• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky holky,
teda vy jste toho nakecalíííííííí
Dodatečně vše nej k jedenácinám... :slight_smile:

Lucinečko, ráda Tě vidím a mooooooooooooc gratuluju.... jste s Lukym šikulkové, krásně jste to zvládli :dizzy_face: Taky mám někdy pocit že tu trávím až moc času, takže chápu že jsi to tu omezila... taky už jsem na tom trochu líp :wink:

Jiti, úžasné, jsi skvělá.... držím pěsti ať jde studium dobře a vše zvládneš pravou zadní.... :dizzy_face:
Jak často budeš mít školu? A budeš dojíždět?

Megg, holky jjjjjj, taky chci srázek :slight_smile: ..... Megg, ale Kláruš už je zadaná přeci :wink: .... Míša je šikulka a mám tucha, že neš se sejdeme, bude už i běhat :grinning:

Ren, fotky krásné, musely jste si to moc užít :slight_smile: .... Tiše závidím :slight_smile:

Tak a jdu pokračovat v dočítání... musím to číst na etapy, abych zvládla aslespoň na něco reagovat :wink:
28. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Evi a Beru, super fotečky :slight_smile:
Vendy, tak nadhoď nějaké datum na srazík, nemůžu 2,7,14 a jinak jsem závisla na odvozu Pavly :sweat_smile:
Jituško, moc gratuluji k přijetí :dizzy_face:
Kači, super s manžílkem,ten zaperlil :grinning: Taky mám doma takového pracanta
Luci, super, že ses ukázala a samozřejmě gratulka :dizzy_face:
Natálce vše nej k 1.roku :dizzy_face:
Buclíkovi, vše nej k 11měsícům :slight_smile:
28. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás kecandy ještě furt dočítám (jsem u včerejška teprve) a opět musím reagovat...
teda jste hroně ukecané :grinning:
Sraz by byl super, ale nevím nevím, když my holky ze Zl. kraje jsme se ještě nebyly schopné domluvit ani na kafe :sweat_smile: ... Ja a Mirek by taky asi nejel :unamused:
Buclínkovi přejeme dnes krááááááásnéééé jedenáctiměcíčniny :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natali samozřemě přejeme náááááádherný první rok, ať ho krásně oslaví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo se omlouvám za překlepy a hrubice... včerejší mejdlo se protáhlo až od dvou rána a po dvou letech mám kocovinku :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Tani, to odrážedlo jsem chtěla přesně v těch barvičkách :wink:
Já můžu kdykoliv, ktomě střed, kdy máme babinec. Akorát příští týden máme ten tábor :wink:
28. čer 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,tak co 15.7???? :confused:
28. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,loukněte jaké u nás byly záplavy, ty fotky jdou ještě dál rozkliknout.Byla to síla během pár minut...

http://www.mesto-zubri.cz/index2.php?content=fotogalerie

Vendy, odrážedlo už objednáno :wink:
28. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčiny

buclovi vše nej k 11 a naty vše nej 1.roku

15.7. to by šlo a kde??já bych to viděla na odpolední siestičku nevím kde :grinning: ale hl.někde venku navzdoušku :grinning:

celorepublikový sraz by byl fajna le moc nevěřím že se domluvíme, ale asp.kdyby se domluvily holky z čech a holky z moravy že by to ježdění nebylo daleko...
Co vy na too Moravandy, sejít se třeba v Luhačovicích na kolonádě-hm???nebo ke je ještě něco tak pěkného a pohodového i pro dětičky??
28. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak návštěvu jsem přežila :wink: odpoledne jsme dávali ještě dohromady velký PC a manža chce přestavět obývák to tady dlouho nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :angry:

Kája spí,ale má už několikátý den 37,3 teplotku vím,že to není moc,ale nevím od čeho zub nevidím :confounded:
28. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev a co třeba 6.nemoc?
28. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,tu už měla a u 6 nemoci jsou horečky nad 38,5 :slight_smile:

Kal,to by bylo s fotkama super :wink:
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi fakt to asi vypadá na ty zuby :wink:

jj tak já už můžu začít, poněvadž už máme rok za sebou :slight_smile: Tak já něco vytvořím a pak to začnu postupně házet do alba :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,ok :wink:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem:slight_smile:

tak hlásím, že se opravdu proklubal 3.zoubek :wink: :sweat_smile:

Ev, tak snad to jsou u Káji jen zoubky...mě se dnes Jaňula taky zdála nějaká teplejší, ale ani jsem jí nestihla změřit teplotu...no v každým případě hned usnula, tak jsem ráda :slight_smile:

holky, ty záplavy jsou strašný... snad se to nikoho tady z vás netýká :pensive: přesto je mi líto všech, koho se to týká...
28. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moc vám děkujeme :dizzy_face:
Ale Buclík je dneska na pověšení za uši do průvanu :sweat_smile: Večeře proběhla tak, že snědl 5 lžiček kaše a 30 mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bobulko, ti závidím, já chci mít taky kocovinku :sweat_smile: A budu mít, potom, co dneska předvedl Míša (celej den leží s bolehlavem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jsem se rozhodla, že jdu v sobotu se ségrou mezi lidi a to bude nablinkáno v áleji :grinning: :grinning: :grinning:
kal, to budeš moc hodná s těma fotkama :wink: :dizzy_face:
numi, ty záplavy jsou mazec :frowning2:
evi, taky máme zvýšenou teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 37,2, ale přičítám to tý rýmě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď už spí
28. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když už jste se zase vrátily k tomu srazu...fakt si myslíte, že bysme nebyly schopný se domluvit někde na cestě v půli mezi Čechama a Moravou? to okolí Jihlavy by nemuselo být špatný ne?
28. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, gratuluju :dizzy_face:

výjmečně jsem nekoupala,tak jsem koukla na zprávy a fakt je to hnusný, si to nedokážu představit :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, dneska jsem na to koukala a Jihlava je od nás 150km, nevím, jestli bych to sama s Matesem zvládla :confused:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, díky :dizzy_face:

fakt byste to nějak nevyřešili s tou cestou? :frowning2: jsem myslela, že jste tu plánovaly společnou cestu s budoucí Matýskovo tchýní :wink:
28. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak je to tady a děti začínají slavit svoje první narozeniny, to snad není možné :confused: Já mám už teď vzpomínkovou náladu a za necelých 14 dní to bude teda teprve nostalgie :sweat_smile: Dodatečně všechno nej Kubíkovi a Natálce a taky Buclíkovi :slight_smile:
Dívala jsem se, že seznamovací sraz Berusákových a Ev vyšel, fotky moc pěkné :slight_smile:
Já bych taky moc ráda na sraz a všechny vás poznala, ale asi se budu muset omezit na ten moravský - zlínský. Tu cestu někam dál si sama neumím představit :cry:
A vůbec, my tady ze Zlína jsme pěkné ostudy, že jsme se ještě nesešly :sweat_smile: Tak co třeba toho 15.7., kdyby bylo hezky :confused:
28. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pal :slight_smile: děkujeme :dizzy_face: , nostalgie, viď :wink:

jani, evinka jen psala, že by hopla do stejnýho vlaku :wink: no ono by se to dalo, kdybych chtěla a já chci, to bude mazec :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pall :wink: jj, teď se ty oslavy jen posypou :wink:
a na celorepublikový bys nejela s manžou????

Beru, a taky jste psaly, že zmlátíte Aleše a on vás tam odveze :grinning: tak to určo nějak půjde... a to září bych viděla asi i jako nejpozdější termín, aby bylo ještě hezky :wink:
28. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyť jsem psala, že ideální by bylo 9.9. :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
kdyby se někdo ptal proč, mám narozeniny, to by byla hróóóóóómada dárků :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidis...spoji se prijemny s uzitecnym.:slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
problém ale je, že to vychází na středu :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus nás všechny zve na své narozeniny :grinning:
Jani, kdyby se opravdu ten sraz domluvil a přálo mi štěstí, tak možná bych ho přemluvila, aby jel taky, hlavně kvůli té cestě, jinak bych ho tam nepotřebovala :grinning: Ale jako on by se nejspíš hodně vzpíral, asi by mě to stálo dost úsilí, nevím no
28. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha :sweat_smile:

koukám, že to s těma chlapama máme stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten hňup co bydlí tam kde já si po týdnu zapojil svůj počítač a protože jinde než ho původně měl tak měl krátkej kabel od internetu a tak mi sebral ten můj od noťáse a napojil mi takovej kraťoučkej a mám noťase na zemi a strašně blbě se tady sedí mezi sedačkou a akvárkem blbeček jeden :angry: :angry: :angry: prej delší přinese z práce a tam jde až 7.7 :unamused:
28. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mě asi víc jak týden neuvidíte,protože tady sedím zkroucená jak paragraf a to moje záda asi nepoberou :angry: :angry:
28. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :sweat_smile: :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vopovaž se!!!!!!!!!
tak Aleše zbij, nedej se
:sweat_smile:
28. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek