• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
k dr jdeme zítra, tak jsem zvědavá, ale momentálně nám prorůstá špičák, takže to vidím, že to bude asi zas těma zubama
bobul to je na nic :frowning2: ať jste brzo fit
13. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odpol jdu za malým do školky,mil přijede ve 4 a bude hlídat :sweat_smile: mají tak něco pro maminky :sweat_smile: su zvědavá
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi,tak třeba to fákt bude k těm zubům :confused:
Sem myslela,že je je tu zase-Pokecej si sám :sweat_smile: :zipper_mouth:
13. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo asi je,co???????

Haloooo je tu někdo???????????
13. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak něco povídej :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ev ahojky :slight_smile: jak se máš????
13. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba - celý ráno jsme říkaly "Mámo, táto, v komoře je myš"....
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš mi poraďte, co na ten její "zub-nezub". Když si představím, že to je teprve třetí, že nás tohle čeká ještě 17x...
13. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,dobře - vypadalo to na blbou noc kvůli zubanům,ale nakonec usnula a spala a ž do4h a pak do 7h :wink:
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je dáváte spát přes den? Jak často, jak dlouho, kam?
13. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno,včera jsem se celý den léčila a jak Terka večer usnula šla jsem taky :slight_smile:
Terka spala celou noc (snad jí to vydrží)stávaly jsme v 8,30
fish gratulku, my jdeme do poradny v úterý
Bobul taky jsme ráno odsávaly :angry: , ale jinak je vysavač dobrá hračka
Terka už stojí bez držení pěkně dlouho a když nemůže tak už sebou nesekne na zadek, ale pomalu si klekne :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo??? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fis,zuby musíte přetrpět jako všichni nic nenaděláme :wink: nám další minulý týden vylezl a te´d lezou další dva :confounded:

Jitu,už je ti líp??? :slight_smile:

Kája venku spí a já odmražuju lednici :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Tak u nás je krásně,ale my ven ještě nemůžeme, zubák nám zase o kousek popolezl a hezky cinká :dizzy_face:
Fishko, nás to čeká ještě 19x :sweat_smile:
Domi, kamarádčin syn má 4měsíce a měl stolici i 10x za den,tak mu ji poslali na rozbor, jinak nevím, co bych poradila :unamused:
13. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni tak 10x za den to naštěstí není, je to tak 3-4x, ale o tuhoších si můžem nechat asi zdát
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky :slight_smile:

Tak který z vás se stejskalo? :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel je to lepší, můžu už dýchat - trochu
Berus mě se stýskalo :grinning:
13. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, tak to fakt nevím,ale určitě to Dr. svede na zuby :confounded:
Beru, mně taky :grinning:
13. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru mě taky :grinning:
13. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Beru :wink: přečti si předchozí stranu :wink:
13. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi tu řádí,mrknu až půjde spinkat,tak cca ta hodinu :sweat_smile: jinak měrozmaříruje myšu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a málem mě už spadla ze stolu :confused: takže raději zmiznu,než se něco stane :pensive:
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev jj sem říkala,že nám beru dá vylágoš,za to jak to tu vedeme :grinning:
13. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ještě jsem zapomněla napsat,že malá se v postýlce a k věcem, kterých se může chytnou staví na kolínka :slight_smile: to děti dělají než se postaví na nožky???? :confused:
13. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
numi jj Gábi to taky dělá,kleží a loncuje šprušlama jak o život :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu
13. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, po dlohé době jsem tu a nové téma, hezky se hledá :slight_smile: Na slovensku se davčovi líbilo, hlavně nejvíc ve vodě, ani nechtěl z ní ven.
Včera jsme byli na 10 měs prohlídce a má 74cm a 8280g mám začit používat bylinky a trochu kmínu, at mu to chutná, tak to asi opatrně zkusím.
Jo a na den matek začal říkat mama, konečně :slight_smile:
jdeme ven, jestli mě pakDavča nechá, tak se stavím něco dočíst
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,jj nikdo tu skoro nebyl :angry: a skoro nikdo sem už nechodí :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zjistila jakej jsem na kobyle závisláček.
V sobotu mě Míša vyhodil od laptopu a opět čučel na nějaký reality. No a asi hodně intenzivně páč najednou prd, černá obrazovka, laptop vzdychnul a konec.
Jsem se málem rozbulela.
Normálně jsem si s ním pak musela celý večer povídat.
Kamarád, který nám opravuje laptop byl v Německu a nevypadalo to, že se brzo vrátí.
Celou neděli jsem okolo umřetýho notebooku chodila, hladila ho a aj slzu uronila. Celej den jsem si musela hrát s těma mýma chlapama a to bylo opravdu velice náročné.
Je fakt, že v pondělí už nebyly abstinenční příznaky tak velký a dokonce se stalo, že jsem na vás chvilku zapomněla.
Jenže průser byl to, že jsem Mótě přes mimáč objednávala Ikeáckej bryndák, se musí holka opičit a na mailu jsem měla číslo účtu od prodávající. Nechtěla jsem riskovat negativní hodnocení, takže nedělní večer vypadal takto.
My s Míšou jsme seděli na balkóně, Motyku na drátě, ona seděla vedle manžela a ten ovládal počítač.
Nejdřív jsme vyřídili maily a pak jsem je poprosila, jestli vám nemůžou napsat. To jsem neměla dělat!
Říkám, že musí zadat moje jméno a heslo, tak cvakali, pak slyším Romana: ježíš ta má úplně pitomý heslo, dyť to musí každýmu dojít, a kde mám hledat ten společný termín, do hajzlu tady žádný hvězdičky před červencem 2008 nejsou, já to nechci psát tak dlouhý, ježíš, to jim musí dojít, že se asi týden neobjeví, když je opravář v Německu, 250000 mám napsat číslem nebo slovy, to je neskutečný, jak jsou ty ženský ukecaný,…. Bylo toho víc, ale já se s Míšou a Motykou tak tlemila, že jsem mu půlku vět nerozumněla.
Už nikdy víc!!!
Kdybych se tady jeden den neobjevila, umřel mi laptop, protože je opravenej jen na oko, tak se o mě nebojte, ale přes Móťu a Romana už vám fakt vědět nedám.

Jo a ještě k opravě, stálo mě to spoustu krokodýlích slz, platit jsem měla v naturáliích, nakonec jsem to ukecala jen na nedělní oběd, měla jsem kliku, že se nám kamarád vrátil domů dřív.

No a co je u nás novýho. Noci máme pořád na hov…o. Z neděle na pondělí byla tak hrozná, že se nám dokonce taťka odstěhoval do obýváku, což neudělal ani když byl Mates mimino.
Dítě prostě v noci spát nebude, ječí, bulí, kecá, stojí říká nenene (se naučil a používá to furt) a 2x v noci baští. To taky nedělal.
A včera jsme měli opět úraz, stál u jídelní židličky, máme tu dřevěnou, no a ta se zváhla, spadla malýmu do ksichtíku a má pěkný jójó na tvářičce. Bobešek můj malej.
A dneska ráno jsem ho málem roztrhla, jak je neustále hladovej, začal žrát hlínu z naší jediný obludný kytky, mmch ta hlína je tam asi 150 let nevyměněná.

Jen jsem prolítla, to co jste napsaly, abych viděla, jestli jsem vám chyběla a jediný, co si pamatuju je, že nevěstě gratulujeme k zoubku a Gabče od ren k chození.
Tak já jdu něco uvařit a určitě budu přes den nakukovat.
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek