***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
domiska
12. kvě 2009
fakt? Domčovi teď rostou 2 špičáky apředtím 2 horní jedničky 🙂 jí normálně, takže už se nebojím, dík 🙂
evelina0007
12. kvě 2009
Tak kamarádce se narodil Martínek 😉

Už,aby tady byla Beru,protože tady nikdo není :-S a já mám zrovna čas na pokec,protože Kája spí 😉
bobulle
12. kvě 2009
Evel... tak to je krása... boc kamarádce gratulujeme x-)
A jj, Beruš tu chybí... 😉
Od nás teď odjel kamarád a osiřeli jsme... taťka je ve Frankfurtu a přijede až za tři dny 😞 ... vůbec nejse mzbyklá být sama ...
moranda
12. kvě 2009
Bafffffffffffffffffffffff
bobulle
12. kvě 2009
Ahooooj Mor... x-)
moranda
12. kvě 2009
Ahoj všechny vás moc zdravím, koukám, že v nové diskuzi 🙂 , jsme zdraví, máme 2 zuby - stále, ale už prosvítají 2 nahoře. Změnila jsem barvu, tak mě nepoznáte :-N . Stejně tu nikdo není a malá zas kňourá v kočárku, tak nakouknu příště. Koukněte do alba.....papapapa
kalerat
12. kvě 2009
nazdar maminy, mám chvilku tak jsem za váma přišla
moranda
12. kvě 2009
Ahoj Bobulko,
tak přece tu někdo je, babička vytáhne Elis z kočáru, tak můžu chvilku pobýt 😉
moranda
12. kvě 2009
Ahoj Kal,
jak chodíte???? 😉
kalerat
12. kvě 2009
Mori čau, zatím kuba nechodí
bobulle
12. kvě 2009
Ahoj Kal 🙂
Mor, moc Ti to sluší x-)
Kláruš si hraje s vysavačem.... teda spíš se mu mstí za to, že ji před chvilkou zase trápil s odsáváním... zase máme rýmu :-S
evelina0007
12. kvě 2009
Bobul,taky nejsem zvyklá být moc dlouho sama 😉

Kal,koukala jsem do albíka Kubík je úžasnej 🙂

Mor,moc ti to sluší 😉
bobulle
12. kvě 2009
Jej a tady zase nikdo... :-N
evelina0007
12. kvě 2009
Bobul,jsem tady,ale musím letět nakouknu později 😉
moranda
12. kvě 2009
Děkuji za pochvalu 🙂 , jdu s babi na kávičku, později nakouknu.
evelina0007
12. kvě 2009
No tady to vážně vázne ]-( :-S a je nás tady čím dál méně 😞

Kája,dneska usnula než jsem jí položila do postýlky 😃 ,protože se celé odpoledne opírala o mě a snažila se vstát,ale sama se ještě neudrží na nohou 😉
jana.rce
12. kvě 2009
ahoj holky,tak než jsem stihla napsat, že my jsme naštěstí zdravý, tak bác...máme zase rýmu jako trám, do toho hnusnej kašel a nemůže ani spát...spí max. 20 min a pak řev...to se už teď děsím, jak ta noc dopadne 😞

tak všem přeju pevné zdravíčko a mějte se co nejlíp...
evelina0007
12. kvě 2009
Jani,tak se brzo uzdravte |-|
palla
12. kvě 2009
Ahoj 🙂
Domisko, Kája měla taky několikrát denně takové skoro vodové srajdění, asi 14 dní a dr. říkala že asi od zubů, takže to nejspíš bude normální 😉

Táňo, to je fajn, že je Týnce už líp 🙂 To plavání asi tak brzo nebude, co :-| To bych byla moc ráda, kdybys mi tu Zelenou míli půjčila. Chtěla jsem Ti o to říct, když jsi psala, že ji máš doma a Ty už jí máš nachystanou v tašce :-N Jsi hodná 🙂

Já jsem dnes Káji konečně koupila nočník a uvidíme. Zatím jsem ji tam dvakrát posadila a připadalo jí to docela směšné :-N
evelina0007
12. kvě 2009
jo a dneska jsem pod dásní objevila,že nám roste pátý zuban 🙂 :-p :-N
numi
12. kvě 2009
Tu je pusto =-)
Pavli, no to nevím, kdy vyrazíme plavat :-|
Evi, gratulka k dalšímu zoubku 🙂
evelina0007
12. kvě 2009
Táni,dík 🙂 ,ale ještě si asi užijeme,protože čtvrtý a pátý zub je ještě těsně pod dásní :-S :-N
bobulle
12. kvě 2009
Holky, ale toš totok... kde všichni jste :-N
domiska
13. kvě 2009
první? :-N
Pavli a už ok? Domča už má tohle divné kadění tak 3. týden 😞
bobulle
13. kvě 2009
Ahojky,
Domi, to je dlouho =-)
My máme rýmu jak otrám a za sebou nejhorší noc po hodně dlouhé době 4x kojení a asi 10 vstávání a otáčení na záda a dávání dudlu... jsem hotová 😞
fishka
13. kvě 2009
Ahoj, včera jsme byly na 10 měsíční. E. váží 7820 a měří 70 cm. Za dva měsíce přibrala kilo. :-o Elenka předvedla jak je mrzutá a jak pořád brečí. Dr. usoudila, že to je od toho rostoucího špičáku a prý jí mám dát každé ráno Nurofen. Proti tomu je zas manžel. Nemáte některá zkušenosti s těmi homeopatiky na zoubky?
fishka
13. kvě 2009
Tý jo, bobull, to jste si teda užily. Tušíš, kde to malá chytla?
arinautor
13. kvě 2009
Dobré ráno 🙂
Bobul to je blbé |-|
Ev gratulka k zoubkovi 🙂
Fis gratulka ke kontrole a krásným mírám 🙂
Domi to je divný,Gábi měla srajdu asi týden,rostly dva zarás,tedˇprorůstá další a srajdu nemá :-N,zeptej se dr =-)
No jinak to tady fakt jde do ....,včera jsem odpol koukla a tu nikdo,tak večer jsem to ani nezkoušela |-| no jak příjde Berus,tak dostanem zprda :-N

U nás noc 18.15-5.15 =-) :-N jinak dobrý 😉

Ted Gábi spí,já mám v trobě nudle,takže mám klídek chvílu 🙂
arinautor
13. kvě 2009
Jo jinak nám sundávají konečně lešenííííííííííííííí x-) už potom jen nový dveřo dole a zasadit novou zeleň a bude tu trošku útulno :-N
arinautor
13. kvě 2009
dveře 😕