***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
27. čer 2009
katy 😃 😃 😃

cory, máš recht, a ještě vařit pro tchýni :-N 😃
evelina0007
27. čer 2009
Ty vado se tady umlátím smíchy Kat 😃 😃 😃 😃
berus
27. čer 2009
káčo,už po několkátý si dneska asi čůrnu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
coryna
27. čer 2009
😃 😃
evelina0007
27. čer 2009
Cory,dobrou já už asi taky jdu 😉
berus
27. čer 2009
já chci koníka se zvukem!!!!!!
teď by jsme se tady všechny tlemily 😃 😃 😃
evelina0007
27. čer 2009
Beru,já taky 😃
coryna
27. čer 2009
holky jdu, z Vás budu mít divoký sny 😃 tak čau
evelina0007
27. čer 2009
A vůbec všichni vyčůrat a spát 😃 😃 😃
coryna
27. čer 2009
pomodlit-vyčůrat-spát 😃
berus
27. čer 2009
taky půjdu do hajan, raději nechci Míšu vidět,bych se nesměla smát a to po dnešku moc nepůjde 😃
takhle nakecat 7 stránek, dobrý 😉 😃
evelina0007
27. čer 2009
Dobrou noc 🙂 🙂 🙂 a Buclo za deset minut ti přeju vše nej k 11 a Kadel samo taky 😃 😃
berus
27. čer 2009
vyčůraná jsem od furt, modlit raději ne,spánek beru :-N
berus
27. čer 2009
teď když se viděli, už musíš psát, že Kadel 😃 posílá hubičku 😉
děkujeme x-)

a krásnou dobrou noc 🙂
katerinka.kr
27. čer 2009
Tak dort hotov, a já jdu do betle, se nemůžu dočkat, jak to zitra bude chutnat 😃 😃
Dobrou noc. 😉 😉
coryna
28. čer 2009
První? 🙂 Jdeme se pouťovat, pak kouknu.
moranda
28. čer 2009
Ahojky,
koukám že jste se včera rozjely 😉 , já taky 😉 ]-( dneska je to lepší, ale sotva vidím přes napuchlá víčka, už jsem se zařekla, že na TV zprávy už se nekouknu....a taky nebudu chlastat :-p :-x

Včera jsme malé koupili chodítko od chicca
http://www.babylife.cz/hracky-chicco/chicco-cho...
vy všichni už chodíte ale my jsme až moc pohodoví, takže tohle Elis upotřebí až teď x-)
evelina0007
28. čer 2009
Dobré ránko 😉 celou noc lilo a teď začíná svítit sluníčko 😉

Kája moc dobře nespala a od 4 h byla u mě,ale to neva 😉

Co Bucla už mu je líp???Dodatečně mu Kája posílá pusinku k 11

😉
jana.rce
28. čer 2009
bré ráno, dítě řádí od necelých sedmi, tátu jsme už z postele vytáhly a už jde zase zdít, tak jdu lovit tu malou raubířku a pak vařit oběd...

jinak gratulujeme Matýskovi k dnešním 11 měsíčninám a Natálce všeeeeee nejlepší k jejím 1. krásným narozeninám x-)

Mor, chodítko je pěkný. Jsme ho na návštěvě zkoušeli a stejně si spíš hrála, než aby chodila 😃
berus
28. čer 2009
Dobré ránko 🙂

Děkujeme x-) a Natálce taky přejeme vše nejlepší k prvním narozeninám! x-)

Bucla spal docela dobře, ráno se probudil s nudlí po celým obličeji :-N :-p

Pán dorazil ve 2 a teď ho bolí kebule, patří mu to ]-( Ještě že chodí tak jednou za 2 měsíce, jinak bych ho musela přetrhnout :-N Za trest se dneska bude starat o Matýska, jen o tom ještě neví :-N 😃
evelina0007
28. čer 2009
Natálko všechno nek k 1 narozeninám a ať tě mamka s taťkou nezlobí 😉 x-)

Mor,Kája jen stojí a přešlapuje,ale chodítko nám Dr nedoporučil 🙂

Beru 😃 😃 a že nebudeš tak ošklivá a nenecháš mu Matýska na krku,když ho chudáčka bolí kebulka 😃 😃 😃
berus
28. čer 2009
Nechám :-N
A Bucla je můj komplic, teď tady Mša seděl, ruku na hlavě a Mates o sebe tluče tím dárkem od vás 😃 A že to je pořádnej kravál 😃 😃 😃
evelina0007
28. čer 2009
Chudák jste na něj fakt hnusný :-p 😃 😃
evelina0007
28. čer 2009
Jsem si ted odechla mamka byla u známejch a měla pak zůstat do úterka u bráchy,ale volala,že jede domů a do Turnova pojede až zítra tak tady budeme na tchýni dvě 😃 😃 Ona včera tchýně do telefonu říkala,že je to škoda,že Vlaďka není doma asi se mě bojíííííííííííí 😃 😃 😃
moranda
28. čer 2009
Jani, proto jsme ho pořídili, aby si s ním hrála a stoj popř chůze bude jen přirozený důsledek 😃

Jj Ev to dr myslel to chodítko, jak se do něj děti dávají sedět, tohle je něco jiného u toho stojí a když nemůže tak si sedne na zem a ne do jakési podpůrné houpačky či sedačky, tohle je jakoby si stoupala u nábytku, jenže ten jí nebude hrát melodii a nemůže do něj házet různé tvary apod. 😉

Jdu vařit buřtguláš, včera večer jsme všechny buřty neopekli, tak je jdu sdělat s novýma brambůrkama 😉
evelina0007
28. čer 2009
Mor 🙂
berus
28. čer 2009
evi 😃 😃 😃

mor a jak to má Elinka s tou alergiií?

tak kluci mi usnuli, teda velkej, malej mu tam ještě zpívá a já zase nemám co na práci :-N
kalerat
28. čer 2009
ahojte maminy,

Všechno nejlepší Natálce k prvním narozeninám, hodně zdraví, štěstí,spoustu úsměvů na tváří x-) x-)

Berus , Ev je vidět,že jste si to včera moc užili 🙂
kalerat
28. čer 2009
beru gratulace k 11. měsičninám x-)
kalerat
28. čer 2009
Jo a holky, ty fotky klidně upravím 😉