***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
25. čer 2009
bobulko, 9,5kg jsme měli na 8 měsíci :-N

a na makcu taky myslím 😉
jana.rce
25. čer 2009
gratulka k super miram Klarky 🙂 ja malou vcera vazila na nasi normal vaze a mela rovnych 9 kg 🙂 jeste jsme ji ale nemerily a na rocni jdeme az 31.7.

jo a Evel, nam nutrilon vydrzi maximalne 10 dni, takze za mesic utratim tisicovku jen za mliko :-p
evelina0007
25. čer 2009
Jani,a kolikrát za den to UM pije?stačí to jako kojení 2x?
jana.rce
25. čer 2009
my mame ¨2-3x denne... rano 120 ml a vecer 180 ml nekdy pres den dalsich 120 ale to uz minimalne,kdyz se konecne naucila pit caj
evelina0007
25. čer 2009
Jani,dík já se na UM chystám až bude Káje rok tak uvidíme 😉 já kojím jen 2x 😉
jita5
25. čer 2009
Evi až nám dojde tak ti písnu 😃 😃 😃 , ale večer ještě kojím 😃 😃
katerinka.kr
25. čer 2009
Ev, netuším, a já si začínám zvykat, že kupovat nic ani po roce nebudeme,a že budeme dál kojit. JO, zase člověk míní, mimi mění 😃 😃
bobulle
25. čer 2009
Ev, Klárka jak měla tu ošklivou reakci na 3. hexu , tak chci veškeré očkování posunout až na tu nejzašší hranici 😉 , normálně se 4. hexa dává v roce :-p
Já dávám Hami mléko, stojí cca 200 kč 600g a vydrží nám přes měsíc. Dávala jsem ho 1x denně a teď už budu dávat 2x. Rámo vypije tak 180ml a večer ne víc jak 100ml. A v noci a ráno kojím 🙂
evelina0007
25. čer 2009
Kat,já zatím nevím jak bude Kája reagovat na UM tak možná taky budu kojit déle 😉

Bobul,aha tak to jo 🙂 Uvažuju o Hami nebo sunaru 😉 doma mám malou krabici Hami Hajaja a někdo říkal,že je to na noc 😉 tak to možná někdy vyzkouším a můžu jí to dát pít z hrnečku? ona z flašky níkdy nepila 😃
evelina0007
25. čer 2009
Tady už je hodinu hnusná buřina tak ,kde je to létooooooo :-S
katerinka.kr
25. čer 2009
Ev, u nás svítí slunko, a vedro, tak přijed 😉
evelina0007
25. čer 2009
Kat,to mám trošku daleko 😃 😃 a můžeš trochu slunka poslat 😃 tady začalo děsně lejt :-S
bobulle
25. čer 2009
U nás taky furt hrřmí... 😞
jana.rce
25. čer 2009
a jeje, tak uz je burina i u nas a to se chystame do mesta :-S no jo, musim koupit kytku za vysvedceni pro ucitelku 😉

ale jinak tu je porad pekelny vedro :-p pradlo mi uschlo, akorat monterky dosousim a ty jsem prendala jen na rozkladaci susak,abych ho pak jen hodila dom, jestli se neco prizene 🙂

my mame doma 2. krabice mlika od 1.roku,tak jsem zvedava, jestli slecne bude chutit. Prislo nam v balicku od hami a ty balicky prisli hnedle 2 :-N :-N

jo a holky, jak jste na tom s fontanelkou? my ji uz mame snad zarostlou, vubec ji nemuzu nahmatat =-)
r.o.s.s.i.b
25. čer 2009
Tak koukám,že buřina je všude u nás je slejvák chjo léto léto míííí 😞
Do toho mi volala máma,že má náběh na infarkt v 45letech najednou jí vylít tlak na 190/100 a celá natekla tak jí to v práci srážej 😞 přitom nekouří a nepije a docela jí i zdravě fakt to nechápu
berus
25. čer 2009
ros 😞
jani, já mu na kebuli dlouho nesahala :-N

u nás je 20 min hezky, na sluníčku 31 stupňů a pak 10 min buřina :-p
evelina0007
25. čer 2009
Ros |-|

Jani,Kája jí má skoro zarostlou 😉

Ted volal Aleš a na sonu,žádnej nádor nenašli ufff to jsem si odfrkla 🙂 za 20 minut jde ještě k Dr na konzultaci
berus
25. čer 2009
evi, to je dobře 🙂
ale zjistí tím, co mu teda vlastně je?
on má nějaký omezení v jídle, viď? jsou věci, který nesmí nebo mu nedělají dobře?

chystám plán A i B a pro sichr i C, tak abych věděla, co uvařit :-N
evelina0007
25. čer 2009
Beru,no snad zjistěj 😉 podle tý kolonoskopie 😉 No měl by spíš dietní jídla a nic nadýmavýho,ale občas to poruší 😉
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
berus
25. čer 2009
kristo, děkujem 😉

a arin, roztrhnu tě jak hadaaaaaa, já chtěla zakládat nový téma ]-( :-N 😃 😃 😃

hmm, tak dietní, si budeme rozumnět u šopáku :-N
r.o.s.s.i.b
25. čer 2009
ev:taak aspon,že to není nádor si chudáci taky užijete to je nejhorší,když se nemůže přijíd na to co to je
r.o.s.s.i.b
25. čer 2009
četly jste to http://www.novinky.cz/domaci/172174-tehotna-zen... mzec bych se po... 😃
berus
25. čer 2009
ros :-N

teda holky, tady je buřina jako kráva, ale to jsem fakt dlouho neviděla =-)
přes déšť není vidět na 2 metry, jak je hustej, země to nepobírá, blesky, rány, že se mi klepou i plastový okna :-N
a přitom je světlo
evelina0007
25. čer 2009
Ros 🙂

Tak dle Dr se za svůj život operaci nevyhne,ale te´d není nutná má zúžené tenké střevo,dostal nové prášky a 2.7. se uvidí zda zabraly pokud né nastoupí Bio léčba,ale ta je děsně drahá tak jí dávají až jako poslední řešení =-) :-N
bobulle
25. čer 2009
No je to hrůza co se děje... prý za to počasí může nějaká sopka na Pólu, která vybuchla před měsícem :-p ... to bude léto na hov.o... údajně by takové deštivé počasí mělo být několik měsíců 😞
bobulle
25. čer 2009
Klárka ještě fontanellu zarostlou nemá a má ji ještě i docela velikou 😉
Ev, tak snad příjdou na to, co to je a bude manžel v pořádku 😉
kalerat
25. čer 2009
ahojte, tak jsem dnes zdrhla bez rozloučení. Byli jsme plavat.

Ještě stále nevím, že mi v noci prdne voda 😃
kalerat
25. čer 2009
Bobulko hezké míry Klárky 🙂

My jdeme na roční prohlídku v úterý
bobulle
25. čer 2009
No já jsem šla už teď, protože příští týden máme fofry a pak už jedeme na tábor 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli