***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
28. čer 2009
Ahojky holky,
teda vy jste toho nakecalíííííííí
Dodatečně vše nej k jedenácinám... 🙂

Lucinečko, ráda Tě vidím a mooooooooooooc gratuluju.... jste s Lukym šikulkové, krásně jste to zvládli x-) Taky mám někdy pocit že tu trávím až moc času, takže chápu že jsi to tu omezila... taky už jsem na tom trochu líp 😉

Jiti, úžasné, jsi skvělá.... držím pěsti ať jde studium dobře a vše zvládneš pravou zadní.... x-)
Jak často budeš mít školu? A budeš dojíždět?

Megg, holky jjjjjj, taky chci srázek 🙂 ..... Megg, ale Kláruš už je zadaná přeci 😉 .... Míša je šikulka a mám tucha, že neš se sejdeme, bude už i běhat 😃

Ren, fotky krásné, musely jste si to moc užít 🙂 .... Tiše závidím 🙂

Tak a jdu pokračovat v dočítání... musím to číst na etapy, abych zvládla aslespoň na něco reagovat 😉
numi
28. čer 2009
Ahoj holky 😉
Evi a Beru, super fotečky 🙂
Vendy, tak nadhoď nějaké datum na srazík, nemůžu 2,7,14 a jinak jsem závisla na odvozu Pavly :-N
Jituško, moc gratuluji k přijetí x-)
Kači, super s manžílkem,ten zaperlil 😃 Taky mám doma takového pracanta
Luci, super, že ses ukázala a samozřejmě gratulka x-)
Natálce vše nej k 1.roku x-)
Buclíkovi, vše nej k 11měsícům 🙂
bobulle
28. čer 2009
Tak vás kecandy ještě furt dočítám (jsem u včerejška teprve) a opět musím reagovat...
teda jste hroně ukecané 😃
Sraz by byl super, ale nevím nevím, když my holky ze Zl. kraje jsme se ještě nebyly schopné domluvit ani na kafe :-N ... Ja a Mirek by taky asi nejel :-|
Buclínkovi přejeme dnes krááááááásnéééé jedenáctiměcíčniny 🙂
bobulle
28. čer 2009
Natali samozřemě přejeme náááááádherný první rok, ať ho krásně oslaví x-) x-) x-) x-)

Jo se omlouvám za překlepy a hrubice... včerejší mejdlo se protáhlo až od dvou rána a po dvou letech mám kocovinku 😞 :-p 8-(

Tani, to odrážedlo jsem chtěla přesně v těch barvičkách 😉
Já můžu kdykoliv, ktomě střed, kdy máme babinec. Akorát příští týden máme ten tábor 😉
numi
28. čer 2009
Vendy,tak co 15.7???? =-)
numi
28. čer 2009
Holky,loukněte jaké u nás byly záplavy, ty fotky jdou ještě dál rozkliknout.Byla to síla během pár minut...

http://www.mesto-zubri.cz/index2.php?content=fo...

Vendy, odrážedlo už objednáno 😉
meggi10
28. čer 2009
Ahojda holčiny

buclovi vše nej k 11 a naty vše nej 1.roku

15.7. to by šlo a kde??já bych to viděla na odpolední siestičku nevím kde 😃 ale hl.někde venku navzdoušku 😃

celorepublikový sraz by byl fajna le moc nevěřím že se domluvíme, ale asp.kdyby se domluvily holky z čech a holky z moravy že by to ježdění nebylo daleko...
Co vy na too Moravandy, sejít se třeba v Luhačovicích na kolonádě-hm???nebo ke je ještě něco tak pěkného a pohodového i pro dětičky??
evelina0007
28. čer 2009
Ahoj holky 😉

tak návštěvu jsem přežila 😉 odpoledne jsme dávali ještě dohromady velký PC a manža chce přestavět obývák to tady dlouho nebylo 😃 😃 😃 ]-(

Kája spí,ale má už několikátý den 37,3 teplotku vím,že to není moc,ale nevím od čeho zub nevidím :-S
meggi10
28. čer 2009
ev a co třeba 6.nemoc?
evelina0007
28. čer 2009
Meg,tu už měla a u 6 nemoci jsou horečky nad 38,5 🙂

Kal,to by bylo s fotkama super 😉
kalerat
28. čer 2009
Evi fakt to asi vypadá na ty zuby 😉

jj tak já už můžu začít, poněvadž už máme rok za sebou 🙂 Tak já něco vytvořím a pak to začnu postupně házet do alba 🙂
evelina0007
28. čer 2009
Kal,ok 😉
jana.rce
28. čer 2009
ahojky všem🙂

tak hlásím, že se opravdu proklubal 3.zoubek 😉 :-N

Ev, tak snad to jsou u Káji jen zoubky...mě se dnes Jaňula taky zdála nějaká teplejší, ale ani jsem jí nestihla změřit teplotu...no v každým případě hned usnula, tak jsem ráda 🙂

holky, ty záplavy jsou strašný... snad se to nikoho tady z vás netýká |-| přesto je mi líto všech, koho se to týká...
berus
28. čer 2009
Ahoj holky 🙂

Moc vám děkujeme x-)
Ale Buclík je dneska na pověšení za uši do průvanu :-N Večeře proběhla tak, že snědl 5 lžiček kaše a 30 mlíka :-p
bobulko, ti závidím, já chci mít taky kocovinku :-N A budu mít, potom, co dneska předvedl Míša (celej den leží s bolehlavem :-p ) jsem se rozhodla, že jdu v sobotu se ségrou mezi lidi a to bude nablinkáno v áleji 😃 😃 😃
kal, to budeš moc hodná s těma fotkama 😉 x-)
numi, ty záplavy jsou mazec 😞
evi, taky máme zvýšenou teplotu :-p 37,2, ale přičítám to tý rýmě :-p , teď už spí
jana.rce
28. čer 2009
a když už jste se zase vrátily k tomu srazu...fakt si myslíte, že bysme nebyly schopný se domluvit někde na cestě v půli mezi Čechama a Moravou? to okolí Jihlavy by nemuselo být špatný ne?
berus
28. čer 2009
jani, gratuluju x-)

výjmečně jsem nekoupala,tak jsem koukla na zprávy a fakt je to hnusný, si to nedokážu představit 😞
berus
28. čer 2009
jani, dneska jsem na to koukala a Jihlava je od nás 150km, nevím, jestli bych to sama s Matesem zvládla =-)
jana.rce
28. čer 2009
Beru, díky x-)

fakt byste to nějak nevyřešili s tou cestou? 😞 jsem myslela, že jste tu plánovaly společnou cestu s budoucí Matýskovo tchýní 😉
palla
28. čer 2009
Ahoj 🙂
Tak je to tady a děti začínají slavit svoje první narozeniny, to snad není možné =-) Já mám už teď vzpomínkovou náladu a za necelých 14 dní to bude teda teprve nostalgie :-N Dodatečně všechno nej Kubíkovi a Natálce a taky Buclíkovi 🙂
Dívala jsem se, že seznamovací sraz Berusákových a Ev vyšel, fotky moc pěkné 🙂
Já bych taky moc ráda na sraz a všechny vás poznala, ale asi se budu muset omezit na ten moravský - zlínský. Tu cestu někam dál si sama neumím představit 😢
A vůbec, my tady ze Zlína jsme pěkné ostudy, že jsme se ještě nesešly :-N Tak co třeba toho 15.7., kdyby bylo hezky =-)
berus
28. čer 2009
ahoj pal 🙂 děkujeme x-) , nostalgie, viď 😉

jani, evinka jen psala, že by hopla do stejnýho vlaku 😉 no ono by se to dalo, kdybych chtěla a já chci, to bude mazec :-N
jana.rce
28. čer 2009
ahoj Pall 😉 jj, teď se ty oslavy jen posypou 😉
a na celorepublikový bys nejela s manžou????

Beru, a taky jste psaly, že zmlátíte Aleše a on vás tam odveze 😃 tak to určo nějak půjde... a to září bych viděla asi i jako nejpozdější termín, aby bylo ještě hezky 😉
berus
28. čer 2009
dyť jsem psala, že ideální by bylo 9.9. :-N x-) 😃 😃 😃
kdyby se někdo ptal proč, mám narozeniny, to by byla hróóóóóómada dárků :-N 😃 😃 😃
jana.rce
28. čer 2009
no tak vidis...spoji se prijemny s uzitecnym.🙂
jana.rce
28. čer 2009
problém ale je, že to vychází na středu 😃 😃 😃
palla
28. čer 2009
Berus nás všechny zve na své narozeniny 😃
Jani, kdyby se opravdu ten sraz domluvil a přálo mi štěstí, tak možná bych ho přemluvila, aby jel taky, hlavně kvůli té cestě, jinak bych ho tam nepotřebovala 😃 Ale jako on by se nejspíš hodně vzpíral, asi by mě to stálo dost úsilí, nevím no
berus
28. čer 2009
hahaha :-N

koukám, že to s těma chlapama máme stejný :-p
evelina0007
28. čer 2009
tak ten hňup co bydlí tam kde já si po týdnu zapojil svůj počítač a protože jinde než ho původně měl tak měl krátkej kabel od internetu a tak mi sebral ten můj od noťáse a napojil mi takovej kraťoučkej a mám noťase na zemi a strašně blbě se tady sedí mezi sedačkou a akvárkem blbeček jeden ]-( ]-( ]-( prej delší přinese z práce a tam jde až 7.7 :-|
evelina0007
28. čer 2009
takže mě asi víc jak týden neuvidíte,protože tady sedím zkroucená jak paragraf a to moje záda asi nepoberou ]-( ]-(
berus
28. čer 2009
evi :-N ]-( :-N 😃 😃 😃
berus
28. čer 2009
vopovaž se!!!!!!!!!
tak Aleše zbij, nedej se
:-N