobrou všem a děti spinkat, nebo to slííííznu :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :confused:
23. čer 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, včera jsem se sem nedostala, protože manžel byl doma a pracoval a nepustil mě k PC :angry:
Jinak opožděná gratulka k 11
Terka dnes vypila celou dávku sunaru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsem byla v porodnici podívat se na Elišku, je krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Táni mi máme taky malou nožičku, botičky máme 12,5 (musí být o něco větší)
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

Kat,tak včera po dlouhé době ty čáry na Káju nefungovaly pořád se budila a vzhůru byla už v 6.20 :confounded: :confounded: :confounded: ted už zase spí a já jsem nevyspalá a mám nervy :angry:

Tady leje jak z konve a já musím na 20 minut ven :angry: :angry: ale asi nechám mámě Káju- tedy pokud nepřestane lejt :wink: A dneska odpoledne zatopím v krbu je fakt kosa :frowning2:
24. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat ty tvé čáry na nás maj dopad,vzhůru už je v 7hodin já chci odčarovat :grinning:
24. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,já nechci,aby si přestala to né na nás to zabírá,ale dneska to nějak neklaplo :grinning: :grinning:

Honzíčkovi vše nej k svátečku :wink:
24. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jste toho nakecaly :slight_smile:
Evi hezký bydlení :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Kat, tak na nás ten tvůj babskej chlup zabral :grinning:
S jedním jídlem do 8:45 :dizzy_face:

Honzíčkovi taky přejeme vše nej :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Ženichovi přejeme taky vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
a já matka hrozná si včera uvědomila, že malá ma týden po narozeninách svátek :grinning: :astonished:
Jituš, kde ji koupila takové malé botičky?? Mě tvrdili všude, že nejmenší jsou 17cm :confused:
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak my 20 budeme tak ve 2letech, když teď má 11cm :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

holky, já viděla snad nejmenší botky 18ky, to existuje i neco menšího??, :sweat_smile: :sweat_smile:

Hele, tady je tabulka velikosti, jsem si říkala, že 14ky nebo neco menší není :wink:

http://www.babyshopdino.cz/tabulka-velikosti-detske-obuvi/t-304/
24. čer 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni v Plzni jsou dva specializovaný obchody na dětské boty a tam to nebyl problém. První capačky sice nejsou moc hezký, ale zdravý nožky je to nejlepší. Zkus Baťu tam jsem je taky viděla.
Terka dnes stávala v 8 a včera až v 8,30 :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, to by me zajímalo, kdyz ses byla dívat na malou - pamatujes, jak terezka byla takto malá? Já si totiž uz vůbec nepamatuju, jak malej byl opravdu malej, vždycky zírám na fotky, a říkám si, že to není mozný :grinning:
24. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - Terka není žádný obřík, ale Ela je taková malinkatá, jsem říkala že to není pravda, že taková byla i Terka :slight_smile:
pro mě je to zázrak přírody :slight_smile:, přidala jsem fotky Elišky
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila sandálky 20 a jsou jí trošku větší,ale to nevadí :wink: hlavně,že jsou zdravotní :wink:

Jitu,Eliška je nádherná :dizzy_face: to tak letí,když byla Kája taková to už není ani pravda :grinning:
24. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :slight_smile: , já bych brala mimi hned, ale mimi teď opravdu ne - když vidím, co dělá Anina tak to na mě působí jako antikoncepce :grinning: :grinning: :grinning: , chci si Terku užít když jsem jí měla tak pozdě :grinning:
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vidím tady na mě chválu, to ráda čtu :grinning: :slight_smile: :grinning:
boty zatím nemáme, nechodí ani za ruce, za to v postýlce lítá, tak jsem zvědavá, kdy začne.
Jinak od té doby, co se mnou spí Davča v posteli, spí krásně, 1x se vzbudí na kojení a spí až tak do desíti, takže se krásně válím s ním.
Davčovi trošku hnisá očičko, tak mu tam dávám borovou vodu, nevíte co s tím?
Jak to děláte jiti, evi a domi že vám pijou UM, ja kdybych se rozkrájela, tak si ani nelokne :unamused: a tak bych to už potřebovala, šíleně mě bolí jedno prso, uplně mě tečou při kojení slzy :unamused:
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo to je dobře, že se vyspíš :slight_smile:
S UM jsem začala v pondělí, moje imunita je v háji tak musím s kojením přestat
v pondělí se na UM netvářila moc dobře, vypila tak 50, volala jsem Dr. a ta mi říkala, že v tohle děku to jinak nejde, než jim vzít prso - že jim Um moc nechutná, dávat jogurty, sýry atd.
večer ještě kojím, ale to v roce odbouráme :grinning:
24. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to čtu, tak jsme asi jedni z posledních, co nemají boty :confused:
na ven má capáčky a doma má jen fusky
ale páč ještě sám nechodí, dostane je až k narozkám, pokud do tý doby nepřekvapí :sweat_smile:

jito, Elinka je krásná :dizzy_face: ale zatím bych mimi nechtěla, občas mám co dělat s tím naším loupežníkem :grinning:
romi, borová voda je dobrá, kdyby nepomohla, tak bych šla k doktorce

evi, už má Aleš po vyšetření?
24. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti, chci zkusit po roce tohle http://www.lekarna.cz/nestle-junior-mleko-bifidus-450g-plechovka/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc prý to víc chutná jak kravské.
zatím mi sní 200 g jogurtu a ze 160 ml mléka kaši plus 3 cucnutí za den
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beu taky máme capáčky a pak takové bačkurky, ale jen do kočíku
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to já taky :grinning: , teď když běhá tak to ještě horší :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo tohle mlíko mi doporučovala dr., švagrová ho taky dává
24. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek