• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
zase tak rychlý nejsme,když já nemám co napráci, byt kvůli vzácný návštěvě uklizenej, manžel nejspíš nalitej někdo v příkopu, dítě a pes spí, v telce houby :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :grinning:
někdy mě štve, že neumím psát všema prstama, občas by se hodily i ty na nohou :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,je tady víc témat,kde spolu holky byly třeba na víkend někde :wink:

Jenže tady byly všechny pro pak sem skoro všechny přestaly chodit a nebo sebou chtěly brát manželi což si myslím,že by nebylo dobrý :wink:
27. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo,když má Beruš uklizeno můžeme všichni na víkend do LBC :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak já jsem zrovna v tý skupině, co by manžu sebou vzala :slight_smile: ale to je asi zbytečný řešit ...

a Beru, je to výhoda psát 10:slight_smile: se to nauč, určitě se ti to ještě hodí :grinning:
27. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale kdo by nám hlídal děti, kdyby jsme kafraly u vínka?! :sweat_smile: :grinning:
chůvičky :slight_smile:
Chůvička :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,do mýho óóóhromnýho bytu :grinning: :grinning: :grinning:
No tam se vejdeme :grinning: :grinning: :grinning:
Ev :D To by byla Beru nadšená :wink: by se určo pustila i do těch oken, viď Beru :grinning:
no tak jo, tak teda chůvičky :sweat_smile: , když jste na mě 2 :grinning:
27. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele se budoucí tchán šel zpít do němoty,že nás viděl ne :grinning: :grinning: :grinning: a vzalo mu to dech :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na okna je nejlepší kladívko, takže by byly čistý rychle :grinning: :grinning: :grinning:
dyť přijeďte, ještě tu zbyl oběd a dortík :wink:
27. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tlemim se jak blbá :grinning: :grinning: :grinning: vzalo dech :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to radostí, že mamka vybrala dobrou partii :sweat_smile: :wink:
27. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neříkej Beru 2x :grinning: co jste měli dobrýho? že bych nemusela zítra vařit :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne klidně můžeme třeba v září nějakej víkend podniknout :grinning: :grinning: ale minule to skončilo hlavně,protože se nedohodlo,kde buď to měl daleko ten nebo zas jinej a to byl podle mě největší problém :wink:
27. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se netlem chudák to nemohl rozdejchat :confused: :confused: :confused:
27. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, mojí specialitku, recept tajnej :sweat_smile:

já bych jela kamkoliv, ale na dálnici asi kočárek nepustí :sweat_smile:

evi, okolo 9.9. by to bylo nejideálnější :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď myslíš Ev, že ten problém nebude? :wink: pořád jsme tu rozházený po celý republice.... ale já si říkám, kdo má zájem, tak dojede..:wink:
27. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty tajnůstkářko :wink: ani nenaznačíš ingredience? :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nech toho :grinning: :grinning: :grinning: si čůrnu :sweat_smile: jak jsem přes den moc nejedla, sežrala jsem půlku melouna a močák nezvládá :sweat_smile:
No taky si myslím,že kdo opravdu bude chtít tak přijede a hlavně už nás není tolik :grinning: :grinning:

Beru,pojedeme spolu sockou :grinning: :grinning: :grinning:
mastnou tyčí :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dokonce házela odkaz na ubytování na ten sraz a bez reakce..tedy Kouzlo jediná reagovala....a ta se tu už taky děsně dlouho neukázala,co? :confused:
27. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakej odkaz už si nepamatuju :slight_smile: Moni,asi nemá čas a možná,že je v ČR :wink:
27. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no já si právě myslím, že by bylo dobrý, kdyby chlapi jeli, páč oni by si vzali dítka, a my bychom mohli kecat :grinning: , takhle, kdyz mam malýho v náručí, ten mě houká do ucha, prstíčkem se snaží mě vypíchnout oko a jeste si semo tamo na mě ublinkne, tak to nevím, jak bych básnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já si zamachruju a hodím foto
(ne že bych si fotila oběd pro budoucí příbuzný :sweat_smile: , ale fotil Míša, páč 10 omelet jsem ještě nikdy nedělala, max 8 :sweat_smile: )
27. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vidím Aleše a tolik bab :grinning: :grinning: :grinning: a všechny tak ukecaný jako manželka :grinning: :grinning: :grinning: to se zhroutí a skončí ve cvokárně a kdo nás pak bude živit :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek