• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jj, přebalování, dneska jsme na něj v ZOO byli dva a stejně vyhrával :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci ležící, nechodící dítě - Terka už mi několikrát zdrhla - už to dá práci jí dohnat :grinning:
27. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a do udělání fotek se nehrnu, jsem na to tupá :sweat_smile:
ale bylo by fajn vidět ten rozdíl :wink:
27. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to on je jako jinak živel, lozí jakoby měl v zadkuvrtuli ale na nožky se mu nechce, ale už by mohl..... :sweat_smile:

noo abychom taky brzo nedělaly nové tabulky....dalších dětiček...jsem zvědavá kolik se nás sejde že budem stejně začínat se snažením a nebo mít stejný měsíc termín porodu :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile:
já už přebaluju ve stoje :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak odrážedlo zvítězilo toto

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21896329&tab=4

včera jsem ho platila tak jsem na něj zvědavá......
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jde, ve stoje :confused: :sweat_smile:
se budu mít co učit :grinning:
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde to blbě, ale jde
musím se podívat po plenách, které se oblékají jako kalhotky
meg hezký odrážedlo
27. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,velká gratulace :grinning:

Meg,hezký odrážedlo,ale je tam medvídek Pů to by u mě neprošlo :grinning: :grinning: :grinning:

Jednou jsem v autě taky přebalovala ve stoje a jde to,ale nic moc :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela,že ty kalhotkový plíny jsou jen na počúrání,až když umějí děti udělat éňo donočníku :confused:
páč si neumím představit, jak mi to z tohovypadne :sweat_smile: a jak mi do toho Bucla šlápne :grinning:
27. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitomej urvanej mezerník :angry: dítě pověsim za uši do průvanu :grinning:

odrážedlo jsem taky chtěla pochválit a hned jsem si vzpomněla na tchýňku, jak dneska toho línýho medvěda pomlouvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev :grinning: hl.že ať dobře slouží, pro mě za mě ať je tam i santa klaus :grinning:
27. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj je línek furt se někde válí a okolo sebe má to prasátko a ještě myslím někoho :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,jj to máš pravdu,ale já toho medvěda nemůžu ani vidět :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem dneska zjistila,že ho máme jako sluneční clonu v autě :grinning: :grinning: :grinning: jsem si toho za celejch 11 měsíců nevšimla
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, Ijáčka :wink:
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přece tygříka a íáčka :grinning:

prej na jedno, už je v luftě 3 hodiny, to zase bude zmrmlanej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm to vůbec nevím,že nějakýho Ijáčka :grinning: :grinning: :grinning:

Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdraví manža právě se chystá spát :wink:
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev a to ho má míša na dvou stěnách v pokoji až mi bude fungovat stahování fotek tak to speciálně pro tebe vyfotím... :grinning:

holky jdu spát, dneska jsme měli ráno brzo budíček, protože náš soused, který si rád v pátek nahne a pak jede autem domů to nevybrala skončil v příkopě - v 4 hod.ráno a samozřejmě sháněl někoho honem kdo by ho vytáhl a tak jsme měli pěkný rachot ppod oknama.....nakopat do zadku takové voly :angry:

brooooooooou
27. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning:
IAček je osel :wink:

a že přeju krásnou dobou noc :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg, blb :confounded:
tak dobrou
27. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem tak hotová...brečím až doteď kvůli té malé holčičce co jí zapoměl tatínek dát do jeslí a ona v autě umřela, už jsem vypila přes půl láhve vína a nic moc to nepomáhá, bolí mě to jako vlastní dítě...Jsem zralá na cvokaže ach jooooooo.
27. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mor, cože!!! :confused: :confused: :confused:
27. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja to už taky slyšela ale je to dýl,ne dnešní :pensive: :pensive: je to strašný :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor????

Beru,si to rozmyslel a dívá se na voloviny :grinning: a prej ho blechy už dávno neštípou jen prej Kadel :grinning: :grinning: :grinning:
Kája,už byla 4 vzhůru je jí asi horko je zpocená na hlavičce chudinka :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj říkali to ve zprávách na Nově, je to tak hrozný, že jsem se okamžitě snažila léčit alkoholem, protože tu nemám žádnej diazepam, to je tak strašný, že to nejde jen tak přejít, holčička měla 11 měsíců jako ty naše miminka....jdu si lehnout, kazím vám témata, nejsem schopná dočítat, jestli usnu, tak to snad pomůže. :pensive: :cry: ale musela jsem to ventilovat, promiňte... :pensive:
27. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor,v pohodě nic nekazíš je to tedy síla :pensive: :pensive:
27. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večíř,

beru a ev, námluvy vyšly co? :grinning: :grinning:

Jitule, gratuluji, a kam že ses to vlastně hlásila?

Luc, no tak vítej zpět, jsem si říkala, že ted někdy budeš dělat státnice, gratulace veliká paní inženýrko :wink:

Holky, to jsem ráda, že slyším, že jsou u vás boje s přebalováním, já mám nachystané milion šest věcí, které postupně tomíkovi strkám do ručiček, aby se něčím zabaval, jinak to je děs.
27. čer 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Ev........ :pensive:
27. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mor,to je hrozný :cry: ,nechápu :angry:

evi, já byla právě na balkóně a ani jsem ho nevzbudila :sweat_smile: , doufám, že není splavená proto, že by od nás chytla tu rýmu :confused:
a přece Alešovi nebudu říkat dobrou s kobrou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, dneska jsme se shodly, že bez připravených věcí to nejde :sweat_smile: :grinning:
u nás by byl výbornej mobil, ale to má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže indulona, hřeben, ubrousky,... :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek