• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Makču, to je dobře že jsi se ozvala :dizzy_face:
Moc blahopřeju k holčičce... bude to náročné, ale zase to budeš mít jedním šmahem a pak už si budeš užívat odrostlejších prcků, zatím co my se tu budeme kulit s břichama :wink:
Makču drž se a ozvi se co a jak :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUBÍKOVI VŠE NEEEEEEEEEEEEEJ!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Megg.... jsem Tě tu konečně zastihla.... :grinning:
Co ten srázek?
26. čer 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že můžu Klárce udělat dortík kde bude krém z jogurtu a kys. smetany :confused: .... dle naší Dr. jo, ale ona je na to stravování divná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, víkend začíná a tu nikdo :wink:
26. čer 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, nevíš co Lucinecka? Má to, že jo? :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem fotky do alba :slight_smile:

Bobulko já ten dort taky dělala, Kuba ho stejně moc nejedl, bral si jen piškoty :wink:
26. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu teda raději dělat ty dortíky... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Kal...
já chci právě udělat nepečený piškotový z jahodama a krém šlehačka smetana a pro kláruš piškotky, banán a krém jogurt a kys. smetana... :wink:
26. čer 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš, Kubovi na tom nejvíc stejně chutnaly piškoty :wink:
26. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Kláruš je pažravec, tak myslím, že jí to bude šmakovat... :wink:
Jen fakt nevím od kdy se může ta kys. smetama dávat...

Jo a nevíte co nového od roku děti můžou baštit... potřebuju nějakou inspiraci :wink:
26. čer 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to taky nevím, zda se může kys. smetana. Ale myslím, že troška ji neublíží.

Dnes jsem nad tím, co bude Kuba jíst uvažovala když jsem jela v trolejbusu :slight_smile: Taky bych chtěla nějakou inspiraci
26. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naše Dr. říkala že už Klára může vše, jen nesolit a nekořenit a nesmažit... ale jaksi ji nevěřím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. čer 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu jen na skok slavíme u sousedů a já se i přesto,že mám chůvu šla podívat na Káju,ale ona spinká :wink:

Kal,krásný fotky :slight_smile:

Makču,super gratulace k holčičce budete mít páreček :dizzy_face:

Tak zas jdu a nakouknu až budu dávat Káje večerní kojení :wink:
26. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni už můžou tak nějak všechno, to je určo pravda. Já jsem třeba kubovi zkoušela dát meloun, jahodu, borůvku a ještě něco, ale on to nechce
26. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, jé, hezké fotky :dizzy_face:
Meloun nám moc chutná.... :slight_smile: , po jahodách a broskvích sem i osypala, dávám už zelený hrášek (uvařený a namačkaný), a občas dostane kousek tvr. sýra :wink:
26. čer 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu na ty dortíky a pak snad ještě nakouknu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrášek u nás taky chutná :slight_smile:

Běž a ať se povedou
26. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal hezký fotky :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito díky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul no já bych srazík ráda ale my než se domluvíme ttak budou mít dítka na zádech aktovky :unamused:
26. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dortík budu dělat taky s kysel. smetany :slight_smile:
u nás je bouřka a černo - snad to nebude moc zlý :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti já jsem do klárčina dortíčku dala jen trošku té kys. smatany a osladila jsem ji to Glukopurem, tak snad to bude OK...
Náš jsem udělala se šlehačkou a kys. smetanou a čerstvýma jahůdkama (kamarádka mi přivezla čerstvě nazbírané :dizzy_face: )
Tchýňka přiveze ještě její domácí medovníček, hrozně dobrý... to bode zase obžérství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, já se chystám dělat takovýhle dort :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4516&user=43640
a máme vyzkoušené že jahody, nektarinka, jsou moc mňam, borůvek snědla aby se neřeklo, meloun to samý a třešně nechtěla vůbec...jo a víno je taky dobrý...takže budu dělat hokus pokus příští týden. Tak se pak pochlub, jaký měl u Klárky ten tvůj úspěch...

Makcu, taky moc gratuluju k holčičce. Nějak moc to letí. Přijde mi nedávno cos řešila jestli jo nebo ne a už máš 27 tt :confused: :confused:

naše dr. říkala, že od roku už děti mají stejně postupně přecházet na normální stravu, jen nesolit a nekořenit.. zkoušela jsem jí dávát vepřový v mrkvi s bramborem, co jsme měli i my a vůbec to nechtěla :frowning2: ale my teď s obědy stávkujeme, tak to snad bylo jen kvůli tomu :wink:
26. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuu mam radost. jsem prave vyhrala v aukci pro Janulku odrazedlo, tak bude mit dalsi darek k narozkam...jestli bude stejny torpedo jako Teri, tak na tom bude jezdit dalsich 5 let :grinning: :grinning: :grinning:

ted uz jdu hodit sprchu a jdu asi spat, ptz. dnes mala usnula brzy po sedmy, tak cekam i drivejsi budicek. aby ne, vzdyt je vikend a nemusim nikoho budit, tak me milerada vzbudi mrne, abych nevysla ze cviku :grinning: :grinning:

Tak Bobul, at se vydari oslava a pak se tesime na reference a hlavne na fotky :wink:

brou vsem
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pořád bulíme,se nemůže dočkat zítřku :sweat_smile:
právě,když mám ještě fofr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak evi, chčije a chčije :angry:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu jeste někdo?

Já budu dělat podobnej piškotovej dort, a taky tam prdnu zakysanou smetanu. Já jsem taky toho názoru, i moje mudr mi to říká, že děti od jednoho roku mohou jíst, to co my, bez soli a koření, což jsem ráda, páč uvařím a jí to všichni, my to akorat dosolime :wink:

Makcu, že tys četla, jak tu na tebe vzpomínáme, a proto ses ozvala že? Jinak paráda, že máš páreček :wink: :wink:

Kal a Lucinecka státnice teprve bude dělat, nebo už to má za sebou? Já vím prd :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, já tu jsem... právě jsem vypulírovala kuchyň za vydatné pomoci pána tvorstva...
Jani, ten dortíček vypadá taky moc hezky... já ale neumím dělat se želatinou... je to na mě moc veliká alchymie... :sweat_smile:
A pochub se s odrážedlem :wink:

Beruš a Ev, tak ať vám to zítra vyjde... mám odkaz na dobrý server o počasí, norský a mají tam předpověď na jednotlivé hodiny, tak se vám mrknu jaké počasí hlásí... Jinak ta předpověd sedi... Mirek dnes přišel z práce a říkal že v 5 zařne pršet a za pět min. 5 fakt začalo...
26. čer 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, čaruuuuuuuj :sweat_smile:

jani, jaký odrážedlo?
já nakonec objednala toto
26. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek