• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beruš, tady máš tu předpověď na zítřek... nic moc :frowning2:

http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Liberec/Liberec/hour_by_hour.html
26. čer 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, je moc hezké a za skvělou cenu... chtěla jsem podobné, ale nakonec máme tu trojkolku :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to si dáme ZOO s deštníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viď? :sweat_smile: a nakup to za ty peníze :grinning:
Míša pořád chtěl to černý, ale z fotky se mi zdálo větší, třeba ho pak dostane k Vánocům :wink:

ty jo, já pořádně nevím, co mu pořídit k narozkám a za chvíli abych řešila Vánoce :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, snad ta předpověď nevyjde... já si taky plánuju na zítřek zahradní párty :grinning:
No nic, tan chlap vedle mě mě vyhání, tak musím končit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou
26. čer 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Sem se neurazila a ani mě nikdo nenaštval....
Fotky jsme smazala já,chcu dát nový,ale nemám čas :frowning2:
Beru se moc omlouvám za to téma :cry:
Gábi se nějak změnila po těch neštovicích,měla trochu komplikace-vysoký horečky 39... tedˇse hojí,má velký strupy na hlavě některý dost hluboký :cry: pořád se chce chovat a mrčí,do toho jí rostou 2 zuby,nechce jíst ani pít :frowning2: večer nechce mlíko,usne na 20 min a pak 2h i více brečí :pensive: tak není čas na sezení u pc a navíc byl malej doma celý týden....
Jinak makcu gratulka k holčičce :slight_smile: a všecko nej kdo něco slaví...
Ren prosím jak to malá zvládla bez tebe ten týden?????Já mám pocit,že ta neša se zbláznííí :fearful: jen když odcházím a vidí moje záda tak natahuje...su zvědavá jak to zvládnou :pensive:
27. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Arin :grinning:

Beru,u nás neprší a za chvilku vyrážime jen zapakuju a oblíknu toho draka :wink:
27. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ev čemu se směješ??? :sweat_smile: :astonished: :astonished: :astonished: mě??? :sweat_smile:
27. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prohledávám albíčka :wink: ren kde máš fotky jak sis užívala a jak seš opálená???? :confused:
27. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tomáškovi všecko nej k 11 měs :wink:
27. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..

téééda arin ty máš ale na ty nemoci nějaký magnet.. jen se z něčeho vylížete, už je tu další.. chjo.. držím palečky at jste brzy fit a malá je zase hodnoučká!!!!!

Tak jsme včera objevili nové dva zoubky, prořízly se nám jedničky dole (oba na ráz) a kdybych to neucejtila když jsem ji krmila jak to drhne, tak otom ani nevíme, páč sára nebyla ani protivka a spinká celou noc bez problémů :slight_smile:

Holky hezky si užite ZOO... taky bych vyrazila :slight_smile:)
27. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yw ahoj :slight_smile: no si taky říkám :frowning2: já jsem právě Gábi taky našla 2 zubany,druhá jednička jí pomalu leze a vykukuje druhá 2 nahoře :wink: takže proto možná ty horečky a protivenství :confounded: tak moc gratuluju a kolik jich máte celkem?? My už 7 :sweat_smile:
27. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Protivka je vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Arin děkujeme :wink:

A brzy se uzdravte :wink:
27. čer 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
Kat gratulka k 11
Holky užijte si ZOO - hlavně ať vám neprší
27. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
opožděná gratulka Kubíčkovi k 1.roku :dizzy_face: Kubíku, přejeme Ti vše nej, hlavně zdraví!!!!
Kači, tak takové přijimačky, kdy jsem ani nepochopila zadání už mám taky za sebou :grinning: Byly to Scio testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jakou máš dostudovanou školu?? Gratulka Tomáškovi k 11.měsícům :dizzy_face:
Evi a Beru, užijte si výlet a slaný dort :grinning: :grinning: :grinning:
Vendy,ať se oslava podaří a taky dělám dortík ze zakysané smetany :wink:
Jani, gratulka Terezce k vysvědčení :dizzy_face: Terezka je ve druhé třídě a má 11let?
Jani, super,že sis užila dovču :wink:
Holky, co říkáte na toto odrážedlo??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21769650&tab=1
27. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, přesně tohle odrážedlo jsem chtěla, ale nakonec máme trojkolku :wink:
27. čer 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, a myslíš, že je blbé?? :confused: Trojkolku máme po holčičce od známých
27. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin máme 4 zoubky, dlouho jsme žádné neměly...

tani hezké odrážedlo.. (takové podobné budem mít půjčené od sestřenky)
jinak mamka objednala pro sáruš todle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19220425&tab=1
27. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Yw, na to jsem se taky dívala, je moc hezké :wink: Na tom mém se mi líbí, že to může být je jako "chodítko" při prvních krůčcích,ale to už vy máte za sebou :grinning:
27. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teni, nemyslím, taky se mi líbilo, ale pak jsme dostali od tchánů tu trojkolku, tak jsem toho nechtěla kupovat tuny :wink:
27. čer 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani :wink:
27. čer 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, díky :wink: tak ho asi objednáme i ta barevná kombinace je fajn,že??
27. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tani to máš pravdu že to tak může využívat.. a máš pravdu že my už to ani moc nepotřebujem.. ikdyž sára se pořád něčeho drží a popíjíždí stím.. zrovna včera si našla malou stoličku a jela po parketách a o něco se jí to zaseklo a šup.. udělala šipku rovnou na čelo.. takže máme kráááásnou bouli a modřinu.. jen se jedna zahojí tak je další na světě.. chudákk.. bude blboučká!!! :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, jak jsi přišla na to, že je TEri 11 let? :confused: :sweat_smile: :confused: ses asi překoukla v pase... Janí tam má 11 měsíců a Teri 7 let:wink:

tak jsme dnes byly v obi a nechali tam 5 tis :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupili jsme to sezeni i s houpackou, tak to mame aspon bytelny a snad na x-let sezeni vyreseny :slight_smile: horsi je, ze sousedi maji to samy sezeni,tak budem jak opice, ale co, byla to dobra cena, tak se toho muselo vyuzit :slight_smile:

a pred chvili odjel muj byvaly reditel s manzelkou a dovezli nam pro Teri kolo k narozkam a 3 pytle obleceni, tak mame zase na x-let od toho zakladniho vystarano:slight_smile: no super, za 500 kc vsechno :wink:

jooo a to odrazedlo mame tu obyc motorku enduro: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3505903 ale Teri ho vyuzila kdysi maximalne.. i loni si ho pujcovala od netere :grinning: :grinning:

Kat, gratulka Tomaskovi k 11timěsíčninám :wink:
27. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejkote,se omlouvám... chvíli píšu s diakritikou, chvíli bez, no hrůza :slight_smile: a byli nebo byly, taky super :stuck_out_tongue_closed_eyes: se polepším :wink:
27. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženskýýýýý fotečky joo.. tak tady je máte, myslím, že by se vám měli v pohodě zobraziti http://www.facebook.com/album.php?aid=2024962&id=1004554273&l=de0514c008 prosím napište, že se ukázaly...

Arin v POHODE, jenom musela být pořád s tatínkem, ani se od něho nehnula... a ani mě moc 2x nevítala... všechno je ale v pohodičce... hlavně maminka že
27. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw, takže si myslím,že to asi využijeme :slight_smile: když Sárinka,tak ráda se vším jezdí :grinning:

Jani, promiň, přesně jak píšeš přehlédla jsem se :sweat_smile: Já si právě říkala, že ses Ty přepsala :grinning:
27. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, fotky nádhernéééééé :dizzy_face: Moc Ti to tam sluší :wink:
27. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé děkuju za pochvalu hihi :grinning:
27. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek