***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
26. čer 2009
Beruš, tady máš tu předpověď na zítřek... nic moc 😞

http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Liberec/L...
bobulle
26. čer 2009
Beru, je moc hezké a za skvělou cenu... chtěla jsem podobné, ale nakonec máme tu trojkolku 🙂
berus
26. čer 2009
no tak to si dáme ZOO s deštníkem :-p

viď? :-N a nakup to za ty peníze 😃
Míša pořád chtěl to černý, ale z fotky se mi zdálo větší, třeba ho pak dostane k Vánocům 😉

ty jo, já pořádně nevím, co mu pořídit k narozkám a za chvíli abych řešila Vánoce :-N
bobulle
26. čer 2009
Beru, snad ta předpověď nevyjde... já si taky plánuju na zítřek zahradní párty 😃
No nic, tan chlap vedle mě mě vyhání, tak musím končit :-p
Brou
arinautor
27. čer 2009
Dobré ráno

Sem se neurazila a ani mě nikdo nenaštval....
Fotky jsme smazala já,chcu dát nový,ale nemám čas 😞
Beru se moc omlouvám za to téma 😢
Gábi se nějak změnila po těch neštovicích,měla trochu komplikace-vysoký horečky 39... tedˇse hojí,má velký strupy na hlavě některý dost hluboký 😢 pořád se chce chovat a mrčí,do toho jí rostou 2 zuby,nechce jíst ani pít 😞 večer nechce mlíko,usne na 20 min a pak 2h i více brečí |-| tak není čas na sezení u pc a navíc byl malej doma celý týden....
Jinak makcu gratulka k holčičce 🙂 a všecko nej kdo něco slaví...
Ren prosím jak to malá zvládla bez tebe ten týden?????Já mám pocit,že ta neša se zbláznííí 😕 jen když odcházím a vidí moje záda tak natahuje...su zvědavá jak to zvládnou |-|
evelina0007
27. čer 2009
Ahoj holky 😉

Arin 😃

Beru,u nás neprší a za chvilku vyrážime jen zapakuju a oblíknu toho draka 😉
arinautor
27. čer 2009
Ev čemu se směješ??? :-N :-o :-o :-o mě??? :-N
arinautor
27. čer 2009
Prohledávám albíčka 😉 ren kde máš fotky jak sis užívala a jak seš opálená???? =-)
arinautor
27. čer 2009
Tomáškovi všecko nej k 11 měs 😉
ywonn
27. čer 2009
Dobré ránko..

téééda arin ty máš ale na ty nemoci nějaký magnet.. jen se z něčeho vylížete, už je tu další.. chjo.. držím palečky at jste brzy fit a malá je zase hodnoučká!!!!!

Tak jsme včera objevili nové dva zoubky, prořízly se nám jedničky dole (oba na ráz) a kdybych to neucejtila když jsem ji krmila jak to drhne, tak otom ani nevíme, páč sára nebyla ani protivka a spinká celou noc bez problémů 🙂

Holky hezky si užite ZOO... taky bych vyrazila 🙂)
arinautor
27. čer 2009
yw ahoj 🙂 no si taky říkám 😞 já jsem právě Gábi taky našla 2 zubany,druhá jednička jí pomalu leze a vykukuje druhá 2 nahoře 😉 takže proto možná ty horečky a protivenství :-S tak moc gratuluju a kolik jich máte celkem?? My už 7 :-N
arinautor
27. čer 2009
Protivka je vzhůru :-p :-p :-p
katerinka.kr
27. čer 2009
Dobré ránko,

Arin děkujeme 😉

A brzy se uzdravte 😉
jita5
27. čer 2009
Zdravím 🙂
Kat gratulka k 11
Holky užijte si ZOO - hlavně ať vám neprší
numi
27. čer 2009
Ahoj holky 🙂
opožděná gratulka Kubíčkovi k 1.roku x-) Kubíku, přejeme Ti vše nej, hlavně zdraví!!!!
Kači, tak takové přijimačky, kdy jsem ani nepochopila zadání už mám taky za sebou 😃 Byly to Scio testy :-p A jakou máš dostudovanou školu?? Gratulka Tomáškovi k 11.měsícům x-)
Evi a Beru, užijte si výlet a slaný dort 😃 😃 😃
Vendy,ať se oslava podaří a taky dělám dortík ze zakysané smetany 😉
Jani, gratulka Terezce k vysvědčení x-) Terezka je ve druhé třídě a má 11let?
Jani, super,že sis užila dovču 😉
Holky, co říkáte na toto odrážedlo??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21769650&tab=1
bobulle
27. čer 2009
Tani, přesně tohle odrážedlo jsem chtěla, ale nakonec máme trojkolku 😉
numi
27. čer 2009
Vendy, a myslíš, že je blbé?? =-) Trojkolku máme po holčičce od známých
ywonn
27. čer 2009
Arin máme 4 zoubky, dlouho jsme žádné neměly...

tani hezké odrážedlo.. (takové podobné budem mít půjčené od sestřenky)
jinak mamka objednala pro sáruš todle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19220425&tab=1
numi
27. čer 2009
Ahoj Yw, na to jsem se taky dívala, je moc hezké 😉 Na tom mém se mi líbí, že to může být je jako "chodítko" při prvních krůčcích,ale to už vy máte za sebou 😃
bobulle
27. čer 2009
Teni, nemyslím, taky se mi líbilo, ale pak jsme dostali od tchánů tu trojkolku, tak jsem toho nechtěla kupovat tuny 😉
bobulle
27. čer 2009
Tani 😉
numi
27. čer 2009
Vendy, díky 😉 tak ho asi objednáme i ta barevná kombinace je fajn,že??
ywonn
27. čer 2009
tani to máš pravdu že to tak může využívat.. a máš pravdu že my už to ani moc nepotřebujem.. ikdyž sára se pořád něčeho drží a popíjíždí stím.. zrovna včera si našla malou stoličku a jela po parketách a o něco se jí to zaseklo a šup.. udělala šipku rovnou na čelo.. takže máme kráááásnou bouli a modřinu.. jen se jedna zahojí tak je další na světě.. chudákk.. bude blboučká!!! :-N
jana.rce
27. čer 2009
Numi, jak jsi přišla na to, že je TEri 11 let? =-) :-N =-) ses asi překoukla v pase... Janí tam má 11 měsíců a Teri 7 let😉

tak jsme dnes byly v obi a nechali tam 5 tis :-p Koupili jsme to sezeni i s houpackou, tak to mame aspon bytelny a snad na x-let sezeni vyreseny 🙂 horsi je, ze sousedi maji to samy sezeni,tak budem jak opice, ale co, byla to dobra cena, tak se toho muselo vyuzit 🙂

a pred chvili odjel muj byvaly reditel s manzelkou a dovezli nam pro Teri kolo k narozkam a 3 pytle obleceni, tak mame zase na x-let od toho zakladniho vystarano:-) no super, za 500 kc vsechno 😉

jooo a to odrazedlo mame tu obyc motorku enduro: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3505903 ale Teri ho vyuzila kdysi maximalne.. i loni si ho pujcovala od netere 😃 😃

Kat, gratulka Tomaskovi k 11timěsíčninám 😉
jana.rce
27. čer 2009
jejkote,se omlouvám... chvíli píšu s diakritikou, chvíli bez, no hrůza 🙂 a byli nebo byly, taky super :-p se polepším 😉
rendex1
27. čer 2009
Ahojky ženskýýýýý fotečky joo.. tak tady je máte, myslím, že by se vám měli v pohodě zobraziti http://www.facebook.com/album.php?aid=2024962&i... prosím napište, že se ukázaly...

Arin v POHODE, jenom musela být pořád s tatínkem, ani se od něho nehnula... a ani mě moc 2x nevítala... všechno je ale v pohodičce... hlavně maminka že
numi
27. čer 2009
Yw, takže si myslím,že to asi využijeme 🙂 když Sárinka,tak ráda se vším jezdí 😃

Jani, promiň, přesně jak píšeš přehlédla jsem se :-N Já si právě říkala, že ses Ty přepsala 😃
numi
27. čer 2009
Jani, fotky nádhernéééééé x-) Moc Ti to tam sluší 😉
rendex1
27. čer 2009
Jééééé děkuju za pochvalu hihi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli