***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
13. kvě 2009
máte to bez smajlů, což u mě není zvykem, ale psala jsem to ve Wordu a už se mi tam s něma nechtělo plácat :-N :-p

jééé, to je od vás milý, mně jste taky chyběly x-) to jak jsem psala, že jsem na vás v pondělí skoro zapomněla tak to bylo opravdu jen SKORO :-N
evelina0007
13. kvě 2009
Beru,to je tragédie 😞 .My naštěstí máme v baráku Pc tři 🙂 dole mamka můj starej PC,Aleš svůj a já noťas 😉

Jinak děkujeme za gratulku k zubu,ale ještě není venku tak si asi užijem :-S =-)

Jdu zase něco dělat 😉
jita5
13. kvě 2009
Táni Terka už stojí v postýlce přes 2měsíce, teď už by nejdraději chodila 🙂
Jinak já má na včerejšek omluvenku 😃 😃 , ale raději bych byla zdravá
Nevíte někdo něco na posílení imunity - mě to kojení uplně rozhodilo imunitu, asi budeme za chvilku končit
r.o.s.s.i.b
13. kvě 2009
Ahojky holky,zas nestíhám,malá konečně usnula tak si půjdu rozmrazit pizzu aspon odpol jedem pro tatku do práce a pak pro terárko do Hloubětína.V pátek jdu kámošce za svědka a nemám nic na sebe 😞 jen sukni.Naštěstí to bude svatba jen o dvou svědkách a dost.Zítra přijede prababí tak budu muset se chopit gruntu 😃
r.o.s.s.i.b
13. kvě 2009
A taky už dopilovala stoupání a začíná chodit podél židle a gauče tak už má i modřinu na čele.Začíná být živel už to není žádná lenoška
jita5
13. kvě 2009
ros gratulka k pokrokům, ale bude hůř 😃
arinautor
13. kvě 2009
ross to jak u nás,tak se pořád vyvalovala a tedˇněstíhám,je rychlá jak sr... 😃 ale na zem ju dávám jen pod dozorem,ještě je takový trdlo :-N
arinautor
13. kvě 2009
beru tak atˇpc vydrží 🙂 a co říkáš na tu docházku tady 😞 ? Anis nemusela tolik dočítaž,že?? |-|
berus
13. kvě 2009
arin, no hrůza ]-( já se bála, že budu dočítat týden, a zvládla jsem to asi za 3 minutky :-N

ros, taky gratuluju k pokrokům 😉

jj, začíná být doma veselo :-N :-p nějak toho prcka nestíhám, má šíleně moc energie, jsem se ptala taťky, jestli není nějaký rohypnol pro děti a prý ne, jen gumový kladívko :-N 😃

a co se noťasu týká, určitě chcípne, a pak už půjde opravit k profíkovi, ale to už nezaplatím obědem :-S :-p
jen musím okamžitě a střelhbitě vypálit těch milión fotek, abych o ně nepřišla 😉
jita5
13. kvě 2009
Arin to jsem ráda, že si užíváte - hodné děti jsem vám záviděla, od té doby co se Terka začala plazit je to čím dál tím horší
evelina0007
13. kvě 2009
Tak Kája už podruhé dneska spí asi je to tím zubem,prootže jindy přes den skoro nespí 😞

Tak to jsem poslední,která má ležící dítě :-S t :-S edy ona by sistoupala,ale jen když se opírá o mě nebo Aleše jinak ne
jita5
13. kvě 2009
Evel nic jí neuteče 🙂 , každé dítě má svůj čas
arinautor
13. kvě 2009
My jsme taky chrupaly,ted´už se ozývá,takže do večera mám co dělat :-N
bobulle
13. kvě 2009
Fish, my používáme homeopatika na zoubky a pomáhá to.... Camomillu. 😉
Jinaka jsem to chytli asi od syna známých u kterých jsme byli v so na návštěvě.... 😞
bobulle
13. kvě 2009
Jé hurá Beruš a Romi se vrátily x-)
Domi, tak jestli se vám tlačí špičák, tak to od toho může být.... špičáky dqělají největší problémy 😉
Numi, tak to už se každým dnem postavíte x-)
Romi, hezký dárek Ti Davča dal.... x-) ... jinak Heduš má skoro o kilo víc 9150g a 77 cm... :-N ... asi Davču fakt zalehne :-N :-N
bobulle
13. kvě 2009
Beruš, to už nezachráníš... prostě v pondělí se Ti po nás nestýsklo ]-( 😃
Jo a na tu aktivitu broučků je ještě starý osvědčený recept našich prababiček.... odvar z makovic :-p 😃 ....
Kláruš je asi fakt zle... dnes mi spinká už potřetí!!! a v obědu se jen porýpala a je hrozná protivka...
Venku je krásně a já tu trčím doma 8-(
bobulle
13. kvě 2009
No tak jsem si pokecala a tu nikdo.... :-N 😃
numi
13. kvě 2009
Bobul, jejda postaví a já si pořád říkám,že mám doma miminečko 😞 😃 Naše míry 7900g a 70cm 😉
numi
13. kvě 2009
Vendy,ale že si dávají na čas s tou houpajdou,co?? Stejně je to občas na prd na tom MMB jednou Ti přijdou věci do 3dnů od zaplacení a jindy čekáš víc jak týden i když jsou věci na skladě 8-(
bobulle
13. kvě 2009
Tani, tak miminečka už nám asi končí :-N 😉 ....Ale jste drobečci x-)
Dneska mi psali že mi posílají balík... teprve 8-( .... tak pak Ti písnu jaká jeta houpajda 😉
numi
13. kvě 2009
Ty jsi mě předběhla 😃 😃 😃 😃
bobulle
13. kvě 2009
Jé, zrovna jsem Ti to psala... 😃
No já jsem si od nich objednávala 2 hračky, bazén a tu houpajdu, tak asi čekli, až budou mít všechno, ale těším se jak malá holka... hlavně na tu houpajdu pro Kláruš x-)
bobulle
13. kvě 2009
čéče, nějaká telepatie či co 😃
numi
13. kvě 2009
No, drobci asi jsme, protože primář v nemocnici měl kartičku malé a kukal na kartičku na malou, na kartičku na malou a pak říká: "to je ona??" a my no je a on "a to bude mít rok???"
numi
13. kvě 2009
Bych řekla 😃 😃
numi
13. kvě 2009
No, já jsem taky celá natěšená na balíček 😃 😃
bobulle
13. kvě 2009
To je nějaký divný primář.... však nejste až tak malí... já myslím že v pohodě a holky bývají drobnější.... až na naši Heduš 😃 :-p
bobulle
13. kvě 2009
Tani, jako na ten náš balíček se těšíš? 😃 😃
bobulle
13. kvě 2009
Se můžete přijet k nám zhoupnout 😉 x-)
numi
13. kvě 2009
Jsme asi menší,ale jak říkáš holky bývají a Heduš je Heduš 😃 😃 😃
vypadlo to mi tam slovičko vždy se taky těším .....
Jééé,děkujeme za pozvání máme ve Zlíně-Malenovicích známe a kolem Baťovek jezdíme x-)

Začni psát odpověď...

Odešli