• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No nic jdu se oblékat jedeme s babičkou na nákup až se Kájina vzbudí a jdu manžovi připravit snídani má až do 7.7. dovolenou :slight_smile: tak vyspáva :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi to je naprd.. Já ale asi po roce malou odstavím.. Ikdyž je to doooost pohodlné.. nemuset připravovat flašu :DDD

evi děkujem... Taky razíme do města až se malá probudí.. je tam hezky, tak snad se to nepokazí!!
26. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,jsem koukala na to tvoje druhý video a ten Váš pejsek má malou taky dosta na háku jako ta naše psí holka :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla včera v lékarni a chtěla jsem vzorky nějaké UM, a magistr mi řekl, že EU zakazala vzorky, kvuli podpoře kojení, se urvali asi a co maminy co nemůžou kojit :fearful: :fearful:
26. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamky

Kubík moc děkuje za krásná přáníčka :dizzy_face: a mamince kapou slzičky po tvářích, jak to hrozně rychle uteklo.

Jo a teď už mám kontrakce, ale ještě se dají :wink:
26. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo já se taky ptala na vzorky a řekli mi, že nic takového nemají :frowning2: , pokud bys chtěla můžu ti poslat vzorky mléka Hipp (pokud už ho doma nemáš :grinning: )
26. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti jsi hodná,ale on prostě dokud kojím nebude chtít nic, se rozčiloval i na kloboučkem.
taky valíme asi ven, doma mi asi neusne a bobinko mu nedám :wink:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo.. oni jsou k sobě navzájem flegmouši.. :grinning: :grinning: Evi jakou vy máte rasu???

kal je to sranda prožívat kontrakce které ani nebolí co :slight_smile:))) To já si to prožiju bezbolestně podruhé.. měla jsem to plánavané, takže nevím co to je porodní bolest..

já jsem taky zvědavá jestli mi pak UM vezme.. ale asi jí nic jiného nezbyde..
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěžiši kal, to uteklo jako voda - Kubíkovi vše nej. Já to s těma kontrakcema nepochopila - si sedím na vedení :grinning: :grinning: Sem si říkala, cože? Kal čeká druhý??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se holky máte? :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw no je to sranda když to nebolí, ale tehdy mě moc ouvej nebylo.

cory :grinning: a díky moc
26. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal to ti věřím, to asi nebylo žádné rodičce.. Ale ten výsledek za to stojí.. kor když nám z nich vyrostli takovýhle šikulíni :slight_smile:)))))))))

ahoj cor.. my se máme fááááááájn..
26. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw to je dobře :slight_smile:
holky nakoukla jsem, ale letím ven, konečně po 4 dnech neprší :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal tak si užívej kontrakce :slight_smile:
švagrová rodila v pondělí a říkala, že při kontrakcích myslela na to, že už je to naposled - že už nikdy (2 děti stačí) a půl hodiny po porodu jí její manžel řekl, že za 5 let by mohli mít ještě chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: - málem ho zabila :grinning:
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jita.. to jsou prostě ti chlapi :angry: já bych jim přála aby si aspon jedno dítko odnosili a porodili sami!!!!!!!!
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prolítla jsem ještě v rychlosti albíka, máte nádherný děti :slight_smile: u nás v rodině je teď týden miminek. Brácha čeká - jasně že švagrová - třetí :confused: :slight_smile: a sestřenice 1., z tý mám obzvlášť radost a moc jí to přeju, protože to vypadalo, že mimčo nebude :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Kubíčkovi přeju vše nejlepšíííí :slight_smile:

jity já hned po porodu řekla, že jdu klidně zítra rodit znova :slight_smile:

jinak už máme cenovou nabídku od návrháře bytu a nevím, jestli do toho jít...za spodní patro chce 14tis...jenže vůbec neví, co se nám líbí, jaké barvy a styl...nevím, jestli do toho jít, je to dost peněz na to, aby nám udělal návrh, který se k nám nebude hodit :frowning2:
26. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mě se fakt daří včera mi odpochodoval nový mobil přestal jít displej,dnes chci jed do mateřskýho centra a joha si chrupe tak nevím jestli to stihnem chjo.Tátaa bere zítra Johu ke tchánovcům tak budu moc doma v klidu gruntovat a relaxovat :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkovi taky přejeme vše nejlepší hodně zdravíčka :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky chtěla přát až odpoledne, ale když už se to tu rozjelo....
Kubíčku, přejeme Ti s Klárinkou krásný první rok, ať se vše daří, nemoci se Ti vyhýbají a maminka s tátou moc nezlobí... :dizzy_face: A užij si mejdan :dizzy_face:
Romi, tak kylečko není tak moc... to určo doženete... :wink: ... doufám :sweat_smile:
Taky mě hrozně bolí jedna bradavka... kojím už jen v noci a ráno, ale Kláruš kojení vždy zakončí mohutnám kousnutím :angry:
26. čer 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy on nekouše, nevím co to je, asi zanicená nějak žlázka, kousnul parkrát a dostal po rukách, tak si chudák netroufne.
Usnul doma a bez koj, tak jsem ráda, aspon jsem netrpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kilčo snad dáme
26. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidáváme ke gratulacím, takže Kubíčku vše nej a nej, hlavně to zdravíčko a brzy nějakýho sourozence :slight_smile:

jo Romi díky, Teri přinesla samý :dizzy_face: takže odpo jdeme na zmrzku,pokud nebue pršet, je to tu všelijaký ....
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo objednáváte fotky přes fotostar, tak mají na tenhle víkend akci. fotka za 1,99 :wink:
26. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste toho teda ráno nakecaly, ale já vím, protože tady máme oslavence.

Kubíčku, všechno nejlepší, hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví :wink: :wink: :wink:

Jinak Kal super fotky já taky musím neco udělat, ale nevím co, asi to nechám na nějakým profíkovi. Páč já když fotím, tak to stojí za to, někdo stojí za malým a zíve, nebo tam vemu i vysavač, no prostě k prvnímu roku chci super profi fotky, ale to bude páááálka :sweat_smile:
26. čer 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky za krásná přáníčka.

Jani ten sourozenec by se šikl. Dnes jsem ráno manžovi říkala, tak a je čas pracovat na druhým :slight_smile:

Kat já taky nemám super fotky, ale jsou naše a o to je to krásnější :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jste tu mluvili o kempovani, tak to vás obdivuju, já jsem teda zhýčkaná jak blázen, na kempování nejezdím, náš tatka mi taky pořád vykládá, jak je to super, ale já teda nejedu ani omylem, já pěkně pokoj, teplíčko, vana nebo sprcha a tak :grinning: :grinning: :grinning: Jednou jsem to zkusila, celej tyden lilo jak z konve, všechno mokry, nedalo se to usušit,ve stanu jsem klepala kosu, já z toho byla zdechlá jeste dalších 14 dní. :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal :grinning: :grinning: :grinning:

Tak honem změnit profil, a dát si tam snž. :grinning: Tak kde to vázne?

Anebo se zeptám takhle: Co ti na to manža řekl? :confused:
26. čer 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to dnes bude oslava co? Terka je šikovná :wink: :wink:
26. čer 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, Terka je šikovná :wink: a v kolikátý je?

a když vás čtu, tak jsem ráda, že nekojím, malej je zákeřnej :sweat_smile:

kal,tak ti přeju,ať to vyjde brzy :wink:
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sla jsem na spoluzaky.cz a tam jsem našla, že muj bývalý spolužák je profi fotograf, no není to paráda???
:grinning: :grinning: A dokonce bydli kousek od nas, to člověk musí mít net, aby zjistil, že známej bydlí od neho pár kroků :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: t :grinning: ty jsi číslo :wink:

Jani,Terka je šikulína :wink:

Byly jsme na nákupu a Kája se zase smála nahlas na celý Globus :wink: V Globusu měli výprodej hezkejch sandálků na mimi za 250 Kč,ale my sandálky nepotřebujeme :wink:

Kája už druhý den bojkotuje oběd :frowning2: vše ostatní jí normálně tak to ak si dám kafíčko a rnechápu :confounded: Ted jí Aleš uspal telax :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek