• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
yw v 16:18
25. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra???

jééééžiš stejně je to hrůza jak to uteklo.. Ale že nás tu teda moc nezůstalo.. když se kouknu do tabulek tak nás tu bylo a ted se tu objevuje jen pár holek :frowning2:
25. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen nakouknout:slight_smile:

nevěřím svým očím, dnes Jaňula vstávala až v 8,30!!!!!!!! poprvý za celý její život :grinning: :grinning: :grinning: snad jí to vydrží.:slight_smile: teď už tu lítá jako torpédo a je dobře vysmátá... no tak to je fajn.... jo a zuby nikde :grinning: :grinning:

tak já si jdu vzít borůvkový koláč a uvařit kafe, abych byla schopná fungovat :grinning:
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zítra
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, a Kal už cítíš kontrakce a nebo aýž zítra? Popiš porod... už si ho moc nepamatuju :wink:
Kat, tak podobné dojmy z přijímaček jsem měla, když jsem se v 19 hlásila na Ekonomku, ale vrámci Vysoké vojenské ve Vyškově... a děla jsme přijímačky z tělocviku... no mazec to byl :sweat_smile: :grinning:
Beruš, ten výraz dementa znám... to je u nás když taťka vyhraje nějaký krám na Aukru a pak s ním má orgáč ve sklepě, jak si ho čistí (ten krám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).... ale tatrovečka je krásná :dizzy_face:
Ev, tak to je tchýně zvláštní maminka :unamused:
Jo a hlásím rekord... Kláruš dnes spinkala až do třičtvrtě na šest.... večer jsem ji poprvé před spaním nekojila, bo mě stejně jen hryzala a pak se tomu smála, le dala jsem ji UM a spinušala krásně :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko kdepak o půl druhé v noci mi prdne plodovka

to je klárka šikulka
25. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona je zahleděná jen do sebe a jen ona má problémy a tak :confounded:

Kal,taky si pamatuju na tu tvou kreditku :wink: a nebyla tam i nějaká bouračka???
25. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká kreditka??? Si nic nepamatuju :sweat_smile:
Kal, tak to bude rychlost, co? A žádní posli???
25. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak tady se začne zase rodit,jo? :grinning: :grinning: Kal a kdy jsi vubec měla termín? Já jenom vím, ze jste mesic a den před náma,ale termín jsi asi měla v červenci, že? Sledujete tu mou jasnou logiku jo??? :grinning:

Bobul, já taky dělala příjímačka na ekonomku ve vyškově, ale teda tělocvikjsem nedělala.

Jeste neco jsem chtěla, ale to jsem zapomnela.

Jo, holek je tu čím dál mín, Lucinecka mi tady chybí, ale ta stejně se připravuje na závěrečnou zkoušku :wink:

A normálne jsem magor, vzhlídla jsem se v novém kočáru, tak možná koupím..Myslíte že to má jeste cenu? Já věděla, že nemám kupovat drahej kočár, já se vždycky v něčem vzhlídnu a musím to mít :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak to jsme dvě taky,když se zamiluju tak to musím mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na kočár určo není pozdě :wink:
25. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no a jaký jeto kočár?
A dělala jsi přijímačky na Vojenskou VŠ??? Já tam byla v roce 2000, tak se to možná změnilo, ale fakt přijímačky tuším matika, ekonomika a tělesné testy... fuuuuujjjjj :grinning:
25. čer 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, bobul, no tak ty jsi omladina, já tam byla dříve :grinning: :grinning:

Já si z příjímaček pamatuju jenom jak tam na mě pískali vojáci :grinning: :grinning: :grinning:

A linka na kočár hodím, jen co to najdu :wink:
25. čer 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příjímačky byly matika, ekonomika a světovej jazyk (doted si pamatuju, jak tam neco chrchlalo v magnetaku, my to meli poslechnout a neco dopisovat) :grinning: :grinning: :grinning:
Ale udelala jsem ! :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele berus, jestli jsi dnes psala holkam at mi nepisou, tak to teda neni legrace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nic, budu se uklidnovat, že je to tím, že rychle píšu :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:po tom kočíku jsem už tky na ulici pokukovala začíná být in mě se líbý bobulky sporták casua ale odjezdíme s x-landrem mil by mi nepovolil nový :grinning:
25. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,už máte vymyšleno kdy skáknete do snažilek? :grinning:
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to já jsem neudělala... tuším tu matiku, ta byla pro mě mazec a jazyk tam taky byl... a když jsi udělala, tak jsi i nastoupila? My to měli tak, že by jsme museli mít klasický přijímač, jako vojáci aa pak by jsme hned dostali jakousi hodnost... no byl to mazec :grinning: ... a vojáci pískali... no to bylo najednou zájmu o mou osobu... asi byli už kluci zoufálí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kočárek krásný, ale já bych ve věku našich prcků šla do nových už jen golfek... děti začínají capat a už noc v kočáru chtít být nebudou :wink:
25. čer 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, já si ještě určo počkám... druhého sviště teď vidím tak nejdřív za pět let :pensive:
25. čer 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,co to čtu vy vojandy??
My chcem začít na podzim :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, no u mě to nakonec neklaplo... naštětí... asi by mě to nebavilo :wink:
Takže ke druhým narozeninám že by jste Johance nadělili bráchu a nebo segru :dizzy_face: ... budu držet pěsti :wink:
25. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, golfky mám, ale tam mi malej moc nespí, teda jako usne, ale určite mi tam nevydrží tak dlouho jak ve sportáku.
Jo, kluci ve Vyškově uz asi byli zoufalí, no já o deset let mladší o deset kilo lehčí :grinning: :grinning: :grinning: A nenastoupila jsem tam, pac jsem se dostala do Brna, tak to byla jasná volba
A jeste k tomu kočíku, jestli to není jen ted, že dětičky začínají chodit, tak chcou tapkat, ale jak zjisti, že je to vysilující, tak se budou chtít vozit, já si práve myslím, že do dvou let bych to měla využit. Stejně to vše záleží na tom, jestli prodám muj stávající kočár, když ano, tak super, když ne, nic se neděje, objezdím to v něm.
25. čer 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to já ted vůbec neplánuju, chci se vrátit aspon na čas do práce,ale myslím Lucinecka psala, že by to taky chtěla zkusit na podzim, ale nechci kecat :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo chceme je mít 2 roky od sebe a nejlépe dvě červencové :grinning:
25. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a na co jsi nstoupila do Brna? :wink:
Ross, jako chcete ušetřit na dortech? :grinning:
25. čer 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky a hlavně sfouknout oslavu najednou :grinning:
Jak to čtu začínám se stydět,tady samý vysokoškolačky :pensive:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, nestyď, nejhůř jsem na tom já :sweat_smile: :pensive:
25. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky bych brala zase červencový mimčo, ale tak za 6 let :wink: