• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
máte to bez smajlů, což u mě není zvykem, ale psala jsem to ve Wordu a už se mi tam s něma nechtělo plácat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jééé, to je od vás milý, mně jste taky chyběly :dizzy_face: to jak jsem psala, že jsem na vás v pondělí skoro zapomněla tak to bylo opravdu jen SKORO :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to je tragédie :frowning2: .My naštěstí máme v baráku Pc tři :slight_smile: dole mamka můj starej PC,Aleš svůj a já noťas :wink:

Jinak děkujeme za gratulku k zubu,ale ještě není venku tak si asi užijem :confounded: :confused:

Jdu zase něco dělat :wink:
13. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni Terka už stojí v postýlce přes 2měsíce, teď už by nejdraději chodila :slight_smile:
Jinak já má na včerejšek omluvenku :grinning: :grinning: , ale raději bych byla zdravá
Nevíte někdo něco na posílení imunity - mě to kojení uplně rozhodilo imunitu, asi budeme za chvilku končit
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,zas nestíhám,malá konečně usnula tak si půjdu rozmrazit pizzu aspon odpol jedem pro tatku do práce a pak pro terárko do Hloubětína.V pátek jdu kámošce za svědka a nemám nic na sebe :frowning2: jen sukni.Naštěstí to bude svatba jen o dvou svědkách a dost.Zítra přijede prababí tak budu muset se chopit gruntu :grinning:
13. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky už dopilovala stoupání a začíná chodit podél židle a gauče tak už má i modřinu na čele.Začíná být živel už to není žádná lenoška
13. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros gratulka k pokrokům, ale bude hůř :grinning:
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross to jak u nás,tak se pořád vyvalovala a tedˇněstíhám,je rychlá jak sr... :grinning: ale na zem ju dávám jen pod dozorem,ještě je takový trdlo :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru tak atˇpc vydrží :slight_smile: a co říkáš na tu docházku tady :frowning2: ? Anis nemusela tolik dočítaž,že?? :pensive:
13. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, no hrůza :angry: já se bála, že budu dočítat týden, a zvládla jsem to asi za 3 minutky :sweat_smile:

ros, taky gratuluju k pokrokům :wink:

jj, začíná být doma veselo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak toho prcka nestíhám, má šíleně moc energie, jsem se ptala taťky, jestli není nějaký rohypnol pro děti a prý ne, jen gumový kladívko :sweat_smile: :grinning:

a co se noťasu týká, určitě chcípne, a pak už půjde opravit k profíkovi, ale to už nezaplatím obědem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen musím okamžitě a střelhbitě vypálit těch milión fotek, abych o ně nepřišla :wink:
13. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin to jsem ráda, že si užíváte - hodné děti jsem vám záviděla, od té doby co se Terka začala plazit je to čím dál tím horší
13. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája už podruhé dneska spí asi je to tím zubem,prootže jindy přes den skoro nespí :frowning2:

Tak to jsem poslední,která má ležící dítě :confounded: t :confounded: edy ona by sistoupala,ale jen když se opírá o mě nebo Aleše jinak ne
13. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel nic jí neuteče :slight_smile: , každé dítě má svůj čas
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taky chrupaly,ted´už se ozývá,takže do večera mám co dělat :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fish, my používáme homeopatika na zoubky a pomáhá to.... Camomillu. :wink:
Jinaka jsem to chytli asi od syna známých u kterých jsme byli v so na návštěvě.... :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé hurá Beruš a Romi se vrátily :dizzy_face:
Domi, tak jestli se vám tlačí špičák, tak to od toho může být.... špičáky dqělají největší problémy :wink:
Numi, tak to už se každým dnem postavíte :dizzy_face:
Romi, hezký dárek Ti Davča dal.... :dizzy_face: ... jinak Heduš má skoro o kilo víc 9150g a 77 cm... :sweat_smile: ... asi Davču fakt zalehne :sweat_smile: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, to už nezachráníš... prostě v pondělí se Ti po nás nestýsklo :angry: :grinning:
Jo a na tu aktivitu broučků je ještě starý osvědčený recept našich prababiček.... odvar z makovic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....
Kláruš je asi fakt zle... dnes mi spinká už potřetí!!! a v obědu se jen porýpala a je hrozná protivka...
Venku je krásně a já tu trčím doma :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem si pokecala a tu nikdo.... :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, jejda postaví a já si pořád říkám,že mám doma miminečko :frowning2: :grinning: Naše míry 7900g a 70cm :wink:
13. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,ale že si dávají na čas s tou houpajdou,co?? Stejně je to občas na prd na tom MMB jednou Ti přijdou věci do 3dnů od zaplacení a jindy čekáš víc jak týden i když jsou věci na skladě :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, tak miminečka už nám asi končí :sweat_smile: :wink: ....Ale jste drobečci :dizzy_face:
Dneska mi psali že mi posílají balík... teprve :rolling_eyes: .... tak pak Ti písnu jaká jeta houpajda :wink:
13. kvě 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi mě předběhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, zrovna jsem Ti to psala... :grinning:
No já jsem si od nich objednávala 2 hračky, bazén a tu houpajdu, tak asi čekli, až budou mít všechno, ale těším se jak malá holka... hlavně na tu houpajdu pro Kláruš :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čéče, nějaká telepatie či co :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, drobci asi jsme, protože primář v nemocnici měl kartičku malé a kukal na kartičku na malou, na kartičku na malou a pak říká: "to je ona??" a my no je a on "a to bude mít rok???"
13. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych řekla :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jsem taky celá natěšená na balíček :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nějaký divný primář.... však nejste až tak malí... já myslím že v pohodě a holky bývají drobnější.... až na naši Heduš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, jako na ten náš balíček se těšíš? :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se můžete přijet k nám zhoupnout :wink: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme asi menší,ale jak říkáš holky bývají a Heduš je Heduš :grinning: :grinning: :grinning:
vypadlo to mi tam slovičko vždy se taky těším .....
Jééé,děkujeme za pozvání máme ve Zlíně-Malenovicích známe a kolem Baťovek jezdíme :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek