• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
je pěkná co? by se mi taky něco takovýho líbilo ale u nás to tedy nehro :slight_smile:

jj, tatrovka je super... si vzpomínám, že jsme jako děti takovou taky měly a vůbec nevím, kde je...jestli jí mamka někomu nedala. budu muset vznést dotaz :slight_smile:

tak a teď už zase musím, manža mi oznámil, že taky vypnul pc, tak si žádá pozornost:slight_smile: tak dobrou klidnou noc všem :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,dobrou :wink:

já mám dneska klid mám napůl spícího manžu po narkóze :grinning: odpoledne jsem za ním několikrát byla a on to ani neví :grinning: :grinning: :grinning: ted je tady sice v obýváku,ale je mimoň :grinning: :grinning: :grinning:

Mě dneska bolí rameno,ruka píchá mě u srdce tak asi už zdechnu :confused:
24. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, že by se projevovalo stáří :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
mně se Míša vrátí ve 22, musím makat, je tu burdel po malým, namočený auto a neuvařený brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj asi jo jsem už stařena nad hrobem :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se moc nesměj tě to taky za pár let čeká :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už bych měla trénovat skoky do rakve :sweat_smile:

houby, jsme mladý :sweat_smile: krásný :sweat_smile: perspektivní :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: NO TO JO,KDYBY JSI MĚ DNESKA VIDĚLA TAK UTEČEŠ
24. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč :confused:
jestli vypadáš jako já, vlasy neumytý, obočí nevytrhaný, nohy zarostlý, na triku Matesův oběd, na teplácích, co mají vydojený kolena Matesovu večeři,... tak bych se akorát tlemila :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka byla ted vzhůru :confounded: :confounded: tak nás asi čeká dneska špatná noc :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je blbý :frowning2:
24. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vlasy seděj,obočí taky,ale oblečení mám čistý :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt máš u jídla vychovanější dítě :grinning:

pořád sleduju počasí a zatim vychází moje předpověď :angry:
bude hnusně, budu rozbitá, jen mi ještě chybí pohádat se s pánem :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zjistila,že vždycky 14 dní až 3 týdny spí super a pak týden to je děs :confounded: :confounded: no uvidíme já jí ještě dlužím večerní mlíko tak jí musím nakojit,ale teď jsem jí dala jen dudel a spí dál tak uvidíme :wink:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to zase pán jo??? :grinning: :grinning: :grinning:

Já se se svým hádala včera :grinning: :grinning: ale jen malinko :grinning: :grinning: :grinning: takže za 5 minut to bylo v pohodě :wink:

Kdyby,alespoň nepšelo :confused:
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, já letím něco dělat, nakouknu po desátý :wink:
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi :slight_smile: nevím zda už nebudu mimoň :wink:
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pán to je, ale zatím v dobrým, uvidíme s jakou bejkárnou zase přijde z práce
ale tatra ho zabaví :grinning:

a co když bude pršet :confused:
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,vůbec nevím
24. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír,

flašek, dudlíku a já nevím čeho máme habadej, a ted se malej začal chytat na normálni lahev,ale s jiným dudlem, vypadá, že to pujde, no už bylo na čase po všech těch pokusech, co jsme měli, jsme zkusili snad všechno. :wink:

Kal, touto dobou jsem byla jeste uplně klidná, miminko si plavalo, a já řešila, kam budu dávat dětské věci, kdybych jen tušila, že si pár měsicu počkám, nez domek bude hotovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo,ale tentrát jsem si fakt myslela, že všechno se do porodu stihne, já naivka jedna :grinning:

Berus, tatrovka dobrá, ani to doma neukazuju, to bych neměla chvíli klid :sweat_smile:

Tani a jeste jsem chtěla, že je blbý, že zkoušky nevyšly, a to já zase zavzpomínala, jak jsem dělala příjímačky na práva, a ne že jsem nevěděla odpovědi, já kolikrát ani nevědela, co po mně chcou, nechápala otázku, no tak to jsem si žádné naděje nedělala....no ale to už je taky nejakej ten pátek. :grinning:
24. čer 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase jsi mě pobavila :wink:

No nic jdu do koupelny a spát :wink: mějte se krásně a skládejte básně :sweat_smile: ráno si to překontroluju :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :grinning: - jsem nevěděla, co po mně chcou :grinning:

tak normálně taťka dorazí domů, nají se a mastí na balkón hulit a stěžovat si, jak je unavenej a jak ho všechno bolí :sweat_smile:
teď do sebe naházel jídlo bleskovou rychlostí a je v koupelně a drhne tatru kartáčkem na zuby :sweat_smile:
se z něj picnu :grinning:
24. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak žádný básně se tu dneska nekonají :unamused:
já jdu taky do hajan, Míša si pořád hraje s tatrou, rozebral ji do posledního dílu a má takovej divnej výraz dementa :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska asi spát nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krásnou dobrou noc :slight_smile: a katy, doufám, že jsi čarovala, dřív jak v půl 9 se mi vstávat nechce :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

máte všichni pětku za ty básně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Berz,tak co šel spát nebo ne??? Aleš na takové věci moc není

:confused: :sweat_smile:

Normálně mě zas dostala tchýně ani včera nezavolala co je s Alešem a jak mu je a tak on jí volal ať přijedou v neděli na oběd a aona řekla,že jo a že musí končit,že se kouká na TV chápete to já ne a on se jí ještě zastává :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Kat no vidíš a já jsem vůbec neměla představu o tom, že se budeme stěhovat :grinning:

Holky dnes v noci to přijde :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Kal koukám, že už začínáš rodit :slight_smile:)))))

Evi ta tvá tchýně je teda případ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky to je paráda.. sára už 14 dní spí v noci v kuse.. kojím už jen večer a někdy přes den.. To je super.. V roce jí asi odstavím.. ale na jednu stranu se mi nechce.. je to takové pohodlnější než připravovat flašu.. hi
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

evi, šel spát ve 2 ráno, a pořád má výraz dítěte o Vánocích :sweat_smile:
a tchýně je na přes papulu :angry:

kal, tak ještě musíš ztratit tu kreditku :sweat_smile:

yw, taky bych chtěla spát v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jídlo ve 2 a vstával v 8 :confounded:
25. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím ještě ne, touto dobou ještě o ničem takovým vůbec nevím :grinning:

beru no to jsem si taky vzpomněla jak jsem ztratila kreditku :zipper_mouth: nic takovýho.

Evi tchýně je na :angry:
25. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru nebuuuj.. to přijde :slight_smile:))) aspon vztáváte v osm.. my mezi 6 a 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kal a v kolik jsi porodila????
25. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek