• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ren krásný fotečky :slight_smile: mooc ti to sluší :dizzy_face:
A jak jsi to snášela ty??Bez malé?Já si to nedovedu představit :confused: ale po tomhle týdnu a hlavně dnešku se těším,že si od ní odpočnu,co dneska předvádí :astonished: hrůza :frowning2: to vůbec není naše hodná Gábi :pensive: zuby jedny zjebaný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád mrčí nic ju neba....ale aspoň začala pít i mlíko dneska,ale zas nechce spat :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tu motorku máme taky,malej na ní řádil ještě loni,tedˇje ve sklepě,ale jak ju vytáhnem,tak bude jezdit zas :sweat_smile: a pak méme ještě čtyřkolku,tu taky vytáhnem a zkusíme Gabi,takže asi nový nebudem kupovat,ještě uvidíme,ale to co má Yw je super :slight_smile:

Jo a ještě musím napsat,že Gábuš dneska přešla sama půl pokoje :dizzy_face: ale nechce se sama pustit,bojí se,tak ju netrápím,nechám ju až bude chtít sama :wink:
A ve středu jak měla ty horečky,tak dr chtěla moč,tak jsme s řevem seděly na nočníku,ale úspěšně :wink: ale taky nesce sedět,takže taky ještě počkáme chvilku,ale zkoušet budem :wink:
27. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, fotky moc pěkné :slight_smile: taky bych vyrazila :wink:

jj Arin, u nás měla motorka taky obr úspěch, tak proto jsem jí koupila, jdu na jistotu :sweat_smile:

Tedy Arin, Gábi se rozjela :wink: nebo spíš rozchodila... mě Janí přešla přes celou chodbu a zpátky, ale s tím, že si před sebou tlačila židli :grinning: Za ruce moc chodit nechci ale pár krůčku udělá...ale teky je strašpytel,co se nechce pustit..:wink:

normálně jsem totálně zmatená..... Dnes poprvé začala Janí před spaním skřípat zubama!!! To není tak divný, ale divný je, že má zatím jen 2 zuby a to vedle sebe :sweat_smile: no, nenechá mě do pusy skoro šáhnout, ale jediný vysvětlení vidím,že se jí konečně proklubala jednička.. no hnedle ráno zkusím procinknout, jestli bude co :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak máme námluvy za sebou a doufám, že úspěšný :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to odeslala, dřív,než jsem chtěla :sweat_smile:

je fakt, že prťata se zase tolik neužili, páč spali na přeskáčku, ale neprali se, ani se na sebe neksichtili, takže to beru tak, že se sobě líbí :grinning:

jani, motorku máme taky, poděděnou, ale asi nějakou větší, Mates ještě nedosáhne nožičkama na zem
arin, jj, zuby jsou hajzli :angry: :pensive:

evi, jak jste dojeli? kolik písniček jsi musela zpívat? :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a evi, můj manžel je hňup, krom toho, že mám 1000 fotek zvířátek, který fotí pokaždý, když tam jsme,mám naprostý minimum fotek, kde jsme my a děti :frowning2:

takže jdu do alba dát ten trošek a spolíhám na to, že toho máte víc :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Dojeli jsme dobře a zpívat jsem nemusela :wink: Výlet byl super a dort taky :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Fotky jsou tam :grinning:
27. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomíkovi vše nej k 11 :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáškovi taky přejeme k 11 :dizzy_face:

evi, fotky jsou krásný :dizzy_face: , je vidět, že jsme fotili ve stejnou chvíli :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale rodinnou nemáte, heč :grinning: :grinning: :grinning:

jsem slaměná vdova, Míša se za dnešek málo vykecal :sweat_smile: :grinning: , tak šel na "jedno" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky, moc pěkný fotky :slight_smile: a jak si sedly tatínkové :wink:

Beru, my máme tu menší motorku, na větší by musela fakt čekat,až doroste :wink:
a aspoň se nebudeš teď s manžou prát o pc, když šel na pivko :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já myslela,že toho nakecal až dost :grinning: :grinning: a co Buclá spí???Kája nemohla zabrat a před chvílí sousedovic pes štěkal ja deb...a vzbudil jí,ale naštěstí hned usnula :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc hezké fotečky máte...

bobul numi a pall takkdy jako bude ten sraz a která bude naše nevěstinka???Hm má ten náš Míša z čeho vybírat :grinning:

jinak se musím pochlubit, našla jsem dnes Míšu jak si klečel v postýlce a okusoval ji, tak snad už se brzo postavíme...jak taková maličkost mě dokáže potěšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po sto letech nakukuju, dočítat se ani nepokouším. Doufám že se máte všechny fajn. Já tu dlouho nebyla, protože jsem hlavně potřebovala pauzu od koníka, straším tu už totiž pěkně dlouho :slight_smile: A taky jsem se učila na státnice, který jsem udělala a úspěšně ukončila své vysokoškolské studium a je ze mě paní inženýrka :sweat_smile: Přišla jsem na to že mi internet ani moc nechybí a radši trávím čas s Lukáškem. Teď byl stejně nemocný takže jsem se od něj nehla. Měl šestou nemoc, 5 dní horečky a pak se osypal, dneska je první den bez teplot. Tak snad už to bude jenom lepší. Jinak za chvilku nás čeká oslava prvních narozenin, tak jsem taková nostalgická a vzpomínám na dobu kdy jsme tu společně prožívaly těhotenství a narození našich miláčků :dizzy_face: Mějte se moc hezky, pozdravujte mimísky a já se třeba zase někdy ukážu :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky tak na hodinu slaměnka... manžovi to nedalo a šel ještě zdít garáž... dnes totiž pořád měřil a měřil a 3 hodiny trvalo,než založil rohový cihly...teď už to jde líp:wink:

jo a dnes jsem stihla ještě nepečící jahodovej dort, tak si zítra dáme... mňam :wink:
Meg, super tak to už si brzo stoupne :sweat_smile:
Lucinečko,velká gratulace paní inženýrko :wink: :sweat_smile: A pozdravuj Lukáška :wink:
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci :slight_smile: gratulace

ev no už by jako mohl, jsme tu asi poslední ....... :frowning2:
27. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg, přesně, teď to půjde už rychle :slight_smile:

Tak Luci, moc a moc gratuluju k titulu, jsi šikula :slight_smile: a máte krásný fotky :slight_smile: Luky je moc fotogenický a moc vám to sluší...tak ať už jste zdravý a užijete si co nejlíp oslavu:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,to neřeš každé mimi chce svůj čas :wink: naše Kája sice umí po čtyřech,ale spíš se plazí,protože to umí rychleji :grinning: :grinning: a až si Míša začne stoupat budeš ho muset víc hlídate oni si pak stoupají furt :grinning: :grinning: a všude :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to gratuluju :dizzy_face:
a ukaž se častěji, jsi jedna ze zakladatelek a chybíš tu :wink:
jani, já myslím, že taťkové dobrý, až jsem se divila :sweat_smile:
meg, každá z nás má radost za jakýkoliv úspěch :dizzy_face:

evi, Bucla spí, ale chrochtá hrozně (včera v noci se nám spustil rýma :frowning2: ), tak jsem zvědavá jaká bude noc
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když už jsme u těch ročních narozek, jak to bude s tabulkama a fotkama do společných červencovek????
ujme se toho někdo, nebo to nebudem dělat?

pokud by se nikomu nechtělo, tak tabulky bych klidně udělala, jsem na ně cvok, ale s fotkama se prdět nechci :grinning:
27. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla tak pyšná a nadmutá asi nějak jako škopkovic králíci........tam leží natažený a nafouklí......... :grinning:
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ale plazí se krásně :dizzy_face: :grinning:
každý dítě si jede podle svýho, stejně to neovlivníme :wink: a proč je násilím do něčeho nutit, však počkej meg, za chvíli bude capkat a ty budeš chtít ležící mimi :grinning:
27. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky občas ležící mimi :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratulka k titulu
Jani hezký fotky
Evi a Buru krásný fotky, moc vám to sluší - námluvy se povedly :grinning:
holky já jsem ty příjímačky udělala, sice netuším jak - jen jsem tipovala :astonished:
27. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :grinning: hlavně při přebalování a při koupání....to jsou tedy u nás boje :wink: a ruce mám samou modřinu jak mě furt kope, tak čekám, kdy nás začnou pomlouvat, že mě manža mlátí :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já takyyyyyy :grinning:

jitule tak to ti gratuluju!
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, tady jsou dnes samý gratulace...tak Jito, gratuluju k přijímačkám:slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek