• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
bobulko, 9,5kg jsme měli na 8 měsíci :sweat_smile:

a na makcu taky myslím :wink:
25. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulka k super miram Klarky :slight_smile: ja malou vcera vazila na nasi normal vaze a mela rovnych 9 kg :slight_smile: jeste jsme ji ale nemerily a na rocni jdeme az 31.7.

jo a Evel, nam nutrilon vydrzi maximalne 10 dni, takze za mesic utratim tisicovku jen za mliko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,a kolikrát za den to UM pije?stačí to jako kojení 2x?
25. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame ¨2-3x denne... rano 120 ml a vecer 180 ml nekdy pres den dalsich 120 ale to uz minimalne,kdyz se konecne naucila pit caj
25. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,dík já se na UM chystám až bude Káje rok tak uvidíme :wink: já kojím jen 2x :wink:
25. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi až nám dojde tak ti písnu :grinning: :grinning: :grinning: , ale večer ještě kojím :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, netuším, a já si začínám zvykat, že kupovat nic ani po roce nebudeme,a že budeme dál kojit. JO, zase člověk míní, mimi mění :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, Klárka jak měla tu ošklivou reakci na 3. hexu , tak chci veškeré očkování posunout až na tu nejzašší hranici :wink: , normálně se 4. hexa dává v roce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dávám Hami mléko, stojí cca 200 kč 600g a vydrží nám přes měsíc. Dávala jsem ho 1x denně a teď už budu dávat 2x. Rámo vypije tak 180ml a večer ne víc jak 100ml. A v noci a ráno kojím :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,já zatím nevím jak bude Kája reagovat na UM tak možná taky budu kojit déle :wink:

Bobul,aha tak to jo :slight_smile: Uvažuju o Hami nebo sunaru :wink: doma mám malou krabici Hami Hajaja a někdo říkal,že je to na noc :wink: tak to možná někdy vyzkouším a můžu jí to dát pít z hrnečku? ona z flašky níkdy nepila :grinning:
25. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už je hodinu hnusná buřina tak ,kde je to létooooooo :confounded:
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, u nás svítí slunko, a vedro, tak přijed :wink:
25. čer 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to mám trošku daleko :grinning: :grinning: a můžeš trochu slunka poslat :grinning: tady začalo děsně lejt :confounded:
25. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky furt hrřmí... :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje, tak uz je burina i u nas a to se chystame do mesta :confounded: no jo, musim koupit kytku za vysvedceni pro ucitelku :wink:

ale jinak tu je porad pekelny vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: pradlo mi uschlo, akorat monterky dosousim a ty jsem prendala jen na rozkladaci susak,abych ho pak jen hodila dom, jestli se neco prizene :slight_smile:

my mame doma 2. krabice mlika od 1.roku,tak jsem zvedava, jestli slecne bude chutit. Prislo nam v balicku od hami a ty balicky prisli hnedle 2 :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a holky, jak jste na tom s fontanelkou? my ji uz mame snad zarostlou, vubec ji nemuzu nahmatat :confused:
25. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že buřina je všude u nás je slejvák chjo léto léto míííí :frowning2:
Do toho mi volala máma,že má náběh na infarkt v 45letech najednou jí vylít tlak na 190/100 a celá natekla tak jí to v práci srážej :frowning2: přitom nekouří a nepije a docela jí i zdravě fakt to nechápu
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros :frowning2:
jani, já mu na kebuli dlouho nesahala :sweat_smile:

u nás je 20 min hezky, na sluníčku 31 stupňů a pak 10 min buřina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros :pensive:

Jani,Kája jí má skoro zarostlou :wink:

Ted volal Aleš a na sonu,žádnej nádor nenašli ufff to jsem si odfrkla :slight_smile: za 20 minut jde ještě k Dr na konzultaci
25. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to je dobře :slight_smile:
ale zjistí tím, co mu teda vlastně je?
on má nějaký omezení v jídle, viď? jsou věci, který nesmí nebo mu nedělají dobře?

chystám plán A i B a pro sichr i C, tak abych věděla, co uvařit :sweat_smile:
25. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no snad zjistěj :wink: podle tý kolonoskopie :wink: No měl by spíš dietní jídla a nic nadýmavýho,ale občas to poruší :wink:
25. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo, děkujem :wink:

a arin, roztrhnu tě jak hadaaaaaa, já chtěla zakládat nový téma :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

hmm, tak dietní, si budeme rozumnět u šopáku :sweat_smile:
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev:taak aspon,že to není nádor si chudáci taky užijete to je nejhorší,když se nemůže přijíd na to co to je
25. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros :sweat_smile:

teda holky, tady je buřina jako kráva, ale to jsem fakt dlouho neviděla :confused:
přes déšť není vidět na 2 metry, jak je hustej, země to nepobírá, blesky, rány, že se mi klepou i plastový okna :sweat_smile:
a přitom je světlo
25. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros :slight_smile:

Tak dle Dr se za svůj život operaci nevyhne,ale te´d není nutná má zúžené tenké střevo,dostal nové prášky a 2.7. se uvidí zda zabraly pokud né nastoupí Bio léčba,ale ta je děsně drahá tak jí dávají až jako poslední řešení :confused: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to hrůza co se děje... prý za to počasí může nějaká sopka na Pólu, která vybuchla před měsícem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... to bude léto na hov.o... údajně by takové deštivé počasí mělo být několik měsíců :frowning2:
25. čer 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka ještě fontanellu zarostlou nemá a má ji ještě i docela velikou :wink:
Ev, tak snad příjdou na to, co to je a bude manžel v pořádku :wink:
25. čer 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsem dnes zdrhla bez rozloučení. Byli jsme plavat.

Ještě stále nevím, že mi v noci prdne voda :grinning:
25. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko hezké míry Klárky :slight_smile:

My jdeme na roční prohlídku v úterý
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem šla už teď, protože příští týden máme fofry a pak už jedeme na tábor :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek